Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rzecznik UM po co ??
Autor Wiadomość
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-05-14, 15:32   Rzecznik UM po co ??

Rzecznik UM z tego, co widzę ogranicza się do zamieszczania informacji a co z pytaniami – może jakaś odpowiedz a może niektóre pytania są niewygodne??
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-14, 15:47   

ja jzu dawno mowilemmze to wielki nie wypal tak samo jak Urzad skarbowy :)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2009-05-14, 18:57   

Jestem przeciw jakimkolwiek zmianom. Obecnie większość różnorodnych organizacji posiada komórki starające się nas przekonać, że efekt ich pracy (tych organizacji) jest zgoła inny niż to widać gołym okiem. Rzecznikiem wszystkich rzeczników był niejaki pan Urban obecnie redaktor naczelny NIE, niedościgniony wzór dla wszystkich rzeczników. W szarości życia codziennego tylko rzecznicy potrafią wywołać uśmiech na naszych ustach, a to pozytywnie wpływa na psychikę przeciętnego obywatela. Dodatkowo, to właśnie rzecznicy są pierwszymi osobami, po wysłuchaniu których dochodzimy do wniosku, że powinniśmy się udać do odpowiedniego lekarza, bo nasze zmysły odbierają inną rzeczywistość, niż to wynika z opisu tych panów lub pań.
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-05-15, 13:43   

Problem w tym że rzecznik nie udziela żadnych odpowiedzi na zadane tu pytania czyli podejście do forum jest .................... (każdy niech wstawi odpowiedni wyraz)
0 UP 0 DOWN
 
Rzecznik UM Brzeg 

Wiek: 51
Dołączył: 08 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-15, 14:23   

Witam,
Faktycznie, w ostatnim czasie w tym dziale (Pytania do Urzędu Miasta) - z różnych przyczyn - pojawił się "zastój". Czas go zakończyć i tak się stanie.
Nie do końca jest jednak tak, że pytania te pozostają bez echa.
PS.
nowyforumbrzeg - po napisaniu do mnie otrzymałeś ode mnie odpowiedź na PW - "namiary" na odpowiednie biuro w urzędzie, które poinformowałem o Twojej sprawie i poprosiłem o udzielenie Ci odpowiedzi, gdy się skontaktujesz.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-05-15, 15:22   

Przyznaję dostałem informację, na którą odpowiedziałem, ponieważ wcześniej zanim poruszyłem sprawę na forum pozwoliłem sobie spróbować załatwić sprawę i otrzymałem informację, iż w brzegu nikt nie wie, jaka jest odległość wymagana ustawowo i Pani powiedziała, że każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, czyli zupełne przeciwieństwo tego, co dzieje się w innych miastach.
Informację otrzymałem odpisałem i do dzisiaj nic. Rozumiem, że jest to ciężki temat, ale myślę, że kiedyś w końcu ktoś będzie potrafił odpowiedzieć.

Wysłałem zapytanie do PARPA może oni znajdą odpowiedz
0 UP 0 DOWN
 
tadjurek 


Wiek: 74
Dołączył: 14 Paź 2005

UP 117 / UP 4


Skąd: oczywiście z Brzegu

Wysłany: 2009-05-15, 15:40   

W końcu stycznia, bez uzyskania odpowiedzi, zapytałem się Rzecznika o monitoring Bramy Odrzańskiej - nie działała wówczas silna lampa czuła na ruch osób zbliżających się do Bramy, oświetlająca ją i umożliwiająca monitorowanie zachowania się ludzi w pobliżu Bramy w warunkach ograniczonej widoczności. Miarą skuteczności jej wcześniejszego działania był znakomity stan odrestaurowanej Bramy bez śladów wandalizmu np. graficiarzy. Czy obecnie monitoring Bramy jest również właściwy?
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-05-15, 23:19   

Ja kiedyś zadałem tutaj pytanie, odpowiedź dostałem na PW tzn zostałem "nakierowany" co, gdzie pozałatwiam w UM
Także nie mam o co się czepiać :)

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, po, rzecznik, um


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu