Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
VIII kolejka (18.12.05)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-18, 21:23   VIII kolejka (18.12.05)

Lewin - Astra 68:35
WSH-E - Jeźdźcy 53:62
Mysłek - Orbiliusz 54:61
QRB Trafika - Piomar 50:61

1. Orbiliusz 8 16 551:379
2. Piomar 8 15 577:374
3. Mysłek 8 12 460:420
4. QRB Trafika 8 12 462:463
5. WSH-E 8 11 418:505
6. Lewin 8 11 346:412
7. Jeźdźcy 8 10 407:465
8. Astra 8 9 392:595

szczegóły jutro
0 UP 0 DOWN
 
obsyrywator
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-19, 01:36   Re: VIII kolejka (18.12.05)

Mysłek - Orbiliusz 54:61


Kolejny zespół o krok od upokorzenia buńczucznych mistrzów!!! Brawo grabarze o0by tak dalej!!! Z Talibem w składzie byłoby do przodu!!! coś mi się wydaje że mistrza orybyliusz mieć nie będzie w tym roku... Chyba że poprawi grę a szczególnie skuteczność!!! I dobry rozgrywacz by się wam przydał... Piomar gdyby nie kac wygrałby wyzej... WSH dużo głośno mówi i wierzy że jedna osoba lub dwie mogą wygrać mecz.... A znowu się okazało ze nie... Lewin rozprysł gaśnice... Czasami nie byłem pewny czy astra wie do którego kosza ma rzucać... POzdro dla wszystkich drużyn!!! Miłych spokojnych i fantastycznych świąt i New Roku dla all teams i oryganiztorów!!!! :-P
 
Do obsyrywatora
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-19, 15:57   

Czemu sądzisz że gdyby Mysłek z nami wygrał to by nas upokorzył. Zapewniam Cię że nie upokorzył by tylko poprostu wygrał . Nie wszyscu w Orbiliusz traktują belkę jak mistrzostwa świata i nawet jak przegramy z Piomarem czy QRB to świat sie nie skończy .
I nie mów że jesteśmy buńczuczni jak nas nie znasz .
 
kiboL
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-19, 16:11   

quiero zamień m-cami WSH i Lewin bo błąd w liczeniu popełniłeś =]

stosunek koszy Lewin ma korzystniejszy ;)
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-19, 17:46   

kiboL napisał/a:
quiero zamień m-cami WSH i Lewin bo błąd w liczeniu popełniłeś =]

stosunek koszy Lewin ma korzystniejszy ;)

nie pomyliłem się w liczeniu, te zespoły już ze sobą grały i wygrało WSH-E, liczy się mecz pomiędzy zainteresowanymi, dopiero potem małe punkty
0 UP 0 DOWN
 
GoĹ?Ä?
Gość

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2005-12-19, 18:48   

Dobra robota jeźdzcy... moze WSH-E nie beda tak cwaniakowali ...:P
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-19, 20:58   

Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice 68:35
(15:13, 19:7, 15:6, 19:9)
Lewin: Bartosz Tadla*23, Mateusz Łazor 12, Marcin Laskowski 10, Marek Lewandowski 6, Andrzej Janicki 6, Przemysław Lewandowski 5, Łukasz Łosiowski 4, Grzegorz Nowak 2
Astra: Adam Duda 9, Bartosz Wańczyk 8, Grzegorz Łyczkowski 6, Remigiusz Barg 6, Dawid Turkowski 4, Tomasz Szwak 2, Łukasz Mieczkowski

Tylko pierwsza kwarta meczu była wyrównanym widowiskiem, w kolejnych już zdecydowanie lepszym zespołem był Lewin Brzeski Team. Wygrywał każdą z nich, co złożyło się na wysoką wygraną. Po tej porażce Astra zaczęła tracić dystans do wyprzedzających ją zespołów.

WSH-E Basket - Jeźdźcy Apokalipsy 53:62
(8:19, 6:15, 20:18, 19:10)
WSH-E: Łukasz Marciniak 17, Szymon Kawarski 8, Mateusz Śliszewicz 8, Wiktor Nowacki 8, Mateusz Kawarski 4, Artur Andros 4, Rafał Kuczyński 4
Jeźdźcy: Łukasz Ogorzelec 18, Grzegorz Chmiecik*18, Marcin Stefaniszyn 12, Paweł Ogrodnik 10, Przemysław Florków 4, Stefan Tymków

Pierwsza połowa nieoczekiwanie przebiegała pod wyraźne dyktando Jeźdźców Apokalipsy, którzy wygrali ją 34:14. WSH-E, który zajmuje wyższe miejsce w tabeli, swój pościg rozpoczął po przerwie, jednak strata była juz zbyt duża, by mogli ją odrobić. Jeźdźcy ostatecznie po dobrym meczu odnieśli zwycięstwo.

Mysłek-Optident - Orbiliusz BC 54:61
(10:15, 14:25, 15:8, 15:13)
Mysłek: Adam Adamczyk 21, Tomasz Duliniec 13, Artur Zagórski 10, Krzysztof Bursa 6, Kamil Duliniec 4, Filip Kołecki
Orbiliusz: Marcin Kucharski**21, Krzysztof Pachołek 17, Tomasz Pieszyński 10, Robert Dzikiewicz 5, Radosław Sosnówka 3, Bartosz Nawrot 3, Mariusz Grabowski 2, Zbigniew Guzak

Podobnie jak w poprzednim meczu, tu również oglądano dwie różne połowy. W pierwszej brylował Orbiliusz i wygrał ją 40:24. W drugiej z kolei Mysłek rzucił się do odrabiania strat i niewiele brakowało, a ich pościg zakończyłby się powodzeniem. Orbiliusz zdołał się jednak obronić i pozostał jedynym zespołem bez porażki.

QRB Trafika - Piomar 50:61
(9:15, 12:25, 18:9, 11:12)
QRB: Łukasz Wilk 11, Sławomir Sikora 11, Marcin Wieczorek 7, Przemek Kielman 6, Paweł Pacuła 6, Łukasz Ostasz 5, Ryszard Dzwonek 2, Paweł Kawecki 2, Jarosław Nesterowicz
Piomar: Marcin Wilk 16, Jacek Pociecha*15, Wojciech Drozd 14, Maciej Stępień 8, Marek Soroka 8

Piomar już w pierwszej połowie zdobył wyraźną przewagę i w dalszej fazie meczu spokojnie kontrolował sytuację na boisku. QRB w trzeciej ćwiartce zaczęło odrabiać straty, ale zdołało zaledwie zmniejszyć rozmiary porażki. Piomar po tym zwycięstwie ma już 3 punkty przewagi nad trzecim zespołem w tabeli.

Najwięcej punktów
1. Łukasz Marciniak (WSH-E) 144
2. Maciej Stępień (Piomar) 133
3. Grzegorz Chmiecik (Jeźdźcy) 127
. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 127
5. Bartosz Tadla (Lewin) 119
6. Piotr Rosiński (Piomar) 117
. Adam Adamczyk (Mysłek) 117
8. Marcin Stefaniszyn (Jeźdźcy) 112
. Sławomir Sikora (QRB) 112
10. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz) 95

Najwyższa średnia punktów
1. Łukasz Marciniak (GTW) 20,6
2. Piotr Rosiński (Piomar) 19,5
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 16,7

Najwięcej punktów w meczu
1. Grzegorz Chmiecik (Jeźdźcy) 34
2. Adam Adamczyk (Mysłek) 30
3. Piotr Rosiński (Piomar) 28
. Łukasz Marciniak (WSH-E) 28

Najwięcej celnych rzutów wolnych
1. Bartosz Tadla (Lewin) 30
2. Sławomir Sikora (QRB) 19
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 18

Najwięcej celnych rzutów wolnych w meczu
1. Bartosz Tadla (Lewin) 8
. Adam Adamczyk (Mysłęk) 8
3. Maciej Stępień (Piomar) 7
. Sławimir Sikora (QRB) 7

Najwięcej celnych rzutów za 3
1. Dawid Turkowski (Astra) 18
. Łukasz Marciniak (WSH-E) 18
3. Maciej Stępień (Piomar) 17
. Grzegorz Chmiecik (Jeźdźcy) 17

Najwięcej celnych rzutów za 3 w meczu
1. Remigiusz Barg (Astra) 7
. Adam Adamczyk (Mysłek) 7
3. Marcin Stefaniszyn (Jeźdźcy) 5
. Grzegorz Chmiecik (Jeźdźcy) 5
. Łukasz Marciniak (GTW) 5
. Maciej Stępień (Piomar) 5

Najwięcej fauli
1. Marek Lewandowski (Lewin) 27
. Mateusz Łazor (Lewin) 27
3. Tomasz Duliniec (Mysłek) 25

Najwięcej gwiazdek
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 5
2. Sławomir Sikora (QRB Trafika) 4
3. Łukasz Marciniak (WSH-E) 3
. Piotr Rosiński (Piomar) 3
. Adam Adamczyk (Mysłek) 3
0 UP 0 DOWN
 
obserwator#3
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-19, 23:37   

No no jeźdźcy z meczu na mecz coraz lepiej :)
dobry początek meczu z WSH i kara - good job !
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-20, 10:44   

obserwator#3 napisał/a:
No no jeźdźcy z meczu na mecz coraz lepiej :)
dobry początek meczu z WSH i kara - good job !


hmmmm czy coraz lepiej, to ja nie wiem :/ wedlug mnie jest dalej tak samo... za dużo indywidualnosci w calym zespole... przez jest brak punktow i klutnie w zespole :/ a mecz wygrany bo chyba byliśmy lepsi :)
0 UP 0 DOWN
 
prezesunio

Dołączył: 03 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-03, 10:28   

no Jeźdźcy - GOŃCIE!
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-03, 12:28   

hehehehehehehehe :evil:
0 UP 0 DOWN
 
x2x
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-05, 23:52   !!!!????

moze wie ktos o ktorej graja w niedziele poszczegolne zespoly????
 
Rich Kramer 


Wiek: 38
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-01-06, 00:10   

IX kolejka - 8 stycznia 2006 (niedziela)

16.00 - Lewin Brzeski Team - Mysłek-Optident
17.00 - Grupa Trzymająca Wł. - Piomar
18.00 - Orbiliusz BC - Astra Gaśnice
19.00 - QRB Trafika - Jeźdźcy Apokalipsy
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-06, 00:12   

VIII kolejka - 18 grudnia 2005 (niedziela)
01. - 16.00 - Astra Gaśnice - Lewin Brzeski Team
02. - 17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Grupa Trzymająca Władzę
03. - 18.00 - Orbiliusz BC - Mysłek-Optident
04. - 19.00 - Piomar - QRB Trafika


wszystkie terminarze sa na:
http://www.odra.e-basket.pl/blk_news.html

tylko trzeba poszukac :evil:

[ Dodano: 2006-01-06, 00:14 ]
pomylka w moim wykonaniu :evil: :evil: :cry:

sory za to :-P
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 38
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-01-06, 08:21   

WAPNIAK napisał/a:
wszystkie terminarze sa na:
http://www.odra.e-basket.pl/blk_news.html

tylko trzeba poszukac



swietnie szukasz..
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 12, 18, kolejka, viii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu