Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Skarbimierz 30.05 - 01.06.2008
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-12, 21:07   

Napisałem do michor2 na pw ale nie dostałem żadnej odpowiedzi... Jeśli chodzi o pozwolenia - to nie zamieszczałbym zadnych informacji gdyby były choc najmniejsze przesłanki co do nie dopięcia czegokolwiek do ostatniego guzika :evil:

Wiec nie wiem o co chodziło michor2...
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-12, 21:19   

ja tylko dopytam czy nagłośnienie będzie bardzo głośne ??

swego czasu był problem z zbyt głośnymi zabawami etc.... kilkakrotnie upraszano o zmniejszenie głośności... nie żebym miał małe dzieci :wink: ale

po Dniach Księstwa słyszałem też opinie że było cholernie głośno....


i jeszcze jedna uwaga: czemu stadion czy boisko ???? przecież mamy taką dobrą murawę...
jeszcze kilka lat temu gra na tamtej murawie była tragedią... teraz jest ludzie dbają o stadion, ktoś pomyślał o jej stanie po tym jak przewinie się przez nie tysiące ludzi ??
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-05-12, 22:10   

a2r, wiesz, oby nie chodziło o tą całą dokumentację, opinie i to najważniejsze co dopuszcza takie imprezy, aby mogły się odbyć. A ile się w ogóle spodziewacie osób?
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-12, 22:10   

alleceno napisał/a:
ja tylko dopytam czy nagłośnienie będzie bardzo głośne ??

swego czasu był problem z zbyt głośnymi zabawami etc.... kilkakrotnie upraszano o zmniejszenie głośności...


Sprzęt głosny będzie lecz głośniej niz potrzeba grac na pewno nie bedzie - jeśli chodzi o nagłosnienie - jego moc powinna byc taka żeby dzźwięk czysto i selektywnie dochodzi do wszystkich bez wzgledu czy są na karuzelach, starganach czy siedzą pod parasolami - oczywiście nie mówię ze powinno być tak samo wszędzie głosno ale koncert powinien dotrzeć do jak największej publiki - i tak będziemy starać się robic ale miej to na wzgledzie że imprezy robi sie dla wszystkich ludzi nie tylko tych co są pod sceną lub pod głośnikami - tam zawsze będzie głosniej mimo wyniesienia głosników nawet pod samo niebo :evil:

alleceno napisał/a:
i jeszcze jedna uwaga: czemu stadion czy boisko ???? przecież mamy taką dobrą murawę...
jeszcze kilka lat temu gra na tamtej murawie była tragedią... teraz jest ludzie dbają o stadion, ktoś pomyślał o jej stanie po tym jak przewinie się przez nie tysiące ludzi ??


W tamtym roku również w tym miejscu był festyn na którym nawet teatr ognia szalał i nawet troszku murawę przyjarali i nikt problemu nie miał a trafka odrosła... Na murawie codziennie biegają piłkarze różni i baseballisci w koreczkach i nie raz trafka wyrwana w powietrzu lata a myślę że na festynie nikt w korkach bawić się na murawie nie będzie.... A po za tym z tego co wiem są dość realne plany przebudowy tego boiska z zamontowaniem trybun itd ale o tym w innym wątku jak tylko poznam szczegóły - lub o ile je poznam :evil:

ptak82 napisał/a:
a2r, wiesz, oby nie chodziło o tą całą dokumentację, opinie i to najważniejsze co dopuszcza takie imprezy, aby mogły się odbyć. A ile się w ogóle spodziewacie osób?


My nie organizujemy masowych koncertów tylko festyn na którym proponujemy dobrą zabawę dla wszystkich, którzy przyjdą!!! Wszystko jest przepisowe regulaminowe ustawowe i nie wiem jeszcze jakie ;) Decydentem o charakterze imprezy jest organizator a my przede wszystkim w założeniach mamy pokazanie amatorskiej działalności na terenie gminy oraz gmin ościennych i jeśli ktos liczy na wielkie sprzety nagłosnieniowe, efekty, światła, lasery i nie wiadomo co jeszcze bedzie musiał poczekac na kolejne Dni Brzegu :wink:

Każdy jest mile widziany!!! :wink:
Ostatnio zmieniony przez a2r 2008-05-12, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-05-12, 22:23   

Nio tak murawa może trochę pocierpieć, ale od prawdopodobnie września ma nastąpić modernizacja owego obiektu min. trybuny, boiska boczne, szatnie etc. wtedy będzie można śmiało powiedzieć na to stadion :D Odnośnie Dni Skarbimierza :) Szykuje się odjazdowa zabawa :)
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 23:33   

a2r napisał/a:

My nie organizujemy masowych koncertów tylko festyn


Pytanie ptaka82 dalej bez odp??? Ciekawe???
Może zadam je jeszcze raz - Ile osób się spodziewacie?
pozdr dla a2r
na festynie (?) będę
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-12, 23:53   

PK napisał/a:
Pytanie ptaka82 dalej bez odp??? Ciekawe???


A ile osób było na festynie w tamtym roku ???
Co to teleturniej ???
Ok proszę skorzystac z telefonu do przyjaciela a odp to :
a) 126
b) 142
c) 277
d) 666

:wink:

Jest Pan w stanie przewidziec ile osób przyjdzie ??? Panie PK to nie koncert Dody na pasie :evil:

A tak poważnie to myślę ze jak Pan bedzie to bedzie oznaczało że już wszyscy są :wink:

Pozdr

Ps. Teraz na weekandzie był podobny festyn do tego co będzie u nas wiec jako sprytny dziennikarz pewnie Pan sie dowie ile tam było osób :wink:
Ostatnio zmieniony przez a2r 2008-05-12, 23:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-13, 00:18   

W mojej ocenie, czego Pan unika w konkursie na odp (?), będzie - choćby na koncercie BOYS - ponad 1000 osób. Tak więc nie będzie to festyn - tylko impreza masowa. To nie jest problem? Wszystko zapięte na "któryś" guzik?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-13, 00:32   

Zdaję sobie sprawę, że ten problem należy omówić z niejakim Johnym Walkerem (czy jak mu tam - szefem biblioteki). Poczekam do jutra!
pozdr serdeczne
pk
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-13, 00:32   

Myślę że grubo Pan się myli - koncert Boysów zacznie sie o 22 godzinie o ile nie bedzie żadnych niespodzianek po drodze i bedzie trwał prawie do 24 wiec znacznie ograniczy to widownię a po za tym myslę że powinien przeczytac Pan całą ustawe o Imprezach masowych a nie tylko fragment... Szczerze polecam ;) I proszę mi wierzyć że wszystko jest zapiete na wszystkie mozliwe guziki i rozporki :evil: W Łosiowie były teraz gwiazdy porównywalne z Boysami i mimo trzykrotnego bisowania niestety nawet połowy tysiąca osób nie było... Więc mimo iz wiem do czego Pan dąży powołujac sie na organizację imprez masowych myslę ze Pan przecenia troszke boysów żeby miały przyjechać tysiące osób z całej okolicy po opole czy wrocław sięgajac :wink:

Apropos jest Pan w stanie stwierdzic na którym koncercie na Dniach Księstwa było najwiecej ludzi i ile ich było ??? To tak z ciekawości :evil:



PK napisał/a:
Zdaję sobie sprawę, że ten problem należy omówić z niejakim Johnym Walkerem (czy jak mu tam - szefem biblioteki).


Eeee skucha :evil: Jak na dziennikarza i to nawet Naczelnego cos kiepski wywiad :wink: :evil: :wink:
Ostatnio zmieniony przez a2r 2008-05-13, 00:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-13, 00:36   

A jakie to ma znaczenie? Może tacy "super organizatorzy" zapomnieli o czymś ważnym? Może to "wybieg"? Trzeba uniknąć "upierdliwych" przepisów? Niby tacy "profi"....
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-13, 00:38   

kurczę, niech tylko coś się zacznie dziać, niech tylko ktoś spróbuje zrobić coś dla rozruszania ludzi - od razu powątpiewania, od razu stękanie.
może jeszcze laleczki voodoo ze zdjęciami organizatorów w stylu "a niech im się nie uda" i dziabanie szpilkami w oczy?
przecież jeśli cokolwiek byłoby nie tak, impreza nie miałaby prawa się odbyć. to nie są pierwsze Dni Skarbimierza i jeśli - przykładowo - w zeszłym roku wszystko było prawnie uregulowane, nie widzę najmniejszego powodu, dla którego w tym roku miałoby nie być.
a2r nie jest alfą i omegą, jego zadaniem było poinformowanie forumowiczów o imprezie, a tutaj od razu naskoki. luzujemy, luzujemy :)
nie od dziś wiadomo, że panowie za sobą nie przepadają. PK, z całym szacunkiem - kopanie dołków można zostawić na inną okazję, lub podzielić się uwagami z a2r na PW. widać niezdrową ironię w postach i przyrównywanie Dni Skarbimierza do Dni Księstwa Brzeskiego, co najzwyczajniej w świecie sensu nie ma.

proponowałbym powrót do konkretów, a michor2 może wyjaśni nam treść swojego, budzącego wątpliwości, pytania i a2r będzie mógł na nie odpowiedzieć. o czym mieliby zapomnieć organizatorzy?
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-13, 00:40   

PK napisał/a:
A jakie to ma znaczenie? Może tacy "super organizatorzy" zapomnieli o czymś ważnym? Może to "wybieg"? Trzeba uniknąć "upierdliwych" przepisów? Niby tacy "profi"....


Z całym szacunkiem próbuje mnie Pan obrazić czy zrobic wszystko zeby zawsze Pana było na wierzchu ???

Rozumiem chęć rzucania kłód pod nogi ale najpierw trzeba drzewo ściąć żeby miec co rzucać... Oj nie ładnie nie ładnie :-P

Zaczyna schodzic Pan z tematu i robi sie jałowa rozmowa nie na temat wiec zapraszam na pw jesli ma Pan ochote na jeszcze jakies uwagi odnosnie "super organizatorów" :-P
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-05-13, 00:42   

ORMO nie śpi, ORMO czuwa i policzy :wink: i doniesie
0 UP 0 DOWN
 
ANGELIKA1701 



Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba

Wysłany: 2008-05-13, 15:50   

To jak już szanowny PK będzie składał piękne sprawozdanie z imprezy na biurko Dyrektora Brzeskiego Centrum Kultury to proszę również pozostawić pozdrowienia od zawsze pamiętającej byłej podopiecznej:D kto pod kim dołki kopie...sam Pan powinien dokończyć... :oops: co by od tematu nie obiegało również będę i zamierzam się wspaniale bawić
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 05, 06, 2008, 30, skarbimierz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu