Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Zamknięty przez: Kathia
2008-09-03, 23:09
Wypadek na drodze krajowej 39
Autor Wiadomość
Brieger 



Wiek: 66
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 29 / UP 7



Wysłany: 2008-09-01, 18:16   

zalev napisał/a:
charger napisał/a:
Jak każdy ślepy bez wyobraźni gnojek w BMW

jakby jechał Punciakiem to byłoby lepiej? dresy w BMW, kradnący Polak - przepiękne stereotypy :) chłopak się zapędził, stało się i już. to nie wina marki pojazdu ;)
Właśnie, chłopak zapędził się, a to że mógł zabić ludzi to jest zupełnie nie istotne. Dość sporo jeżdżę i widzę takich 'Kubiców', którym się wydaje, że logo BMW, Audi, VW, itp znosi wszelkie prawa fizyki. Nieraz bywałem w sytuacjach, gdzie, albo musiałem niemal zatrzymywać się na poboczu, aby niedopuścić do czołowego zderzenia (tacy kierowcy chyba na to liczą), albo byłem zmuszony do gwałtowanego hamowania, bo 'Kubica' w wypasionej bryce wziął się do wyprzedzania i w ostatniej chwili wymiękł. Żal mi poszkodowanych, a temu niewydarzonemu kierowcy cofnąłbym prawo jazdy na kilka lat i zmusiłbym do bardzo rygorystycznego egzaminu za słone pieniądze.
Ostatnio zmieniony przez Brieger 2008-09-01, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jezu880 



Wiek: 43
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 108 / UP 84


Skąd: Ciemnogród

Wysłany: 2008-09-01, 19:37   

Właśnie o to chodzi, że co niektórzy leczą kompleksy za kółkiem, a umiejętności i trzeźwa ocena sytuacji nie ma z tym nic wspólnego. Oczywiście, że należało by zabrać temu kolesiowi prawo jazdy. Przecież ta Skoda nie wyrosła spod ziemi i jeżeli nie potrafi ocenić trzeźwo sytuacji to nie powinien poruszać się po drogach.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-09-01, 20:51   

:oops: :offtopic:

gdzie są moderatorzy ???
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-09-01, 21:06   

a ktoś z infobrzeg.pl mógłby sie pofatygować o zasłonięcie tablic na umieszczonych zdjęciach...
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-09-01, 21:10   

Necia napisał/a:
a ktoś z infobrzeg.pl mógłby sie pofatygować o zasłonięcie tablic na umieszczonych zdjęciach...


bynajmniej ze skody bo bmw większość kojarzy... :wink:

no i twarze pośrednich osób też....
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-09-01, 22:48   

gosiaczek212 napisał/a:
Masz racje Derian najwazniejsza jest tu tragedia ktora sie stała z ta dziewczyna i chłopcem oraz ból ich rodzin. Uwazam ze kara dla takich ludz powinna byc bardzo słona i ich twarze powinny byc znane, niech inni uwazaja na takich okrutników. Był zdolny i odwazny aby cos tak okrutnego zrobic ! To niech bedzie teraz odwazny przynac sie i pokazac twarz !! :twisted:



gosiaczek212 napisał/a:

najłatwiej jest oceniac oj ludzie ludzie dać Wam tylko troche sensacji :(


gosiaczek212 napisał/a:
a może sprzedawczyni jest Dysofrografem i mimo znajomości zasad ortografii robi błędy, wiem coś o tym ;) Nie czepiaj się więc Elcia takich reczy


Mam szukać dalej? Popatrz na siebie, zanim zaczniesz komentować innych - ok?
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-01, 23:07   

Brieger napisał/a:
Właśnie, chłopak zapędził się, a to że mógł zabić ludzi to jest zupełnie nie istotne. Dość sporo jeżdżę i widzę takich 'Kubiców', którym się wydaje, że logo BMW, Audi, VW, itp znosi wszelkie prawa fizyki.


Wypadek śmiertelny koło Komorna.

W dniu 1.09.2008 r. o godz. 21.10 na drodze krajowej nr 45 pomiędzy Komornem, a Poborszowem gm. Reńska Wieś mężczyzna kierujący motocyklem marki BMW zjechał na prawe pobocze i wjechał do rowu ponosząc śmierć na miejscu. Droga jest zablokowana. Zorganizowano objazdy dla samochodów osobowych na terenie wsi Komorno.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-09-02, 06:49   

i alfix, żeby nie tylko kierowcy BMW byli winni, i jakoś szczególnie piętnowani..., bo to są piękne i mocne samochody, ale jak mówią wszystko jest dla ludzi....

Cytat:
Dwie kobiety zginęły, kiedy rozpędzony renault najechał na przydrożną ławkę, na której siedziały.

Wypadek wydarzył się w miejscowości Osiny, w gminie Pierzchnica. Jedna z jego ofiar miała 31 lat, druga 55. Obie były mieszkankami Osin.

Sprawca wypadku został ciężko ranny, policja nie wyklucza, że był pod wpływem alkoholu.


w aktualnościach z kraju jest tragiczna statystyka z wakacji.... :(
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2008-09-02, 07:21   

Brieger napisał/a:
Dość sporo jeżdżę i widzę takich 'Kubiców', którym się wydaje, że logo BMW, Audi, VW, itp znosi wszelkie prawa fizyki.

To nie logo, to charakter człowieka czyni z niego pirata drogowego. Wiem że "offtopuję" ale można zawsze wątek wyodrębnić. Za każdym razem kiedy pojawia się zdarzenie z udziałem samochodu marki BMW robi się wielki szum: "Pirat w BMW" itp. Jeżdżę trochę i widzę jak często sytuacje mogące się skończyć tragicznie powodują przedstawiciele handlowi w swoich Yariskach czy Corsach. Nagminne wyprzedzanie na 3-go, jazda z zawrotną prędkością w miejscowościach (bo przecież CB mają) itd. Ale o tym się nie mówi. Te wszystkie autka pozostają anonimowe. Jak łatwo nakręca się nagonkę zaobserwowałem kiedyś w jednym z serwisów informacyjnych. Wiadomość o wypadku brzmiała "kierowca samochodu marki BMW zderzył się czołowo z samochodem typu minivan. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość i wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym przez kierowcę minivana" Takim sposobem wszyscy kojarzą BMW, a minivanik jakoś szybko z pamięci ucieka pomimo ewidentnej winy.
Sam jeżdżę starą bumką i nie miałem jeszcze żadnej kolizji, nawet lekkiej stłuczki - miałem za to w poprzednich autach - maluchem wpadłem w zimie do rowu, skodą 105 najechałem lekko na tył innego auta na skrzyżowaniu (zagapiłem się po prostu). A bumą nic...
Proszę więc nie skupiać się tak mocno na wspomnianym logo auta. Kirowca przesiadając się z Toyoty do BMW nie staje się nagle piratem! Ten który przesiada się odwrotnie piratem być nie przestaje jeśli dotąd był. Skupcie się na kierowcy-idiocie :twisted: i piętnujcie takie zachowania nie tylko po fakcie ale także jadąc w roli pasażera (zamiast popiskując z wrażenia lub podziwiając z zapartym tchem możliwości auta).
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2008-09-02, 07:32   

Franco Zarrazzo, nie badz taki cwany :!: wszystkie rozumy Pan pozjadał
0 UP 0 DOWN
 
charger 



Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2008

UP 30 / UP 29



Wysłany: 2008-09-02, 12:51   

Zbychoo napisał/a:
Brieger napisał/a:
Dość sporo jeżdżę i widzę takich 'Kubiców', którym się wydaje, że logo BMW, Audi, VW, itp znosi wszelkie prawa fizyki.


To nie logo, to charakter człowieka czyni z niego pirata drogowego. Wiem że "offtopuję" ale można zawsze wątek wyodrębnić (...)

Oczywiście, że to nie logo, bo logo nie prowadzi pojazdu. Chodzi o to, że na jakiejś podstawie się ta opinia wyrobiła - wiadomo że to zazwyczaj mocne auta, a marka licząca się wśród znacznej części młodych ludzi (BTW nie wiedzieć czemu) jako ta "prestiżowa". A że to tak jak napisałem na początku w większości zdają się być ślepe i bez wyobraźni gnojki, które stają się panami szos jak tylko wsiądą do tych swoich BMW, to już pech dla tej marki... . Co do przedstawicieli - zgadzam się, powinno się coś o tym powiedzieć tu i tam, chociaż ich rozumiem, bo sam byłem i wiem jak to jest kiedy ma się do zrobienia 30 sklepów, a potem jeszcze faktury na hurtowni i do domu wracasz po 11h pracy, ale to już temat na inną dyskusję. Nie bronie ani siebie ani ich, żeby nie było. :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-09-02, 13:19   

charger napisał/a:
BMW, to już pech dla tej marki...



bo prostu lipne wykonanie... i jedzie ktos i nagle sciąga na lewo wprost na czołówkę... czasem na prawo wprost na drzewo.... to nie wina ludzi... tylko "chińskiego" wykonania aut...
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-03, 14:50   

Necia napisał/a:
a ktoś z infobrzeg.pl mógłby sie pofatygować o zasłonięcie tablic na umieszczonych zdjęciach...


Dokładnie, już administratorowi to pisałem w komentarzach oraz wysłałem maila. Jak widać bezskutecznie !!
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-03, 15:36   

Cytat:
Rozpowszechnianie numerów rejestracyjnych aut, bez zgody ich właściciela jest legalne. Nie narusza dóbr osobistych tych właścicieli. Wizerunek samochodu nie jest dobrem osobistym jego właściciela. Ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.


R002, skoro pisałeś komentarz, to musiałeś widzieć ten komentarz... :)
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-03, 16:24   

alfix napisał/a:
Rozpowszechnianie numerów rejestracyjnych aut, bez zgody ich właściciela jest legalne. Nie narusza dóbr osobistych tych właścicieli. Wizerunek samochodu nie jest dobrem osobistym jego właściciela. Ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.


Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś ale:

Odrębną sprawą będą cywilnoprawne (bo w sferę prawa karnego wchodzić w tym tekście nawet nie chcę) konsekwencje naruszenia prośby (bo nie zakazu!) fotografowania przez osobę, która sobie tego nie życzy. np twarzy, tablic rejestracyjnych, domów itp.
Jeśli żądanie zostanie oparte na konstrukcji ochrony dóbr osobistych, osoba pokrzywdzona może żądać zadośćuczynienia (art. 24 kc i/lub art. 448 kc). W odniesieniu do rzeczy można wystąpić z roszczeniem opartym o art. 222 par. 2 kc (w zw. lub nie z art. 144 kc).
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 39, drodze, krajowej, na, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu