Miedz II L. - Calisia
Bór Ob.Sl. - Arot L.
Krokus - Komprachcice
Tęcza K. - Zagłębie II L.
Olimp G. - Pogoń
ORLIK Brzeg - AZS Zielona Góra
Świdnica - Sparta Ob.W.
III Kolejka 04.10.2008r.
Sparta Ob.Wlkp. - Miedz II L.
Pogoń - Świdnica
Zagłębie II L. - Olimp G.
Komprachcice - ORLIK Brzeg
AZS Zielona Góra - Tęcza K.
Arot L. - Krokus
Calisia - Bór Ob.Śl.
IV Kolejka 11.10.2008r.
Miedz II L. - Bór Ob.Śl.
Krokus - Calisia
Tęcza K. - Komprachcice
Olimp G. - AZS Zielona Góra
ORLIK Brzeg - Arot Leszno
Sparta Ob.W. - Pogoń
Świdnica - Zagłębie II L.
V Kolejka 18.10.2008r.
Pogoń - Miedz II L.
Zagłębie II L. - Sparta Ob.W.
AZS Zielona Góra - Świdnica
Komprachcice - Olimp G.
Calisia - ORLIK Brzeg
Arot L. - Tęcza K.
Bór Ob.Śl. - Krokus
VI Kolejka 25.10.2008r.
Miedz II L. - Krokus
Tęcza K. - Calisia
Olimp G. - Arot L.
ORLIK Brzeg - Bór Ob.Śl.
Sparta Ob.W. - AZS Zielona Góra
Pogoń - Zagłębie II L.
Świdnica - Komprachcice
VII Kolejka 08.11.2008r.
Zagłębie II L. - Miedz II L.
AZS Zielona Góra - Pogoń
Komprachcice - Sparta Ob.W.
Arot L. - Świdnica
Calisia - Olimp G
Krokus - ORLIK Brzeg
Bór Ob.Śl. - Tęcza K.
VIII Kolejka 15.11.2008r.
Miedz II L. - ORLIK Brzeg
Tęcza K. - Krokus
Świdnica - Calisia
Sparta Ob.W. - Arot L.
Pogoń - Komprachcice
Zagłębie II L. - AZS Zielona Góra
Olimp G. - Bór Ob.Śl.
IX Kolejka 22.11.2008r.
ORLIK Brzeg - Tęcza K.
AZS Zielona Góra - Miedz II L.
Komprachcice - Zagłębie II L.
Arot L. - Pogoń
Calisia - Sparta Ob.W.
Bór Ob.Śl. - Świdnica
Krokus - Olimp G.
X Kolejka 29.11.2008r
Olimp G. - ORLIK Brzeg
Miedz II L. - Tęcza K.
Świdnica - Krokus
Sparta Ob.W. - Bór Ob.Śl.
Pogoń - Calisia
Zagłębie II L. - Arot L.
AZS Zielona Góra - Komprachcice
XI Kolejka 06.12.2008r.
Komprachcice - Miedz II L.
Arot L. - AZS Zielona Góra
Calisia - Zagłębie II L.
Bór Ob.Śl. - Pogoń
Krokus - Sparta Ob.W.
Tęcza K. - Olimp G.
ORLIK Brzeg - Świdnica
XII Kolejka 13.12.2008r.
Sparta Ob.W. - ORLIK Brzeg
Miedz II L. - Olimp G.
Świdnica - Tęcza K.
Pogoń - Krokus
Zagłębie II L. - Bór Ob.Śl.
AZS Zielona Góra - Calisia
Komprachcice - Arot L.
XIII Kolejka 17.12.2008r. (środa)
ORLIK Brzeg - Pogoń
Arot L. - Miedz II L.
Calisia - Komprachcice
Bór Ob.Śl. - AZS Zielona Góra
Krokus - Zagłębie II L.
Tęcza K. - Sparta Ob.W.
Olimp G. - Świdnica
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-09-13, 15:59, w całości zmieniany 2 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum