Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Możemy wspólnie osiągnąć sukces!
Autor Wiadomość
Mamhakanaraka 

Wiek: 33
Dołączyła: 29 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-29, 10:19   Możemy wspólnie osiągnąć sukces!



Drodzy Forumowicze!

Zespół z I Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Aleksandra Cieślak, Daria Krawiec, Katarzyna Krej i Paweł Mikowski odniósł duży sukces kwalifikując się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznego „Mam haka na raka”.

Jednak nie jest to koniec rywalizacji. Ostatni jej etap polega na wyłonieniu faworyta internautów. Odbywać się to będzie drogą głosowania internetowego.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o to, aby każdy z Was odwiedził stronę www.mamhakanaraka.pl i oddał swój głos na najlepszy według niego projekt. Będzie Nam niezmiernie miło, jeśli oddacie swój głos na to, co przygotowaliśmy.

Głosowanie trwa od dzisiaj (tj. 29 maja) do 1 czerwca.

Bądźmy solidarni lokalnie!!
Prosimy o Wasz głos raz jeszcze.
Na stronie do głosowania istniejemy pod nazwą: I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego

Od piątkowych godzin wieczornych wszystkie projekty są już dostępne i można je przeglądać oraz oddawać głosy.
Gorąco zachęcamy.
Ostatnio zmieniony przez Mamhakanaraka 2009-05-30, 07:31, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
dariodzi 

Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-05-30, 15:41   

Właśnie oglądnąłem zamieszczone kampanie w ramach programu 'Mam haka na raka'. Przede wszystkim jestem pod wrażeniem idei, jaka stoi za całym przedsięwzięciem. Wszelką profilaktykę należy zacząć jak najwcześniej, a fantastyczne jest, gdy młodzi ludzie odpowiedzialni są za jej rozpowszechnianie.

Fajnie, że na liście finalistów jest ktoś z naszego miasta. Nierzadko się to zdarza, więc na pewno warto ich wesprzeć.

Sam kończyłem I LO i gdybym nadal tam chodził to starałbym się zaangażować w tą kampanię.
Życzę uczestnikom powodzenia. W tym przypadku możemy być pierwsi z Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Doris199 

Wiek: 35
Dołączyła: 30 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-30, 18:50   

Zgadzam się z przedmówcą. Sama również zajrzałam na stronę Kampanii i oddałam swój głos na młody zespół. Trzymam kciuki i zachęcam innych forumowiczów do odwiedzenia stronki. Oni robią coś fajnego!! Pomóżmy im osiągnąć dalsze sukcesy :)
:D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-30, 20:02   

Chwytliwe pomysły, nie powiem. Bardzo fajne spoty (choć trzeci nie przypadł mi do gustu :-P ) Przeglądnęłam "na szybko" projekty konkurencji, w niektórych przypadkach zbyt "szkolniackie", w niektórych przydługie i nużące. Z czystym sumieniem mogę oddać głos :)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-30, 20:24   

Dokładnie. Inni się nie przyłożyli tak jak my i rzeczywiście -
Sawka napisał/a:
zbyt "szkolniackie"
pomysły. Sama poniekąd byłam zaangażowana w kampanię, bo razem dyskutowaliśmy nad pomysłami, hasłami i ich opracowaniem na lekcjach. Pomysły - całkiem dobre, myślę, że trafią choć do części społeczeństwa płci żeńskiej. Chociaż jeśli trafią do choć jednej kobiety - już wtedy odniesiemy sukces. Wykonanie - nie można je nazwać mistrzowskim, ale tym już się zajmą profesjonaliści jeśli wygramy. A myślę, że się nam uda, bo porównując (a oglądałam wszystkie projekty innych szkół) jesteśmy wysoko ponad poprzeczką. :)
0 UP 0 DOWN
 
Mamhakanaraka 

Wiek: 33
Dołączyła: 29 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-01, 18:16   

Do zakończenia głosowania pozostało jeszcze niespełna 6 godzin. Prosimy tych, którym nasz projekt się spodobał o wparcie nas swoim głosem.

Za dotychczasowe głosy dziękujemy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mozemy, osiagnac, sukces, wspolnie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu