Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kibice Cukierków Odry Brzeg

Czy jesteście za tym pomysłem?
Tak!
72%
 72%  [ 32 ]
Nie!
27%
 27%  [ 12 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2008-10-12, 01:07   

yasiu napisał/a:
ania-robert-h napisał/a:
Dla mnie jesteś gostek a jak mówisz że jestem młody to zapraszam na moja stronę na naszej klasie poświęconej jedynemu brzeskiemu klubowi starczy wpisać STAL BRZEG!!!
A po drugie walni mi ile masz wyjazdów na ta twoja Odre ???
W Brzegu tylko Stal!!!


Nie nazwę cię kibicem, dla mnie jak i wielu innych jesteś pseudokibicem który ma dziwne zasady.

Gostek, w sumie jak chcesz możesz sobie tak pisać (wolność słowa) ale nie odwzajemnię tego bo mam szacunek do każdego, pomimo że tacy jak ty są inni.

Co do strony to może dasz link? czy może mam wyciągnąć szklaną kulę?

Zadałem ci takie proste pytanie ile masz wyjazdów na Odrę???
A ty mi tu wyjerzdzasz z takimi hasłami,słuchaj jak ja jeździłem na kosza to ty nie miałeś pojęcia co to jest sport!!!A o odróznianiu piłki nożnej od koszykówki to dopiero!!!
I nie nazywaj mnie psełdo kibicem bo jak będę w Brzegu w styczniu to zobaczymy czy taki byk będziesz i powiesz mi to prosto w oczy!!!A po drugie,jak ci nie podam linku to nie znajdziesz???To marnie obsługujesz swego kompa,zamiast szczekać to włąśnie!!!Nie skończę!!!W BRZEGU TYLKO STAL!!!
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-12, 08:36   

Skączcie się kłucić. Kibicom Stali a Odry przyświeca jeden cel. My nazywamy tą drużyne Odrą a oni Stalą. Niech nazywają sobie jak chcą byle by dopingowali brzeskim koszykarkom :P

Co do tematu ten temat został założony po to aby młodzi czy też troche starsi kibice zapisali siędo Fan Clubu który od niedawna funkconuje. I prosze nie kłocić się ;)
Ostatnio zmieniony przez Hopu$ 2008-10-12, 08:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-10-12, 10:46   

ania-robert-h napisał/a:
Zadałem ci takie proste pytanie ile masz wyjazdów na Odrę???


Nie chodzę, bo jak już powiedziałem wcześniej (widocznie ty masz problemy z obsługą komputera i nie widziałeś), że jak widzę ludzi krzyczących Stal to mnie odrzuca.

Koszykówce nie kibicuję i podałem swoje odczucia, a co do kibiców stali to wczorajsza bijatyka z ich udziałem wiele może wytłumaczyć.

Jak będziesz na meczu cukierków i będziesz skandował Stal, to powiem ci prosto w oczy, że jesteś pseudo kibicem.
0 UP 0 DOWN
 
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2008-10-12, 11:26   

yasiu napisał/a:
ania-robert-h napisał/a:
Zadałem ci takie proste pytanie ile masz wyjazdów na Odrę???


Nie chodzę, bo jak już powiedziałem wcześniej (widocznie ty masz problemy z obsługą komputera i nie widziałeś), że jak widzę ludzi krzyczących Stal to mnie odrzuca.

Koszykówce nie kibicuję i podałem swoje odczucia, a co do kibiców stali to wczorajsza bijatyka z ich udziałem wiele może wytłumaczyć.

Jak będziesz na meczu cukierków i będziesz skandował Stal, to powiem ci prosto w oczy, że jesteś pseudo kibicem.

To powiem ci tylko jedno dla mnie jesteś zgred a ze zgredami nie prowadzę żadnych rozmów bo nie maja pojęcia co to jest kibicowanie i co czuje prawdziwy kibic.Cze ba nim być na dobre i na złe jak brużynie idzie i nie!!!A ty nie masz granatowego pojęcia o zielonym nawet nie mówię!!!czeba być kibicem a nie tylko chodzić na mecze jak ty to robisz,powtórzę dla mnie nie jesteś kibicem tylko zwykłym napinającym się zgredem!!!
A na meczu będę to z miłą radością napluję ci parcho w ryja!!!
W Brzegu tak zawsze było i nie zmieniło się w całe,ci co nic nie robią mądrują się najwięcej
a naj gorsze jest to że jeszcze nie mają pojęcia po co i na co chodzą na mecze,dla mnie że na nie chodzisz nie imponuje mi to jak byś jeździł,to ok respekt!!!
Hala wolna bez zgredów takich jak TY!!!Bobas stary kibic ~~STALI~~BRZEG!!!
0 UP 0 DOWN
 
Jaguar 
Maniak Motoryzacyjny =)



Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-12, 12:29   

Słuchajcie to się nie kucie tylko piszcie z sensem bo nie ma po co nabijać postów <mówię do niektórych> więc nie piszcie co było na meczu albo kto jest lepszy :!:
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-12, 12:33   

1. Akcja na kibiców polkowic (na hali) byla odważna ale ochrona szybko opanowała sytuacje. Wie ktoś co się stało po meczu ? Widziałem dużą liczbe osób przed halą, była bijatyka ?

2.Bobas troszke ma racji co do kibicowania trzeba być nim aby to czuć, jak śpiewasz czujesz dume że jesteś kibicem jak już zaczniesz to nie skączysz ;)

3.Co do tych kłutni to może skączcie już sobie chyba wyjaśniliście co i jak

4.ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH W KIBICOWANIE NA MECZ ZA 2 TYGODNIE HALA ul. Oławska 2 :!:
Ostatnio zmieniony przez Hopu$ 2008-10-12, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adrian-WKS 
STOP MILICYJNEJ PROWOKACJI!!


Wiek: 46
Dołączył: 18 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-10-12, 12:47   

Co cie to obchodzi Hopu$, nie interesuj sie. A przed hala stała młoda gwardia Stali Brzeg i tyle na temat, do spania bo dobranocka się skończyła.
Ostatnio zmieniony przez Adrian-WKS 2008-10-12, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-10-12, 13:28   

ania-robert-h napisał/a:
Hala wolna bez zgredów takich jak TY!!!Bobas stary kibic ~~STALI~~BRZEG!!!


tylko szkoda ze tak naprawde nie masz już komu kibicować....bo Stali już niestety w koszykówce nie ma. Tak to już niestety w sporcie jest że bardzo często wraz ze zmianą sponsora zmienia się nazwa drużyny...była Stal jest Odra....wiem ze wiele osób nie uznaje Odry i dalej kibicuje stali ale uświadomcie sobie że gdyby nie Cukierki to tej drużyny już dawno by nie było...niestety ale sport na takim poziomie wymaga sporych funduszy i bez dobrego sponsora klub upadnie. Dlatego szanujmy tradycje Stali ale pamiętajmy że to już jest Odra i oby Odrze szło jak najlepiej bo chyba o to chodzi.
0 UP 0 DOWN
 
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2008-10-12, 13:54   

warlike napisał/a:
ania-robert-h napisał/a:
Hala wolna bez zgredów takich jak TY!!!Bobas stary kibic ~~STALI~~BRZEG!!!


tylko szkoda ze tak naprawde nie masz już komu kibicować....bo Stali już niestety w koszykówce nie ma. Tak to już niestety w sporcie jest że bardzo często wraz ze zmianą sponsora zmienia się nazwa drużyny...była Stal jest Odra....wiem ze wiele osób nie uznaje Odry i dalej kibicuje stali ale uświadomcie sobie że gdyby nie Cukierki to tej drużyny już dawno by nie było...niestety ale sport na takim poziomie wymaga sporych funduszy i bez dobrego sponsora klub upadnie. Dlatego szanujmy tradycje Stali ale pamiętajmy że to już jest Odra i oby Odrze szło jak najlepiej bo chyba o to chodzi.

Masz rację i nie ma co negować ale zawsze pozostanie w naszych sercach,bo kiedyś to nie był nasz konik,pasja to było nasze życie nasza miłość której oddaliśmy się całkowicie i nikt nie powiedział że Brzeg,Stal nie ma kibiców!!!Zapytaj się starszych osób co od lat chodzą na kosza,jaka byłą atmosfera na koszu w Brzegu,to Ci powiedzą!!!Obojętnie jak i kiedy zawsze młyn był pełny a na wyjazdy z drużyną jedźiła wierna grupa kibiców po całej Polsce obojętnie gdzie to było Białystok,Rzeszów,Gdańsk,zawsze byliśmy że swoją drużyną na dobre i na złe,nikt nie miał prawa powiedzieć coś o nas bo byliśmy grupa zgraną!!!
A nawet potem jak była Kama,Madar to zawsze była STAL!!!Nie jakaś tam Odra,co jakiś tam gostek przyjdzie na mecz parę razy to on jest wielkim fanem kosza,dla mnie to on jest nic nie wartym zjadaczem chleba,niech zrobi za dziewczynami ponad 150 wyjazdów jak ja mam na przykład to mogę sobie z nim pogadać a on mi tu będzie wyjeżdżał że ja jestem psełdo kibicem,na to to ja sobie nie pozwolę,bo na to co robiłem to kochałem a nie robiłem tego dla szpanu albo takich tam bzdetów że jestem w gromadzie albo coś w tym rodzaju!!!Pozdro dla normalnych!!!W Brzegu tylko STAL!!!
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-12, 13:57   

ania-robert-h napisał/a:
warlike napisał/a:
ania-robert-h napisał/a:
Hala wolna bez zgredów takich jak TY!!!Bobas stary kibic ~~STALI~~BRZEG!!!


tylko szkoda ze tak naprawde nie masz już komu kibicować....bo Stali już niestety w koszykówce nie ma. Tak to już niestety w sporcie jest że bardzo często wraz ze zmianą sponsora zmienia się nazwa drużyny...była Stal jest Odra....wiem ze wiele osób nie uznaje Odry i dalej kibicuje stali ale uświadomcie sobie że gdyby nie Cukierki to tej drużyny już dawno by nie było...niestety ale sport na takim poziomie wymaga sporych funduszy i bez dobrego sponsora klub upadnie. Dlatego szanujmy tradycje Stali ale pamiętajmy że to już jest Odra i oby Odrze szło jak najlepiej bo chyba o to chodzi.

Masz rację i nie ma co negować ale zawsze pozostanie w naszych sercach,bo kiedyś to nie był nasz konik,pasja to było nasze życie nasza miłość której oddaliśmy się całkowicie i nikt nie powiedział że Brzeg,Stal nie ma kibiców!!!Zapytaj się starszych osób co od lat chodzą na kosza,jaka byłą atmosfera na koszu w Brzegu,to Ci powiedzą!!!Obojętnie jak i kiedy zawsze młyn był pełny a na wyjazdy z drużyną jedźiła wierna grupa kibiców po całej Polsce obojętnie gdzie to było Białystok,Rzeszów,Gdańsk,zawsze byliśmy że swoją drużyną na dobre i na złe,nikt nie miał prawa powiedzieć coś o nas bo byliśmy grupa zgraną!!!
A nawet potem jak była Kama,Madar to zawsze była STAL!!!Nie jakaś tam Odra,co jakiś tam gostek przyjdzie na mecz parę razy to on jest wielkim fanem kosza,dla mnie to on jest nic nie wartym zjadaczem chleba,niech zrobi za dziewczynami ponad 150 wyjazdów jak ja mam na przykład to mogę sobie z nim pogadać a on mi tu będzie wyjeżdżał że ja jestem psełdo kibicem,na to to ja sobie nie pozwolę,bo na to co robiłem to kochałem a nie robiłem tego dla szpanu albo takich tam bzdetów że jestem w gromadzie albo coś w tym rodzaju!!!Pozdro dla normalnych!!!W Brzegu tylko STAL!!!


I to są prawdziwi kibice ;)
0 UP 0 DOWN
 
Jaguar 
Maniak Motoryzacyjny =)



Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-12, 18:08   

Po pierwsze Hopu$ nie musisz nabijać tematów jak głupi :P I jeszcze chciałem powtórzyć informacje że dnia 25.10.2008 roku o godzinie 17.oo zapraszam wszystkich kibiców do wspólnego kibicowania Cukierkom Odra Brzeg na ul. Oławskiej 2 będę 3 bębny na 99,(9)% więc proszę zabrać legitymacje lub dowody i możliwe będzie wejście na mecz za darmo ale będzie trzeba napisać na moje Gadu-Gadu imię i nazwisko osoby która będzie na 100% :!:

Moje GG to 6486445 :!: Proszę wszystkich o zgłaszanie się na pewno będą zapisani na listę :!:

A na wyjazdy jeszcze nie jeździmy ale zamierzamy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Scofield89 


Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2007

UP 0 / UP 1



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-10-12, 21:33   

Muszę przyznać iż w ostatnim czasie siedząc jak zwykle że tak to ujme "po drugiej stronie barykady" jestem pod wrażeniem nowej grupy dopingujących,będących zalążkiem nowego klubu kibica Cukierków Odry Brzeg.Naprawde bardzo fajnie że w końcu coś się w tej kwestii ruszyło i że w hali przy ulicy Oławskiej można usłyszeć okrzyki zagrzewające do walki koszykarki Cukierków Odry Brzeg,a nie "klubu widmo" Stali Brzeg,oczywiście z całym szacunkiem dla wyżej wymienionego nie istniejącego już klubu za piękną historie jaką przez długie lata zarówno sam klub jak i zawodniczki w nim występujące tworzyły.Ale wracając do tematu...to co się dzieje aktualnie z dopingiem może się podobać.Przede wszystkim jest on kulturalny i zagrzewający dziewczyny do walki,co chociażby w ostatnim sezonie też pozostawiało wiele do życzenia w tej kwestii.Z mojej strony ukłon dla Waszego przedsięwzięcia.Ale to wszystko tak moim skromnym zdaniem oczywiście... :wink:
Oby tak dalej [stuk]
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-13, 14:22   

Jak na razie to super ale niedługo będzie jeszcze lepiej ;) Przychodźcie na mecze to się przekonacie :)
0 UP 0 DOWN
 
rossii 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-13, 20:02   

Przyznam, że z ciekawościa przeczytałem te kilka stron dot. kibicowania i podpisuje się obiema rękami pod wypowiedziami Qiera, Wila. W Brzegu jest na tyle mało sportu na wysokim poziomie krajowym że powiniśmy kibicować brzeskim drużynom. Zaznaczam również że Bobasa i jak to ujął trafnie Wilu "prawe skrzydło z Oławskiej" pamietam z dobrych czasów i ja bedąc powiedzmu w wieku lat 6, 8 czy 10 pamiętam ten dopimg, te zdarta gardła, te emocje, którę trzeba przeżyć to fakt. I oddaje pełen szacunek kibicom Stali Brzeg, do których zaliczam się i będe sie zaliczał całym sercem. Te 3 dogrywki z Lechem Poznań co pożniej nie mógłem mówić przez tydzień :) i pożniej europejskie puchary. Respect Stal Respect jej kibice. To o Stali. O Cukierkach powiem tak - jest super że są, brawo chłopacy za próbę odrodzenia dopingu na Oławskiej bo w teatrze nie jesteśmy:). Tak trzymać dalej !!! już CCC było lepiej niż pierwszym razem. Dobrze, że koszykówka brzeska weszła w drugie 50 lecie i oby przetrwała obecne czasy. A rację każdy ma swoje , które trzeba szanować. Pozdrawiam kibiców.
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-13, 23:36   

No, a mecz z Wisłą to szykujemy już coś więcej... taką małą oprawe :P
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2008-10-14, 12:35, w całości zmieniany 9 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, cukierkow, kibice, odry


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu