Prezes: Stanisław Kowalski
Trener: Andrzej Piwowarczyk
KADRA
Bramkarze: Arkadiusz Lemieszko, Dawid Pacholarz, Kamil Pierz
Obrońcy: Andrzej Birecki, Tomasz Drozd, Piotr Gajo, Grzegorz Gnatowicz, Arkadiusz Iwański, Marek Kłodziński, Przemysław Kowalski, Marcin Krzywy, Krzysztof Serwadczak
Pomocnicy: Paweł Gajo, Szymon Kucia, Adam Kućmierz, Paweł Kwiatkowski, Przemysław Kwiatkowski, Krzysztof Matura, Rafał Matura, Adam Mykita
Napastnicy: Marcin Dwojak, Dawid Jermak, Rafał Latus, Tomasz Parkoła, Michał Pawluk, Piotr Wirga, Rafał Zajączkowski, Marek Zagórski
Przybyli: Kamil Pierz (Skorpion Lubsza), Arkadiusz Iwański (Victoria Kościerzyce), Marcin Dwojak (KS Skarbimierz), Szymon Kucia (Bizon Kurznie), Marek Zagórski (Stal Brzeg), Krzysztof Matura, Paweł Gajo, Piotr Gajo (wszyscy wznowili treningi)
Ubyli: Dawid Doliński (Skorpion Lubsza), Marcin Herc (nie wznowił treningów)
POGOŃ ŁOSIÓW
Prezes: Władysław Bacajewski
Trener: Dariusz Hołyński
KADRA
Bramkarze: Piotr Baranowski, Krzysztof Błażejewski, Krystian Wietrzyński
Obrońcy: Sebastian Adasik, Gabriel Baranowski, Grzegorz Hraca, Mariusz Kompanicki, Mariusz Skorupa, Artur Soboń, Maciej Ściepłek
Pomocnicy: Krzysztof Chłopek, Krzysztof Szewerniak, Tomasz Grabowski, Dawid Kozłowski, Robert Mączyński, Sylwester Mączyński, Marek Maćków, Paweł Mrozik, Mateusz Woszczyk, Michał Żagiel
Napastnicy: Mateusz Diaków, Piotr Kramczyński, Kacper Marcinkowski, Piotr Ochman, Wojciech Sierakowski
Przybyli: Michał Żagiel, Kasper Marcinkowski, Maciej Ściepłek, Mateusz Woszczyk (wszyscy Olimpia Lewin Brzeski), Mariusz Skorupa (Burza Lipki), Piotr Kramczyński (Sokół Niemodlin), Grzegorz Hraca, Artur Soboń (obaj z rezerw), Krzysztof Szewerniak (juniorzy)
Ubyli: Jarosław Hraca (Stal Brzeg), Patryk Bojko (LKS Rybna), Krzysztof Boryczko (Polonia Przylesie), Marcin Bandrowski (Orzeł Olszanka), Mateusz Hołyński, Rafał Bernacki (obaj rezerwy), Grzegorz Galant, Łukasz Szymański (obaj wyjazd za granicę), Dariusz Maksymowicz (kontuzja)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-10, 22:02, w całości zmieniany 1 raz
W pierwszej kolejce Ligi Okręgowej spośród naszych dwóch zespołów zagrał tylko jeden – Victoria Dobrzyń.
Zespół z Dobrzynia na początek grał na wyjeździe ze spadkowiczem z IV ligi – Motorem Praszka. Podopieczni Andrzeja Piwowarczyka na starcie wywalczyli punkt, remisując bezbramkowo z niedawnym czwartoligowcem.
Mecz Żródło Krośnica - Pogoń Łosiów został przełożony na 19 sierpnia (środa).
Motor Praszka - Victoria Dobrzyń 0:0; Victoria: Dawid Pacholarz - Grzegorz Gnatowicz, Marcin Krzywy, Krzysztof Serwadczak, Andrzej Birecki (80, Piotr Wirga), Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski, Przemysław Kwiatkowski, Marcin Dwojak (8, Rafał Zajączkowski), Przemysław Kowalski, Dawid Jermak; trener Andrzej Piwowarczyk
Nie powiodło się naszym zespołom w Lidze Okręgowej. Zarówno Pogoń Łosiów, jak i Victoria Dobrzyń doznały na własnych boiskach wysokich porażek.
Pogoń uległa zespołowi z Grodźca 1:4, a jedynego gola dla łosiowian zdobył Kacper Marcinkowski. Victoria z kolei podejmowała Rolnika Wierzbica Górna i przegrała 0:3. Jej rywal po dwóch kolejkach jest liderem w grupie I Ligi Okręgowej.
Pogoń Łosiów - LZS Grodziec 1:4 (0:1); 0:1 (35, karny); 0:2 (65); 1:2 - Kacper Marcinkowski (70); 1:3 (75); 1:4 (82); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Gabriel Baranowski, Grzegorz Hraca, Mariusz Skorupa, Mateusz Woszczyk, Robert Mączyński (46, Kacper Marcinkowski), Sylwester Mączyński, Piotr Ochman, Krzysztof Chłopek (69, Maciej Ściepłek), Mateusz Diaków (60, Paweł Mrozik), Dawid Kozłowski (69, Mariusz Kompanicki); trener Dariusz Hołyński
Victoria Dobrzyń - Rolnik Wierzbica Górna 0:3 (0:1); 0:1 (43); 0:2 (57); 0:3 (82); Victoria: Dawid Pacholarz - Marcin Krzywy, Krzysztof Serwadczak (46, Arkadiusz Iwański), Marek Kłodziński (65, Piotr Wirga), Grzegorz Gnatowicz, Przemysław Kowalski, Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski, Dawid Jermak (75, Przemysław Kwiatkowski), Marcin Dwojak (40, Marek Zagórski), Michał Pawluk; trener Andrzej Piwowarczyk
Nasze dwa zespoły występujące w Lidze Okręgowej, po trzech kolejkach nie doczekały się jeszcze zwycięstwa.
Pogoń Łosiów w minionym tygodniu rozegrała dwa mecze. Najpierw w zaległym spotkanie ze Źródłem Krośnica przegrała 1:2, a następnie w Gorzowie Śląskim uległa Piastowi 0:4. Zespół, którego kadra znacznie się zmieniła w porównaniu z rundą wiosenną potrzebuje jeszcze czasu na wskoczenie na właściwy tor. Kiedy to nastąpi, z pewnością będą lepsze wyniki. Być może okazja do tego będzie już w najbliższą sobotę, bowiem do Łosiowa przyjedzie Unia Kolonowskie, drugi zespół, który nie zdobył jeszcze punktów.
W nieco lepszej sytuacji jest Victoria Dobrzyń, która w minionej kolejce zaliczyła drugi remis. Zespół Andrzeja Piwowarczyka w meczu wyjazdowym ze Źródłem Krośnica osiągnął rezultat 2:2.
Żródło Krośnica - Pogoń Łosiów 2:1 (1:1); 0:1 - Mariusz Kompanicki (12); 1:1 (44); 2:1 (85); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Gabriel Baranowski, Grzegorz Hraca, Mariusz Skorupa, Mariusz Kompanicki, Robert Mączyński (55, Grzegorz Obiegły), Piotr Ochman, Mateusz Woszczyk, Krzysztof Chłopek (60, Krzysztof Szewerniak), Piotr Kramczyński, Mateusz Diaków; trener Dariusz Hołyński
Piast Gorzów Śl. - Pogoń Łosiów 4:0 (2:0); 1:0 (3); 2:0 (45); 3:0 (62); 4:0 (85); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Gabriel Baranowski (70, Krzysztof Szewerniak), Mariusz Skorupa, Sebastian Adasik, Mariusz Kompanicki, Robert Mączyński (70, Grzegorz Obiegły), Mateusz Woszczyk, Sylwester Mączyński, Krzysztof Chłopek, Piotr Ochman, Piotr Kramczyński; trener Dariusz Hołyński
Źródło Krośnica - Victoria Dobrzyń 2:2 (0:1); 0:1 - Piotr Wirga (40); 1:1 (70); 2:1 (80); 2;2 - Adam Mykita (83); Victoria: Dawid Pacholarz - Andrzej Birecki (70, Krzysztof Serwadczak), Marek Kłodziński, Rafał Matura, Arkadiusz Iwański, Adam Mykita, Przemysław Kwiatkowski, Szymon Kucia, Tomasz Parkoła (82, Rafał Latus), Marek Zagórski, Piotr Wirga (60, Marcin Dwojak); trener Andrzej Piwowarczyk
Victoria Dobrzyń – LZS Grodziec 2:2 (0:0); 1:0 – Michał Pawluk (59); 1:1 (68); 2:1 – Michał Pawluk (76); 2:2 (83); Victoria: Dawid Pacholarz – Arkadiusz Iwański (66, Krzysztof Serwadczak), Tomasz Krzywy (78, Przemysław Kwiatkowski), Grzegorz Gnatowicz, Marek Kłodziński, Rafał Matura, Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski, Dawid Jermak, Szymon Kucia (57, Piotr Wirga), Michał Pawluk; trener Andrzej Piwowarczyk
Pogoń Łosiów – Unia Kolonowskie 0:2 (0:0); 0:1 (70); 0:2 (90); Pogoń: Krystian Wietrzyński – Mariusz Skorupa, Sebastian Adasik, Mariusz Kompanicki, Grzegorz Hraca (75, Michał Żagiel), Sylwester Mączyński, Mateusz Woszczyk (62, Mateusz Diaków), Krzysztof Chłopek (62, Robert Mączyński), Piotr Ochman (70, Dawid Kozłowski), Piotr Kramczyński, Gabriel Baranowski; trener Dariusz Hołyński
Piast Gorzów Śl. - Victoria Dobrzyń 1:1 (0:1); 0:1 - Marek Zagórski (35); 1:1 (78); Victoria: Dawid Pacholarz - Grzegorz Gnatowicz, Marek Kłodziński, Rafał Matura, Arkadiusz Iwański, Adam Mykita, Dawid Jermak, Michał Pawluk, Przemysław Kwiatkowski (85, Rafał Latus), Szymon Kucia (75, Piotr Wirga), Marek Zagórski; trener Andrzej Piwowarczyk
Orzeł Źlinice - Pogoń Łosiów 1:1 (1:0); 1:0 (36); 1:1 - Piotr Kramczyński (59); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Mariusz Kompanicki, Mariusz Skorupa, Rafał Bernacki, Michał Żagiel (88, Maciej Ściepłek), Robert Mączyński, Mateusz Woszczyk, Dawid Kozłowski, Paweł Mrozik, Mateusz Diaków (85, Krzysztof Szewerniak), Piotr Kramczyński; trener Dariusz Hołyński
Victoria Dobrzyń – Unia Kolonowskie 0:2 (0:1); 0:1 (40, karny); 0:2 (57); Victoria: Dawid Pacholarz – Marcin Krzywy, Przemysław Kowalski, Krzysztof Serwadczak, Arkadiusz Iwański, Marek Kłodziński (75, Przemysław Kwiatkowski), Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski (80, Piotr Wirga), Rafał Latus (65, Szymon Kucia), Michał Pawluk, Tomasz Parkoła; trener Andrzej Piwowarczyk
Pogoń Łosiów – LZS Mechnice 2:4 (0:4); 0:1 (11); 0:2 (16); 0:3 (44); 0:4 (45); 1:4 – Piotr Kramczyński (68); 2:4 – Mariusz Kompanicki (83); Pogoń: Krystian Wietrzyński – Mariusz Kompanicki, Mariusz Skorupa, Rafał Bernacki (55, Gabriel Baranowski), Sebastian Adasik, Dawid Kozłowski (46, Robert Mączyński), Sylwester Mączyński, Paweł Krozik (46, Krzysztof Chłopek), Michał Żagiel (55, Grzegorz Hraca), Mateusz Woszczyk, Piotr Kramczyński; trener Dariusz Hołyński
Orzeł Źlinice - Victoria Dobrzyń 1:1 (0:1)
0:1 - Krzysztof Serwadczak (30); 1:1 (53, karny)
Victoria: Dawid Pacholarz - Grzegorz Gnatowicz, Marek Kłodziński, Krzysztof Serwadczak, Arkadiusz Iwański (65, Andrzej Birecki), Dawid Jermak, Paweł Kwiatkowski, Marcin Dwojak, Szymon Kucia (70, Przemysław Kwiatkowski), Rafał Latus, Piotr Wirga; trener Andrzej Piwowarczyk
LZS Proślice - Pogoń Łosiów 7:1 (5:1)
1:0 (5); 2:0 (10); 2:1 - Piotr Kramczyński (20); 3:1 (30); 4:1 (35); 5:1 (40); 6:1 (46); 7:1 (80)
Pogoń: Krystian Wietrzyński - Rafał Bernacki (60, Grzegorz Galant), Mariusz Skorupa (46, Gabriel Baranowski), Grzegorz Hraca, Mariusz Kompanicki, Mateusz Woszczyk, Michał Żagiel (60, Robert Mączyński), Sylwester Mączyński, Krzysztof Chłopek (60, Łukasz Szymański), Piotr Kramczyński, Sebastian Adasik; trener Dariusz Hołyński
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum