Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zamknięty przez: yasiu
2008-12-02, 17:29
Brzeska policja pobiła niewinnego chłopaka?
Autor Wiadomość
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2008-12-01, 15:33   

ludzie jeśli chłopak nie stwiał oporu przy zatrzymaniu, a panowie sprawujacy wladze nie mieli pewnosci ze to on to nie powinno sie tak odbyc...a jesli juz go zatrzymali w taki sposob to powinni postwic mu jakies zarzutu :) wkoncu potraktowali go jak "przestempce" ...


... Wiwat HG ...
0 UP 0 DOWN
 
maaruda 



Wiek: 48
Dołączył: 23 Wrz 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-12-01, 15:51   

To się chlopak nacierpiał. Od 4 rano w sobotę do popołudnia nie miał się nim kto zająć! Niezauważono w domu wybitych zębów i potluczonej ręki? Po prostu masakra.
(W sobotę po południu Kamil trafił do szpitala. Założono mu gips na prawą rękę. Dzisiaj (1 grudnia) ma mieć dokładne badania, które wykażą, czy jest to stłuczenie czy złamanie. Chłopiec ma lekarski opis obrażeń ciała. Poza kontuzją ręki są to odrapania twarzy, nóg, ukruszony ząb. - NTO)
Straszna ta nasza milicja.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2008-12-01, 15:54   

Jaka szkółka ,o czym Ty mówisz.Teraz prawdopodobnie policjant uczy sie 4 miesiace albo krócej.I cOz taki młodzian po tych lilku miesiącach może sie nauczyć.Na to trrzeba lat i mieć od kogo pobierać naukę.Jak widzisz interweniujący policjancji to młodzicy,od kogo mają sie uczyc.Starsi poszli na emerytury.To są błędy w szkoleniu.
A odnosnie całej interwencji to jak znam zycie to prawdopodobnie poturbowany chłopak
zaczął nico wiwijac bo jak mniemam był podchmielony,i to jeszcze w obecności dziewczyny chciał sie pokazac.Cała sprawa to smiech.A z obrażeń to pewnie zostanie lekkie stłuczenie a nie złamanie.
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-01, 16:01   

Jak mniemam masz dar jasnowidzenia, że wiesz co mu jest i co mu będzie? No i masz rację- młodzi interweniują i pokazują jaką oni mają władzę, bo się we łbach przewraca od odznaki i tej śmiesznej żółtej kamizelki. Będę śledził doniesienia o tej sprawie, mam nadzieję, że nie urwą jej łba.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2008-12-01, 16:12   

Daru jasnowidzenia to ja nie mam.Ala znam zycie z autopsji i wiem jak się sprawa zakończy.A Ty myslisz ,że jak wyglądałą interwencja.Pewnikiem osoba która doznała obrażen nie chciała wsiąść do radiowozu i co mieli zrobić policjanci.Prosić,żeby wszedł.
Pewnie doszło do uzycia tzw.siły fizycznej i wcale sie nie dziwie,że chłopak w niej ucierpiał.
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-01, 16:14   

Zadam jedno pytanie po co została użyta siła fizyczna na osobie, która jak sie okazało za chwilę jest niewinna? Na pewno można to było rozegrać inaczej.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2008-12-01, 16:19   

I to jest sedno sprawy.Czy policjancji zupełnie bez powodu uzyli tej siły.Czy może jest ktoś na forum kto był świadkiem i stwierdzi ,że wyskoczyli policjanci i bez powodu uzyli siły fizycznej wobec bezbronnej ofiary.Jeżeli tak to oddaje honor.Przekonany jestem,żę było inaczej.
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2008-12-01, 16:53   

Wydaje mi się że policja bezpodstawnie nie atakuje ... co nie oznacza że ich usprawiedliwiam.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2008-12-01, 17:01   Zuzka

MNie sie też tak wydaje.Jak to podjeżdża policja bez powodu wykreca ręca i wrzuca do radiowozu.Absurd.Przecież to nie dziki zachód ani Gruzja.
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2008-12-01, 17:24   

Chyba jednak jest to dziki zachód, mogę potwierdzić jedno brzescy policjanci potrafią być co najmniej niemili, a o tym aby się przedstawiali to można zapomnieć. Pewnie dlatego jest tak mało skarg, bo człowiek nawet nie wie na kogo ma ją złożyć.
I kolejna rzecz - utarło się, że na policję nie można się poskarżyć, bo później będą się mścić.
Dziwna jest w tym wszystkim jedna rzecz, że skoro tak jak tutaj niektórzy piszą był pijany, agresywny i podejrzany, to dlaczego nie wykonano badania alkomatem, dlaczego nie zatrzymano go na dechach ?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-01, 17:38   

ktoto napisał/a:
bo człowiek nawet nie wie na kogo ma ją złożyć.


bingo zgadzam się w 100% raz mi sie zdazylo aby legitymujący mnie policjant się przedstawil i podal mi cel kontroli. Zazwyczaj chca dokumenty sprawdzaja niemowia nawet dowidzenia i ajda smiech na sali.. tym bardziej ze ma obowiazek wylegitymowania sie sam imienia i nazwiska plus stopien zal.
0 UP 0 DOWN
 
mita 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2008-12-01, 17:39   

To nie absurd tylko realia. Policja właśnie tak postępuje. Za dużo przypadków znam gdzie bezpodstawnie użyli siły. A poza tym to jak może policja działać sprawnie tak w większości to młodzi, którzy chcą pokazać jacy to oni są mocni i straszni.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-01, 17:47   

mita napisał/a:
którzy chcą pokazać jacy to oni są mocni i straszni.


a jak trzeba dzialac przy wiekszej ilosci "przestepcow" siedza wradiowozie i ogladaja :P (pobicie pod ibizą) :)
0 UP 0 DOWN
 
mita 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2008-12-01, 17:49   

Dokładnie, znam z autopsji te ich interwencje gdy ktoś się bije i są potrzebni. No, tylko jakoś nigdy nie mogą trafić tam, gdzie trzeba. hahaha
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-01, 17:56   

Zuzka napisał/a:
Wydaje mi się że policja bezpodstawnie nie atakuje ... co nie oznacza że ich usprawiedliwiam.

może tylko Ci sie wydaje... :lol: :?: :!:
jesli chodzi o policje to miałem juz okazje sie przekonac jacy to oni sa...
i napisze tak było różnie czasem naprawde w porzadku ale było i tak ze naprawde przesadzali... zgrywali cwaniaków... głupie teksty i dogadywki z ich strony...
co do sytuacji w Której znalazł sie Kamil to uwazam ze policjanci nie powinni go tak potraktowac... i powinni poniesc za to konsekwencje... (mam nadzieje ze poniosa) :twisted:
pozdro.... :wink:
Ostatnio zmieniony przez lippek2505 2008-12-01, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska, chlopaka, niewinnego, pobila, policja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu