Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wałęsa: Oddam nagrody i wyjeżdżam z Polski
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-04-04, 00:28   

to ja mam pytanie do ogółu osób.... jak to jest, że takie osoby jak np Kwaśniewski, czy Mazowiecki wstawili się za Wałęsą... ?? jak to jest, że jeden "prawie" magister chce obalić wszystko to co było do tej pory ?? żadnemu historykowi IPN wczesniej nie udało sie znaleźć nic na wałęsę ?? nie rozumiem.... i nie bronie ani jednych ani drugich... ale śmiać mi się chce... dlaczego nie napiszą np. nie wiem o Andrzeju L. ?? przecież np mógł sadzić zboże dla SB i ORMO... trzeba było ich czyms karmić...
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-04-04, 13:35   

No i właśnie tutaj jest problem, że każdy pseudohistoryk może obrzucić Wałęsę obelgami nie popierając tego przekonywującymi dowodami :|
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-04-04, 17:26   

Wałęsa jako prezydent miał wgląd do swoich akt. Zabrał z nich kwity, które uznał za niestosowne i teczkę opatrzył klauzulą najwyższej tajemnicy, której nie można złamać bez pozwolenia prezydenta. Nie wiem czy był agentem SB, ale bez wątpienia jest ikoną solidarności i naszym symbolem narodowym. Podobnie jak polska szynka i wódka oraz JPII. Bez względu na kolejość są rozpoznawalne i kojarzone z Polską wszędzie. Każdy kto źle wypowiada się na temat naszych narodowych symboli jest sabotażystą, a każdy kto na nie napada jest zdrajcą. Na szafot z kaczorami, rydzykiem i ipn-em.
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2009-04-04, 19:23   

Ahmed napisał/a:
Wałęsa to bolek.
Wałęsa to zdrajca.
Elektryk od siedmiu boleści.
Cwaniak którego wypchnęło SB aby legalnie rządzić krajem...
Skakał przez mur po wódkę...


Oj Ahmed, piszesz naprawde takie bezsensowne oblatane zdania jakbys naprawde mial
96 latjak pisze w Twoim profilu :D :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-04-04, 21:16   

Ten Ahmed to niezły frustrat , jak Kaczory , których trafia szlag, że tyle kasy władowali w reklamy , Prezes jak Włodzimierz Lenin czaił się tyle i pocił nad nowym programem i wizerunkiem a naród taki " głupi " jemu nie uwierzył i sondaże lecą, oj boli psyche, boli.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2009-04-05, 08:19   

Ahmed napisał/a:
Cwaniak którego wypchnęło SB aby legalnie rządzić krajem...
Coś Ci tam dzwoni, coś przeczytałeś tylko pokręciłeś to i owo. Poszukaj spokojnie nawet w internecie i wyciągnij wnioski, jeśli potrafisz, nie posiłkując się żadnymi podpowiedziami. Oto cytat z wywiadu z niejakim Stanem Tymińskim
Cytat:
S.T.: Widziałem, że istniała społeczna potrzeba kandydata niezależnego, niezwiązanego z układami „okrągłego stołu”. Wierzyłem wtedy, że Polacy nie dali się oszukać zmowie między samozwańczymi przywódcami „Solidarności” i kierownictwem PZPR. Czułem, że jest miejsce na trzecią siłę. Po spontanicznym zebraniu 140 tys. podpisów w ciągu zaledwie 10 dni, miałem już mandat wyborczy i prawo do reprezentacji elektoratu. I to było prawdziwym zaskoczeniem dla zadufanych w sobie „elit”. Z początku myśleli, że dostanę 1 procent głosów i wrócę do Kanady. Ogromnie się pomylili.
Ten człowiek mówi to samo co niektórzy dyskutanci z forum. Gratuluję idola. Ale zwróćmy uwagę na fakt, że ów kandydat bez pomocy komitetów wyborczych zebrał nagle "spontanicznie" 140 tyś podpisów w 10 dni. W dogrywce wyborów zostało tylko dwóch kandydatów Tymiński i Wałęsa. Choćby z tego co napisałem można się domyślać komu SB pomagało, jeśli komuś pomagało. Czy był to Wałęsa? Ostatecznie czyjaś ingerencja odwróciła się przeciwko tym, którzy brali w niej udział. Nie przewidzieli kolejnych ruchów jak wytrawny szachista, czy może właśnie przewidzieli? W końcu ci co głosowali byli zmuszenie (choć częściowo tego nie chcieli) głosować na Wałęsę. Odpadł Tadeusz Mazowiecki.
Przedstawiłem suche fakty historyczne, którymi do tej pory z niewiadomych powodów IPN się nie zajął. Można je interpretować na dowolny sposób, co zresztą jest robione i zniszczyć powołując się na nie albo Wałęsę, albo Tymińskiego.
Tak w skrócie wygląda naukowe opracowanie naszej najnowszej historii. Niektórzy historycy i to z UJ zamiast zająć się jej opracowaniem wybiórczo stosują niewątpliwe fakty do wątpliwych oskarżeń. źródło: TUTAJ
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2009-04-05, 08:24, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
robin 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-05, 20:22   

Marcim B. napisał/a:
Wałęsa jako prezydent miał wgląd do swoich akt. Zabrał z nich kwity, które uznał za niestosowne i teczkę opatrzył klauzulą najwyższej tajemnicy, której nie można złamać bez pozwolenia prezydenta. Nie wiem czy był agentem SB, ale bez wątpienia jest ikoną solidarności i naszym symbolem narodowym. Podobnie jak polska szynka i wódka oraz JPII. Bez względu na kolejość są rozpoznawalne i kojarzone z Polską wszędzie. Każdy kto źle wypowiada się na temat naszych narodowych symboli jest sabotażystą, a każdy kto na nie napada jest zdrajcą. Na szafot z kaczorami, rydzykiem i ipn-em.


A więc w takim razie powinieneś jeszcze dodać na szafot z Marcinem B. bo w jednym z wątków krytykował nasz symbol narodowy JPII, a więc na szafot z tym sabotażystą i zdrajcą! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-04-05, 21:13   

Powiem więcej, na szafot z nami wszystkimi !
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-04-05, 22:57   

robin napisał/a:
A więc w takim razie powinieneś jeszcze dodać na szafot z Marcinem B. bo w jednym z wątków krytykował nasz symbol narodowy JPII, a więc na szafot z tym sabotażystą i zdrajcą!

Robinie. Wiesz co to sarkazm?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nagrody, oddam, polski, walesa, wyjezdzam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu