Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzeria El Passo
Autor Wiadomość
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 09:31   

Jako że mam da grasso u siebie w żyrardowie i niestety ale pizza mi średnio smakuje(może dla ego że jest inna pizzeria lepsza niż da grasso) no ale jak będe w brzegu to postaram się przyjść.jeżeli tak zachwalacie
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2009-03-02, 10:24   

Odwiedziłem pizzerię El Passo kilka godzin po otwarciu i jestem bardzo mile zaskoczony. Oczywiście drobne zastrzeżenia (niedociągnięcia) są jak to zawsze zaraz po otwarciu ale do rzeczy:
1. Pizza - bardzo smaczna, sporo dodatków. Jadłem najdroższą z tradycyjnych (nie pamiętam nazwy, chyba "Sparare" lub jakoś podobnie) Cena 23 zł na pewno nie wygórowana, szczególnie przy tej wielkości. 42 cm to naprawdę spora dawka kalorii :wink: . Zjadłęm 2/3, żona nie zmieściła 1/3 :wink: Wypieczona idealnie - brzegi chrupiące ale nie przypalone - czyli tak jak być powinno. Oby tylko nic się nie zmieniło jak już ruszy na całego.
2. Sosy - duży plus za sos pomidorowy zamiast zabijającego wszystkie smaki ketchupu. Sos czosnkowy średni. Mógłby być trochę gęstszy i ostrzejszy. Ten który dostałem był lekko słodkawy. Ale ogólnie na plus.
3. Ilość miejsca i czas oczekiwania - nie czekałem długo, może dlatego że byłem wczesnym popołudniem i ludzi było niewiele. Miejsca niedużo. W bardziej atrakcyjnych porach można nie trafić na wolne stoliki.
4. Klimat lokalu - tu byłem jak najbardziej pozytywnie zaskoczony. Super wystrój, jest muzyczka i TV. Porównam tylko do reakcji wchodząc do otwartej niedawno naleśnikarni - myślałem tam tylko "może chociaż naleśniki będą dobre" - nie były. Wchodząc do El Passo pomyślałem - "Żeby jeszcze pizza była tak dobra jak się zapowiada" i była :D .
5. Inne - brak piwa z kija, co do napojów z lodówki i ich małej ilości to ja tego nie zauważyłem, ale skoro wieczorem brakło to powinna nastąpić reakcja nawet w postaci zakupu w którymkolwiek z marketów, ale w końcu to dopiero 2 dni. Nauczą się. W toaletach bardzo złym pomysłem jest zainstalowanie czujników ruchu. Można nieźle narozrabiać gdy światło zgaśnie podczas korzystania np. z pisuaru :wink: Do tego brak lustra, chociaż to pewnie bardziej przeszkadza płci pięknej :wink: Polecam przemyślenie możliwości rezygnacji z samoobsługi, o wiele milsza atmosfera jest gdy ktoś podchodzi do stolika i zbiera zamówienia. Do tego zawsze można dostać napiwek.

Pewnie wiele z tych szczegółów będzie się jeszcze poprawiać z czasem i zbieranym doświadczeniem. W końcu byłe w pierwszy dzień. Oby pozytywy się nie zmieniły.

Na pewno wrócę, a i chętnie skorzystam z dowozu. Reasumując - najlepsza pizza w mieście - i niech tak zostanie. A pizzeria niech się w dobrym kierunku rozwija.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-02, 10:46   

alex-20 napisał/a:
akiś skok na kauflandzik albo coś


Zbychoo napisał/a:
ale skoro wieczorem brakło to powinna nastąpić reakcja nawet w postaci zakupu w którymkolwiek z marketów


byłem tam wczoraj jak brakło napojów....jak wychodziłem, do środka wchodził pan z reklamówką z kauflanda wypakowaną pepsi :-P
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-03-02, 10:52   

Zbychoo napisał/a:
brak piwa z kija
- Zbychoo jest coś takiego jak ustawa o wychowaniu w trzeźwości z tego, co można się domyśleć to właściciel nie ma pozwolenia na sprzedaż piwa, ale to inna sprawa.
Wczoraj wieczorem było piwo, co ciekawe w pewnym momencie tylko piwo i woda mineralna
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-02, 10:58   

nowyforumbrzeg napisał/a:
- Zbychoo jest coś takiego jak ustawa o wychowaniu w trzeźwości z tego, co można się domyśleć to właściciel nie ma pozwolenia na sprzedaż piwa,



przecież sprzedaje piwo...czyli pewnie pozwolenie ma....tylko że sprzedaje w butelce lub puszce...niestety lanego nie ma...i tak jak dla Zbychoo, brakowało m tego...ale kupiłem w puszce poprosiłem o kufel i było git
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-03-02, 11:03   

Ja obstawiam, na 99% że nie ma, bo jeżeli ktoś wydał pozwolenie na sprzedaż alkoholu na wprost wejścia do sądu i prokuratury to może dostać po łapkach za taki podpis.
Co do pizzy to jest super smaczna!!!
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2009-03-02, 12:04   

nowyforumbrzeg napisał/a:
Ja obstawiam, na 99% że nie ma, bo jeżeli ktoś wydał pozwolenie na sprzedaż alkoholu na wprost wejścia do sądu i prokuratury to może dostać po łapkach za taki podpis.

Bzurki pleciesz kolego. Skoro w butelce sprzedaje to znaczy że pozwolenie ma. Nie wydaje się raczej osobno na piwo z butelki i na piwo z beczki :?
Za warlike, :
warlike napisał/a:
przecież sprzedaje piwo...czyli pewnie pozwolenie ma


Ale co do:
warlike napisał/a:
kupiłem w puszce poprosiłem o kufel i było git

Nie ma to jednak jak z kija :wink:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-03-02, 13:06   

alex-20 napisał/a:
.jakiś skok na kauflandzik albo coś:)


przepisy na to nie pozwalają :) ....napoje muszą być brane tylko od dostawcy z którym ma sie podpisaną umowę ;)

alex-20 napisał/a:
ma czekać koło pół godziny to nie ma się co dziwić,


no to jest czas na upieczenie pizzy :) ...chyba lepiej sie pogłodzić chwilke dłuzej niż gumę jeść? :)

nowyforumbrzeg napisał/a:
Ja obstawiam, na 99% że nie ma, bo jeżeli ktoś wydał pozwolenie na sprzedaż alkoholu na wprost wejścia do sądu i prokuratury to może dostać po łapkach za taki podpis.


pewnie na piwo ma, ot na wysoko-procentowe nie dostanie.
0 UP 0 DOWN
 
PieprziCynamon 

Wiek: 33
Dołączyła: 29 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-02, 13:50   

Alfix, co z cennikiem :P ?
0 UP 0 DOWN
 
JSB 



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-03-02, 13:58   

Ja też byłam, koło 22 w sobotę.Pizza dobra, ale czas oczekiwania (40 min) to stanowczo za długo.Sos pomidorowy nie smaczny jak dla mnie,wiele razy jadłam w Da Grasso i był o wiele lepszy :)
Ostatnio zmieniony przez JSB 2009-03-02, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 14:11   

dowóz pizzy tylko przy zamówieniu powyżej 20 zeta ;) troszke kicha ale cóż
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2009-03-02, 14:20   

blaster napisał/a:
dowóz pizzy tylko przy zamówieniu powyżej 20 zeta troszke kicha ale cóż

To co Ty chciałeś zamawiać za mniej niż 20zł :?: Sałatkę :?: hamburgera :?: Z pizzy to niewiele się łapie poniżej tej kwoty, no chyba że małe :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 14:34   

Zbychoo, jestem uczulony na pieczarki i wiele pizz odapada :)

zawsze biore Hawajska :) ps .czas dostawy od telefonu hmm 22 minuty wiec mistrz :P ale w pospiechu ktoras z pań chyba zapomniala ją pokroic :P hehe
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 15:31   

Kilka osób prosiło wrzucenie cennika, więc prosze o to on:



Troche niewyraźne, ale da się rozczytać
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2009-03-02, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2009-03-02, 15:37   

wizja pozycji `kebab` mnie w pełni zadowala,chyba nawet bardziej ,niż pięć tysięcy pozycji pizzy :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: el, passo, pizzeria


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu