Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Groźny wypadek pod Brzegiem
Autor Wiadomość
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 19:25   

Brawo Łukasz jesteś najlepszy!! nauczyłeś się regułki na pamięć kozak jesteś

Te wysepki to takie troche niepotrzebne bo tą drogą jeździ dość dużo osob z innych miejscowości gdzie przy złym oznakowaniu po prostu grozi czołowe zdeżenie z taką wysepką nawet jadąc samemu taką drogą po zmroku

gdyby to jeszcze był jakiś niebezpieczny zakręt albo coś takiego jak jest na drodze z opola do nysy takie małe prostokąty ostrzegawcze na jezdni czy jak to sie inaczej fachowo nazywa
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 20:02   

ciupik napisał/a:
gdyby to jeszcze był jakiś niebezpieczny zakręt albo coś takiego jak jest na drodze z opola do nysy takie małe prostokąty ostrzegawcze na jezdni czy jak to sie inaczej fachowo nazywa


Pas wyłączony z ruchu ;) oznaczone dodatkowo nakładkami odblaskowymi przykręcanymi do jezdni (niskie, aby w przypadku najechania nie uszkodzić pojazdu i nie spowodować wypadku)
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 20:08   

No ostatnio jadąc tamtędy i wyprzedzając tira jadącego 70km/h w ostatniej chwili zauważyliśmy te nakładki
i fakt faktem nic by się nie stało....
a przy tych wysepkach na Brzeskiej obwodnicy... auto do kasacji w najlepszym wypadku "jedynie"Ciężki uszczerbek na zdrowiu
0 UP 0 DOWN
 
DrGhostRider 

Wiek: 35
Dołączył: 15 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-16, 22:25   

Poprostu nie zachował odpowedniej predkości do panujacych warunków atmosferycznych+chwila nieuwagi=nieszczęście :wink:
Jak zawsze przy tym zdarzeniu zawiniła ludzka brawura i duża predkosc




napisał co wiedział szok no coment
co za cep jakich warunkow ??? było sucho i td ludzka brawura ??? a moze nieoswietlona i nie oznakowana debilna wysepka wiem co pisze bo to moja Mazda i byłem tam wiem co i jak wiec prosze nie piszcie banialuk pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-10-16, 23:21   

DrGhostRider, oczywiście traktujemy to z przymrużeniem oka....konto założyłeś aby dodać jedego posta ?
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-10-17, 00:48   

natan napisał/a:
chłopcy chyba się troche machneli przy robocie, kto tamtędy jeździ to wie o czym piszę.


nie wiem czy jest to ta sama firma która zmieniała asfalt w stronę Wrocławia, ale potwierdzę
gówniana robota.... zero jakiegokolwiek oznakowania o tak szerokich bruzdach wyciętych w miejscu styku dwóch powierzchni asfaltowych <droga na Wrocław >

przedwczoraj troszkę nas po drodze wieczorem ponosiło przez nie

no ale skoro firmie potrafi zniknąć koparka za 300 tysięcy z placu budowy....
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-17, 08:06   

slawq napisał/a:
DrGhostRider, oczywiście traktujemy to z przymrużeniem oka....konto założyłeś aby dodać jedego posta ?


A czy to ważne czy założył konto żeby napisać jednego czy tysiąc postów? bo to chyba nie ma żadnego znaczenia
0 UP 0 DOWN
 
DrGhostRider 

Wiek: 35
Dołączył: 15 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-17, 11:00   

odp na te pytanie załozyłem konto po to bys miał zagadke <wow> Ciupik pozdro i zobaczycie ze jeszcze nie jedna osoba wywali w te wysepki najlepiej było jak byla połozona druga warsta asfaltu i jedna wielka dziura na srodku drogi (miejsce na wysepke) ktora uwaga byla oznaczona switaełkliem ktore było widac z 10m zamocno
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-10-17, 13:38   

jechałem dziś o 5 rano obwodnicą jak było jeszcze ciemno, znaki nakazu widać prawie ze 100 metrów..., auto jadące ok. 50 km/h potrzebuje najwyżej 15-20 metrów do całkowitego zatrzymania.
0 UP 0 DOWN
 
paula2957 


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-17, 21:28   

......bez komentaża
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-17, 22:56   

również bez komentaRZa powinien pozostać Twój post - bo skoro nie masz co komentować, a w dodatku robisz takiego "byka" to najzwyczajniej w świecie - nie komentuj :twisted: przepraszam za :offtopic: :wink: a tą mazdę można spotkać przy stadionie na łuku tuż przy tablicach ostrzegawczych o skręcie w lewo/prawo obok torów. Jeszcze dziś o godz. 20 stała bo pojechać to już raczej nie pojedzie...poza tym juz trochę czasu tam "kwitnie" a doszukując sie materialu na nowy temat...czy auto po wypadku majacym miejsce 500 metrow dalej ma prawo "odpoczywac" na ulicy a nie na jakims parkingu czy cos w tym stylu? widzialem jak laweta przywiozla to auto po godz 19 w dniu 15.10 ale jeszcze nie wiedzialem ze to auto, o którym się tu pisze. Auto zostalo sciagniete z lawety i tak juz od 15 pazdziernika stoi... ciekawe jak dlugo jeszcze...
0 UP 0 DOWN
 
DrGhostRider 

Wiek: 35
Dołączył: 15 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-18, 11:51   

Dzis powinna byc sciagnieta z tego kwitnacego miejsca dałem ją tam poniewaz znajomy ma tam magazyn budowlany wiadomo lepiej tam niz na parking policyjny i bulic za dobe ... pozatym musiałem powykrecac czesci ktore sie nadają jeszcze do użytku
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-18, 11:55   

nie to zebym sie czepial ale moze lepiej byloby to auto na teren magazynu przeciągnąc bo realnie na to patrząc - stoi na jezdni
0 UP 0 DOWN
 
DrGhostRider 

Wiek: 35
Dołączył: 15 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-18, 15:57   

juz jej tam nie ma pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-10-31, 18:21   

co do obwodnicy Brzegu, była dobra to zaczeli kombinowac, a teraz to zrobili dopirero gównianą obwidnice, wielcy drogowcy...
tak sobie poczytałem posty w tym temacie i zgadam sie z tymi ci pisali ze te wysepki sa nie potrzebne :!: jezdze ta obwodnica jauz kilkanascie ładnych lat i wszystko było ok dopóki teraz nie zrobili tego badziewia.... bo inaczej tego nazwac nie mozna... od kiedy sa te wysepki sam bym juz kilka razy sie z nimi bardzo blisko spotkał :x Ktoś tam pisal ze sa dobrze oznakowane... W takim razie sorki ale to jakies bzdury, wczoraj jechalem po pracy ok godziny 20 i dosłownie tragedia... na jednej wisiały jakies lampy i błyskały, tylko ze widac to je bylo chyba z 10m w tym jedna jakos jeszcze przekrecona w bok. Tragedia jednym słowem... kto tam jezdzi to wie. te wysepki moim zdaniem tylko powiekszą liczbe wypadkow na obwodnicy...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegiem, grozny, pod, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu