Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
XIV kolejka (18.03.06)
Autor Wiadomość
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-21, 00:00   

don king napisał/a:
zreszta slyszalem ze Majkel siedzi juz na walizkach i wybiera sie do innej druzyny - moze jemu tez sie z kolegami źle gra. Bez terningow trudno bedzie Wam grac lepiej bo basket to nie szachy tylko gra zespolowa, ale coż w zeszlym roku byla wynajeta sala i na treningu byly 2-3 osoby


No ja słyszałem że Majkel chce zorganizować nowy team pod nową nazwą bo ma podobno jakieś problemu u szefa firmy pod którą jest nazwa drużyny. Nie grałem jeszcze w zeszłym sezonie w tej drużynie ale miałem sposobność pograć na kilku treningach i wiem że chłopakom nie paliło sie do treningów. A w tym sezonie było ciężko z załatwieniem sali albo nie każdemu pasowały dni albo cena była za wysoka i taki jest tego skutek ostatnie miejsce w tabeli :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-21, 09:44   

Bart napisał/a:
bo ma podobno jakieś problemu u szefa firmy pod którą jest nazwa drużyny

Jeśli tak jest, to mówisz włąśnie o Donie Kingu :-P
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-21, 11:48   

Bart napisał/a:
A w tym sezonie było ciężko z załatwieniem sali albo nie każdemu pasowały dni albo cena była za wysoka i taki jest tego skutek ostatnie miejsce w tabeli



chyba se tak nie tlumaczycie tego ze przegrywacie kazdy mecz... :?: to ze nie macie treningow(zreszta tak jak my)nieprzesadza o waszej dyspozycyjnosci :|
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-21, 11:52   

WAPNIAK napisał/a:
Bart napisał/a:
A w tym sezonie było ciężko z załatwieniem sali albo nie każdemu pasowały dni albo cena była za wysoka i taki jest tego skutek ostatnie miejsce w tabeli



chyba se tak nie tlumaczycie tego ze przegrywacie kazdy mecz... :?: to ze nie macie treningow(zreszta tak jak my)nieprzesadza o waszej dyspozycyjnosci :|


no dokładnie !! My nawet ze soba nigdy nie graliśmy :) a udało nam sie troche meczy wygrać i grać z lepszymi od siebie jak równy z równym :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-21, 11:52   

Cytat:
No chyba zeby Priomar zebral sie w pelnym skladzie, zaczal ternowac i dojechal Robert Ch. - MVP SuperWronba



no widze ze sie na Forum szykowac beda :mrgreen: :mrgreen: no ale osobiscie nie wiem ktory trener nie wyrazil zgody,lecz sie mozna domyslac......nie wiem czego mogl sie bac przeciez zgory bylo napisane ze bedzie to zawodnik z brzegu a pan CH. nie jest z brzegu :mrgreen: no ale to juz nie moja sprawa :roll:
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-21, 12:26   

Bart opowiadaj dalej bo robi sie coraz bardziej interesująco. Majkel nie potrzebnie łączy swoje sprawy zawodowe i zabawę z koszykówką. Nikt go nigdzie nie trzyma i nikt po nim płakał nie będzie. Wielu ludzi zmienia w BLK druzyny a w życiu pracodawce, także bez żalu z mojej strony. Dobrze słyszałeś ze chłopcy nie chcieli trenowac w zeszlym roku, ale po pierwszym wysoko przegranym meczu spytałem na sali : Czy chcecie zbierac baty od wszystkich, czy zaczac cwiczyc, budowac druzyne i cos osiagnac w BLK ? Odpowiedz byla pozytywna tylko jak sie okazalo ze trzeba ciezko pracowac i spocic pupkę to nie bylo wielu chetnych do podjecia wyzwania - dlatego teraz jest luzik, 0 treningow i odwroć tabele ASTRA bedzie na czele.

[ Dodano: 2006-03-21, 11:30 ]
WAPNIAK,

Wymieniając Roberta nie mialem na mysli dopisywania go do druzyny, bo on w niej jest zgloszony...

[ Dodano: 2006-03-21, 11:34 ]
steve,

Masz rację Steve, twoja druzyna potrafi walczyc z lepszymi teoretycznie ekipami - sam sie o tym przekonalem dlatego zycze Wam jak najwyzszej lokaty w tym sezonie i wiem ze w zadnym meczy tanio skóry nie sprzedacie.
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-21, 13:59   

don king napisał/a:
[ Dodano: 2006-03-21, 11:34 ]
steve,

Masz rację Steve, twoja druzyna potrafi walczyc z lepszymi teoretycznie ekipami - sam sie o tym przekonalem dlatego zycze Wam jak najwyzszej lokaty w tym sezonie i wiem ze w zadnym meczy tanio skóry nie sprzedacie.



Dzięki :) uznam to jako motywacje do następnych meczy :) !!
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-03-21, 15:29   

WAPNIAK napisał/a:
no ale osobiscie nie wiem ktory trener nie wyrazil zgody,lecz sie mozna domyslac......nie wiem czego mogl sie bac przeciez zgory bylo


ja też tego nie kumam... my też mamy problemy kadrowe dlatego rozumiemy piomarowców... nam nie przyświeca zasada - wygrać za wszelką cenę.. jeśli wszyscy nie maja ale to jaki problem...??? Jak to ktoś kiedyś powiedział - iść po trupach żeby wygrać... My jesteśmy przeciwko takim zachowaniom nie Adyk? :lol:

[ Dodano: 2006-03-21, 15:35 ]
dziwnie wpisane mam dwa teksty... bo w pierwszym pojawiły się wyrazy wymazane a drugi jest taki jak powinien być... Yasiu co ty na to?

Moderowany przez Inez:
To chyba spowodowane błędami i złą pracą serwera, ale już posprzątałam :D Info z shotbox'a:
Cytat:
[Sro 18:10] yasiu: Przepraszam ale znowu są małe problemy z serwerami i poczta na forum nie dzała prawidłowo. Przez co pojawiają się błędy. Nie martwcie się po kliknięciu wyślij i pojawieniu się błędu post i tak zostaje zapisany. Wystarczy odświerzyć.
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-21, 16:14   

Don King
Nie chce zwalać na brak sali i treningów bo i tak była by pewnie podobna sytuacja jak w zeszłym roku,jak słusznie zauważył kolega Wapniak oni też grają bez treningów i jest to naprawde zadziwiająca drużyna i potrafili wielokrotnie napsuć krwi najlepszym drużynom co jest godne podziwu,wiec na nasze usprawiedliwienie moge powiedziec tyle...gramy słabo.
Co do Majkela to właśnie Ty nie powinieneś wiązać jego zabawy w koszykówkę z pracą zawodową. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-21, 19:28   

Bart,
Prawie wszystko rozumiem Bart co tu piszesz tylko jeszcze rozwin myśl z ostatniego zdania bo Twoim zdaniem nie powinienem tego Pana brać do drużyny, zatrudniac w firmie czy jedno i drugie. Sam sie zglosil kolego do jednego i drugiego.
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-03-21, 22:24   

dzięki Inezzz !!! od razu ładniej :lol: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-21, 23:30   

Don King
Wyraziłem na tym forum tylko to co myślałem,w żaden sposób nie chciałem jemu zaszkodzić w pracy bo wiem jak dla niego jest ważna. Zostawmy może tę kwestię w spokoju już.
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-22, 08:24   

To prawda kolego, nie wiedziales do konca kto jest kto i male fopa sie przytrafilo. Ktos tu wczesniej napisal ze na forum powinno sie szukac przyjaciół a nie wrogów, czasami dyskusje sa mocne, ale najgorzej jak do koszykowki wrzuca sie jeszcze nie wiadomo po co inne sprawy np. prywatno - zawodowe. Jak ktos opowiada, ze w dobrym graniu w kosza przeszkadza mu szef w robocie, to dla mnie opowiada wierutne bzdury i niech popatrzy w lustro to zobaczy od kogo zalezy styl gry i wynik meczu. Bo ja sie nie wpierd... do grania, czyli kto, ile minut i dlaczego biegac ma po deskach na ul. Oławskiej - dałem troche kasy na tą zabawę ale więcej tego błędu nie popełnię.
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-22, 10:21   

a2r napisał/a:
My jesteśmy przeciwko takim zachowaniom nie Adyk?

Pewnie, nawet zgodzilismy sie na chyba spore wzmocnienie WSH przed meczami z nami, choc wczesniej juz mielismy problemy :D
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-22, 17:21   

Lewin Brzeski Team - Forumbrzeg.pl 58:33
(10:5, 14:4, 14:13, 20:11)
Lewin: Marcin Laskowski 14, Bartosz Tadla 12, Metausz Łazor*8, Marek Lewandowski 8, Andrzej Janicki 6, Przemysław Lewandowski 5, Grzegorz Nowak 5
Forum: Marcin Stefaniszyn 16, Grzegorz Chmiecik 12, Przemysław Florków 5, Paweł Ogrodnik, Stefan Tymków

Niespodziewanie łatwe zwycięstwo Lewina Brzeskiego. Zapowiadało się wyrównane widowisko ze wskazaniem na będące ostatnio w niezłej formie Forumbrzeg. Tymczasem zespół ten niemal przez cały mecz był tłem dla skutecznych lewnian, którzy tym zwycięstwem zapewnili sobie piąte miejsce po rundzie zasadniczej.

Orbiliusz BC - Piomar 70:45
(22:10, 19:13, 17:9, 12:13)
Orbiliusz: Marcin Kucharski**18, Grzegorz Jarosławski 18, Tomasz Pieszyński 14, Robert Dzikiewicz 9, Zbigniew Guzak 7, Mariusz Grabowski 4, Radosław Sosnówka
Piomar: Piotr Rosiński 16, Maciej Stępień 10, Jacek Pociecha 6, Marek Soroka 4, Wojciech Drozd 4, Grzegorz Trzyszka 3, Marcin Gazda 2

Zamiast interesującej walki dwóch najlepszych w lidze zespołów odbył się jednostronny mecz, w którym Orbiliusz był stroną wyraźnie dominującą. Po tym spotkaniu obrońcy tytułu są zdecydowanym faworytem do obrony mistrzostwa. Piomar, aby nawiązać walkę musiałby zagrać w swoim najsilniejszym składzie.

Astra Gaśnice - Mysłek-Optident 45:73
(13:16, 8:12, 8:23, 16:22)
Astra: Bartosz Wańczyk 16, Tomasz Mieczkowski 15, Grzegorz Łyczkowski 12, Rafał Pławiak 2, Łukasz Mieczkowski
Mysłek: Adam Adamczyk*31, Artur Zagórski 14, Tomasz Duliniec 12, Jan Lewandowski 6, Kamil Duliniec 6, Krzysztof Bursa 4

Mecz bez niespodzianki. Mysłek był faworytem i pewnie wygrał. Astra jeszcze przez pierwszą połowę walczyła w miarę równo, ale po przerwie rywale im "odjechali", szczególnie w trzeciej kwarcie. Dzieki tej wygranej Mysłek zapewnił sobie miejsce na podium po rundzie zasadniczej.

WSH-E Basket - QRB Trafika 64:65
(21:16, 13:21, 15:11, 15:17)
WSH-E: Łukasz Marciniak 28, Szymon Kawarski 11, Dawid Frańczak 10, Mateusz Kawarski 7, Artur Andros 6, Wikotr Nowacki 2, Mateusz Śliszewicz, Rafał Kuczyński
QRB Trafika: Sławomir Sikora 30, Łukasz Ostasz 19, Paweł Kawecki*12, Ryszard Dzwonek 2, Przemek Kielman 2

Zespół WSH-E po raz kolejny nie wykorzystał znacznego osłabienia kadrowego rywali. QRB zagrało tylko w piątkę, bez kilku swoich najlepszych graczy. Pomimo to cały mecz był wyrównany. W ostatnich sekundach na prowadzeniu było WSH-E, ale szczęście dopisało ich rywalom, którzy mimo zmęczenia zdołali przechwycić piłkę i po rzucie Pawła Kaweckiego wygrać mecz.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 06, 18, kolejka, xiv


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu