Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Szok w Intermarche w Brzegu
Autor Wiadomość
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2008-07-21, 17:23   Szok w Intermarche w Brzegu

Wdniu 21.07 2008, przeżyłem szok po odejściu od kasy w Intermarche ,sprawdzając paragon .Kilogram pietruszki kosztuje 13.99 zł. W czasie interwencji /myślałem ,że jest to pomyłka ,a kupując nie zwróciłem uwagi na cenę /zdziwiona przełożona kasjerek ,najpierw zapytała czy dobrze wpisałem kod ważac pietruszkę ,potem poszła sprawdzić cenę a póżniej stwierdziła,że mieli takiego drogiego dostawcę i dlatego tak wysoka cena!!!!!!!!.jeszcze tylko oddała dwa złote ,które "pomyłkowo " wyszło za płyn do czyszczenia i było po sprawie. / bez przepraszam za nadpłatę za płyn / Ponieważ" ślepy "sam sobie jest winny podjąłem decyzję ---nigdy więcej INTERMARCHE w Brzegu.Pytanie do klientów Intermarche , ile razy sprawdzaliście paragony po zakupach w tym sklepie a ile razy wzieliście paragon????Radzę to robić każdorazowo. Może ktoś miał też takie doświadczenia---o cenach nie wspomnę bo jak napisałem nigdy nie spodziewałbym się tak wysokiej ceny za warzywa!!! :o
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-21, 17:45   Re: Szok w Intermarche w Brzegu

burozo2 napisał/a:
Wdniu 21.07 2008, przeżyłem szok po odejściu od kasy w Intermarche ,sprawdzając paragon .Kilogram pietruszki kosztuje 13.99 zł. W czasie interwencji /myślałem ,że jest to pomyłka ,a kupując nie zwróciłem uwagi na cenę /zdziwiona przełożona kasjerek ,najpierw zapytała czy dobrze wpisałem kod ważac pietruszkę ,potem poszła sprawdzić cenę a póżniej stwierdziła,że mieli takiego drogiego dostawcę i dlatego tak wysoka cena!!!!!!!!.jeszcze tylko oddała dwa złote ,które "pomyłkowo " wyszło za płyn do czyszczenia i było po sprawie. / bez przepraszam za nadpłatę za płyn / Ponieważ" ślepy "sam sobie jest winny podjąłem decyzję ---nigdy więcej INTERMARCHE w Brzegu.Pytanie do klientów Intermarche , ile razy sprawdzaliście paragony po zakupach w tym sklepie a ile razy wzieliście paragon????Radzę to robić każdorazowo. Może ktoś miał też takie doświadczenia---o cenach nie wspomnę bo jak napisałem nigdy nie spodziewałbym się tak wysokiej ceny za warzywa!!! :o

Na szczęście mamy wolny rynek i każdy chodzi kupować tam, gdzie chce. Zakupy robie w INTERMARCHE codziennie i zawsze jest ok. Obsługa miła, towar świeży. Nigdy nie zdarzyło się, bym został oszukany.
 
ioscemina 
:)



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z daaaleka

Wysłany: 2008-07-21, 18:29   

powiem tak.... rachunki lepiej kontrolowac w kazdym markecie...a ceny sprawdzac jak sie rzeczy z polek bierze......a mi z kolei zdarzylo sie w intermarche miec nabite 2 razy te same produkty...trzeba uwazac i tyle
0 UP 0 DOWN
 
EwaK 


Wiek: 57
Dołączyła: 28 Mar 2007

UP 20 / UP 0



Wysłany: 2008-07-21, 20:42   

Sytuacja faktycznie nieprzyjemna, ale to dotyczy nie tylko wymienionego marketu, tak jak w poście wyżej, trzeba sprawdzać paragony i już, pomyłki się zdarzają.
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-21, 20:51   

Rozmawiałem przed chwilą z mamą na ten temat. Twierdzi ona, że cena za starą pietruszkę (zeszłoroczną) na hali targowej wynosiła 11 zł. Też nie mogę w to uwierzyć... Pietruszka droższa od owoców cytrusowych! Jak jest popyt to i cenę można windować w górę. Odwieczne prawo handlu.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-07-21, 21:46   

u mnie kolo domu w warzywniaku pietruszka po 10 zł ;) ALe piekna ;) i w sam raz ;) Pozdrawiam Pania sprzedawczynię... :) zawsze się uśmiechnie ;)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-07-21, 22:24   

Pan_Pasztet napisał/a:
ALe piekna i w sam raz Pozdrawiam Pania sprzedawczynię... zawsze się uśmiechnie


Masz zdjęcia ??? :evil:




Ostatnio podobna histeryję przezyłem w Kauflandzie więc wszedzie trzeba sprawdzać paragony....
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-07-21, 23:01   

cholera :D zle napisalem :D chodzilo i o pietruszke :D ladna pietruszka i w sam raz :D a pania z warzyniaka pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-07-21, 23:39   

Ja też kiedyś miałam podobną sytuację. Kupiłam dosłownie trzy rzeczy. Jedną z nich był jakiś chleb ziarnisty, a dwie pozostałe również nie były drogie. Przy kasie okazało się, że chleb kosztuje 16 zł, ale kiedy na kasie wyświetliła się kwota do zapłaty, to aż sama pani kasjerka się zdziwiła, że mam zapłacić tak dużo. Różnicę pieniędzy oddali, bo jak się okazało mieli źle wprowadzone kody. Nie pierwszy raz zresztą. Kiedyś mama robiła zakupy i za dwie marchewki zapłaciła 8 zł, bo na paragonie okazały się być śliwką kalifornijską. Od tej pory staram się przeglądać paragon, który dostanę. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-21, 23:47   

Ja pamietam jadąć kiedyś do szczecina na wyscig zajechalismy do jakiejś knajpki przy drodze
samoobsługa itp trener zaplacil późneij mielismy sie rozliczyć
a tu wychodzi że obiad który nie byl niczym specjalnym kosztowal ponad 45zł + tymbark w butelce chyba 4zł
to jest dopiero zdzierstwo
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2008-07-22, 09:31   

Kathia napisał/a:
Ja też kiedyś miałam podobną sytuację. Kupiłam dosłownie trzy rzeczy. Jedną z nich był jakiś chleb ziarnisty, a dwie pozostałe również nie były drogie. Przy kasie okazało się, że chleb kosztuje 16 zł, ale kiedy na kasie wyświetliła się kwota do zapłaty, to aż sama pani kasjerka się zdziwiła, że mam zapłacić tak dużo. Różnicę pieniędzy oddali, bo jak się okazało mieli źle wprowadzone kody. Nie pierwszy raz zresztą. Kiedyś mama robiła zakupy i za dwie marchewki zapłaciła 8 zł, bo na paragonie okazały się być śliwką kalifornijską. Od tej pory staram się przeglądać paragon, który dostanę. :wink:



Ile z tysięcy ludzi robiących zakupy odbiera paragony, a ile z nich je sprawdza?
Może własnie powyższe posty chciaż trochę zmienią nasze nawyki.Oczywiście pomyłki moga się zdarzać ale najczęściej są one na niekorzyść kupujących. Nie jest to chyba metoda wyrównywania strat wywołanych kradzieżami w tych sklepach ?
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-07-22, 11:47   

ja własnie jestem taka osoba w 80% przypadkach w ogóle nie biorę paragonu :D za to moja mama sprawdza i to chyba wszędzie, raz zapomniała bo sie spieszyła i jej papier do drukarki 2 razy nabili :/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, intermarche, szok


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu