Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie studiujemy
Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-10-26, 17:45   

butter napisał/a:
psychologia, socjoligia, pedagogika,


mam CI pokazać wpisy w indexie?
0 UP 0 DOWN
 
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-27, 16:43   

butter napisał/a:
Olusia, nie teges mi tu bo zaraz sie przejde do Ciebie :D
a co do tematu... moze za bardzo uogólniłem, może lepiej bedzie brzmiało stwierdzenie ze polibuda i medyk mają najwiecej kujonów :P
a co do AWF... jesli ktoś twierdzi ze mozna zostac po AWF trenerem albo nauczycielem tylko i wyłącznie, to właśnie widać że pisze to polibuda :P
nie bede sie rozpisywac bo by miejsca zabrakło :lol: ale: WF'ista, trener/instruktor nart, snowboardu, wszystkich sportów jakie kolwiek sobie wymyslicie np: paralotniarstwo, wsinaczka itd, ponadto: masażysysta, rehabilitant, odnowa biologiczna itd :) takl wiec studiuj Maniusia fizyke techniczna i wykłądaj korepetycje z fizyki bo jest to jedna z niewielu możliwości, a tak pozatym to gro ludzi pracuje nie w swoim zawodzie, przykłąd ja- w reklamie.
dodatkowo bardzo mile AWF'iacy są widziani w farmacji i we wszystkim co związane z medycyną, lekami, jako przedstawiciele menadzerowie, ponieważ z AWF, są to ludzie chyba jedni z najbardziej wszechstronnie wykształconych, bo pewnie polibuda nie wie ze jest coś takiego jak psychologia, socjoligia, pedagogika, pomijając juz anatomie i fizjologie, i dzieki temu z AWF są dużo bardziej obrotni i zaradni życiowo niż nie jeden z polibudy który potrafi drucik przylutować a to potrafi każdy pasjonat, albo policzyć całki które bedą bardzo przydatne w dalszym zyciu.
z resztą nie czas i miejsce na kłótnie :P powodzonka wszystkim ;)

Dobrze no to ja też będę miła :)
Mateuszku... mylisz się i to bardzo. Bo po pierwsze to po politechnice bez dodatkowego kursu nie znajdę pracy w szkole. Jeśli chodzi o naukę innych mogę dawać korepetycje - tu miałeś rację. Politechnika - jako uczelnia techniczna - przygotowuje do pracy w różnych fabrykach i innych zakładach pracy. Nie mówię tu o posadzie na produkcji lub magazynie tylko o dobrze płatnej pracy w biurach.
Fakt - po AWF-ie będziesz trenerem, ale do szczęścia sam papierek Ci nie wystarczy, bo musisz być w tym naprawdę dobry, ponieważ dużo jest takich, którzy idą przezimować na 5 lat na AWF-ie i myślą podobnie.
A co do innych dziedzin to ...
Rehabilitacja... po AWF-ie możesz być rehabilitantem, ale musisz ukończyć na w/w uczelni odpowiedni kierunek, a nie wychowanie fizyczne.
Psychologia....Jak szukają pracy dwie osoby - absolwent AWF-u i absolwent psychologii to pracodawca nie będzie sie długo zastanawiał.
A jewśli chodzi o farmacją to na ten kierunek studiów jest się bardzo ciężko dostać, myślę, że o czymś to świadczy. Po AWF-ie na pewno nie znajdziesz pracy w tej dziedzinie.


Pozdrawiam :D
0 UP 0 DOWN
 
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-27, 17:04   

a może są tu jacyś znajomu z administracji z UO lub UW... przyda mi sie pomoc starszych kolegow xD
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-11-07, 09:28   

Studiuję już III rok tajemnicze studia ( :-P ) , które nazywają się gerontopedagogika a od tego roku zaczęłam prawo, wszystko na UO i dziennie. Trochę lataniny jest między wydziałami :D Właśnie skonstruowałam temat pracy licencjackiej i zaczynam działać 8) :shock:
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-07, 17:28   

Ja tutaj widze że kilka osób studiuję akurat to co ja zamierzam (jeszcze troche mi do studiów ale myślę już teraz); Polibuda Wro - Inżynieria Środowiska albo Biotechnologia.
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-11-07, 20:01   

Masz rację zacznij myśleć już teraz, bo to szybko zleci :D Nawet się nie spostrzeżesz :?
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-07, 21:53   

Ja tylko i wylącznie na studia przyrodnicze się wybieram nic poza tym.
0 UP 0 DOWN
 
Vanilla Sky 
what's up?



Wiek: 38
Dołączyła: 14 Paź 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-06, 21:48   

Ja, mam nadzieję skończyć prawo na UW, w 2010 :)
0 UP 0 DOWN
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-12-09, 19:06   

Jazz i Muzyka Estradowa w Nysie
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-09, 19:26   

No to ja moze uaktualnie informacje... 31.10.2008 oficjalnie i nieoficjalnie stracilem status studenta ;-) )
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-12-09, 22:12   

kisiol napisał/a:
No to ja moze uaktualnie informacje... 31.10.2008 oficjalnie i nieoficjalnie stracilem status studenta ;-) )



Wyrzucili Cię? ;)
0 UP 0 DOWN
 
magiczny89 



Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2008

UP 1 / UP 0


Skąd: michałowice/Brzeg

Wysłany: 2008-12-09, 22:21   

Ja studiuje na pierwszym roku w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu z odziałem Ekonomicznym w Opolu na kierunku Logistyka w Biznesie :)
0 UP 0 DOWN
 
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-09, 23:44   

kisiol napisał/a:
No to ja moze uaktualnie informacje... 31.10.2008 oficjalnie i nieoficjalnie stracilem status studenta ;-) )

A gdzie studiowałeś??
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-09, 23:58   

MaRiO napisał/a:
Wyrzucili Cię?

Sam sie stamtad wynioslem, bo zobaczylem, ze tam na chleb nie zarobie :D

OlaMania napisał/a:
A gdzie studiowałeś??

Gdzies juz w tym temacie sie wypowiadalem, ale nie szkodzi, powtorze. Telekomuniakcja... jak sie okazalo, byl to dobry wybor ;-) jakby ktos sie nad tym kierunkiem zastanawial, to jak najbardziej polecam :]
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-10, 12:07   

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zarządzanie, Informatyka i Finanse
z naciskiem na to pierwsze :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gdzie, studiujemy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu