Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
RYNEK

Czy powinno się zamknąć rynek dla ruchu samochodowego?
Tak
94%
 94%  [ 52 ]
Nie
5%
 5%  [ 3 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 55

Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 19:56   

Zaniosę osobiście w piątek nie wysyłam pocztą :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2006-05-10, 20:34   

Jasne, zawsze mogliby zwalic na problemy z siecia itd. Nie wiadomo nawet czy dotarlo by to do Burmistrza. A tak, oficjalne pismo so Burmistrza Miasta Brzeg, musi przeczytac. Warto by Burmistrza zaprosic do udzialu na forum.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 20:40   

Cytat:
Warto by Burmistrza zaprosic do udzialu na forum.



Też ująłem tę kwestię :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2006-05-10, 23:30   

Super :) w kazdym razie na pewno przeczyta, a to juz polowa sukcesu.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-11, 08:26   

AlferX napisał/a:
oj, źle kombinujesz Yasiu.

Pan H wykorzysta te pomysły w swej kampanii wyborczej by przyciągnąć młodzież, a później będzie wielkie NIC.
Po co mu to podawac na tacy. Niech Jego "przydupasy" zadadzą sobie trud by wejść na forum i poczytać. Może przy okazji czegoś więcej się dowiedzą o swym przełożonym.


Masz trochę racji Alferku :) . Szczególnie przy podkradaniu cudzej pracy i pomysłów.

Nie wiem, czy akurat pan H., ale uważam, że tzw. "przydupasy" bardzo pilnie śledzą i nawet rejestrują co, kto, gdzie, kiedy i o kim powiedział. O swoim przełożonym pewnikiem wiedzą dużo więcej od nas, ale troska o pensje i stołki nie pozwala nawet na małe podskoki :) .
Zresztą z drugiej strony - słyszałem opinie, że pan H. dał się ostro we znaki urzędnikom poprzez postawienie nieco wyżej poprzeczki wymagań i oczekiwań, niż to robili jego poprzednicy, czym ponoć zyskuje sporo wrogów. Jeśli jest to prawda, to tym samym zyskuje moje poparcie i sympatię:D:D:D. Alferku - proszę. Nie mam żadnych osobistych powodów, żeby lubieć albo nie pana H. Jeśli Ty jakieś masz - obgadajmy to przy browku.
Ale uważam, że postrzeganie stanu naszego miasta /czy też państwa/ poprzez pryzmat jednej osoby i zrzucanie na niego całego ciężaru niekompetencji, urzędokracji i budżetożerstwa w naszym mieście jest posunięciem imho krótkowzrocznym.
Rewolucja, jeśli się zacznie /a zacznie się, prędzej czy później, niezależnie od tego, czy ja będę na tym czy na tamtym świecie.../, będzie miała szerszy zasięg. Gorzej będzie, jak frustracja osiągnie granice możliwości i przerodzi się w niekontrolowaną agresję i nienawiść skierowaną przeciw budynkom i urzędnikom. Stopień mojej frustracji jest bliski przekroczeniu punktu "W". Stopień wielu ludzi, których znam też. A jeśli tłum wyjdzie na ulice i zacznie wyładowywać frustrację na urzędach, urzędnikach i politykach, to nie sądzę, abym wtedy spokojnie mógł usiedzieć w domu.

A wracając do kampanii wyborczej - na nic ona, jeśli do wyborów pójdą ludzie świadomi mocy swojego głosu, świadomi i odpowiedzialni za osoby, na które zagłosują. Może czas w szambo się zanurzyć? Następuje wyraźne ożywienie działalności w róznych miejscach. Burmistrz H. zaczął kampanię reklamową w Centrum Kultury - plakat wyborczy wisi na kasie kina "Centrum". Treść Plakatu /mniej więcej/: "Seanse od 10 osób wzwyż. Zarządzenie Dyrektora BCKu". Uważasz Alferku, że ktoś, kto myśli o przyszłej kadencji robi takie głupoty? <ROTFL><LOL><ROTFL2><LOL2><HAHAHA> itd...
Ja nie wybiorę osoby, lub kreującej ją partii, która za moją część podatku tak traktuje ludzi.
Jako dzierżawca kina przez 3 lata walczyłem z krótkowzrocznścią takich decyzji. Grałem nawet DLA JEDNEGO WIDZA. Wbrew pracownikom, przesiąkniętym zgnilizną socrealizmu.
Powinieneś to pamiętać. Ale mi... zależało na kinie. Na kulturze. NA ludziach. A nie na pensji czy na stołkach. Próbowałem patrzec w przyszłość - nasi mieszkańcy zostali skutecznie odstraszeni od chodzenia do kina właśnie przez to, że odchodzili często, ZA CZĘSTO, z kwitkiem od kasy.
Pytam - po co takie kino? Po co? Od razu je zamknijcie /do ogółu urzedników odpowiedzialnych za kulturę w naszym mieście/, sprzedajcie wszystko, a za uzyskane pieniądze postawcie pomnik .... komukolwiek. Nie zapomnijcie tablicy wmurować z podpisami akurat dzierżących stanowiska osób. Ku chwale kultury, aby Polska rosła w siłę, a urzędnikom żyło się dostatniej...
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-11, 12:37   

AlferX napisał/a:
oj, źle kombinujesz Yasiu.

Pan H wykorzysta te pomysły w swej kampanii wyborczej by przyciągnąć młodzież, a później będzie wielkie NIC.
Po co mu to podawac na tacy. Niech Jego "przydupasy" zadadzą sobie trud by wejść na forum i poczytać. Może przy okazji czegoś więcej się dowiedzą o swym przełożonym.


Tak może być. Na wybory będzie go pełno i znowu będzie obiecywał góry lasy
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-11, 15:13   

Tylko kto teraz w to uwierzy?Ja raczej nie :D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-12, 23:20   

Pismo dostarczone i potwierdzone pieczątką :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 12:31   

No to super poczekamy na odpowiedz. Jak się uda to przygotujemy następne pismo! 8)

[ Dodano: 2006-05-17, 18:44 ]
Dowiedziałem się dzisiaj, że nasz brzeski wodzu raczej nie wykorzysta tego w swojej kampanii, bo takowej nie będzie. Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno nie dostał poparcia od kolegów.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: rynek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu