Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
XIV kolejka (18.03.06)
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-15, 17:55   

WAPNIAK napisał/a:
pojedynek bedzie w meczu Forumbrzeg-Lewin Brzeski bo jak sie dzis okazalo::::::::::powinienem byc :D


nooo jak się wszystko ułoży dobrze to Forumbrzeg.pl powinien zając 5 miejsce w lidze :D i Wapniak masz być bo będziesz 5 :) a jak nie to gramy w 4 pozdro !!
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-03-15, 20:10   

5 m-ce zarezerwowane dla nas :P
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-15, 20:16   

nj napisał/a:
5 m-ce zarezerwowane dla nas

to sie jeszcze okaze :-P :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-16, 08:32   

Bart napisał/a:
Cytat:
13.45 - Astra - Mysłek

to dopiero bedzie pojedynek :-P


Obyś sie Adyk nie przeliczył :mrgreen:

nie rozumiem :wink: ja tylko licze na dobry mecz :roll: :D nie wygracie tak latwo :-P
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-16, 11:15   

Adyk napisał/a:
Bart napisał/a:
Cytat:
13.45 - Astra - Mysłek

to dopiero bedzie pojedynek :-P


Obyś sie Adyk nie przeliczył :mrgreen:

nie rozumiem :wink: ja tylko licze na dobry mecz :roll: :D nie wygracie tak latwo :-P

:o heh chyba sam Adziu w w to nie wierzysz może uda sie nam nawiązac walkę przez 1/2 meczu,ale jak to ktoś powiedział gramy dla przyjemnosci wiec nawet mniejsze czy większe porażki nie zniechęcą nas do tego sportu. Jednak niespodzianki sie zdarzają :cwaniak: :-P
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-16, 11:29   

Bart napisał/a:
Jednak niespodzianki sie zdarzają

Uwierz mi na to licze :) no nie licząc ostatniej minuty meczu, bo 3 miejsce musimy miec :P


Bart napisał/a:
ale jak to ktoś powiedział gramy dla przyjemnosci

Przyjemnosc przyjemnoscia, ale każdy jakąs tam ambicje ma i wiadomo ze chce wygrac :) byle to rozgraniczyc i nie przesadzic :P (tak ogólnie, nie kieruje togo do ciebie :) )
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-16, 13:27   

Adyk napisał/a:
no nie licząc ostatniej minuty meczu, bo 3 miejsce musimy miec


i wtedy spotkamy sie w playoffach :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-16, 13:30   

Cytat:
Uwierz mi na to licze :) no nie licząc ostatniej minuty meczu, bo 3 miejsce musimy miec :P



No to będziecie sobie musieli o to 3 miejsce powalczyc :-P
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-18, 19:14   

To moze porozmawiajmy cos o tych meczach? :roll: w koncu to ostatnia kolejka

Lewin - Forum

Dla mnie dosc niespodziwane tak wysokie zwyciestwo, ile tam było ponad 10? pewnie nawet wiecej, myslalem ze forum powalczy, no ale Lewin przewyzszał ich przedewszystkim motorycznie.

Orbiliusz - Piomar

Zaskakujące aż tak wysokie zwyciestwo (+25?), Piomar miał walczyc, ale jak sie okazało był bezradny, zupełny brak formy, chocby z poczatku sezonu. Orbiliusz wrecz przeciwnie, jest na fali wznoszacej. Piomar z taka forma moze miec problem z awansem do finału.

Astra - Mysłek

szkoda ze Astra w okrojonym skladzie, choc fajnie sie grało, w końcu pobiegałem troche :wink: sory kolegów za taką gre ale czasem mozna :-P
Chłopaki z Astry wiecej woli walki i determinacji, nie macie złego skladu, mozecie walczyc o coś wiecej niż 8 miejsce :wink:

WSH - QRB

:D :D gratulacje Pafcio :) rzut w ostatnich sekundach zapewnił zwyciestwo 1 pkt. WSH drugi mecz przegrało w ostatniej kwarcie...
niech zainteresowani napisza wiecej :-P :D



no i zaczynają sie PO, pary beda chyba takie:

Orb-Astra
Piomar-Forum
Mysłek-WSH
QRB-Lewin

Teoretycznie faworyci są jasni, dwa pierwsze zespoły nie powinny miec problemów. My ostatnio meczylismy sie z WSH, do tego bedzie wzmocnienie, oby było dobrze. A QRB moze miec troche kłopotów jak nie beda pełnym skladzie.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-18, 21:30   

Adyk napisał/a:
Lewin - Forum

Dla mnie dosc niespodziwane tak wysokie zwyciestwo, ile tam było ponad 10? pewnie nawet wiecej, myslalem ze forum powalczy, no ale Lewin przewyzszał ich przedewszystkim motorycznie.


ajjjjjj szkoda gadać:/ brak motywacji do gry, brak 2 zawodników, brak taktyki :( brak walki.... nooooo i skuteczność zajebista :/ a reszty meczy nie widziałem :p :p
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-18, 21:36   

No dzisiejsze mecze niezłe były.. Włąsnie słyszałam że Piomar tak coś nie bardzo grał, i tak dużą ilością punktów przegrał... (tego sie w sumie nie spodziewałam)... :o
Za to TY Adyk rządzisz widze na boisku ;) I dobrze... Fajny masz ten rzut, a co najważnijesze celny (!) no i koordynację na boisku :) Tylko pozazdrościć... :roll: :)
A co do QRB to faktycznie mieli szczęście... ale ciesze sie że wygrali ;) Pafcio rzeczywiście zawojował dziś, no i Osti miał refleksa w ostatniej sekundzie(bodajże to był on) :> Tak więc gratki dla nich :brawo:
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-03-18, 21:39   

steve, musze pszyznac ci racje .. musicie chyba jakso pocwiczyc bo ciezko bedzie wam wygrywac mecze ..a motywacje mieliscie w kibicach ;) hehe nawet yasiu o transparencie forum nie zapomnial :D
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-18, 21:42   

hehehehe :D no widzisz Stef.. Bo Ty to już pewnie o tej dzisiejszej imprezie myślalałes, zamiast tu skupić sie na meczu :P
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-18, 22:13   

steve napisał/a:
szkoda gadać brak motywacji do gry, brak 2 zawodników, brak taktyki brak walki.... nooooo i skuteczność zajebista

Dobrze że chociaż piłka była i kosze 2 :( A tak poważnie: koszykówka to gra zespołowa, a nie konkurs indywidualny :wink: Trzeba Wam motywacji, trenera i przede wszystkim zgrania, co da możliwość wypracowania taktyki i różnych myków :wink:
Ps. Zapomniałabym o najważniejszym - mniej piwa i imprez w dniu poprzedzającym mecz :(
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-18, 22:35   

Adyk napisał/a:
Chłopaki z Astry wiecej woli walki i determinacji, nie macie złego skladu, mozecie walczyc o coś wiecej niż 8 miejsce


Wiem ze mozemy grać lepiej i to czasami widać,ale przebłyski 2 lub 3 w meczu to za mało,brakauje nam jednak kogos kto by to trzymał w ryzach i poukładał,każdy gra sam i indywidualnie,dzis brakowało naszego lidera :D ale jakos wszyscy to czuli ze sie grało lepiej. Może przybędzie nam więcej tej walki i determinacji w walce o miejsca 5-8. A nawiasem mowiąc pomyśli Adyk o tym co Cie pytałem kiedyś :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 06, 18, kolejka, xiv


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu