Orlik Brzeg – OSiR Sukces Komprachcice 39:3 (21:2)
Orlik: Bartosz Tałajczyk – Adam Ciosek 7, Adam Ignatowicz 7, Łukasz Daniel 6, Błażej Krysieniel 6, Krystian Rokitnicki 5, Jarosław Kołodziejczyk 5, Kamil Adwent 3, Dominik Maciocha, Patryk Milian, Kacper Stachyra; trener Robert Karlikowski
Siódemka Ozimek – Orlik II Brzeg 28:11 (12:4)
Orlik II: Adam Mazur, Paweł Waligóra – Michał Miazgowski 4, Grzegorz Wojcieszek 3, Marcin Fuczek 3, Krzysztof Olszuk 1, Tomasz Frankiewicz, Wojciech Gabruk, Wojciech Maciocha, Kacper Małanicz, Mateusz Małecki, Piotr Zieliński; trener Marek Taczanowski
Dzisiejszy mecz zakończyl sie zwyciestwem Brzeskiego Orlika I który zagrał mecz na wyjezdzie z Gwardia Opole 34 : 9 i z tym meczem zakończyla sie I runda ligi w kategori mlodzik Orlik Brzeg I na koniec tej rundy zajmuje 1 miejsce bez zadnej przegranej
Klasyfikacja najlepszych strzelców po I rundzie sezonu 2008/2009:
Lp. Imię i nazwisko Klub Liczba bramek
1. Paweł Genda M-GTS "Siódemka" Ozimek 65
2. Michał Miazgowski SKS "Orlik" II Brzeg 59
3. Paweł Mendyk KS "Gwardia" Opole 54
4. Kamil Adwent SKS "Orlik" I Brzeg 53
5. Łukasz Daniel SKS "Orlik" I Brzeg 45
. Dawid Bryś ASPR Zawadzkie 45
7. Adam Ignatowicz SKS "Orlik" I Brzeg 33
. Paweł Zagórowicz ASPR Zawadzkie 33
9. Adam Ciosek SKS "Orlik" I Brzeg 31
10 . Grzegorz Wojcieszek SKS "Orlik" II Brzeg 31
11. Bartosz Walinowicz M-GTS "Siódemka" Ozimek 29
12. Denis Hertel ASPR Zawadzkie 27
. Michał Idziak KS "Gwardia" Opole 27
14. Krystian Rokitnicki SKS "Orlik" I Brzeg 25
15. Stanisław Makowski KS "Gwardia" Opole 24
Klasyfikacja FAIR PLAY po I rundzie rozgrywek sezonu 2008/09:
Lp. Klub Liczba pkt. karnych
1. LUKS "Sukces-OSiR" Komprachcice 26
2. SKS "Orlik" I Brzeg 38
3. KS "Gwardia" Opole 42
. SKS "Orlik" II Brzeg 42
5. ASPR Zawadzkie 43
6. M-GTS "Siódemka" Ozimek 48
7. UKS "Olimp" Grodków 75
[ Dodano: 2009-02-20, 19:29 ]
Wczoraj ORLIK BRZEG II zagrał pierwszy mecz drugiej rundy z ASPR Zawadzkie na wyjezdzie niestety drużyna z Zawadzkiego wygrała to spotkanie lecz nie wiem jakim wynikiem ale podobno dosyc wysoko
ASPR Zawadzkie - Orlik II Brzeg 34:16 (17:7)
Orlik: Paweł Waligóra - Grzegorz Wojcieszek 5, Michał Miazgowski 4, Marcin Fuczek 3, Piotr Zieliński 3, Wojciech Maciocha 1, Paweł Bochenek, Damian Budzan, Tomasz Frankiewicz, Wojciech Gabruk, Kacper Małanicz, Mateusz Małecki, Krzysztof Olszuk; trener Marek Taczanowski
Olimp Grodków – Orlik Brzeg 13:31 (8:15)
Orlik: Bartosz Tałajczyk – Kamil Adwent 9, Adam Ciosek 6, Łukasz Daniel 5, Jarosław Kołodziejczyk 3, Błażej Krysieniel 3, Adam Ignatowicz 2, Dominik Maciocha 2, Krystian Rokitnicki 1, Daniel Ślifierz; trener Robert Karlikowski
Orlik II Brzeg – OSiR Komprachcice 24:16 (14:7)
Orlik: Adam Mazur – Michał Miazgowski 11, Grzegorz Wojcieszek 7, Piotr Zieliński 2, Paweł Bochenek 1, Tomasz Frankiewicz 1, Marcin Fuczek 1, Mateusz Małecki 1, Damian Budzan, Krzysztof Olszuk, Wojciech Maciocha, Wojciech Gabruk; trener Marek Taczanowski
Orlik Brzeg – Siódemka Ozimek 35:24 (17:13)
Orlik: Bartosz Tałajczyk – Łukasz Daniel 12, Kamil Adwent 8, Adam Ignatowicz 5, Jarosław Kołodziejczyk 4, Krystian Rokitnicki 3, Adam Ciosek 3, Kacper Stachyra, Dominik Maciocha; trener Robert Karlikowski
Gwardia Opole – Orlik II Brzeg 29:23 (13:10)
Orlik II: Adam Mazur, Paweł Waligóra – Michał Miazgowski 6, Marcin Fuczek 6, Piotr Zieliński 5, Grzegorz Wojcieszek 3, Damian Budzan 2, Mateusz Małecki 1, Tomasz Frankiewicz, Wojciech Gabruk, Wojciech Maciocha, Krzysztof Olszuk, Kamil Zieliński; trener Marek Taczanowski
Młodzicy Orlika Brzeg zajęli dobre, drugie miejsce podczas Ogólnopolskiego Turnieju, który odbył się w Wągrowcu.
W turnieju wzięło udział osiem zespołów, w tym Kadra Województwa Lubuskiego. Jak się później okazało zespół ten zwyciężył w zawodach, chociaż nie udało mu się pokonać brzeskiego zespołu, Orlik zremisował z późniejszym triumfatorem 9:9. Podopieczni Roberta Karlikowskiego przegrali jedynie w meczu z gospodarzami turnieju, a pozostałe gry kończyły się wysokimi zwycięstwami Orlików. Orlik w tym turnieju zagrał w składzie: Bartosz Tałajczyk, Kamil Adwent, Jarosław Kołodziejczyk, Patryk Sobczyk, Patryk Milian, Dominik Maciocha, Łukasz Daniel, Grzegorz Wojcieszek, Piotr Zieliński, Daniel Radosz, Adam Ciosek, Błażej Krysieniel, Adam Ignatowicz, Krystian Rokitnicki; trener Robert Karlikowski.
Orlik II Brzeg – Orlik Brzeg 13:49 (4:26)
Orlik II: Paweł Waligóra – Michał Miazgowski 6, Grzegorz Wojcieszek 6, Wojciech Maciocha 1, Tomasz Frankiewicz, Marcin Fuczek, Wojciech Gabruk, Mateusz Małecki, Piotr Zieliński; trener Marek Taczanowski
Orlik: Bartosz Tałajczyk – Łukasz Daniel 10, Krystian Rokitnicki 10, Kamil Adwent 9, Adam Ignatowicz 8, Adam Ciosek 7, Jarosław Kołodziejczyk 5; trener Robert Karlikowski
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-03-16, 17:02, w całości zmieniany 1 raz
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum