Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kino Słońce - Planowana inwestycja
Autor Wiadomość
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-01, 15:13   

colutea napisał/a:
hmmm biorąc pod uwagę, że we Wro grałam w bilard za dyszkę za godzinę to cena jak na Brzeg wydaje mi się duża... a kręgle to chyba normalnie :) nie wiem nie grałam jeszcze nigdy :P kojarzę cenę około 40zł/h więc przeskok do 65 jest co najmniej ciekawy :shock:

ale spore szanse widzę, jako że to jedyny taki obiekt w mieście


Roberto930 napisał/a:
Według mnie ceny normalne, porównywalne kręgielni w innych miastach. Na pewno niedługo się wybiorę. :D

Dla porównania cennik w kręgielni FitLife w Opolu:
http://kregle.opole.pl/kregle.php?pg=cennik


a we Wrocku grałem około rok temu w kręgielki 20zł za godzine do 17 na Legnickiej... wiec wcale nie tak różowo, a i ceny u nas powinny być niższe niż w Opolu które jest w końcu miastem wojewódzkim, nie wspominając już o Wrocławiu, w którym mimo tak niskiej ceny (zniżka dla studentów) nie było praktycznie ludu, wiec i u nas może tak być, podniecenie minie, ceny spadną.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-01, 15:16   

edycja nie działa....

promocji koniec... :(

http://www.kregle.com/ind...64560&jezyk=pol

cennik mirażu we Wrocku... niektóre ceny mamy takie same, ale nie które na szczęście niższe ;)
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2010-05-01, 16:04   

Zatem zapraszam do kręgielni i sami zobaczcie czym różnią się poszczególne obiekty :) . Kręgielnie w Opolu nie zachwycają niczym specjalnym. Ot zwykłe obiekty bez wyszukanego stylu. Porównywanie poszczególnych cenników kręgielni jest co najmniej nie na miejscu bowiem jedni stawiają na ilość a inni z kolei na jakość i niezapomniane wrażenia wizualne/estetyczne.

W bilard mogę zagrać nawet i za 8 zł w jakiejś pijackiej knajpie. Wiadomo, że każdy chciałby płacić jak najmniej, ale obiektywnie stwierdzam, że ceny mamy na normalnym poziomie.

Nie oceniajcie brzeskiej kręgielni pod kątem lokalnym bowiem jest to obiekt przystosowany do profesjonalnych zawodów bowlingowych. Tory, maszyny, smarowania, każdy element jest najnowszym osiągnięciem techniki. W bliskiej i dalekiej okolicy nie ma tak zaawansowanej technicznie kręgielni, gdzie główny nacisk stawia się na jakość i niezawodność.

Wystarczy zabrać ze sobą kilku znajomych na kręgle i myślę, że nikt nie odczuje znacznego ubytku finansów we własnym portfelu, a zabawa będzie bardziej atrakcyjna.

Zanim wydacie opinię na temat cen, zapraszam do odwiedzenia naszej brzeskiej kręgielni. Przekonacie się Państwo, że owy obiekt zasługuje na miano wizytówki naszego miasta.
0 UP 0 DOWN
 
Piterosss 



Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2009

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-05-01, 16:07   

Ja właśnie wróciłem z kręgielni. Grałem z kolegą i muszę powiedzieć,że zabawa jest przednia. Można pośmiać się, jak komuś nie wychodzi :P Poza tym godzina to w sumie trochę za mało, bo zabawa rozkręca się po godzinie. Najlepiej to chodzić w poniedziałki bo jest najtaniej, ale jak wiadomo, pracuje się normalnie do 15:00, a po 13:00 ceny idę w górę. Myślę, że minie miesiąc i się wszystko rozkręci. :wink: P.S. Ultrafiolet dopiero włączają wieczorami, niestety, a szkoda. :(
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-01, 16:17   

LiuKhongSum napisał/a:
Zatem zapraszam do kręgielni i sami zobaczcie czym różnią się poszczególne obiekty :) . Kręgielnie w Opolu nie zachwycają niczym specjalnym. Ot zwykłe obiekty bez wyszukanego stylu. Porównywanie poszczególnych cenników kręgielni jest co najmniej nie na miejscu bowiem jedni stawiają na ilość a inni z kolei na jakość i niezapomniane wrażenia wizualne/estetyczne.


Kręgielnia to kręgielnia i gra się tam w kręgle, a nie ogląda ściany :P ... W FitLif rzeczywiście nie ma nic nadzwyczajnego, ale jest estetycznie i porządnie. Wiadomo, że przyjemniej gra się w kręgielni z jakimś klimatem, ale mimo wszystko dla mnie najważnijejsza jest dobra zabawa ze znajomymi.

LiuKhongSum napisał/a:
W bilard mogę zagrać nawet i za 8 zł w jakiejś pijackiej knajpie. Wiadomo, że każdy chciałby płacić jak najmniej, ale obiektywnie stwierdzam, że ceny mamy na normalnym poziomie.


Tu się zgodzę.

[quote="LiuKhongSum] Wystarczy zabrać ze sobą kilku znajomych na kręgle i myślę, że nikt nie odczuje znacznego ubytku finansów we własnym portfelu, a zabawa będzie bardziej atrakcyjna.[/quote]

Tutaj też :wink:

[quote="LiuKhongSum]Zanim wydacie opinię na temat cen, zapraszam do odwiedzenia naszej brzeskiej kręgielni. Przekonacie się Państwo, że owy obiekt zasługuje na miano wizytówki naszego miasta.[/quote]

Właśnie się wybieram :)
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2010-05-01, 16:18   

Ceny idą w górę dopiero po 17tej :) . Ultrafiolet w wersji standardowej był włączony, ale najlepszy efekt można uzyskać dopiero w momencie, gdy za oknami panuje już mrok/noc ;) .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-02, 00:13   

Świetna inwestycja - to fakt, ale mam mieszane odczucia kiedy oglądam stronę. Jakieś 2 dni temu oglądałem galerie i mam wrażenie (patrząc dziś), że coś z niej ubyło, a wówczas były zdjęcia, z których wynikało, że przy torze są stoły bilardowe i od razu zacząłem się zastanawiać nad sytuacją, kiedy bila wypada na tor :) .. może warto jakoś się przed tym zabezpieczyć. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2010-05-02, 00:20   

Myślałem o tym samym jak grałem w bilard, ale na szczęście przed samymi torami jest próg o wysokości 10 cm. Mam nadzieję, że takie zabezpieczenie wystarczy, chyba że ktoś będzie tymi bilami rzucał po kątach ;) .
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-02, 09:21   

LiuKhongSum, uwierz ze potrafią latać dalej bile :P co nie Ciupik :D (mistrz latających bil)
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 39
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2010-05-02, 12:43   

blaster to jakas aluzja ? :lol:
no nic trzeba będzie pewnie się kiedyś i tam wybrać
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-02, 13:06   

A wiec mam pytanko.. kiedy na stronie parku rozrywki pojawi się cennik?
(wiem, że tu się pojawił, ale chyba nie każdy będzie cofał się w stronach tematu aby to sprawdzić, tzn. można ale chyba lepiej by było gdyby bezpośrednio na stronie było)

:)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-05-02, 14:45   

Myślę, że klub powinien założyć już nowy temat. W pierwszym poście zamieścić wszelkie niezbędne info itd.

W tym temacie wszystko zaczyna się już gubić ;) PO za tym jego nazwa jest już zdeksza nieaktualna.
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2010-05-03, 12:30   

Zapraszam zatem do nowego tematu:

http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=21744
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-03, 13:03   

Ech.. oddalacie się coś od odpowiedzi na moje pytanie :(
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2010-05-03, 13:04   

Myślę, że cennik na oficjalnej stronie pojawi się niebawem :) .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: inwestycja, kino, planowana, slonce


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu