Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kto i gdzie naprawia telefony w Brzegu ?
Autor Wiadomość
Legolas 
Reggae Rlz xD



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-02-03, 13:39   Kto i gdzie naprawia telefony w Brzegu ?

Mam problem z fonem i chciałbym sie dowiedzieć gdzie w Brzegu naprawiaja telefonki komórkowe :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-03, 13:41   

nie polecam gościa w Marco bodajze na 1 piętrze kolo hali targowej idz na Chopina tam naprawiaja :) jezeli dobrze pamietam;)
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 15:26   

Jeżeli dobrze kojarzę, to również naprawiają w DT Piast, wejście od strony kościoła św. Mikołaja- koło fotografa. Niestety nie mam żadnych doświadczeń z jakością usług.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 15:33   

W większości przypadków telefon ląduje we Wrocławiu w jakimś serwisie a Brzeg nalicza dodatkowo swoją marżę. Jeżeli jeździsz do Wrocławia to polecam ekipę na giełdzie elektronicznej(tylko niedziela), na samym środku placu na przeciwko biura giełdy (są pod dużym namiotem). To właśnie do nich trafiają telefony od pośredników. W tygodniu pan naprawia telefony w Pasażu Grunwaldzkim.

Ceny przyzwoite i szybka naprawa (prawie zawsze na miejscu i od ręki).
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-03, 18:13   

możesz także naprawić w sklepie na ul ofiar katynia na przeciwko ibizy a obok kwiaciarni ;)
0 UP 0 DOWN
 
gasior 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-03, 21:25   

yasiu napisał/a:
W większości przypadków telefon ląduje we Wrocławiu w jakimś serwisie a Brzeg nalicza dodatkowo swoją marżę. Jeżeli jeździsz do Wrocławia to polecam ekipę na giełdzie elektronicznej(tylko niedziela), na samym środku placu na przeciwko biura giełdy (są pod dużym namiotem). To właśnie do nich trafiają telefony od pośredników. W tygodniu pan naprawia telefony w Pasażu Grunwaldzkim.

Ceny przyzwoite i szybka naprawa (prawie zawsze na miejscu i od ręki).


Zgadzam sie z Yasiem, a według mnie w brzegu nie ma dobrych fachowców. Zarówno na Chopina jak i na Hali panowie nie są dobrzy. Jeden z lepszych fachowców jest pod Albertem koło placu gdzie właśnie jest remont.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 22:42   

gasior napisał/a:
Jeden z lepszych fachowców jest pod Albertem koło placu gdzie właśnie jest remont.


Albert to właśnie D.T. Piast, tak kuli ścisłości dla tej części pokolenia która nie pamięta tej właściwej nazwy budynku.
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-02-03, 23:16   

Ja nie polecam nikogo z tych serwisów. Na Chopina czasem odmawiają przyjęcia telefonu co jest porażką, w D. T. Piast koleś ciągle odwleka z naprawą, a pana z C.H marko w ogólnie nie skomentuje bo szkoda słów na takiego chama... mi kilka telefonów uratował znajomy znajomych za niewielką kase, a były naprawdę nie do naprawienia wg tych trzech wymienionych wcześniej serwisów :D
0 UP 0 DOWN
 
michor2 


Wiek: 44
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 25 / UP 33


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 11:02   

Z tego co się orientuję, to wszyscy wymienieni przez Was naprawiają telefony w Oławie. Zaraz za Kościołem w centrum miasta jest serwis i tam zazwyczaj na poczekaniu naprawiają. ( wszystko zależy od usterki). Polecam, bo sam zostałem tam skierowany przez znajomego właśnie z w/w i byłem zadowolony. Moja naprawa trwała 0,5 godziny.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 11:25   

Pan_Pasztet napisał/a:
możesz także naprawić w sklepie na ul ofiar katynia na przeciwko ibizy a obok kwiaciarni



oddałem swoja nokie wyśwuetlająca napis contact service była tam pare dni i gość sobie nie poradził... więc nie polecam mała fachowość
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 14:10   

ul. Ofiar katynia - porażka, nie podejmuje się roboty albo wyskakuje z kosmiczną ceną
BCH Marco - po chwili rozmowyz delikwentem stwierdziłem, że moja mama prędzej naprawi ten telefon...
ul. Chopina - serwisant/pracownik to niesamowity cwaniaczek, "zjadacz rozumów", podaje ceny z kosmosu i tłumaczy, że tyle kosztuje naprawa. po przedstawieniu realnych kosztów (udowodniłem, że oryginalne części kosztują połowę mniej niż deklaruje sprzedawca) odesłał mnie do innego serwisu.
ul. Długa (Piast) - z terminami różnie bywa ale ogólnie nie jest najgorzej. miałem beznadziejny przypadek z matrycą dotykową w P910i - pracownik powiedział mi że jego znajomy to zrobi, ale za tydzień. jak powiedział, tak było. łatwiejsze naprawy (wymiana taśmy flex w n6280) wykonuje od ręki. ceny przyzwoite.
0 UP 0 DOWN
 
Legolas 
Reggae Rlz xD



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 18:29   

Cytat:
ul. Ofiar katynia - porażka, nie podejmuje się roboty albo wyskakuje z kosmiczną ceną
Ofiar Katynia tez nie polecam !! pytałem sie jego ile da za moja nokia 6300 ktora mam 3 miesiace i dałem za nia 600zł on mi chciał 300zł dać jak na allegro dalej po 500,600 chodza :lol: dziwnie sie z nim gadało :roll:
0 UP 0 DOWN
 
adrian_willi 


Wiek: 32
Dołączył: 28 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-28, 10:53   Ofiar Katynia - ''Naprawa'' telefonów !!

Opowiem Wam jaka mialem przygodę z tym super ''serwisem''. Oddalem moja motorole e398 do goscia na ofiar katynia zeby mi wgral soft... koszt:20zł. mowił zebym przyszedl po odbior za 3 godziny. przychodze za trzy godziny patrze telefon rozebrany na cześci tylko po to żeby wgrać soft:/ No i gośc mi oznajmia ze dzisiaj tego nie zrobi i zebym przyszedł jutro. Na nastepny dzien zadzwonilem do niego (tj. piatek) a on mi mówi, że jeszcze go nie zrobił bo tyle sie bawił i dalej nie moze go zrobić, przełożył na poniedzialek. Zachodze tam w poniedzialek oddał mi telefon i mowi ze jest rozładowany zebym go naładował i gwarantuje mi ze bedzie działał. Podłaczam telefon: on nic, zero reakcji, wsadzilem do niego naładowana baterie, tez nie działa. Wkur. poszlem do niego i mowie ze nie dziala. On wzial poogladał go chwile i mowi ze oderwałem plomby gwarancyjne na śrubkach. (których w ogole nie było) i nie przyjął mi go na gwarancje. Moim zdaniem gosc nie potrafił sobie poradzic z tym telefonem i specjalnie zrobił ten podstęp. Temu panu ''serwisantowi'' juz podziękujemy i lepiej niech sie zajmie czyms co mu wychodzi troche lepiej, chociaz nie sądze. Wszystkim Wam radze zebyście omijali ten serwis baardzo szerokim łukiem. Czy ktos miał podobna przygode?
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-03-28, 10:59   

michor2 napisał/a:
Z tego co się orientuję, to wszyscy wymienieni przez Was naprawiają telefony w Oławie. Zaraz za Kościołem w centrum miasta jest serwis i tam zazwyczaj na poczekaniu naprawiają. ( wszystko zależy od usterki). Polecam, bo sam zostałem tam skierowany przez znajomego właśnie z w/w i byłem zadowolony. Moja naprawa trwała 0,5 godziny.

dokladnie tak jak mówisz. Firma nazywa się "Ale Serwis" http://www.aleserwis.pl/ , telefon 71 313 38 35
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-28, 16:12   

Ja polecam gościa na ulicy CHOPENA. Tez miałem problem z telefonem poszłem i wszystko gra i wziął jedyne 20 złotych za wymianę Softa :D
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-03-28, 16:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, gdzie, kto, naprawia, telefony


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu