Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Oświetlenie wieży Ratusza
Autor Wiadomość
print26 


Wiek: 69
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-10, 15:06   Oświetlenie wieży Ratusza

Od paru lat działa oświetlenie wieży Ratusza. Idąc wieczorem zawsze zadaję sobie pytanie, czemu ono ma służyć? Czy tylko aby pokazać, że mamy wieżę? a na niej balkon, bo widać doskonale balustradę? Czy pokazać, że na niej jest zegar, z którego godziny i tak nie można odczytać?. A wystarczy tylko skierować światło lamp na tarczę zegarową, i już bedzie widać, że i wieżę mamy , i godzinę z łatwością da się odczytać.
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-10, 15:08   

Według mnie po Pierwsze żeby było ładniej :) po drugie dla samototów :) A tak naprawdę to chyba po to rzeczy było widac gdzie jest ratusz. Tak szczerze ładnie to wygląda oświetlona wieża ratusza :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-01-10, 15:55   

Ratusz wygląda bardzo pięknie gdy jest oświetlony. Gdy caly ratusz jest oswietlony tworzy piekną całość... ja nie zastanawiałbym sie nad tym dlaczego jest oświetlone tylko bym podziwiał ;)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-01-11, 13:46   

Bo ja wiem, jak dotad trafialem, ze albo Ratusz nie byl w ogole oswietlony, albo tylko wieza, w dodatku faktycznie nienajciekawiej oswietlona pod wzgledem fotograficznym. Mialem po prostu pecha i jest to zalezne od godziny?
0 UP 0 DOWN
 
print26 


Wiek: 69
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-11, 15:10   Oświetlenie wieży ratusza

DLA Janio. Myślałem, że mając 19 lat ma się nieco więcej w głowie, niż to co tu zaprezentowałeś. A zegarek to ja mam już dłużej niż trwa Twoje chyba niezbyt mądre życie. Jednak życzę Ci trochę lepszego towarzyskiego OBYCIA.


-Scalono - proszę używać opcji "Edytuj".-


Obawiam się, że czytający nie zrozumieli mojego postu w sprawie OŚWIETLENIA WIEŻY RATUSZA. Pisząc wiadomość nie miałem na myśli negowania zasadności oświetlenia, ani też sposobu wykonania tegoż. Wyraznie napisałem, że można skierować światło poszczególnych lamp na tarcze zegarów, przez co uzyskamy czytelność zegarów nie stracąc nic na atrakcyjności samego oświetlenia.
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-01-12, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: oswietlenie, ratusza, wiezy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu