Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Franco Zarrazzo
2011-02-08, 18:59
Brzeg - Paryż - Brzeg
Autor Wiadomość
Rzecznik Na Przełaj 


Wiek: 25
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-18, 12:16   Brzeg - Paryż - Brzeg

Brzeg - Paryż - Brzeg
Na rowerach w jeden dzień


11 maja 2008 Brzeski Klub Na Przełaj proponuje wszystkim miłośnikom rowerów udział w rajdzie Brzeg – Paryż – Brzeg. Jest to propozycja nie tylko dla wytrawnych kolarzy, mogą wziąć udział rodziny z większymi dziećmi, emeryci... to trasa dla każdego. Paryż, to taka mała wioska w powiecie namysłowskim, tam i z powrotem jest raptem 80 km. To dystans do pokonania dla każdego. Nie będzie limitu czasowego, więc nikt się nie będzie spieszył. Za przejechanie trasy do Paryża każdy otrzyma certyfikat.

Zainteresowani powinni się zgłosić osobiście (najlepiej podczas wycieczek w soboty i niedziele, przed godziną 10 pod ratuszem) lub internetowo.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-18, 15:34   

Super trasa - dużo przez lasy - niedzielny wypad może uspokoić skołatane dusze. Szczerze polecam ! Chociaz na dzień dzisiejszy nie mam takiej kondycji, żeby zrobic stówkę. Nieco dalej jest jakieś rancho ala western city - gdzieś mi się zapodziały ulotki, więc szczegółów nie pamiętam. Szerokiej drogi !!!



0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-25, 17:33   

Hmm, zapowiada się ciekawie, ale ja niestety jestem jeszcze za słaby na takie dystansy, nie mam jeszcze takiej kondycji i nie jestem aż tak przygotowany. Po przejechaniu 20km jednego dnia, na następny miałem zakwasy :-(
wszystkim co jadą życzę udanej trasy!
0 UP 0 DOWN
 
Rzecznik Na Przełaj 


Wiek: 25
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-27, 15:57   

miniAUDAX Brzeg - Paryż - Brzeg
Na rowerach w jeden dzień


Zainteresowanych zaliczeniem wyprawy do Paryża oraz zabawą zachęcamy do zapisów i zapoznania się z regulaminem pod adresem: http://naprzelaj.republik..._paryz_2008.htm

Wpisowe w terminie 3 zł, po terminie 5 zł; obiad 12 zł.

Przy okazji zaliczenia Paryża organizujemy na trasie zabawę. Polegac będzie na wyszukiwaniu na drzewach specjalnych kart. Kto znajdzie więcej ten wygra. Dodatkowo będą punktowane stroje lub elementy propagujące nasze miasto (lub nasz klub). Wyłonimy trzech najlepszych.
A każdy, kto przejedzie trasę, otrzyma specjalny certyfikat z zaliczenia Paryża rowerem.



Przy okazji chciałbym zdementować wypowiedzi przedmówców. My mamy już doświadczenie z rowerzystami niedzielnymi i przypadkowymi. Owszem, nasz klub organizuje raz do roku Audax o pełnym dystansie 100 lub 200 km. I to jest faktycznie już wyczyn, bo limit czasowy 6 lub 12 h to limit dla wysportowanych - i to nie są odcinki dla zupełnych amatorów.
Ale rajd Brzeg - Paryż - Brzeg jest organizowany specjalnie dla amatorów, a odcinek 80 km, po rozłożeniu na cały dzień jest odcinkiem dla każdego zdrowego rowerzysty. Każdy, kto nie stroni od ruchu, i zdążył już wyciągnąć tej wiosny rower z piwnicy, powinien pokonać tę trasę bezboleśnie.
Dlatego panie Franco! Dziękujemy za ładne fotografie, ale wzywamy do stawienia się na starcie. Pojedziemy razem jeszcze raz. To nie aż 100 km, to tylko 80.
Od startu ostrego, który będzie w Lubszy, do Paryża jest ok. 32 km. Powrót bedzie już wspólny, tempem spacerowym. W Lubiczu planujemy dłuższy czas na obiad i wspominanie przy herbacie. I dopiero pod wieczór robimy ostatnie 12 km do Brzegu. To naprawdę bułka z masłem, także dla Pana. :-)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-27, 18:26   

100 km nawet chyba z hakiem, bo jak pisałem, pojechaliśmy z kolegą nieco dalej - w głąb. W Pokoju jakąś reklamę namierzyliśmy rancho country jakowegoś ;) . Więc co nam szkodziło.

Rękawicę podejmuję, niestety 11 go już mam gości zza oceanu i po prostu nie rozerwę się :) . Od samego rana nadzoruje ich pobyt i organizuję z nimi zajęcia i pokazy tanga argentyńśkiego. I tak dalej...

Szerokiej drogi i ... pomyślnych wiatrów - znaczy w plecy :) .

Po powrocie zapraszam na pokaz tanga do klubu IBIZA.

Szacun!
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-04-27, 18:28, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Rzecznik Na Przełaj 


Wiek: 25
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-09, 16:29   

Jutro o godzinie 10 mija termin zgłoszeń do Paryża. Chętnych zapraszamy, bo są wolne miejsca. W tej chwili jest już zapisanych 19 śmiałków: z Brzegu, Oławy, Pępic, a wśród nich 5 pań.
Relacje po powrocie.
0 UP 0 DOWN
 
Rzecznik Na Przełaj 


Wiek: 25
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 13:27   

Oficjalne wyniki mini Audaxu Brzeg - Paryż - Brzeg.

Klasyfikacja punktowa

1. Krzysztof Pieczonka - 27 pkt. ( 22 za kartki i 5 za emblematy klubowe i miejskie)
2. Barbara Tomczak - 7 pkt. (4 za kartki i 3 za emblematy)
2. Andrzej Tomczak - 7 pkt. (4 za kartki i 3 za emblematy)
4. Andrzej Staśkiewicz - 5 pkt. (wszystkie za emblematy)
5. Monika Kizior - 4 pkt. (2 za kartki i 2 za emblematy)

Trasę Brzeg - Paryż - Brzeg rowerami przejechali:

Henryk Małkus, Henryk Wójcik, Monika Kizior, Mieczysław Leszczyk, Piotr Sobczyk, Paweł Krzykowski, Krzysztof Basiński, Ryszard Borowski, Krzysztof Pieczonka, Jerzy Stadnik, Barbara Tomczak, Andrzej Tomczak, Jan Rabenda, Michał Rabenda, Sebastian Wiszniowski, Gracjan Gryglewski, Marcin Kossowski, Monika Zborowska, Anna Jackowska, Zbigniew Młodziński, Waldemar Ślusarczyk, Jadwiga Ślusarczyk, Teresa Burzawa, Andrzej Palijanis, Ewa Łącka, Andrzej Staśkiewicz, Anna Sambor, Czesław Wirga, Czesława Marciniak, Tomasz Wypych, Ryszard Małanicz, Marian Stachuła, Weronika Stachuła, Jan Lutnik, oraz Henryk Dobrowski.
Ponadto Lucjan Nowak i Arkadiusz Karolewicz zaliczyli trasę Brzeg - Paryż.

Certyfikaty i wyróżnienia zostaną wręczone w niedzielę 18 maja, przed wycieczką, o godzinie 9:40 pod brzeskim ratuszem.

Zarząd BKMAW składa gratulacje wszystkim śmiałkom i zaprasza na kolejne rajdy w tym sezonie.
Linki do galerii zdjęć oraz relacje znajdują się na forum klubowym:
http://www.forum.ekspedyc...findpost&p=5214

Na starcie w Brzegu:

Fotografował: Michał Szkudlarek

[ Dodano: 2009-05-16, 21:28 ]
Brzeg - Paryż - Brzeg 2009

Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę do Paryża
24 maja 2009.
W ubiegłym roku pogoda i frekwencja dopisała. W tym roku ma być podobnie.

Regulamin znajduje się pod adresem:
http://naprzelaj.republik..._paryz_2008.htm

Paryż za 3 zł - Zapisy do soboty.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, brzeg, paryz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu