Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Skarbimierz 30.05 - 01.06.2008
Autor Wiadomość
malinaJK 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lut 2008

UP 4 / UP 0



Wysłany: 2008-05-13, 17:31   

ANGELIKA1701 napisał/a:
co by od tematu nie obiegało również będę i zamierzam się wspaniale bawić


a nawet troche się poruszać na scenie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
deathang3l 
Outsider



Wiek: 39
Dołączył: 21 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z Pokojowego Patrolu

Wysłany: 2008-05-14, 11:39   

Ten temat powyższym spłynął jadem. Ale pomijając to... BOYS? A co, jakiś ślub będzie i wesele z tej okazji? Myślałem, że ten zespół umarł już naturalną (i zasłużoną) śmiercią...
Bez obrazy dla organizatorów ofkorz. To tylko mój problem, że nie podzielam gustów :P
A tak poza tym to z tego co się orientuję, plan jest z lekka niekompletny.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-14, 12:00   

deathang3l napisał/a:
A tak poza tym to z tego co się orientuję, plan jest z lekka niekompletny.


Możesz rozwinąć???

deathang3l napisał/a:
To tylko mój problem, że nie podzielam gustów


Szanuję i nie zmuszam. Szkoda ze oprócz Boysów nie zauważasz/acie pozostałych wykonawców i zróznicowanie muzyczne imprezy od rocka czy hard rocka przez pop, dance, hip hop, reagge po disco polo, a po drodze jeszcze kilka innych wystepów i wokalnych i tanecznych... Wiec wydaje mi się że każdy kto bedzie tylko chiał znajdzie cos odpowiedniego dla siebie :evil:

Pozdrawiam i Zapraszam ;)
0 UP 0 DOWN
 
deathang3l 
Outsider



Wiek: 39
Dołączył: 21 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z Pokojowego Patrolu

Wysłany: 2008-05-14, 15:50   

Lion Vibrations mniam, mniam. Co nie zmienia faktu, że nie będę miał czasu albo/i ochoty na przebywanie na koncertach, jakie by one nie były. A z tymi Boysami to tak jak z tym dowcipem, gdzie prezydenci Rosji i USA planują zabić 20 milionów ludzi i jednego dentystę.

Plan jest niekompletny, bo doszły mnie słuchy, że po Lion Vibrations ma być jeszcze teatr ognia. Dokładnie ten, w którym jestem.
Na plakatach Dni Księstwa Brzeskiego też nas nie było, co najwyżej na jakichś malutkich ulotkach. Widzę, że historia zatoczyła koło...
Ale luzik arbuzik. Jest jeszcze poczta pantoflowa, z której prawdopodobnie znowu (!) skwapliwie skorzystamy.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-14, 16:36   

sorki że tak późno odp, ale jakoś czasu miałem mało. Zaczne od zaleva bo nie miałem jeszcze okazji :-)

zalev napisał/a:
kurczę, niech tylko coś się zacznie dziać, niech tylko ktoś spróbuje zrobić coś dla rozruszania ludzi - od razu powątpiewania, od razu stękanie.

Przepraszam, ale nie przypominam sobie abym stękał ostatnio :-)
zalev napisał/a:
może jeszcze laleczki voodoo ze zdjęciami organizatorów w stylu "a niech im się nie uda" i dziabanie szpilkami w oczy?

Jak już laleczka to może szpilką gdzie indziej?
zalev napisał/a:
przecież jeśli cokolwiek byłoby nie tak, impreza nie miałaby prawa się odbyć. to nie są pierwsze Dni Skarbimierza i jeśli - przykładowo - w zeszłym roku wszystko było prawnie uregulowane, nie widzę najmniejszego powodu, dla którego w tym roku miałoby nie być.

Teraz są nowi organizatorzy ...
Chyba, że jest inaczej. Wtedy oświeć mnie.
zalev napisał/a:
a2r nie jest alfą i omegą, jego zadaniem było poinformowanie forumowiczów o imprezie, a tutaj od razu naskoki. luzujemy, luzujemy :)

no to luzuj chłopie
zalev napisał/a:
nie od dziś wiadomo, że panowie za sobą nie przepadają. PK, z całym szacunkiem - kopanie dołków można zostawić na inną okazję, lub podzielić się uwagami z a2r na PW. widać niezdrową ironię w postach i przyrównywanie Dni Skarbimierza do Dni Księstwa Brzeskiego, co najzwyczajniej w świecie sensu nie ma.

Nie znam a2r na tyle aby pisać na PW. Poza tym nie rozumiem skąd pogląd, że za nim nie przepadam. Znam go tylko z "widzenia". Czasem spotykam go w Karczmie albo w Żabce. Na tej podstawie trudno sobie wyrobić o kimś zdanie. Co do poglądów, czy opinii jakie prezentuje na forum to mogę, ale nie muszę się zgadzać. Chyba, że sądzisz inaczej?
zalev napisał/a:
proponowałbym powrót do konkretów, a michor2 może wyjaśni nam treść swojego, budzącego wątpliwości, pytania i a2r będzie mógł na nie odpowiedzieć. o czym mieliby zapomnieć organizatorzy?

Pewnie jutro się odezwę co do konkretów. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-05-14, 20:57   

Generalnie Panie PK post nie na temat... i o tym własnie zalev pisał... po co te pyskówki..??? Jedyne co można podciągnąć pod teamt to

PK napisał/a:
Teraz są nowi organizatorzy ...
Chyba, że jest inaczej. Wtedy oświeć mnie.


Organizatorami są te same osoby co były w tamtym roku :-P Te same co w tamtym roku pracowały 40 godzin bez snu non stop :evil:


Ps.

PK napisał/a:
Znam go tylko z "widzenia". Czasem spotykam go w Karczmie albo w Żabce.


Z Karczmy nie pamietam ale w Żabce fakt szczególnie wczoraj :-P Cieszę się że konsumuje Pan m.in. dobre pifko o nazwie jednego z naszych zespołów :wink:

Apropos prywaty :offtopic: Pozdro dla całego PIASTA !!!! :offtopic: Obiecuję że już nie będę :-P

Ps2
deathang3l napisał/a:
Plan jest niekompletny, bo doszły mnie słuchy, że po Lion Vibrations ma być jeszcze teatr ognia. Dokładnie ten, w którym jestem.


Z tego co wiem rozmowy na ten temat miały sie toczyć w tym tygodniu wiec zawsze mozna dopisac do afiszu który widnieje na forumbrzeg i nie tylko ;) Damy rade !!! :evil:
Ostatnio zmieniony przez a2r 2008-05-14, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-15, 18:12   

a2r napisał/a:
Generalnie Panie PK post nie na temat... i o tym własnie zalev pisał... po co te pyskówki..???

Generalnie Panie a2r to dziękuję, że objaśnił Pan co "podmiot liryczny" miał na myśli. Jeśli chodzi o tzw. pyskówki to myślę, że zarówno Pan i zalev jesteście w tym nieźli. :evil: Pewnie też takie "wypowiedzi" jak:
ANGELIKA1701 napisał/a:
To jak już szanowny PK będzie składał piękne sprawozdanie z imprezy na biurko Dyrektora Brzeskiego Centrum Kultury to proszę również pozostawić pozdrowienia od zawsze pamiętającej byłej podopiecznej:D kto pod kim dołki kopie...sam Pan powinien dokończyć... :oops: co by od tematu nie obiegało również będę i zamierzam się wspaniale bawić

nie uważa Pan za "pyskówki.
a2r napisał/a:
Organizatorami są te same osoby co były w tamtym roku :-P Te same co w tamtym roku pracowały 40 godzin bez snu non stop :evil:

Czegoś nie rozumiem. W tamtym roku organizatorem nie była przecież ani Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu ani Agencja Artystyczna DJAK. Tylko jeden z organizatorów pozostał, czyli Urząd Gminy Skarbimierz.
a2r napisał/a:
Z Karczmy nie pamietam ale w Żabce fakt szczególnie wczoraj :-P Cieszę się że konsumuje Pan m.in. dobre pifko o nazwie jednego z naszych zespołów :wink:

Karczma czasem zadymiona jest... Zgadzam się, że Piast jest bardzo dobrym piwkiem. Co do zespołów o tej nazwie to pojawił sie następny. Nie wiem czy Pan wie, że przy BCK powstaje Zespół Pieśni i Tańca "Piast" z instruktorem Stanisławem Szymochą.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-05-16, 08:01   

Panowie, czy naprawde musimy byc swiadkami brzydkich dyskusji wynikajacych z jakis Waszych animozji?
Nie bede przytaczal epitetow, jakie przychodza mi do glowy, kiedy czytam Wasza wymiane zdan. Wszedlem w ten watek z zainteresowaniem, co sie bedzie dzialo na Skarbimierzu, a wychodze z niesmakiem.

Poniewaz dodaje ten watek do ignorowanych, gdyby przyszlo Wam do glowy napisac cos sensownego i waznego o tym, co sie bedzie dzialo w dniach 30.05-01.06, prosze, zalozcie jakis nowy watek.

Pozdrawiam... jeszcze (pomimo rosnacej antypatii)...
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-16, 08:23   

A.Mason napisał/a:
Panowie, czy naprawde musimy byc swiadkami brzydkich dyskusji wynikajacych z jakis Waszych animozji?
Nie bede przytaczal epitetow, jakie przychodza mi do glowy, kiedy czytam Wasza wymiane zdan. Wszedlem w ten watek z zainteresowaniem, co sie bedzie dzialo na Skarbimierzu, a wychodze z niesmakiem.

Poniewaz dodaje ten watek do ignorowanych, gdyby przyszlo Wam do glowy napisac cos sensownego i waznego o tym, co sie bedzie dzialo w dniach 30.05-01.06, prosze, zalozcie jakis nowy watek.

Pozdrawiam... jeszcze (pomimo rosnacej antypatii)...


Wydaje mi się ze każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, jak czytam posty autorów to na dniach księstwa najeżdżali na organizatorów itp i dopiero było widać ten "jad"

Teraz jak prawdopodobnie Ci panowie organizują Dni Skarbimierza, nie potrafią przyjąc krytyki, rad, opinii na klatę tylko widzieć w sobie tylko jedno ? Snobizm ?
0 UP 0 DOWN
 
michor2 


Wiek: 44
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 25 / UP 33


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-05-17, 19:08   

a2r napisał/a:
myślę że powinien przeczytać Pan całą ustawę o Imprezach masowych a nie tylko fragment... W Łosiowie były teraz gwiazdy porównywalne z Boysami i mimo trzykrotnego bisowania niestety nawet połowy tysiąca osób nie było...

a2r"- jest Pan pewien, że dokładnie Pan przestudiował ustawę o imprezach masowych - szczególnie objaśnienie co to jest impreza masowa. Wydaje mi się że jednak nie.
A tak na marginesie, to w mimo wszystko w Łosiowie była impreza masowa.
pozdrawiam i życzę sukcesów :lol:
A i z góry przepraszam za brak odpowiedzi - po prostu nie miałem czasu - praca! :oops:

---nie piszemy post pod postem. używamy funkcji edycji posta. scalono---


A i jeszcze jedno, bardzo mnie ciekawi, co zrobicie, jak o godz. 22:05 zmęczony pracą człowiek zadzwoni na Policję, i będzie żądał interwencji w związku z zakłóceniem jego spoczynek nocny - art. 51 kw.
:o jestem bardzo, ale to bardzo ciekaw :shock:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-05-18, 12:20, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-29, 10:50   

Kto się jutro wybiera na Rise Above i Funk You ?
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-05-29, 11:00   

smooth napisał/a:
Kto się jutro wybiera na Rise Above i Funk You ?

Ja planuję się wybrać :wink:
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-05-31, 23:56   

kilka uwag na gorąco:

- toitoi >>>>>>>>>>>>>> za mało co to jest 3 na kilka tysięcy ludzi ??
następnym razem weźcie te z solarami >>>>>>>>> lampy w środku dziękuje bogu że palę i miałem zapalniczkę

- ochrona >. wielki minus na moich oczach szamotali się młodzi ludzie a ochroniarz nawet dupy nie ruszył...

ale są też +

>>> warto naprawdę warto robić tego typu imprezy tutaj ;) dla tych ludzi aż miło :>

czekamy na jutro :)

ps. dziekuję ff ze podkreśla błędy :D >>>
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-01, 00:12   

alleceno napisał/a:
ochrona >. wielki minus na moich oczach szamotali się młodzi ludzie a ochroniarz nawet dupy nie ruszył

a ja widziałem kilka interwencji przy bójkach, wyprowadzanie naprutych gimnazjalistów też było częstym widokiem. zastrzeżeń jako takich nie mam :)

toi-toi - faktycznie mało tego było, ale jakoś nie widziałem niesamowitych kolejek. korzystałem kilkakrotnie i za każdym razem czekałem nie dłużej niż 2-3 minuty. a światło faktycznie by się przydało ;)

wczoraj średniawo było, ludzi mało itp. za to dzisiaj boysi dali radę, mimo że z pełnego playbacku i pod wpływem... :oops: jutro wybieram się (jeśli dotrę) jedynie na Lion Vibrations, reszta programu brzmi niespecjalnie

michor2 napisał/a:
A i jeszcze jedno, bardzo mnie ciekawi, co zrobicie, jak o godz. 22:05 zmęczony pracą człowiek zadzwoni na Policję

to lewak albo sukinsyn :P niech sobie okno zamknie
Ostatnio zmieniony przez zalev 2008-06-01, 00:27, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-06-01, 00:18   

to moze ja tez wtrące swoje 3 grosze :D otóż na forum nie używamy zwrotu Pan :D :evil:


a swoją drogą :) spokojnie po co te nerwy :) najwazniejsze zeby ludzie sie dobrze bawili na dniach Księstwa Skarbimierza czy Skarimierskiego czy cholera wie jak to odmienic :D i byli BEZPIECZNI :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 05, 06, 2008, 30, skarbimierz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu