Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Blokada podpisu dla Krzysieq
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-04-23, 17:54   Blokada podpisu dla Krzysieq

Cytat:
Nuda nas zabija,
Nuda nas pożera.
Wiemy, co będzie jutro,
Teraz coś zniszczyć trzeba.
____________________
Moderatorzy = faszyści.[/b]



Zablokowałem podpis tego użytkownika (widoczny powyżej). Nie będę tolerował takich zachowań. Nazywanie moderatorów faszystami publicznie jest obrazą. Dodam tylko że jest to czyn karalny. Forum posiada numer ISSN i jest wydawnictwem prasowym ciągłym. Dlatego tego typu zachowanie nie może mieć miejsca.

Krzysieq ja nie jestem moderatorem lecz administratorem i jeżeli masz uwagi do pracy moderatorów zgłoś się z tym do mnie, wtedy zareaguję jeżeli moderator nie ma racji.

Dodam tylko dla niezorientowanych w temacie, że Krzysieq usilnie próbuje przyrównać forum do faszystów więcej na ten temat było pisane:

http://www.forumbrzeg.pl/...p=166359#166359

Blokadę podpisu podaję do publicznej wiadomości żeby Krzysieq mógł się wypowiedzieć. Mam nadzieję, że będziesz uważał teraz na to co piszesz bo kolejne ostrzeżenie spowoduje blokadę pisania.

Nie pisz proszę, że robię to bo tak mi pasuje. Uwierz mi zanim podjąłem decyzję kontaktowałem się w tej sprawie z kilkoma użytkownikami forum i po opinii wszystkich podjąłem decyzję. Wydajesz się inteligentnym człowiekiem (choć czasami twoje posty na to nie wskazują, ale zaznaczam że tylko czasami. Wtedy mam wrażenie jak już wspominałem wcześniej, że pisze całkowicie inna osoba) więc mam nadzieję, że zrozumiesz.
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-23, 18:14   Re: Blokada podpisu dla Krzysieq

yasiu napisał/a:



Forum posiada numer ISSN i jest wydawnictwem prasowym ciągłym.

Szczerze pisząc, to nie mam pojęcia czym jest numer ISSN.
yasiu napisał/a:


Krzysieq ja nie jestem moderatorem lecz administratorem i jeżeli masz uwagi do pracy moderatorów zgłoś się z tym do mnie, wtedy zareaguję jeżeli moderator nie ma racji.

Gdybym nadal chciał ciągnąc tę hecę, to napisałbym: nie będe stosował Waszych faszystowskich zagrań. Nie donosiłem, nie donoszę i donosić nie będe.
Natomiast szanuję Ciebie bardzo jako człowieka z mnóstwem energii, chcącego zrobić coś fajnego i dobrego w tym mieście.

yasiu napisał/a:


Dodam tylko dla niezorientowanych w temacie, że Krzysieq usilnie próbuje przyrównać forum do faszystów więcej na ten temat było pisane:

http://www.forumbrzeg.pl/...p=166359#166359

Pisałem o moderatorachm nie o forum.


A teraz napiszę kilka słów od siebie:
Kiedyś na pewnym forum zalogował sie pewien użytkownik, zwany później L&F. Był bardzo uciążliwy, bardzo. Nie było na tym forum moderacji, oj nie. I tak był sobie i uprzykrzał życie dyskutantom (skądinąd bardzo ciekawym ludziom). Ale pewnego dnia przesadził. Dostał bana. Ach, co to była za tragedia dla L&F. Naprawde, chłop potrafił (nawet nadal potrafi) się logować kilka razy dziennie. Bezskutecznie. Wszędzie, gdzie się da, wypisuje o adminie, a zarazem jedynym moderatorze, bzdury typu, iż rzekomo jest on faszystą. Że nie szanuje dyskutantów, że ma zapędy imperialistyczne. Tyle tutułem wstępu.
Przechądząc do Krzyśqa (yasiu, jak widzisz, da się odmienić), napisze, iż bardzo ładnie podłapałem motyw z faszystami. Ba, nawet pasowało mi to, poniewaz forum te czytam już jakiś czas. Na pierwszy rzut oka widać, iż są tu równi i równiejsi i rządzi pewna grupa użytkowników. Możemy to nazywać Grupa Trzymająca Władzę, bądź Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Zupełnie mi to w sumie nie przeszkadza, ponieważ te forum traktuje jako czystą rozrywkę. Natomiast głupie jest, iż np. ktoś może sobie walnąć komentarz typu 'weź się schowaj', a inny dostanie upomnienie. Moderatorom, że tak to ujmę, woda sodowa do głowy bije. Jednakowoż wszystkich urażonych i nazwanych faszystam przepraszam. Czasem fajnie jest wzbudzić kontrowersje. :) Można dowiedzieć się, jak łatwo ludzie stają się wojownikami forumowymi. Pozdrawiam.

P.S. Proszę o zwrócenie sygnatury, może być bez wzmianki o moderatorach.
Ostatnio zmieniony przez Krzysieq 2008-04-23, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-04-23, 18:28   

Krzysieq napisał/a:
P.S. Proszę o zwrócenie sygnatury, może być bez wzmianki o moderatorach.


Mam nadzieję, że nie wykorzystasz jej ponownie do pomówień o moderatorach.


Co do użytkowników to można ich dzielić według swojego widzimisię. Ja traktuję wszystkich jednakowo. Jedynie bacznie obserwuję osoby które swoim zachowaniem starają się prowokować do kłótni czy też w inny sposób zapadających w pamięć.

Wydaje Ci się, że jak osoba ma więcej postów to jest inaczej traktowana. Mylisz się dlaczego?

:arrow: Każda osoba najpierw dostaje upomniana pisemne, (Ciebie również Ktoś upomniał żebyś tak nie robił zanim dostałeś ostrzeżenie)
:arrow: Po upomnieniu gdy osoba nie stosuje się do zaleceń i ponownie popełnia błąd (łamie regulamin), dostaje ostrzeżenie.
:arrow: Można zauważyć, że wiele osób z dużą ilością postów ma ostrzeżenia
:arrow: Osoby będące długo na forum i udzielające się, potrafią przyznać się do błędu i nie łamać regulaminu więc dlatego się wydaje że są uprzywilejowani
:arrow: Ostrzeżenia osób aktywnych szybciej zostają cofane, oczywiście jeżeli zauważy się poprawę stylu pisowni i nie widzi się dalszego łamania regulaminu


Dlatego wydaje się, że są równi i równiejsi a tak naprawdę osoby bardziej aktywne starają się nie łamać regulaminu.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-04-24, 10:50   

Krzysieq napisał/a:
Natomiast głupie jest, iż np. ktoś może sobie walnąć komentarz typu 'weź się schowaj', a inny dostanie upomnienie.


"weź się schowaj" to i tak jedno z łagodniejszych stwierdzeń, bo wiele bardziej obraźliwych umyka uwadze modów; i nic dziwnego, bo postów dziennie jest setki, a moderatorzy nie pracują tu zawodowo 24/h.

Dlatego to nasza i twoja też rola Krzyśqu, żeby zwracać uwagę i pisać w takich wypadkach do modów, a nie kontynuować pyskówkę, jak to robi wiele osób.

Wiem, że wśród dzieci i części młodzieży można to odbierać jako donos.
Ale jeśli czujesz się poważnym człowiekiem i masz odwagę podpisywać się imieniem i nazwiskiem (co jest cenione) to możesz napisać do admina czy moda, a jednocześnie napisać na forum, że zgłosiłeś czyjąś wypowiedź jako łamiącą regulamin forum.
Dojrzali ludzie nie będą za to na ciebie krzywo patrzyli, a opiniami pozostałych potrafisz się chyba nie przejmować?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blokada, dla, krzysieq, podpisu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu