Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:34
Przygotowania do Mistrzostw Świata Niemcy 2006!
Autor Wiadomość
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-04-11, 17:50   

W ataku to narazie mamy pewnego Zurawskiego, ktory bardzo dobrze prezentuje sie w Celtic'u i chwala mu za to a Frankowski to juz chyba ponad 720min. gdzie nie potrafi strzelic bramki tak samo jak nasz Rasiakonaldo...cos czuje ze paranoja bedzie w pierwszym meczu...w sumie pozyjemy zobaczymy...Do boju Polsko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-11, 22:52   

No, ale mamy też Ebiego Smolarka, który na bank będzie w kadrze i teraz zaczyna dobrze grać :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-12, 01:54   

Mamy wielu dobrych zawodników :) ......którzy po prostu potrzebują troche ogrania :) i bodźca, który znów obudzi w nich instynkt strzelecki (Frankowski, Smolarek)......co do Rasiaka, to jego sytuacja nie jest znów tak pewna :D .....ostatnio w reprezentacji guzik pokazywał, a za to pretendent do kadry Sosin, miał bardzo udane wejscie :) i myśle, ze sprawa wyjazdu, któregoś z tych 2 jegomościów wyjaśni się na początku maja, po sparingu :) .....gdzie pewnie zostaną porównani :) i lepszy (albo majacy wiecej szczęscia) otrzyma bilet do WC :) ......a drugi na trybuny :P
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-12, 05:24   

pamiętajcie jeszcze o Niedzielanie w sumie gra w 1 składzie i od czasu do czasu strzeli bramke.... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-12, 16:12   

Saganowski tez strzela ,i pewnie pod uwage nie bedzie brany :-P
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-12, 16:36   

oby byli brani za granie i strzelanie a nie za to że są lubiani przez trenera (rasialdo)
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-12, 23:06   

uważam że Janasek ma problem np. z BRAMKARZAMI - w sumie grają różnie-uważam że DUDI to I-mimo że nie gra, w rezerwe to zabrałbym FABIJAŃSKIEGO i BORUCA - z pewniaków to jeszcze BASZCZYŃSKI-EBI-SZYMKOWIAK-ŻURAWSKI - a reszta to karuzela formy!!! dałbym zagrać SOSINOWI(mimo ze to "tylko" liga cypryjska) i młodym wilczkom ...
a co do KIBICOWANIA to na 100% mamy w Anglowni niezłą ekipę-szaliki,koszulki i zaprzyjaźnione PUBy-hhee-bedzie gorąco i po POLSKU(chodzi o POLSKIEGO BROFFFCA)
POZDRAWIAM i do czerwca...
:evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-13, 05:27   

z bramkaży zapomniałeś o Kowalewskim koleś mimo że gra na wschodie robi kariere ostatnio czytałem że go Abramowicz(nie wiem jak jego nazwisko sie pisze) go oglądał i był pod wrażeniem......
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-13, 12:27   

dla fanow rasiaka ;) - do sciagniecia piosenka pt. "rasiak song" znanego ostatnio w necie zespolu superpuder.

http://www.astral.lodz.pl...0-%20Rasiak.mp3

www.superpuder.com
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-13, 14:36   

sędzia DRED napisał/a:
uważam że Janasek ma problem np. z BRAMKARZAMI - w sumie grają różnie-uważam że DUDI to I-mimo że nie gra,

to twoje zdanie,a prawda jest taka ze z nim juz koniec...pojedzie na mistrzostwa tylko za zaslugi...bo teraz jest kompletnie bez formy
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-13, 16:40   

zgadzam się z Wapniakiem Dudek nie gra jest dobry ale nie gra i nie będzie miał wyczucia.........jest kilku młodych ciekawych zawodników na tą pozycje.....oni są przyszłością i im trzeba dać szanse............
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-13, 21:46   

WAPNIAK napisał/a:
to twoje zdanie,a prawda jest taka ze z nim juz koniec...pojedzie na mistrzostwa tylko za zaslugi...bo teraz jest kompletnie bez formy

racja racja WAPNIAK-Janas weźmie Go za zasługi bo opinia publiczna tak chce!!! No chyba że się mylimy i P.J. ma jakąś własną taktyke którą zaskoczy nie tylko kibiców reprezentacji ale także i GOSPODARZY imprezy-hehe

pozdro



warlike napisał/a:
z bramkaży zapomniałeś o Kowalewskim koleś mimo że gra na wschodie robi kariere ostatnio czytałem że go Abramowicz(nie wiem jak jego nazwisko sie pisze) go oglądał i był pod wrażeniem......


racja ZWRACAM HONOR Panu KOWALEWSKIEMU-Gość czuje cco robi i może dostanie szansę (choć ja w to wątpie!!!ale to TYLKO moje zdanie)
POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-13, 22:10   

warlike napisał/a:
zgadzam się z Wapniakiem Dudek nie gra jest dobry ale nie gra i nie będzie miał wyczucia.........jest kilku młodych ciekawych zawodników na tą pozycje.....oni są przyszłością i im trzeba dać szanse............


Panowie, ale młody z przyszłością to nie jest jeszcze taki jak dojrzały, doświadczony i z przeszłości... ja sam jestem bramkarzem i powiem wam, że jako trener stawiałbym na to drugie...
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-13, 23:23   

Cytat:
Panowie, ale młody z przyszłością to nie jest jeszcze taki jak dojrzały, doświadczony i z przeszłości... ja sam jestem bramkarzem i powiem wam, że jako trener stawiałbym na to drugie...



to jest wiadome :) ......przeciez doświadczenie zdobywa sie z wiekiem :) ......a co do Dudka, to człowiek z takimi umiejętnościami i wiedzą powinien wrócic do optymalnej dyspozycji po zgrupowaniu i 2-3 meczach rozegranych :) ......a jesli bedzie grał nawet w rezerwach Liverpoolu to forma sama wróci i na mistrzostwach, jeszcze nie jedno bedzie miał szanse pokazać :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-14, 00:45   

wlasnie on grac musi a tego nie robi,znaczy nie daja mu,nie mowilem ze brak mu umiejetnosci,ale na mistrzostwa potrzebni sa ogani zawodnicy tacy jak Boruc,Kowaleski(on ma wieksze szanse od Fabianskiego i Kuszczaka,on bedzie nr.3 w kadrze)ktorzy graja i odnosza sukcesy.to ze Dudek gral w finale ligi mistrzow nie swiadczy o jego formie
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2006, do, mistrzostw, niemcy, przygotowania, swiata


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu