Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz IV ligi 2008/09 i kadra BTP Piast Brzeg
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 20:02   Terminarz IV ligi 2008/09 i kadra BTP Piast Brzeg

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Victoria Cisek - OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski - Start Dobrodzień
GKS Grodków/Michałów - Motor Praszka
Sparta Paczków - Swornica Czarnowąsy
Piast Brzeg - Start Bogdanowice
LZS Obrowiec - Polonia Nysa
Śląsk Łubniany - LZS Proślice
Start Namysłów - GKS Starościn

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

OKS Olesno - GKS Starościn
LZS Proślice - Start Namysłów
Polonia Nysa - Śląsk Łubniany
Start Bogdanowice - LZS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy - Piast Brzeg
Motor Praszka - Sparta Paczków
Start Dobrodzień - GKS Grodków/Michałów
Victoria Cisek - Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno
GKS Grodków/Michałów - Victoria Cisek
Sparta Paczków - Start Dobrodzień
Piast Brzeg - Motor Praszka
LZS Obrowiec - Swornica Czarnowąsy
Śląsk Łubniany - Start Bogdanowice
Start Namysłów - Polonia Nysa
GKS Starościn - LZS Proślice

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

OKS Olesno - LZS Proślice
Polonia Nysa - GKS Starościn
Start Bogdanowice - Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy - Śląsk Łubniany
Motor Praszka - LZS Obrowiec
Start Dobrodzień - Piast Brzeg
Victoria Cisek - Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski - GKS Grodków/Michałów

Kolejka 5 - 6-7 września

GKS Grodków/Michałów - OKS Olesno
Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski
Piast Brzeg - Victoria Cisek
LZS Obrowiec - Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany - Motor Praszka
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy
GKS Starościn - Start Bogdanowice
LZS Proślice - Polonia Nysa

Kolejka 6 - 13-14 września

OKS Olesno - Polonia Nysa
Start Bogdanowice - LZS Proślice
Swornica Czarnowąsy - GKS Starościn
Motor Praszka - Start Namysłów
Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany
Victoria Cisek - LZS Obrowiec
Olimpia Lewin Brzeski - Piast Brzeg
GKS Grodków/Michałów - Sparta Paczków

Kolejka 7 - 20-21 września

Sparta Paczków - OKS Olesno
Piast Brzeg - GKS Grodków/Michałów
LZS Obrowiec - Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany - Victoria Cisek
Start Namysłów - Start Dobrodzień
GKS Starościn - Motor Praszka
LZS Proślice - Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa - Start Bogdanowice

Kolejka 8 - 27-28 września

OKS Olesno - Start Bogdanowice
Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa
Motor Praszka - LZS Proślice
Start Dobrodzień - GKS Starościn
Victoria Cisek - Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski - Śląsk Łubniany
GKS Grodków/Michałów - LZS Obrowiec
Sparta Paczków - Piast Brzeg

Kolejka 9 - 4-5 października

Piast Brzeg - OKS Olesno
LZS Obrowiec - Sparta Paczków
Śląsk Łubniany - GKS Grodków/Michałów
Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski
GKS Starościn - Victoria Cisek
LZS Proślice - Start Dobrodzień
Polonia Nysa - Motor Praszka
Start Bogdanowice - Swornica Czarnowąsy

Kolejka 10 - 11-12 października

OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy
Motor Praszka - Start Bogdanowice
Start Dobrodzień - Polonia Nysa
Victoria Cisek - LZS Proślice
Olimpia Lewin Brzeski - GKS Starościn
GKS Grodków/Michałów - Start Namysłów
Sparta Paczków - Śląsk Łubniany
Piast Brzeg - LZS Obrowiec

Kolejka 11 - 18-19 października

LZS Obrowiec - OKS Olesno
Śląsk Łubniany - Piast Brzeg
Start Namysłów - Sparta Paczków
GKS Starościn - GKS Grodków/Michałów
LZS Proślice - Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa - Victoria Cisek
Start Bogdanowice - Start Dobrodzień
Swornica Czarnowąsy - Motor Praszka

Kolejka 12 - 25-26 października

OKS Olesno - Motor Praszka
Start Dobrodzień - Swornica Czarnowąsy
Victoria Cisek - Start Bogdanowice
Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Nysa
GKS Grodków/Michałów - LZS Proślice
Sparta Paczków - GKS Starościn
Piast Brzeg - Start Namysłów
LZS Obrowiec - Śląsk Łubniany

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Śląsk Łubniany - OKS Olesno
Start Namysłów - LZS Obrowiec
GKS Starościn - Piast Brzeg
LZS Proślice - Sparta Paczków
Polonia Nysa - GKS Grodków/Michałów
Start Bogdanowice - Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy - Victoria Cisek
Motor Praszka - Start Dobrodzień

Kolejka 14 - 11 listopada

OKS Olesno - Start Dobrodzień
Victoria Cisek - Motor Praszka
Olimpia Lewin Brzeski - Swornica Czarnowąsy
GKS Grodków/Michałów - Start Bogdanowice
Sparta Paczków - Polonia Nysa
Piast Brzeg - LZS Proślice
LZS Obrowiec - GKS Starościn
Śląsk Łubniany - Start Namysłów

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Start Namysłów - OKS Olesno
GKS Starościn - Śląsk Łubniany
LZS Proślice - LZS Obrowiec
Polonia Nysa - Piast Brzeg
Start Bogdanowice - Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy - GKS Grodków/Michałów
Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski
Start Dobrodzień - Victoria Cisek
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-09, 15:14, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 20:13   

KADRA BTP PIAST BRZEG 2008/09

Prezes:
Mariusz Soliński
Trener: Janusz Dziura
Kierownik: Stanisław Mizera

Imię i nazwisko Data ur. Poprzedni klub

Bramkarze:

Rafał Wyrębek 1982 MKS II Kluczbork
Kamil Smuga 1987 wychowanek
Marek Świder 1984 KP Brzeg Dolny
Mirosław Boczarski 1970 Burza Lipki

Obrońcy:
Marcin Suchodolski 1982 GKS Starościn
Tomasz Kamiński 1978 GKS Starościn
Piotr Grzyb 1984 wychowanek
Kamil Mazurkiewicz 1984 LZS Kościerzyce
Łukasz Strząbała 1984 Start Siołkowice
Krzysztof Kowalczyk 1984 Burza Lipki
Mateusz Błaszczyk 1987 wychowanek

Pomocnicy:
Paweł Boczarski 1989 wychowanek
Bartosz Kruk 1988 Burza Lipki
Mariusz Świtoń 1980 Burza Lipki
Krzysztof Tarnowski 1990 wychowanek
Tomasz Raczyński 1986 wychowanek
Łukasz Szpak 1988 GKS Starościn
Jarosław Hałas 1988 KS Skarbimierz
Łukasz Żurad 1986 Orzeł Sadków
Marcin Bandrowski 1984 Orzeł Olszanka
Tomasz Drobniak 1978 Burza Lipki
Janusz Fabijaniak 1986 Swornica Czarnowąsy

Napastnicy:
Tomasz Rabanda 1972 Start Siołkowice
Jacek Zarówny 1984 Foto Higiena II Osiek
Tomasz Szczupakowski 1989 Victoria Dobrzyń
Bartosz Woźniak 1991 LZS Brzezina

Przybyli: Marcin Suchodolski, Tomasz Kamiński, Łukasz Szpak (GKS Starościn), Krzysztof Kowalczyk (Burza Lipki), Jacek Zarówny (Foto Higiena II Osiek), Marcin Bandrowski (Orzeł Olszanka), Tomasz Szczupakowski (Victoria Dobrzyń), Janusz Fabijaniak (Swornica Czarnowąsy – w trakcie załatwiania), Marek Świder (KP Brzeg Dolny - w trakcie załatwiania), Marcin Piontkowski (powrót z wypożyczenia do Zjednoczonych Ławęcice)
Ubyli: Marek Zagórski, Damian Adamczak (Victoria Dobrzyń), Jacek Tyszkiewicz (powrót do LZS Rybna), Mateusz Posyniak (MKS Oława), Tomasz Rudyk (Rekapol Kościerzyce), Marcin Piontkowski, Artur Filipiak, Wojciech Kaszub (Burza Lipki), Kamil Bucyk (KS Skarbimierz), Zenon Białek, Mariusz Zuzek, Krzysztof Kowalczyk, Damian Dziweńka (nie podjęli treningów)

Sparingi: BTP Piast Brzeg – Victoria Chróścice 1:5 (Łukasz Lewandowski); BTP Piast Brzeg – GKS Grodków 3:3 (Bartosz Woźniak, Paweł Boczarski, Tomasz Raczyński); BTP Piast Brzeg – Foto Higiena Gać 2:1 (Bartosz Woźniak, Łukasz Szpak); Piast Strzelce Op. – BTP Piast Brzeg 1:5 (Tomasz Rabanda 2, Łukasz Szpak, Jacek Zarówny, Paweł Boczarski); Pogoń Łosiów – BTP Piast Brzeg 0:3 (Tomasz Rabanda, Paweł Boczarski, Łukasz Lewandowski), BTP Piast Brzeg – Victoria Dobrzyń 1:0 (Jacek Zarówny); BTP Piast Brzeg – Foto Higiena II Osiek 5:0 (Jacek Zarówny 2, Bartosz Woźniak, Łukasz Szpak, samobójcza)
Bramki: Jacek Zarówny 4, Bartosz Woźniak 3, Paweł Boczarski 3, Tomasz Rabanda 3, Łukasz Szpak 3, Łukasz Lewandowski 2, Tomasz Raczyński 1
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-08-17, 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 09:13   

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ W IV LIDZE 2008/09

XVI kolejka – 21 marca
OKS Olesno - Victoria Cisek
Motor Praszka - GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy - Sparta Paczków
Start Bogdanowice - BTP Piast Brzeg
LZS Obrowiec - Polonia Nysa
LZS Proślice - Śląsk Łubniany
GKS Starościn - Start Namysłów
Start Dobrodzień - Olimpia Lewin B.

XVII kolejka – 28 marca
GKS Starościn - OKS Olesno
Start Namysłów - LZS Proślice
Śląsk Łubniany - Polonia Nysa
LZS Obrowiec - Start Bogdanowice
BTP Piast Brzeg - Swornica Czarnowąsy
Sparta Paczków - Motor Praszka
GKS Grodków - Start Dobrodzie
Olimpia Lewin B. - Victoria Cisek

XVIII kolejka – 4 kwietnia
OKS Olesno - Olimpia Lewin B.
Victoria Cisek - GKS Grodków
Start Dobrodzień - Sparta Paczków
Motor Praszka - BTP Piast Brzeg
Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec
Start Bogdanowice - Śląsk Łubniany
Polonia Nysa - Start Namysłów
LZS Proślice - GKS Starościn

XIX kolejka – 11 kwietnia
LZS Proślice - OKS Olesno
GKS Starościn - Polonia Nysa
Start Namysłów - Start Bogdanowice
Śląsk Łubniany - Swornica Czarnowąsy
LZS Obrowiec - Motor Praszka
BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień
Sparta Paczków - Victoria Cisek
GKS Grodków - Olimpia Lewin B.

XX kolejka – 18 kwietnia
OKS Olesno - GKS Grodków
Olimpia Lewin B. - Sparta Paczków
Victoria Cisek - BTP Piast Brzeg
Start Dobrodzień - LZS Obrowiec
Motor Praszka - Śląsk
Swornica Czarnowąsy - Start Namysłów
Start Bogdanowice - GKS Starościn
Polonia Nysa - LZS Proślice

XXI kolejka – 25 kwietnia
Polonia Nysa - OKS Olesno
LZS Proślice - Start Bogdanowic
GKS Starościn - Swornica Czarnowąsy
Start Namysłów - Motor Praszka
Śląsk Łubniany - Start Dobrodzień
LZS Obrowiec - Victoria Cise
BTP Piast Brzeg - Olimpia Lewin B.
Sparta Paczków - GKS Grodków

XXII kolejka – 1 maja
OKS Olesno - Sparta Paczków
GKS Grodków - BTP Piast Brzeg
Olimpia Lewin B. - LZS Obrowiec
Victoria Cisek - Śląsk Łubniany
Start Dobrodzień - Start Namysłów
Motor Praszka - GKS Starościn
Swornica Czarnowąsy - LZS Proślice
Start Bogdanowice - Polonia Nysa

XXIII kolejka – 5 maja
Start Bogdanowice - OKS Olesno
Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy
LZS Proślice - Motor Praszka
GKS Starościn - Start Dobrodzień
Start Namysłów - Victoria Cisek
Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin B.
LZS Obrowiec - GKS Grodków
BTP Piast Brzeg - Sparta Paczków

XXIV kolejka – 9 maja
OKS Olesno - BTP Piast Brzeg
Sparta Paczków - LZS Obrowiec
GKS Grodków - Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin B. - Start Namysłów
Victoria Cisek - GKS Starościn
Start Dobrodzień - LZS Proślice
Motor Praszka - Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy - Start Bogdanowice

XXV kolejka – 16 maja
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno
Start Bogdanowice - Motor Praszka
Polonia Nysa - Start Dobrodzień
LZS Proślice - Victoria Cisek
GKS Starościn - Olimpia Lewin B.
Start Namysłów - GKS Grodków
Śląsk Łubniany - Sparta Paczków
LZS Obrowiec - BTP Piast Brzeg

XXVI kolejka – 23 maja
OKS Olesno - LZS Obrowiec
BTP Piast Brzeg - Śląsk Łubniany
Sparta Paczków - Start Namysłów
GKS Grodków - GKS Starościn
Olimpia Lewin B. - LZS Proślice
Victoria Cisek - Polonia Nysa
Start Dobrodzień - Start
Motor Praszka - Swornica Czarnowąsy

XXVII kolejka – 30 maja
Motor Praszka - OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy - Start Dobrodzień
Start Bogdanowice - Victoria Cisek
Polonia Nysa - Olimpia Lewin B.
LZS Proślice - GKS Grodków
GKS Starościn - Sparta Paczków
Start Namysłów - BTP Piast Brzeg
Śląsk Łubniany - LZS Obrowiec

XXVIII kolejka – 6 czerwca
OKS Olesno - Śląsk Łubniany
LZS Obrowiec - Start Namysłów
BTP Piast Brzeg - GKS Starościn
Sparta Paczków - LZS Proślice
GKS Grodków - Polonia Nysa
Olimpia Lewin B. - Start Bogdanowice
Victoria Cisek - Swornica Czarnowąsy
Start Dobrodzień - Motor Praszka

XXIX kolejka – 13 czerwca
Start Dobrodzień - OKS Olesno
Motor Praszka - Victoria Cisek
Swornica Czarnowąsy - Olimpia Lewin B.
Start Bogdanowice - GKS Grodków
Polonia Nysa - Sparta Paczków
LZS Proślice - BTP Piast Brzeg
GKS Starościn - LZS Obrowiec
Start Namysłów - Śląsk Łubniany

XXX kolejka – 20 czerwca
OKS Olesno - Start Namysłów
Śląsk Łubniany - GKS Starościn
LZS Obrowiec - LZS Proślic
BTP Piast Brzeg - Polonia Nysa
Sparta Paczków - Start Bogdanowice
GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy
Olimpia Lewin B. - Motor Praszka
Victoria Cisek - Start Dobrodzień
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-17, 12:29   

Kadra BTP Piast Brzeg – wiosna 2009

Prezes:
Mariusz Soliński
Trener: Janusz Dziura
Kierownik: Stanisław Mizera

Bramkarze: Kamil Smuga (87, wychowanek), Marek Świder (84, KP Brzeg Dolny)
Obrońcy: Piotr Grzyb (84, wychowanek), Jarosław Hałas (88, KS Skarbimierz), Tomasz Kamiński (78, GKS Starościn), Krzysztof Kowalczyk (85, Burza Lipki), Łukasz Strząbała (84, Start Siołkowice), Mateusz Woszczyk (87, Olimpia Lewin Brz.)
Pomocnicy: Bartosz Kruk (88, Burza Lipki), Kamil Mazurkiewicz (84, LZS Kościerzyce), Tomasz Raczyński (86, wychowanek), Łukasz Szpak (88, GKS Starościn), Mariusz Świtoń (80, Burza Lipki), Łukasz Żędzianowski (81, Victoria Dobrzyń)
Napastnicy: Bartosz Woźniak (91, LZS Brzezina), Tomasz Szczupakowski (89, Victoria Dobrzyń), Marek Zagórski (81, Victoria Dobrzyń), Grzegorz Knopik (89, Start Dobrodzień)

Przybyli: Mateusz Woszczyk (Olimpia Lewin Brz.), Marek Zagórski (Victoria Dobrzyń), Marek Świder (KP Brzeg Dln.), Łukasz Żędzianowski (w trakcie załatwiania z Victorii Dobrzyń), Grzegorz Knopik (w trakcie załatwiania ze Startu Dobrodzień)
Ubyli: Paweł Boczarski, Mirosław Boczarski, Rafał Wyrębek (wszyscy TOR Dobrzeń Wlk.), Jacek Zarówny (Świteź Wiązów), Marcin Bandrowski (Pogoń Łosiów), Mariusz Zuzek, Krzysztof Kowalczyk (obaj Burza Lipki), Mateusz Błaszczyk (KP Brzeg Dln.), Tomasz Rabanda, Marcin Kucharski (obaj LKS Rybna), Tomasz Rudyk, Marcin Suchodolski, Łukasz Żurad, Tomasz Drobniak (wszyscy nie podjęli treningów)

Sparingi: BTP Piast Brzeg - Świteź Wiązów 5:1 (Łukasz Szpak 5); Victoria Chróścice – BTP Piast Brzeg 7:3 (Kamil Mazurkiewicz, Łukasz Żędzianowski, Tomasz Szczupakowski); BTP Piast Brzeg - Piast Strzelce Op. 5:1 (Tomasz Szczupakowski 2, Marek Zagórski 2, Kamil Mazurkiewicz); Foto-Higiena Gać – BTP Piast Brzeg 2:3 (Marek Zagórski, Jarosław Hałas, Bartosz Kruk); Strzelinianka Strzelin – BTP Piast Brzeg 4:3 (Marek Zagórski 2, Tomasz Szczupakowski); Unia Tułowice – BTP Piast Brzeg 1:3 (Bartosz Woźniak 2, Mariusz Świtoń); Pogoń Łosiów – BTP Piast Brzeg 3:3 (Tomasz Raczyński, Łukasz Szpak, Marek Zagórski)
Bramki: Łukasz Szpak 6, Marek Zagórski 6, Tomasz Szczupakowski 4, Kamil Mazurkiewicz 2, Bartosz Woźniak 2, Łukasz Żędzianowski 1, Jarosław Hałas 1, Bartosz Kruk 1, Mariusz Świtoń 1, Tomasz Raczyński 1

Jesienią strzelali: Paweł Boczarski 6, Tomasz Szczupakowski 5, Tomasz Rabanda 3, Jacek Zarówny 3, Marcin Bandrowski 1, Tomasz Kamiński 1, Krzysztof Kowalczyk 1, Bartosz Kruk 1, Kamil Mazurkiewicz 1, Tomasz Raczyński 1, Łukasz Szpak 1
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, brzeg, btp, iv, kadra, ligi, piast, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu