Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sezon ogórkowy 2008 w Piomarze
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-12, 20:58   

sorokajtis napisał/a:
Panowie ja nie bardzo rozumiem po co ta gadka: "gratulowac czy płakac" czy "obym sie mylił"

Niestety u nas w naszym kochanym miescie juz tak jest - ze jedni sobie lubia pogadac a drudzy cos robic



No bez obrazy !!! Poprostu nie chciałbym zeby Wam i Tobie sie to czkawka odbiło :-P

Naprawde szczerze Wam dobrze życzę !!!
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-28, 20:17   

A ty a2r trenowałeś kiedyś z K.Kubiakiem ? Ja miałem przyjemność pracować z niemal wszystkimi brzeskimi trenerami i muszę przyznać, że jest to najlepszy fachowiec w tej dziedzinie w Brzegu. A w BTP będzie z pewnością najmocniejsza strona tego przedsięwzięcia. Ja juz niewiele ale młodzi mogą się dużo nauczyć w koszykarskim rzemiośle. Jest jeszcze w Brzegu trener, który mógłby okazać się dobrym rozwiązaniem, ale niestety nigdy nie zdecydował się na coś więcej niż dorywczo kilka meczów w BLK, zainteresowani będą wiedzieć o kogo chodzi. A więc jest druga zagadka w tym temacie. Steve jak myślisz kto to taki ?
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-28, 20:37   

WILU napisał/a:
A ty a2r trenowałeś kiedyś z K.Kubiakiem ?


Nie, nie trenowałem ale wiekszośc opini na temat tego trenera jest negatywnych dlatego napisałem że nie wiem czy sie cieszyc czy nie bo to ze pan Kubiak dużo potrafi to wiem ale nie przekładało sie to w ostatnich latach na sukcesy chocby koszykarek które prowadził a wszyscy zainteresowani wytykali duzo błędów z jego strony...Życzę chłopakom jak najlepiej i trenerowi również :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-28, 21:56   

WILU napisał/a:
Steve jak myślisz kto to taki ?


hmmm koszykówka to już nie moja mocna strona, a bardziej powiedziałbym, że pięta Achillesa, ale wydaje mi się, że chodzi Ci po głowie Pan Arek Ulok :)
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 13:01   

Zobaczymy jakie w tym sezonie Pan Zyskowski będzie maiał sukcesy. W wywiadzie zapowiedział coś więcej niż udział w paly off a tymczasem druzyna prezentuje się jak do walki o... utrzymanie.
Steve ty normalnie musisz w totka zagrać :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-05, 21:24   

W miniony piątek brzeżanie rozegrali sparing z wrocławskim zespołem Limex, w którym przegrali 55:59. Brzeski zespół zagrał w tym meczu w składzie: Paweł Pacuła 11, Piotr Rosiński 8, Tomasz Pieszyński 8, Adam Adamczyk 6, Grzegorz Łyczkowski 6, Jacek Pociecha 5, Marcin Wilk 4, Marcin Kucharski 3, Marek Soroka 2, Artur Zagórski 2, Krzysztof Pachołek
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-08, 17:29   

kk Bytom - AZS Nysa ( 108 - 42 ) ...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, ogorkowy, piomarze, sezon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu