Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga na Kauflanda
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-05-08, 17:54   

Dzisiaj po raz pierwszy sprawdziłem ceny artykułów w Kauflandzie, niestety okazało się to o czym wcześniej piszecie, oszukują na czym się da.

Udałem się na zakupy, sprawdziłem cenę solniczki przy czytniku:

- Cena na półce wskazywała: 13,10zł
- Cena przy czytniku: 17,99zł


Kupiłem również wykałaczki:

- Cena na półce 6,20zł
- Cena w kasie 7,99zł


Nie podarowałem i zgłosiłem sprawę kierowniczce (jeszcze przed zakupem). Kierowniczka nic się nie odzywając powyciągała wszystkie ceny z całej półki (były oznaczone jako promocja z 22% rabatem) i powiedziała tylko, że ceny są złe i w informacji wypłacą różnicę.

Tak pomyślałem i zakupiłem tę solniczkę za 13,10zł płacąc za nią 17,99zł. Z paragonem udałem się do informacji gdzie bez jakiegokolwiek słowa została wypłacona różnica. Nie musiałem nawet nic podpisywać :roll:


Oczywiście po stwierdzeniu, że sprawa trafi do inspekcji handlowej ceny "promocyjne" zostały zastąpione cenami prawidłowymi. Nie dajmy się oszukać i sprawdzajmy paragony, mi wystarczyło sprawdzić tylko ten jeden raz i okazało się, że chcieli mnie oszukać na ponad 4zł. Aż strach pomyśleć teraz ile razy zostałem już tam wcześniej oszukany. Robię tam często zakupy ale szczerze się przyznam, że nigdy nie sprawdzałem cen.
0 UP 0 DOWN
 
wuyek 
***Ius est homonis***


Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-08, 17:58   

na kazdym kroku szukaja jak by tu "wydrzec" od czlowieka ostatnie grosze,to normalka w marketach :/ dobrze ze ktos to sprawdzil
0 UP 0 DOWN
 
sevissman 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-12, 18:29   

Miałem kiedyś do czynienia z tą firmą i wiem że nikt nikogo nie chce specjalnie oszukać,problem wystepuje zupełnie gdzie indziej,bałagan z cenami był od zawsze bo wynikało to z tego że albo pracownicy nie mieli na zmianę cen czasu albo nie byli w stanie uzupełnić ich wszystkich [ nowe ceny niektórych towarów w kaufie zmieniają się praktycznie codziennie] albo też po prostu nie mają ochoty ich zmieniać-i to są tak naprawdę chyba jedyne powody że kupując solniczkę za 13,99 płacisz przy kasie 17,99!!!...Gdybyś wszedł w drobnicę na drogerii w różne przyprawy lub w alejkę ze słodyczami to z niektórymi artykułami pewnie byłoby podobnie jak z tą nieszczęsną solniczką,więc popieram::: sprawdzajmy paragony a szanownemu panu i szanownej pani którzy rządzą w markecie radzę przyjąć do pracy Scaning i to porządny Scaning najlepiej w dwóch osobach bo inaczej wasze wydawane zwroty w różnicach w końcu przewyższą zyski :wink: :wink: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kauflanda, na, uwaga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu