Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Galeria handlowa w Brzegu
Autor Wiadomość
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-15, 12:21   

Galeria i hotel? Normalka np. Galeria Dominikańska
0 UP 0 DOWN
 
mick86 



Wiek: 37
Dołączył: 24 Kwi 2007

UP 9 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-07-15, 19:24   

Zdecydowanie przydał by się w Brzegu taki kompleks handlowy-rozrywkowy. Nie zawsze się chce jechać do Wrocka. A jak byśmy mieli coś takiego pod nosem , to BOMBA!!! A tak na marginesie to wydaje mi się, że galeria miała by szanse się utrzymać. Ale hotel;/ no nie wiem.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-15, 20:00   

wtrącę swoje trzy grosze....

cytując Marcinkiewicza:

Cytat:
yes yes yes


najbardziej wyczekuję Empika w Brzegu.... a i markowe i znane sklepy odzieżowe w Brzegu w jednym miejscu ... marzenie

gdzieś wcześniej ktoś wtrącił, iż Galeria Oławska jest porażką, nie zgodzę się z tym....
dla każdego coś dobrego, ja zdołałem ubrać się w niej w godzinkę, co w Brzegu jest ciężkie...

i do tego taniej i to dużo... bo te same buty prawie 30,- taniej niż w Brzegu....
dodam tylko, iż na dole można zjeść pyszną pizzę...

także moje zdanie nt. jest proste: wyczekuję już od dziś
0 UP 0 DOWN
 
marian_s 


Wiek: 74
Dołączył: 09 Cze 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-15, 21:36   

Ktoś dobrze powiedział że papier wszystko wytrzyma. Co do galerii to mam wątpliwości by w Brzegu utrzymał się tak duży sklep. Jeśli chodzi o markowy hotel - to na niego czekamy od dawna.Wycieczki spiące w Brzegu to dodatkowy zysk dla miasta..
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-16, 09:30   

Zobaczymy czy będzie to opłacalna inwestycja. Należy pamiętać, że w Opolu powstaje Karolinka, do której można dojechać w 30-40 min. Sądzę, że zanim otworzą naszą galerię to ludzie przyzwyczają się do Karolinki. Dodatkowym atutem dla Opola jest mnogość marketów budowlanych. U nas nieszczęsne Brico, w którym nic nie ma a obsługa nie wie, po co tam jest.
Co do hotelu to wystarczy dogadać się z firmami turystycznymi, które przywożą tu rodaków z zachodu.
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-16, 10:13   

co do Empiku to mozna raczej pomarzyc, jakis czas temu mojego brata dziewczyna wraz ze swoim bratem chciala takowy otworzyc jednak dzwoniac i dowiadujac sie u szefostwa tej sieci dowiedzieli sie ze takie rzeczy to tylko w miastach o minimum 100tys ludności takze chyba nic z tego :<
0 UP 0 DOWN
 
iMarek 


Wiek: 33
Dołączył: 05 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-16, 10:27   

witu napisał/a:
miastach o minimum 100tys ludności


a Oława to co?? przecież ma jeszcze miej mieszkańców niż Brzeg a Empik jest :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-07-16, 10:31   

witu napisał/a:
co do Empiku to mozna raczej pomarzyc, jakis czas temu mojego brata dziewczyna wraz ze swoim bratem chciala takowy otworzyc jednak dzwoniac i dowiadujac sie u szefostwa tej sieci dowiedzieli sie ze takie rzeczy to tylko w miastach o minimum 100tys ludności takze chyba nic z tego :<


oława chyba nie ma 100tyś mieszkańców :-P a w galerii oławskiej Empik jest
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-16, 10:33   

warlike napisał/a:
oława chyba nie ma 100tyś mieszkańców :-P a w galerii oławskiej Empik jest


No, do 100 tys. to im dużo brakuje :wink: A tak szczerze, to nawet nie wiedziałem, że mają galerię :x
0 UP 0 DOWN
 
stalowka 

Wiek: 41
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-17, 14:37   

Chciałbym zauważyć, że galeria w Oławie ma zaledwie 2,5 tys metrów! I naprawde nic tam nie ma. Galeria to to moze jest ale tylko z nazwy. Z tego co wiem szefowa galerii oławskiej musiała stanąć na głowie by empik ściąnąć, to samo dotyczyło innych tam sklepów. W Brzegu bedzie troche inaczej, bo ściąganiem firm zajmie się Kooperant, który stawia takie galerie. Co do empika to juz pisałem, że są oferty pracy do salonu w Brzegu. Stąd wiadomo, że bedzie. Nasza galeria bedzie cztery razy wieksza (Jeśli chodzi pow. sprzedaży), bo do tego dojdzie parking piętrowy.

Jeśli chodzi o Hotel**** to jak najbardziej inwestycja się zwróci. Obecnie wszyscy zagraniczni pracownicy Cadbury śpią np we Wrocławiu, podobnie jest z gośćmi. I nie jest to kilka osób a kilkanaście. Podejrzewam, że jakby był u nas hotel z prawdziwego zdarzenia to delegaci spali by na miejscu.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-17, 15:10   

Cadbury buduje domy dla swoich lepszejszych pracowników. Co do hotelu to na pewno zwróci się, ale galeria nie koniecznie.
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-19, 01:26   

Ja również jestem za :!: Galeria + hotel to świetne połączenie,biorąc pod uwagę że z bazą noclegową w naszym mieście jest raczej dramatycznie.Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o sklepy (szczególnie odzieżowe).Sam pomysł jest świetny,natomiast rentowność tego typu komplexu to już inna sprawa.Co do Galerii Oławskiej...nie jest tak źle jak co poniektórzy piszą :!: Na pewno nie jest to G.Dominikańska czy Magnolia ale jest parę fajnych sklepów jak choćby Cropp czy Empik,których u nas niestety brakuje.Wiadomo kwestia gustu,ale w Brzegu nawet takiej (jak na razie) galerii nie ma a ta oławska mi się podoba (biorąc pod uwagę wielkość samej Oławy,liczbę mieszkańców itp.).
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-07-19, 01:55   

A wedlug mnie gdybanie na temat rentownosci pozostaje gdybaniem.
To inwestorzy oceniaja ryzyko, a nam sie tylko cieszyc z projektu.
Jak sie okaze, ze galeria nierentowna i za duza, to wyburza jej kawalek i postawia budki, takie jak na Placu Amerykanskim...
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-19, 02:53   

A.Mason napisał/a:
A wedlug mnie gdybanie na temat rentownosci pozostaje gdybaniem.
To inwestorzy oceniaja ryzyko, a nam sie tylko cieszyc z projektu.
Jak sie okaze, ze galeria nierentowna i za duza, to wyburza jej kawalek i postawia budki, takie jak na Placu Amerykanskim...

Dobrze że napisałeś że według Ciebie.Nie mówię że galeria na pewno będzie nierentowna,fajnie było by tylko zauważyć że Brzeżanie bardzo często robią zakupy w galeriach wrocławskich + "na dniach" (miejmy nadzieję) do użytku zostanie oddana wspomniana już Karolinka.Myślę że przyzwyczajenie odegra tutaj dużą rolę,choć chciałbym się mylić.
0 UP 0 DOWN
 
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2008-07-19, 14:44   

A ja chciałbym zauważyć, że brzeżanie jeżdżą do wspomnianych galerii średni rz na miesiąc lub rzadziej. Na dodatek z reguły robi się tam zakupy sezonowe albo jak ktoś potrzebuje kilku rzeczy. Tacy wrocławianie na przykład odwiedzają galeria znacznie częściej, pewnie 2-3 razy na tydzień. Chodzą tam po konkretne rzeczy. Tak samo będzie u nas - ktoś potrzebuje ciuch, to nie czeka na rodzinną wycieczkę do Wrocławia, tylko idzie i kupuje.
Ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że galeria się opłaci...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, galeria, handlowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu