Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-08, 22:13
Gimnazjum piastowskie jako więzinie?
Autor Wiadomość
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-20, 22:21   Więzienie koło kościoła?

Ktoś pisał, żeby ten budynek przeznaczyć na szkołę ? A po co? W Brzegu mamy samych mędrców którzy już posiedli wszelkie mądrości i żadne szkoły im nie są już potrzebne. Zanosi się na następną paranoję, jak w przypadku pozbycia się Skarbimierza, bo już odzywają sie głosy bardzo "ważnych", którzy popierają projekt więzienia. Obyśmy nie byli znów mądrzy po szkodzie.
0 UP 0 DOWN
 
Borut 


Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2005

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-21, 09:49   

Uważam, że drugi Zakład Karny w naszym mieście to dobry pomysł lecz nie w Gimnazjum Piastowskim. Zgadzam sie z przedmówcami iż tam powinna być filia Uniwersytetu bądź Politechniki. Dobre byłoby również założenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (podobnej co w Nysie). Co do więzienia to zgadzam sie, że z lokalizacją nie trafiono. Lepiej byłoby je umieżcić np. po byłych terenach wojskowych na Zielęcicach bądź na Pawłowie za jednostką. Odnosnie przyszłych funkcjonariuszy więzienia powiem krótko, mamy w Brzegu szkołę wyższą, którą rocznie konczy 60 studentów po resocjalizacji także nie powinno być problemów z kadrą.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-03-22, 09:15   

Borut napisał/a:
.....bądź na Pawłowie za jednostką..... Od.


w Pawłowie jest stara strzelnica na której nie ma budynków i jest nowa strzelnica z magazynami i garażami tam nie ma gdzie ( z czego) zrobić więzienia ...... :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Borut 


Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2005

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-22, 23:43   

Można przeciez wybudowac obiekt. Zapomniales ze inwestorem jest Warszawa- a wlasciwie ministerstwo sprawiedliwosci oni kase maja wiec trzeba od nich wziasc jak najwiecej. Chca wiezienia koniecznie w Brzegu niech je sobie wybuduja. Myslisz ze ich na to nie stac? Pomysl z gimnazjum to pomysl przejsciowy by zbadac podejscie naszych wladz. Nasze wladze w swojej opinii chetnie sie pozbywaja tego oboektu zamiast go odzyskac od policji i o niego zadbac w inny sposob. Z tym ze oni nie maja pomyslu.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-03-23, 09:48   

a niech budują ja nie mam nic przeciw a nawet jestem za....
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-23, 15:15   

jo, ale dlaczego zaiast lecieć po najmniejszej linii oporu nasze nprześwietne władze nie napisza projektu do ZPORR z działania 3.3. czyli rewitalizacji zdegardowanych terenów miejskich?????
A potem jest jękot że stoi puste, że sie marnuje że nikt nie chce.
Nosz do k. nędzy nie stoi puste tylko trzeba ruszyc głową i zająć sie wreszcie dbałościa o miasto a nie kolejny pomnik JP2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stoi puste gimnazjum a muezum nie ma gdzie wystawic zapewne 30% swojej ekspozycji.
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-25, 11:22   

jak to moja nauczycielka fizyki powiedziała (pani Boruta pozdrawiam chce miec 3-4):D
"Zdurnieli zupełnie! Piastowie by sie chyba w swoich kryptach poprzewracali... z gimnazjum piastów wiezienie... obled"
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-25, 13:20   

witu napisał/a:
jak to moja nauczycielka fizyki powiedziała (pani Boruta pozdrawiam chce miec 3-4):D
"Zdurnieli zupełnie! Piastowie by sie chyba w swoich kryptach poprzewracali... z gimnazjum piastów wiezienie... obled"


hehe bardzo dobrze Pani powiedział :) też pozdrawiam moją byłą nauczycielke :D a przyznam się, że miałem 5 :D świete słowa prosze Pani :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-28, 13:33   

hehe, nowa szansa dla miasta Brzeg

TURYSTYKA PENITENCJARNA
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 18:45   

Inez napisał/a:
Alfer zgodzę się z Tobą. Ja też nie mam nic do więźniów, przecież to też ludzie. Problem jednak polega na tym, że oni powinni pracować na swoje utrzymanie, a nie tylko siedzieć, uczyć się, bawić i czekać na wyjście.



w naszym kraju wiezniowe nie pracuja - nie dlatego ze nie chca - a dlatego ze nie moga. tylko w niektorych zakladach w Polsce wiezniowie maja "to szczesie" pracowac. pamietam jak podano kiedys w gazecie lokalnej jak duzo bylo chetnych w brzeskim wiezieniu do malowania mieszkan w ramach pomocy spolecznej a wybrano kilkuosobowa ekipe. inna sytuacja jest w prywanych wiezieniach gdzie wszyscy pracuja.

a wracajac do tematu to wydaje sie ze szanse na otwarcie wiezienia w dawnym gimnazjum sa baraaardzo male:

http://nto.pl/apps/pbcs.d...WIAT05/60331015
0 UP 0 DOWN
 
Baran_
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 18:56   

JA jestem za więzieniem oczywiście zamkniętym dla bezpieczeństwa miasta.
NIektórzy więzniowie [patrz Tarnów] sa wypuszczani z braku miejsc , z lewych zaświadczeń a potem widzimy w tv zabójstwa - kobieta dostała 12 lat za uduszenie kobiety wyszła po 3 , jestem równiez za zakazem wcześniejszego zwalniania więzniów.
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 19:08   

sory ale ja w tv jeszcze zabójstwa nie widziałem, na którym kanale to dają?
to po raz. Po dwa ciekawy jestem jak bys chciał zrobic z ginazjum w pełni szczelne zamkniete więzienie. po trzy polityka penitencjarna to zupełnie inny wątek i troche nie ten temat. po czwarte od tego są sądy żeby orzekać czy komus sie należy przedterminowe zwolnienie czy nie. bezwzględny zakaz spowoduje tylko tyle że będzie trzeba budowac coraz nowe wiezienia i jeszcze nowe i jeszcze nowe.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-03, 09:44   

ostatnio słyszałem że z gimnazjum więzienia nie bedzie bo za dużo osób sie na to nie zgadza więc gimnazjum dalej bedzie puste stało..przydałby sie jakiś inwestor.....
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-03, 10:15   

Baran_ napisał/a:
jestem równiez za zakazem wcześniejszego zwalniania więzniów.


zwolnienie warunkowe jest przeciez czescia resocjalizacji wieznia.

ktos poruszyl watek zporr. dla mnie jest oczywiste dlaczego lokalne wladze 'tak skutecznie' uzyskuja dofinansowanie z ue. brzescy 'konsultanci' po niemalze wszystkie odpowiedzi kieruja petentow do opola. ot specjalisci.
0 UP 0 DOWN
 
Baran_
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-03, 20:24   

Rich Kramer napisał/a:
Baran_ napisał/a:
jestem równiez za zakazem wcześniejszego zwalniania więzniów.


zwolnienie warunkowe jest przeciez czescia resocjalizacji wieznia.


No nie chodzi o nie płacących alimentów tylko morderców , skarajne bagno społeczeństwa .Pzdr
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gimnazjum, jako, piastowskie, wiezinie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu