Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Juniorzy Stali Brzeg 2009/10
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 18:11   Juniorzy Stali Brzeg 2009/10

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – II LIGA JUNIORÓW GRUPA II 2009/10

I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 11.00
LZS Olszowa - Piast Strzelce Op.
Silesius Kotórz Mały - Skalnik Gracze
Zryw Opole - Orzeł Źlinice
LZS Kadłubiec - Oderka II Opole
Stal Brzeg - Olimpia Lewin Brzeski
Gazownik Wawelno - Unia Tułowice
Jedność Rozmierka - Skalnik Tarnów Op.

II kolejka - 26 sierpnia (środa); godz. 17.00
Piast Strzelce Op. - Skalnik Tarnów Op.
Unia Tułowice - Jedność Rozmierka
Olimpia Lewin Brzeski - Gazownik Wawelno
Oderka II Opole - Stal Brzeg
Orzeł Źlinice - LZS Kadłubiec
Skalnik Gracze - Zryw Opole
LZS Olszowa - Silesius Kotórz Mały

III kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 11.00
Silesius Kotórz Mały - Piast Strzelce Op.
Zryw Opole - LZS Olszowa
LZS Kadłubiec - Skalnik Gracze
Stal Brzeg - Orzeł Źlinice
Gazownik Wawelno - Oderka II Opole
Jedność Rozmierka - Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Tarnów Op. - Unia Tułowice

IV kolejka - 6 wrzesnia (niedziela); godz. 11.00
Piast Strzelce Op. - Unia Tułowice
Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Tarnów Op.
Oderka II Opole - Jedność Rozmierka
Orzeł Źlinice - Gazownik Wawelno
Skalnik Gracze - Stal Brzeg
LZS Olszowa - LZS Kadłubiec
Silesius Kotórz Mały - Zryw Opole

V kolejka - 13 wrzesnia (niedziela); godz. 11.00
Zryw Opole - Piast Strzelce Op.
LZS Kadłubiec - Silesius Kotórz Mały
Stal Brzeg - LZS Olszowa
Gazownik Wawelno - Skalnik Gracze
Jedność Rozmierka - Orzeł Źlinice
Skalnik Tarnów Op. - Oderka II Opole
Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brzeski

VI kolejka - 20 września (niedziela); godz. 11.00
Piast Strzelce Op.- Olimpia Lewin Brzeski
Oderka II Opole - Unia Tułowice
Orzeł Źlinice - Skalnik Tarnów Op.
Skalnik Gracze - Jedność Rozmierka
LZS Olszowa - Gazownik Wawelno
Silesius Kotórz Mały - Stal Brzeg
Zryw Opole - LZS Kadłubiec

VII kolejka - 27 wrzesnia (niedziela); godz. 11.00
LZS Kadłubiec - Piast Strzelce Op.
Stal Brzeg - Zryw Opole
Gazownik Wawelno - Silesius Kotórz Mały
Jedność Rozmierka - LZS Olszowa
Skalnik Tarnów Op. - Skalnik Gracze
Unia Tułowice - Orzeł Źlinice
Olimpia Lewin Brzeski - Oderka II Opole

VIII kolejka - 4 października (niedziela); godz. 11.00
Piast Strzelce Op. - Oderka II Opole
Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze - Unia Tułowice
LZS Olszowa - Skalnik Tarnów Op.
Silesius Kotórz Mały - Jedność Rozmierka
Zryw Opole - Gazownik Wawelno
LZS Kadłubiec - Stal Brzeg

IX kolejka - 11 października (niedziela); godz. 11.00
Stal Brzeg - Piast Strzelce Op.
Gazownik Wawelno - LZS Kadłubiec
Jedność Rozmierka - Zryw Opole
Skalnik Tarnów Op. - Silesius Kotórz Mały
Unia Tułowice - LZS Olszowa
Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Gracze
Oderka II Opole - Orzeł Źlinice

X kolejka - 18 października (niedziela); godz. 11.00
Piast Strzelce Op. - Orzeł Źlinice
Skalnik Gracze - Oderka II Opole
LZS Olszowa - Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały - Unia Tułowice
Zryw Opole - Skalnik Tarnów Op.
LZS Kadłubiec - Jedność Rozmierka
Stal Brzeg - Gazownik Wawelno

XI kolejka - 25 października (niedziela); godz. 11.00
Gazownik Wawelno - Piast Strzelce Op.
Jedność Rozmierka - Stal Brzeg
Skalnik Tarnów Op. - LZS Kadłubiec
Unia Tułowice - Zryw Opole
Olimpia Lewin Brzeski - Silesius Kotórz Mały
Oderka II Opole - LZS Olszowa
Orzeł Źlinice - Skalnik Gracze

XII kolejka - 8 listopada (niedziela); godz. 11.00
Piast Strzelce Op.- Skalnik Gracze
LZS Olszowa - Orzeł Źlinice
Silesius Kotórz Mały - Oderka II Opole
Zryw Opole - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kadłubiec - Unia Tułowice
Stal Brzeg - Skalnik Tarnów Op.
Gazownik Wawelno - Jedność Rozmierka

XIII kolejka - 15 listopada (niedziela); godz. 11.00
Jedność Rozmierka - Piast Strzelce Op.
Skalnik Tarnów Op. - Gazownik Wawelno
Unia Tułowice - Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Kadłubiec
Oderka II Opole - Zryw Opole
Orzeł Źlinice - Silesius Kotórz Mały
Skalnik Gracze - LZS Olszowa

Awans do I ligi juniorów: 1 zespół
Spadek do Klasy A juniorów: 3 zespoły oraz drużyna z 11. miejsca z najmniejszą ilością punktów z czterech grup
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-16, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-24, 17:42   

Juniorzy rozpoczęli nowy sezon z "przytupem". Przed pierwszym gwizdkiem trener Zbigniew Marzec miał pewne obawy: "nie mam dziś w składzie aż pięciu zawodników, nie jestem w stanie przewidzieć, na co stać mój zespół i na co stać rywali". Obawy okazały się niepotrzebne, już po 10 minutach Mateusz Fabiszewski zdobył prowadzenie, a niedługo potem Rafał Ożóg podwyższył na 2:0. Taki wynik utrzymywał się dość długo i nic nie zapowiadało "dwucyfrówki". Przed przerwą swoje trafienie dołożył jednak jeszcze Przemysław Szczupakowski. Bramki posypały się po przerwie, aż pięć razy trafiał Mateusz Fabiszewski. Do jego zdobyczy swoje "trzy grosze" dołożyli debiutant Piotr Bodura i Przemysław Szczupakowski, co dało ostatecznie wynik 10:0. "Nasza gra nie wyglądała jeszcze dzisiaj tak jak bym chciał - mówił po meczu oszołomiony nieco wynikiem trener Zbigniew Marzec; ale ze skuteczności na pewno można być zadowolonym".

Stal Brzeg - Olimpia Lewin Brzeski 10:0 (4:0); 1:0 - Mateusz Fabiszewski (10); 2:0 - Rafał Ożóg (15); 3:0 - Przemysław Szczupakowski (40); 4:0 - Mateusz Fabiszewski (50); 5:0 - Piotr Bodura (61); 6:0 - Mateusz Fabiszewski (65); 7:0 - Mateusz Fabiszewski (70); 8:0 - Przemysław Szczupakowski (73); 9:0 - Mateusz Fabiszewski (83); 10:0 - Mateusz Fabiszewski (90); Stal: Mateusz Wolański - Marcin Moroziński (60, Dawid Wojciechowski), Rafał Ożóg, Andrzej Wolański, Wiktor Bardega (55, Piotr Bodura), Marcin Zajączkowski, Mateusz Fabiszewski, Bartosz Nesterów (60, Szymon Bogdan), Adam Jakubowski, Przemysław Szczupakowski, Damian Michalak; trener Zbigniew Marzec
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 06:35   

I kolejka: Stal Brzeg - Olimpia Lewin B. 10:0; LZS Olszowa - Piast Strzelce Op. 1:5; SIlesius Kotórz M. - Skalnik Gracze 5:1; Zryw Opole - Orzeł Źlinice 1:1; LZS Kadłubiec - Oderka II Opole 3:0 v.o.; Gazownik Wawelno - Unia Tułowice 0:2; Jedność Rozmierka - Skalnik Tarnów Op. 7:2

1. Stal Brzeg 1 3 10:0
2. Jedność Rozmierka 1 3 7:2
3. SIlesius Kotórz M. 1 3 5:1
Piast Strzelce Op. 1 3 5:1
5. LZS Kadłubiec 1 3 3:0
6. Unia Tułowice 1 3 2:0
7. Orzeł Źlinice 1 1 1:1
Zryw Opole 1 1 1:1
9. Gazownik Wawelno 1 0 0:2
10. Oderka II Opole 1 0 0:3
11. Skalnik Gracze 1 0 1:5
LZS Olszowa 1 0 1:5
13. Skalnik Tarnów Op. 1 0 2:7
14. Olimpia Lewin B. 1 0 0:10
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 18:17   

Oderka II Opole - Stal Brzeg 2:5 (1:1); 0:1 - Rafał Ożóg (35, karny); 1:1 (40); 2:1 (65); 2:2 - Mateusz Fabiszewski (69), 2:3 - Przemysław Szczupakowski (75); 2:4 - Mateusz Fabiszewski (78); 2:5 - Przemysław Szczupakowski (84); Stal: Maciej Łukasiewicz - Marcin Moroziński (52, Szymon Bogdan), Rafał Ożóg, Andrzej Wolański, Bartosz Nesterów, Wiktor Bardega (46, Piotr Bodura), Damian Michalak, Marcin Zajączkowski (72, Dawid Wojciechowski), Adam Jakubowski, Przemysław Szczupakowski, Mateusz Fabiszewski; trener Zbigniew Marzec

Stal Brzeg - Orzeł Źlinice 10:1 (5:1); 1:0 - Adam Jakubowski (10); 2:0 - Mateusz Fabiszewski (13); 2:1 (26); 3:1 - Przemysław Szczupakowski (35); 4:1 - Mateusz Fabiszewski (40); 5:1 - Przemysław Szczupakowski (42); 6:1 - Przemysław Szczupakowski (62); 7:1 - Andrzej Wolański (69); 8:1 - Przemysław Szczupakowski (80); 9:1 - Przemysław Szczupakowski (82); 10:1 - Bartosz Nesterów (84); Stal: Maciej Łukasiewicz - Marcin Moroziński (46, Dawid Wojciechowski), Rafał Ożóg, Andrzej Wolański, Bartosz Nesterów, Wiktor Bardega (63, Szymon Bogdan), Damian Michalak, Marcin Zajączkowski, Adam Jakubowski, Przemysław Szczupakowski, Mateusz Fabiszewski (60, Piotr Bodura); trener Zbigniew Marzec
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 18:39   

Skalnik Gracze - Stal Brzeg 4:5 (2:1); 1:0 (8); 2:0 (11); 2:1 - Przemysław Szczupakowski (30); 2:2 - Andrzej Wolański (60); 2:3 - Mateusz Fabiszewski (70); 3:3 (75); 3:4 - Mateusz Fabiszewski (82); 4:4 (89); 4:5 - Mateusz Fabiszewski (90); Stal: Mateusz Wolański - Marcin Moroziński (70, Kamil Sinkowski), Rafał Ożóg, Andrzej Wolański, Bartosz Nesterów, Wiktor Bardega, Damian Michalak, Marcin Zajączkowski (46, Dawid Wojciechowski), Adam Jakubowski, Przemysław Szczupakowski, Mateusz Fabiszewski; trener Zbigniew Marzec
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 18:58   

II kolejka: Oderka II Opole - Stal Brzeg 2:5; Olimpia Lewin B. - Gazownik Wawelno 2:1; Piast Strzelce Op. - Skalnik Tarnów Op. 3:5; Unia Tułowice - Jedność Rozmierka 3:3; Orzeł Źlinice - LZS Kadłubiec 1:1; Skalnik Gracze - Zryw Opole 1:0; LZS Olszowa - Silesius Kotórz M. 2:5

III kolejka: Stal Brzeg - Orzeł Źlinice 10:1; Jedność Rozmierka - Olimpia Lewin B. 4:4; Silesius Kotórz M. - Piast Strzelce Op. 3:1; Zryw Opole - LZS Olszowa 4:0; LZS Kadłubiec - Skalnik Gracze 4:1; Gazownik Wawelno - Oderka II Opole 6:0; Skalnik Tarnów Op. - Unia Tułowice 2:3

IV kolejka: Skalnik Gracze - Stal Brzeg 4:5; Olimpia Lewin B. - Skalnik Tarnów Op. 6:0; Oderka II Opole - Jedność Rozmierka 2:5; LZS Olszowa - LZS Kadłubiec 0:3 v.o; Silesius Kotórz M. - Zryw Opole 6:2; Piast Strzelce Op. - Unia Tułowice 0:3; Orzeł Źlinice - Gazownik Wawelno brak wyniku

1. Stal Brzeg 4 12 30:7
2. Silesius Kotórz M. 4 12 19:6
3. LZS Kadłubiec 4 10 11:2
4. Unia Tułowice 4 10 11:5
5. Jedność Rozmierka 4 8 19:11
6. Olimpia Lewin B. 4 7 12:15
7. Zryw Opole 4 4 7:8
8. Gazownik Wawelno 3 3 7:4
9. Piast Strzelce Op. 4 3 9:12
10. Skalnik Gracze 4 3 7:14
11. Skalnik Tarnów Op. 4 3 9:19
12. Orzeł Źlinice 3 2 3:12
13. LZS Olszowa 4 0 3:17
14. Oderka II Opole 4 0 4:19
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 16:23   

Orzeł Źlinice - Gazownik Wawelno 4:1

V kolejka: Stal Brzeg - LZS Olszowa 3:0 v.o.; Unia Tułowice - Olimpia Lewin B. 3:5; LZS Kadłubiec - Silesius Kotórz M. 4:1; Gazownik Wawelno - Skalnik Gracze 5:2; Jedność Rozmierka - Orzeł Źlinice 2:1; Skalnik Tarnów Op. - Oderka II Opole 3:0 v.o.; Zryw Opole - Piast Strzelce Op. 0:0

1. Stal Brzeg 5 15 33:7
2. LZS Kadłubiec 5 13 15:3
3. Silesius Kotórz M. 5 12 20:10
4. Jedność Rozmierka 5 11 21:12
5. Unia Tułowice 5 10 14:10
6. Olimpia Lewin B. 5 10 17:18
7. Gazownik Wawelno 5 6 13:10
8. Skalnik Tarnów Op. 5 6 12:19
9. Zryw Opole 5 5 7:8
10. Orzeł Źlinice 5 5 8:15
11. Piast Strzelce Op. 5 4 9:12
12. Skalnik Gracze 5 3 9:19
13. LZS Olszowa 5 0 3:20
14. Oderka II Opole 5 0 4:22
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 17:36   

Stal Brzeg - LZS Olszowa 3:0 vo
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-22, 07:43   

Silesius Kotórz Mały - Stal Brzeg 2:1 (0:1)
0:1 - Mateusz Fabiszewski (20); 1:1 (60); 2:1 (70)
Stal: Iwo Olewniczak - Rafał Ożóg, Marcin Moroziński, Bartosz Nesterów, Kamil Sinkowski (62, Szymon Bogdan), Przemysław Szczupakowski, Patryk Kiekisz, Adam Jakubowski, Dawid Wojciechowski (55, Piotr Bodura), Wojciech Ruszkiewicz, Mateusz Fabiszewski; trener Zbigniew Marzec
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-22, 08:09   

VI kolejka: Silesius Kotórz M. - Stal Brzeg 2:1; Piast Strzelce Op. - Olimpia Lewin B. 1:6; Orzeł Źlinice - Skalnik Tarnów Op. 7:0; Skalnik Gracze - Jedność Rozmierka 2:8; LZS Olszowa - Gazownik Wawelno 2:4; Zryw Opole - LZS Kadłubiec 3:4

1. Silesius Kotórz M. 6 15 22:11
2. LZS Kadłubiec 5 13 16:6
3. Olimpia Lewin B. 6 13 23:19
4. Stal Brzeg 5 12 29:7

5. Jedność Rozmierka 5 11 24:12
6. Unia Tułowice 5 10 14:10
7. Orzeł Źlinice 6 8 15:15
8. Gazownik Wawelno 5 6 11:12
9. Zryw Opole 6 5 10:12
10. Piast Strzelce Op. 6 4 10:18
11. Skalnik Gracze 6 3 11:27
12. Skalnik Tarnów Op. 5 3 9:26
13. LZS Olszowa 6 0 5:24

Oderka II Opole wycofała się z rozgrywek
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-28, 07:16   

VII kolejka: Stal Brzeg - Zryw Opole 3:2; LZS Kadłubiec - Piast Strzelce Op. 6:2; Gazownik Wawelno - Silesius Kotórz M. 0:2; Jedność Rozmierka - LZS Olszowa 19:0; Skalnik Tarnów Op. - Skalnik Gracze 0:1; Unia Tułowice - Orzeł Źlinice 2:3

1. Silesius Kotórz M. 7 18 24:11
2. LZS Kadłubiec 6 16 22:8
3. Stal Brzeg 6 15 32:9
4. Jedność Rozmierka 6 14 43:12
5. Olimpia Lewin B. 6 13 23:19
6. Orzeł Źlinice 7 11 18:17
7. Unia Tułowice 6 10 16:13
8. Gazownik Wawelno 6 6 11:14
9. Skalnik Gracze 7 6 12:27
10. Zryw Opole 7 5 12:15
11. Piast Strzelce Op. 7 4 12:24
12. Skalnik Tarnów Op. 6 3 9:27
13. LZS Olszowa 7 0 5:43
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-28, 18:22   

Stal Brzeg - Zryw Opole 3:2 (2:2); 1:0 - Damian Michalak (20); 2:0 - Przemysław Szczupakowski (30); 2:1 (70, karny); 2:2 (75); 3:2 - Mateusz Fabiszewski (85); Stal: Mateusz Wolański - Rafał Ożóg (65, Piotr Bodura), Andrzej Wolański, Bartosz Nesterów, Szymon Bogdan, Adam Jakubowski, Damian Michalak, Wiktor Bardega (55, Marcin Zajączkowski), Wojciech Ruszkiewicz, Przemysław Szczupakowski, Mateusz Fabiszewski; trener Zbigniew Marzec
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-05, 09:17   

Olimpia Lewin B. - Małapanew Ozimek 2:4

VIII kolejka: LZS Kadłubiec - Stal Brzeg 2:2; Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin B. 5:5; Piast Strzelce Op. - Małapanew Ozimek 1:2; Skalnik Gracze - Unia Tułowice 3:1; LZS Olszowa - Skalnik Tarnów Op. 5:5; Silesius Kotórz M. - Jedność Rozmierka 4:1; Zryw Opole - Gazownik Wawelno brak wyniku

1. Silesius Kotórz M. 8 21 28:12
2. LZS Kadłubiec 7 17 24:10
3. Stal Brzeg 7 16 34:11
4. Jedność Rozmierka 7 14 44:16
5. Olimpia Lewin B. 8 14 30:28
6. Orzeł Źlinice 8 12 23:22
7. Unia Tułowice 7 10 17:16
8. Skalnik Gracze 8 9 15:28
9. Małapanew Ozimek 2 6 6:3
10. Gazownik Wawelno 6 6 11:14
11. Zryw Opole 7 5 12:15
12. Piast Strzelce Op. 8 4 13:26
13. Skalnik Tarnów Op. 7 4 14:32
14. LZS Olszowa 8 1 10:48

Małapanew Ozimek została dołączona do rozgrywek
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-05, 18:08   

LZS Kadłubiec - Stal Brzeg 2:2 (0:0)
1:0 (50); 1:1 - Wiktor Bardega (62); 1:2 - Przemysław Szczupakowski (70); 2:2 (88)
Stal: Mateusz Wolański - Rafał Ożóg, Andrzej Wolański, Bartosz Nesterów, Adam Jakubowski, Kamil Sinkowski, Damian Michalak, Marcin Zajączkowski, Wiktor Bardega, Przemysław Szczupakowski, Mateusz Fabiszewski; trener Zbigniew Marzec
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-12, 08:38   

LZS Kadłubiec - Małapanew Ozimek 2:8; Zryw Szydłowice - Gazownik Wawelno 7:2

IX kolejka: Stal Brzeg - Piast Strzelce Op. 4:1; Olimpia Lewin B. - Skalnik Gracze 1:2; Gazownik Wawelno - LZS Kadłubiec 1:7; Jedność Rozmierka - Zryw Opole 8:4; Skalnik Tarnów Op. - Silesius Kotórz M. 1:2; Unia Tułowice - LZS Olszowa 3:0 v.o.; Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice 2:3

1. Silesius Kotórz M. 9 24 30:13
2. LZS Kadłubiec 9 20 33:19
3. Stal Brzeg 8 19 38:12
4. Jedność Rozmierka 8 17 52:20
5. Orzeł Źlinice 9 15 26:24
6. Olimpia Lewin B. 9 14 31:30
7. Unia Tułowice 8 13 20:16
8. Skalnik Gracze 9 12 17:29
9. Małapanew Ozimek 4 9 16:8
10. Zryw Opole 9 8 23:25
11. Gazownik Wawelno 8 6 14:28
12. Piast Strzelce Op. 9 4 14:30
13. Skalnik Tarnów Op. 8 4 15:34
14. LZS Olszowa 9 1 10:51
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, brzeg, juniorzy, stali


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu