Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
XIV kolejka (18.03.06)
Autor Wiadomość
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-18, 23:53   

Cytat:
Wysłany: 2006-03-18, 22:35




Adyk napisał/a:
Chłopaki z Astry wiecej woli walki i determinacji, nie macie złego skladu, mozecie walczyc o coś wiecej niż 8 miejsce


Wiem ze mozemy grać lepiej i to czasami widać,ale przebłyski 2 lub 3 w meczu to za mało,brakauje nam jednak kogos kto by to trzymał w ryzach i poukładał,każdy gra sam i indywidualnie,dzis brakowało naszego lidera ale jakos wszyscy to czuli ze sie grało lepiej. Może przybędzie nam więcej tej walki i determinacji w walce o miejsca 5-8. A nawiasem mowiąc pomyśli Adyk o tym co Cie pytałem kiedyś



majac na mysli Majkela,to nie powinno sie go uazac za lidera,lider powinien prowadzic druzyne a nie podporzadkowywac samemu sobie,lepiej wam poszlo bez niego jak z nim,i nie tylko ja tak mysle ,ale wiekszosc waszej druzyny :(

[ Dodano: 2006-03-18, 23:57 ]
a wracajac do meczu forubrzeb.pl to motywacja pochlonela wynik tego meczu....nie mozemy tlumaczyc sie ze brakowalo kogos.....zawinili ci co grali...a miedzy innymi ja..... :(
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-19, 00:17   

Adyk napisał/a:
To moze porozmawiajmy cos o tych meczach? :roll: w koncu to ostatnia kolejka

Lewin - Forum

Dla mnie dosc niespodziwane tak wysokie zwyciestwo, ile tam było ponad 10? pewnie nawet wiecej, myslalem ze forum powalczy, no ale Lewin przewyzszał ich przedewszystkim motorycznie.


Mecz byl straszny!!! Nie nawidze grac w sobote! Motywacji zero, zgrania nawet mniej! Biegalem od kosza do kosza nie dostajac pilki! Z trenerem i z 2 rezerwowymi dajemy rade ale bez tego jest... a dyspozycja piomaru to tylko plus dla nas! Z wami Adam bylo by chyba trudniej! Moze powalczymy jak ostatnio, ale tylko z trenerem! A jeszcze co do astry dobra polowa meczu, pozniej kondycja siadla a myslek zrobil reszte! ostatniego meczu niestety nie widzialem! Pozdrawiam wszystkich... :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-19, 00:36   

KS napisał/a:
hehehehe :D no widzisz Stef.. Bo Ty to już pewnie o tej dzisiejszej imprezie myślalałes, zamiast tu skupić sie na meczu :P


hehe Kasiu ja tu byłem po imprezce :D i myslalem jakby wyzdrowieć po niej, dojść do siebie :) no, ale to juz nie te latka co kiedyś... :) ale fakt, faktem zabawa jest ważna na meczu, a bez walki się nie obejdzie siłowej :)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-19, 09:26   

KS przestań takie rzeczy pisac, aż sie zaczerwienilem :roll: ale z tą koordynacją to chyba przesadzasz :-P a rzut to nic za 3 nie siedzialo niestety :|
Powiedz mi jeszcze kim Ty jesteś?? :) bo Cie nie kojarze

Steve nawet bez tych dwóch zawodników powinniscie wiecej powalczyc.

Bart Grało sie wam lepiej bez Majkela??
Nam tez sie tak wydawało ze to wszystko wam sie lepiej klei. Przybedzie woli walki? oby! ktos mi wczoraj powiedzial w skrucie ze gracie przez 1 moze 2 kwarty a potem wam jaj brakuje... jakby nie patrzec to cos w tym jest. Nawet Hajtek tu napisał ze graliscie tylko połowe meczu, a potem? moze troche brak sił, ale przedewszystkim brak wiary...
I powiedz Rafałowi żeby sie tak nie denerwował pod tym koszem bo w tych nerwach to nigdy nie trafi :wink:

Niestety już nie pamietam o co mnie kiedys pytałeś? moge sie domyslac, ale lepiej mi powiedz o co chodziło :p


Hajtek Nie wiem z kim było by trudniej ale Piomar to jednak doswiadczony zespół i powinien sobie poradzic, choc jak widac ostatnio ciezko im sie gra...
0 UP 0 DOWN
 
Lobas 33 
Lewin Brzeski T.



Dołączył: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-19, 10:41   

Rozmawiając o ost kolejce i o naszym meczu z Forum /szacunek dla chłopaków/ moge powiedzieć tylko tyle że chłopaki walczyli jak mogi ale to my rozdawaliśmy karty w tym meczu, a to czy jest 10 róznicy czy 100 to osobiście mam w .......
Co do meczu Orbiliusza to jestem wielce szczęśliwy z ich wygranej /i to bardzo szczęśliwy/ gratulacje.
Meczyk Astry /pozdrowienia dla szefa ;) / , no cóż chłopaki mają serce do gry i to sie liczy.
A co do QRB to mój kandydat na 3 miejsce w lidze /oczywiście jak nas przejdą ;) / a tu taki dziwny mecz z WSH :x

A co do imprez przed meczem, czy po meczu - Lewin nie jest na końcu świata i u nas też sie imprezuje.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-19, 10:57   

Cytat:
A co do QRB to mój kandydat na 3 miejsce w lidze

Z Piomarem moga miec problemy :-P :D

:wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-19, 15:36   

Adyk napisał/a:
Bart Grało sie wam lepiej bez Majkela??
Nam tez sie tak wydawało ze to wszystko wam sie lepiej klei. Przybedzie woli walki? oby! ktos mi wczoraj powiedzial w skrucie ze gracie przez 1 moze 2 kwarty a potem wam jaj brakuje... jakby nie patrzec to cos w tym jest. Nawet Hajtek tu napisał ze graliscie tylko połowe meczu, a potem? moze troche brak sił, ale przedewszystkim brak wiary...
I powiedz Rafałowi żeby sie tak nie denerwował pod tym koszem bo w tych nerwach to nigdy nie trafi Wink


My zawsze podchodzimy z sercem do meczów bynajmniej ta piątka która grała w meczu z Mysłkiem,fakt faktem ze brakuje nam konsekwencji w grze przez cały mecz ale i tez dobrych rezerw które by grały równie i dobrze, nie mamy treningów widzimy sie ze sobą tylko na meczach,brak jest wiary bo brak jest może i zaufania do siebie :( A co do Rafała nie moge za niego odpowiadac on jest jeszcze młody ale i bardzo himeryczny i nie zawsze słucha co sie do niego mówi :| Nie mam nic do naszego kolegi z drużyny M. ale faktycznie jakos atmosfera jest jeszcze cięższa i nam nie pomaga gdy on nam "lideruje"
Myśle ze nikt nie będzie miał łatwo z nami o miejsca 5-8.
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-19, 20:28   

Czytając opinie o tej kolejce ( ja niestety nie widzialem spotkan ) mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy, zwlaszcza na temat sytuacji w w drużynie ASTRA. Chcialbym tu uscislic ze kolega Majkel nie jest szefem, ktory powinien ustawiac sprawy druzyny wedle wlasnego widzi misie, pelni spolecznie funkcje kapitana a cala druzyna i kazdy z osobna ma prawo wspoldecydowania. Jezeli sa rzeczy ktore wiekszosci sie nie podobaja to wiekszosc powinna zmienic to co jej przeszkadza, zreszta slyszalem ze Majkel siedzi juz na walizkach i wybiera sie do innej druzyny - moze jemu tez sie z kolegami źle gra. Bez terningow trudno bedzie Wam grac lepiej bo basket to nie szachy tylko gra zespolowa, ale coż w zeszlym roku byla wynajeta sala i na treningu byly 2-3 osoby ... wiec doszedlem do wniosku ze lepiej te pieniazki dac potrzebujacym dzieciom.
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-03-19, 21:55   

don king napisał/a:
ze lepiej te pieniazki dac potrzebujacym dzieciom.


don king - tak z ciekawości bez żadnych podtekstów - na jakie dzieci? pytam bo argument podałeś mocno a i czyn jest szlachetny dlatego mam nadzieje że nie jest pusty..
0 UP 0 DOWN
 
YaneC 


Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Lewin Brzeski Team

Wysłany: 2006-03-20, 09:40   

Jak widać każda drużyna ma jakieś problemy (chyba oprócz Orbilusza :D ), ale to już play-offy - trzeba się spiąć i postarać się o taką walkę jak na play-offy przystało - pozdro dla wszystkich drużyn
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-20, 12:22   

a2r napisał/a:
don king napisał/a:
ze lepiej te pieniazki dac potrzebujacym dzieciom.


don king - tak z ciekawości bez żadnych podtekstów - na jakie dzieci? pytam bo argument podałeś mocno a i czyn jest szlachetny dlatego mam nadzieje że nie jest pusty..



Dla dzieci wspomaganych przez Wielką Orkiestrę świątecznej Pomocy - zapraszam na ul. Towarową 6 - wisi plakacik z podziekowaniami od brzeskiego sztabu WoŚP. Kwot nie podam, rachunków nie mam w ogole nie potrzebnie ten temat chyba poruszylem, ale wyjasnienie jest jak mialo byc.

[ Dodano: 2006-03-20, 11:26 ]
a2r, a2r,

Jak chcesz wiedziec dla jakich dzieci to zadzwon 604991585 - tu nie bede o tym pisac
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-20, 12:35   

a2r napisał/a:
don king napisał/a:
ze lepiej te pieniazki dac potrzebujacym dzieciom.


don king - tak z ciekawości bez żadnych podtekstów - na jakie dzieci? pytam bo argument podałeś mocno a i czyn jest szlachetny dlatego mam nadzieje że nie jest pusty..


no i jak wystarczy Ci ?? Niestety niektórzy ludzie nie potrafią wykorzystywać pomocy innych, którzy oferują swoją pomoc oraz pięniądze... dlatego dobrze zrobiłeś Don King dla tych dzieci :)
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-03-20, 13:37   

XIV Kolejka

Lewin-Forum 58-33
OBC-Piomar 70-45
Mysłek-Astra 73-45
QRB-WSHE 65-64

tabela po rundzie zasadniczej


1.OBC 14-0 1022-617
2.Piomar 11-3 964-708
3.Mysłek 9-5 864-718
4.QRB 9-5 796-794
5.Lewin 5-9 622-752
6.WSHE 4-10 739-868
7.Forum 3-11 664-869
8.Astra 1-13 665-1013


I runda play off

OBC-Astra
Piomar-Forum
Mysłek-WSHE
QRB-Lewin
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-03-20, 14:36   

Jak chcesz wiedziec dla jakich dzieci to zadzwon 604991585 - tu nie bede o tym pisac[/quote]

Don King nie miałem złej myśli nawet w łepetynie !!! Pytałem bo to szlachetne i godne gratulacji i ukłonów i nie ważne jakie kwoty liczy się fakt!!! I ukłon do ciebie Donie że tak zrobiłeś!!! Wracaj szybko do zdrowia bo jak znam życie w półfinałach z chęcią bym się spotkał z tobą na boisku !!! Pozdrawiam !!! :lol:
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-20, 21:50   

ok, rozumiem ze nie miales zlych intencji, ale jak sie przywoluje do tablicy to trzeba sie tlumaczyc czasami. Dzieki za życzenia, ale nie wiem czy zagram i dlatego Marek prosil o mozliwosc dopisania kogos bo 5/6 osob jest do gry. W zeszlym roku dopisalismy 2 chlopakow do ASTRY bo zaciag Irlandzki wykruszyl ekipe no ale w tym roku jeden trener postawil veto i nie mozna. Nie wiem czego sie obawia bo zgromadzil najlepszych ludzi do basketu z Brzegu i naprawde nie ma sie kogo obawiac w tej lidze. No chyba zeby Priomar zebral sie w pelnym skladzie, zaczal ternowac i dojechal Robert Ch. - MVP SuperWronba...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 06, 18, kolejka, xiv


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu