Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Skarbimierz 30.05 - 01.06.2008
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-06-01, 01:48   

a mi brakowało chlebka ze smalce :evil: :evil: a miałem taką ochote...wróciłem właśnie i powiem było fajnie zwłaszcza ta karuzela na oniec.........
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-01, 09:52   

michor2 napisał/a:
A i jeszcze jedno, bardzo mnie ciekawi, co zrobicie, jak o godz. 22:05 zmęczony pracą człowiek zadzwoni na Policję, i będzie żądał interwencji w związku z zakłóceniem jego spoczynek nocny - art. 51 kw.
:o jestem bardzo, ale to bardzo ciekaw :shock:


No i było kilka interwencji wczoraj/dziś zakłócanie ciszy nocnej itp. I narzekania na organizatorów. Skwituję to tak, ale mogli trochę dalej tą imprezę zorganizować. Wyjazd z miejsca imprezy był strasznie utrudniony, mogli zrobić ruch jednostronny to by załatwiło sprawę z wyjazdem. Następna sprawa niepełnoletni ludzi którzy spożywali alkohol na terenie imprezy kto tego nie dopilnował ?
Ostatnio zmieniony przez R002 2008-06-01, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-01, 10:37   

To i ja sie wypowiem :)
Co do imprezy - Boys dali rade naprawde było dobrze :) Choć Marcin M. był chyba lekko wstawiony (?)
Tłum był duży nie to co przedwczoraj ;) Warto było przyjśc choć zapowiadało sie już na burze nawet, ale lekko pokropiło i spokoj :)
Zobaczymy co dzis pokaże LV, choc nie spodziewam sie tylu ludzi co wczoraj...
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-01, 11:37   

R002 napisał/a:
niepełnoletni ludzi którzy spożywali alkohol na terenie imprezy kto tego nie dopilnował ?

pierwszy raz jesteś na jakimkolwiek koncercie? czy na dniach księstwa nie było chlejącej gównarzerii? czy nie widzisz 15-latków z alkoholem wchodząc do pierwszego lepszego brzeskiego klubu czy idąc przez park?
tutaj nic się nie poradzi. sprzedawcy mogą legitymować - delikwent weźmie żulika, który kupi mu piwko czy wino. jedynym wyjściem byłoby chyba zainstalowanie ochroniarza przy każdym nieletnim, który będzie go śledził i kontrolował wszystko, co robi, wyprowadzał w razie potrzeby etc. :evil:
a uwierz mi, młodziki wchodzący ostentacyjnie na teren festynu z piwkami byli momentalnie zawracani. chyba, że 'spryciula' wniósł w plecaku... wyobrażasz sobie kontrolowanie każdej torby? może masz jakiś magiczny sposób, żeby przeciwdziałać spożywaniu przez nieletnich?

a zakłócanie ciszy nocnej... co zrobić? przestać organizować otwarte koncerty? zawsze znajdzie się jakiś mało imprezowy osobnik, któremu wszystko przeszkadza i nie potrafi okienka zamknąć lub ma problemy ze snem (albo ze sobą) i musi zwalić na ludzi, którzy się dobrze bawią na wyczekanym koncercie :)
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-06-01, 12:04   

Boys żenada. Myślałem, że ktoś tam chociaz gra na czymkolwiek a tu lipa wszystko z podkładu leci.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-06-01, 12:32   

zalev napisał/a:
wyobrażasz sobie kontrolowanie każdej torby?


Nic trudnego. Przynajmniej jako organizator jesteś spokojny, że nie wnoszą czegokolwiek - sprawa sprowadza się nie tylko do alkoholu, ale także do posiadania w plecaku np. broni białej, ktoś kto pozwala na taki bajzel, nie wie, że za każde nieszczęście jakie się by tam wydarzyło to poniesie on za to konsekwencje - choć defakto nic nie zrobił.

zalev napisał/a:
a zakłócanie ciszy nocnej... co zrobić? przestać organizować otwarte koncerty? zawsze znajdzie się jakiś mało imprezowy osobnik, któremu wszystko przeszkadza i nie potrafi okienka zamknąć lub ma problemy ze snem (albo ze sobą) i musi zwalić na ludzi, którzy się dobrze bawią na wyczekanym koncercie :)


Lol, zabawne. No właśnie co zrobić, aby po takich zgłoszeniach nie ponieść konsekwencji. Mieć odpowiednie zezwolenia i może sobie dzwonić nawet całe osiedle, a z tego co mi wiadomo, tutaj nie było to dopracowane. Jeśli było choć 1 zgłoszenie, mur beton - skończy się to w sądzie grodzkim. Jaki tam paragraf 51 kodeksu wykroczeń, że kto umyślnie zakłóca ciszę nocną, bez wymaganych ku temu zezwoleń coś tam coś.

I trzymanie w tym momencie strony organizatora, że wszystko było ok, nie ma sensu! Jak czytam, to i toi toi było za mało, to to, i tamto, można się wykłócać tutaj na forum do upadłego - a skutki będą takie, że podsumowaniem zaniedbań skończy się wnioskiem pewnie policji o ukaranie za cisze nocna lub organizację imprezy masowej bez zezwolenia - i co wtedy? Bez dokumentów potwierdzających, że to było legalne itp. stoi się na straconej pozycji.

A ochrona skąd była?
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-01, 20:39   

ptak82 napisał/a:
A ochrona skąd była?


też ciekaw jestem...

zalev napisał/a:
chyba, że 'spryciula' wniósł w plecaku... wyobrażasz sobie kontrolowanie każdej torby? może masz jakiś magiczny sposób, żeby przeciwdziałać spożywaniu przez nieletnich?


No i tutaj się z Tobą drogi kolego nie zgodzę, krytykę trzeba przyjąć na klatę. A mianowicie na Dniach Księstwa była ochrona z Gwarant, sam byłem na tej imprezie z plecakiem i skontrolowali mnie i nie miałem nic przeciwko temu, to co zauważyłem sprawdzali każdego nawet czy ktoś pod bluza nic nie ma !

No ale pierwsze organizacja krytykę trzeba przyjąć na drugi raz będzie LEPIEJ !
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-01, 21:55   

R002 napisał/a:
krytykę trzeba przyjąć na klatę

po co mam przyjmować krytykę, która nie jest skierowana do mnie? :) taż organizatorem nie jestem i nie wiem o co hasa :D

R002 napisał/a:
sam byłem na tej imprezie z plecakiem i skontrolowali mnie i nie miałem nic przeciwko temu

co do Dni Księstwa - wchodziłem i wychodziłem każdego dnia na imprezy stadionowe kilku- a nawet kilkunastokrotnie. i mimo wnoszenia przeze mnie i moich znajomych różnej maści toreb, plecaków, reklamówek z zawartością przeróżnistą nikt z chrony nawet raz nie zwrócił na to uwagi. widocznie byłeś jednym z kontrolowanych "szczęściarzy".

ktoś był dzisiaj na Skarbimierzu? jak wrażenia?
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-01, 23:09   

Ja byłem i powiem tak z deczka że ludzi zabrakło... naprawde na LION VIBRATIONS jakos tak za mało wszystkich... no ale może to dlatego że końcówka weekendu ;)
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-06-01, 23:34   

Koncert Lion Vibrations bardzo fajny, pozytywna energia, świetny klimat. Ale niestety bardzo duży minus co do nagłośnienia. To co wydobywało się z głośników było niezdrowe dla ucha. Z tego co się orientuję winę za to ponosi nie stan techniczny a ludzie za nagłośnienie odpowiedzialni. Niestety nie znam się na tym aż tak dobrze, więc nie potrafię do końca stwierdzić. Nie wiem czy nie wystarczyło ściszyć pewnych tonów i wszystko brzmiałoby lepiej, ale niech się wypowiedzą na ten temat ludzie znający się na rzeczy
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-01, 23:45   

Z tego co pamiętam na koncercie PAJUJO tez były jakies problemy z tym...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-02, 00:16   

Faktycznie było dziwnie z tym dźwiękiem. Oddaliliśmy się z ekipką nawet za pawilon ze stolikami, ale i tam trudno było wytrzymać natarczywość niektórych pasm. Ktoś podsumował, że akustyk tak własnie lubi ;) . Ale ogólnie i tak wrażenia pozytywne - fajna muza - kiwało się w duszy i jakaś taka dawno niespotykana energia w człowieka wstępowała (Lion Vibration).
Na minus niestety nienajsmaczniejsze kiełbaski i szaszłyki - te na brzeskim stadionie na Dniach Księstwa były dużo lepsze (choć równie koszmarnie drogie).
Co misie bardzo - wszędobylscy ochroniarze, wszędobylska ekipa sprzątająca - non stop ktoś maszerował z workiem i zbierał plastiki i inne śmieci. Z podłoża też. Bardzo mi też się podobało odpowiednie oznakowanie organizatorów - wielkie plakietki na szyjach.

Toi toi nie liczyłem :P .

Jakaś taka moja refleksja w tym wszystkim - czy naprawdę potrzeba jakiegoś specjalnego święta, aby na błoniach stały karuzele, lano piankę, stała sobie wolna scena i aby raz w tygodniu można było spędzić kilka godzin piknikują leniwie na wolnym powietrzu przy dźwiękach muzyki?

Ludzi może i mało, ale to też imho na plus - specjalnego tłumu to ja nie lubię.

W drodze powrotnej spotkanie z dawno nie widzianymi gwiazdami - oj dawno nie widziałem tak pięknego nieba gwiazdzistego. I to tuż pod Brzegiem. Prawie jak w Bieszczadach...

Jeszcze jedno - koszmarnie drogie gofry... Ale i pyszne :) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-06-02, 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2008-06-02, 10:41   

a tam narzekacie ! było super ;) oby wiecej takich festynów było :D
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2008-06-02, 11:31   

R002 napisał/a:
i skontrolowali mnie i nie miałem nic przeciwko temu,
mnie też :) jak wchodziłem z własnym piwem :) uprzejmy pan ochroniarz poprosił był piwko schował tak by on go nie widział :P w Skarbi było podobnie :) tylko że tym razem ochroniarz poprosił bym sie tak z tym piwem nie afiszował :) i też nie miałem nic przeciwko temu :P
Franco Zarrazzo napisał/a:

Toi toi nie liczyłem :P .
mi się wydaje że było ich na pewno więcej niż 3 :P chyba że jestem ślepy :)
RaVeN napisał/a:
Co do imprezy - Boys dali rade naprawde było dobrze :) Choć Marcin M. był chyba lekko wstawiony (?)
no chłopaki rade dali :) i co z tego że Marcin był po kilku :D i tak nawijał z pleybacku :evil: ale jeden kawałek zaśpiewał sam :D tylko nie pamiętam który :( najlepszy dzień z tych trzech to sobota :wink:


a co do karuzeli :D w sobote 2 razy na niej śmigałęm i było git :D ale wczoraj jak prąd wysiadł na całym wesołym miasteczku :D to już chyba nikt nie odważył się do niej wsiąść :)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-06-02, 12:15   

Witam wszystkich którzy nas odwiedzili i z nami sie bawili :-P

A więc tak - toi toi była 7 rozstawione po dwóch stronach stadionu :-P

Ochrona była z Wrocławia i pracowała bez zarzutu - nie gorzej niż Gwarant z którym też nie raz współpracowaliśmy i też nie zawsze było krystalicznie :wink: ale na ochronę narzekać nie mamy podstaw :evil:

Jeśli chodzi o Lion Vibrations - świetny koncercik w świetnym klimacie !!! Fajnie było zobaczyć tylu brzezan na publice, których nawet w Brzegu ciężko spotkać ;) Zespół był nagłaśniany przez ich osobistego akustyka więc my wpływu na dźwięki nie mieliśmy - pewnie do jednych trafiły a innych trafiały jak to zawsze bywa ;)

W ogóle fajne popisy dali Rise Above, który jest co raz lepiej poukładany i co raz ciekawiej się ich słucha więc bravka za rozwój w dobrym kierunku!!! Happy Meal potrzebuje jeszcze troszkę czasu na dogranie siebie nawzajem i też powinno byc co raz lepiej ;)

Funk you - jak zawsze w klimacie i bez zastrzeżeń - tylko chwalić ;)

Pajujo i Boysi rozkołysali wszystkich aż miło było patrzeć :evil:

I może nie obiektywnie ale ciarki były na Piaście i LOŻY szczególnie wieczorkiem - mimo nie pełnego składu energia biła na kilometry i patrząc krytycznie mimo potknieć w trakcie koncertu to bravka za całokształt :evil: :-P :evil:

Impreza ogólnie w moim osobistym odczuciu bardzo udana choc pewne niedoskońałosci się przewinęły ale przynajmniej wiemy co poprawiać zeby nie szwankowało w next year ;)

Szczególne podziękowania dla panów policjantów za miłą współpracę szybkie porozumienie i szybkie działanie w sprawach organizacyjnych !!! Z naszej strony niski ukłon !!!

No i zawodowy skład techniczno - organizacyjny z którym pracowało się rewelacyjnie jak zawsze zresztą :-P :-P :-P

Do zobaczenia na Skarbie na następnej imprezie - mam nadzieje że szybciej niż za rok ;)

pozdr
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 05, 06, 2008, 30, skarbimierz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu