Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomóż złapać bandytę !
Autor Wiadomość
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2009-01-02, 20:41   Pomóż złapać bandytę !

Policjanci zabezpieczyli taśmę z monitoringu i odtajnili zdjęcia napastnika, który w poniedziałek dokonał rozboju w banku na ul. Cieszyńskiej w Opolu. Wszelkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o kontakt.

Przypomnijmy, do napadu doszło 29 grudnia około 16.40 na opolskiej Malince.

Mężczyzna ubrany w brązową kurtkę i kominiarkę zasłaniającą twarz, wszedł do placówki i zażądał wydania pieniędzy. W tym czasie w banku znajdowały się dwie pracownice. Jedna z kasjerek odmówiła wydania pieniędzy napastnikowi i zablokowała drzwi wejściowe do pomieszczenia kasowego. Mężczyzna próbował wybić szybę w okienku kasy. Nie udało mu się to. Wtedy zabrał pieniądze, które były w zasięgu jego ręki. Gdy opuścił bank, pracownice niezwłocznie poinformowały o całym zdarzeniu policję.

Na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady przestępstwa. Został wykorzystany także przewodnik z psem tropiącym. Póki co napastnika nie udało się jednak zatrzymać.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę na zdjęciu lub w czasie zdarzenia przebywały w pobliży ulicy Cieszyńskiej i zauważyły coś podejrzanego proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policją.

Policja zapewnia całkowitą anonimowość. :!: :!: :!:








Źródło: 24opole
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-03, 14:19   

Pan_Pasztet jak nic! :evil:

policjanci chyba powinni przestać odurzać się dziwnymi środkami jeśli sądzą, że po takiej focie ludzie wskażą im przestępcę. jakby u mnie za ścianą mieszkał to bym nie poznał! ;)
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-01-03, 14:32   

zalev, wystarczy ze ktos skojarzy kurtkę, budowę ciała. Niech dotrze 20-30 donosow sprawdza ich, wytypuja kilku, a kasjerka juz pozniej na pewno pozna....
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-01-03, 14:49   

właśnie spojarzał :D gleba gleba wszyscy gleba..... :D


a na poważnie to przecież już któryś napad w opolu... podobno zlapano jednego gościa ale najwidoczniej ma kogos kto go naśladuje... ech ;/


Lukasz ciezko bedzie go złapać....
0 UP 0 DOWN
 
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-04, 17:35   

zalev napisał/a:
Pan_Pasztet jak nic! :evil:

policjanci chyba powinni przestać odurzać się dziwnymi środkami jeśli sądzą, że po takiej focie ludzie wskażą im przestępcę. jakby u mnie za ścianą mieszkał to bym nie poznał! ;)


Ciekawe czy powiedziałbyś te słowa prosto w twarz gliniarzowi. Za komputera kozakiem jestem.... ehhh


Oczywiście ze fotka pomaga w rozpoznaniu sprawcy, twarzy nie widać, ale jest charakterystyczna kurtka, krępa budowa ciała, co sąsiadów może zaniepokoić ? Fakt że dziwnie może się zachowywać. Kwestia czasu złapania tego złodzieja, następnym razem popełni błąd, skoro kasjerka nie dała mu pieniędzy tylko sam je wziął nie był najwidoczniej przekonywający, drzwi były zamknięte do kasjerki, mógł wybić szybę krzesłem lecz tego nie zrobił bo bał się. Amator jednym słowem...
Ostatnio zmieniony przez zibi 2009-01-04, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-04, 21:32   

zibi napisał/a:
Ciekawe czy powiedziałbyś te słowa prosto w twarz gliniarzowi.

po pierwsze, panie kolego, nie uważam dlaczego miałbym mieć jakiekolwiek opory przed wyrażeniem swoich opinii twarzą w twarz. nigdy też nie stanowiła dla mnie problemu publiczna ocena czyichś postępowań, niezależnie od tego, kim dana osoba jest - tak zostałem wychowany, oczywiście w granicach rozsądku i kultury.
po drugie, chciałbym zauważyć, że moja wypowiedź miała charakter sarkastycznego stwierdzenia i nic obraźliwego w niej nie ma. ponadto wywnioskować można z twojego postu, że uważasz mnie za niezwykłego ciołka matołka, co niezbyt dobrze świadczy o twojej umiejętności oceny ludzi.
no i po trzecie - doświadczenia mojej rodziny i znajomych przekonały mnie, że ani odciski palców, ani nawet twarz złodzieja zarejestrowana kamerą przemysłową nie jest w stanie zapewnić odnalezienia sprawcy przez policję.

na taki stan rzeczy nie składają się tylko trudności w bezpośrednim dojściu do tego, kim był przestępca. olewatorstwo i opieszałość stróżów prawa ma tutaj niebagatelne znaczenie. ostatnio rodzicielka moja przyłapała złodziei na gorącym uczynku, na tarasie u sąsiadów. od razu zadzwoniliśmy na policję. pomijając szczegóły powiem tylko, że bandyci zdążyli chyba wyjechać za granicę zanim przyjechał radiowóz.

i dygresja pod koniec - mam w rodzinie policjanta. jego zdanie na powyższe tematy nie różni się bardzo od zaprezentowanego przeze mnie ;)

PS. zibi, pytałeś jakiś czas temu czy samochód się znalazł. po tym co napisałem chyba nie muszę odpowiadać...

pozdr :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bandyte, pomoz, zlapac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu