Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
zagrożenie-info-okólnik do ludności-ważne dla każdego
Autor Wiadomość
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-13, 12:56   zagrożenie-info-okólnik do ludności-ważne dla każdego

Poznajcie oskarżenia Jane Burgermeister dotyczące skażonych szczepionek jakimi chcą nas uraczyć koncerny bigpharma,możliwy przymus szczepień także w Polsce
skład szczepionek na h1n1 niebezpieczny,informacje o składzie utajniane,porażające dane(ukrywane przez główne media) o powikłaniach poszczepiennych i zgonach w wielu krajach,szczepionka bezużyteczna wobec grypy z Ukrainy(nowy wirus),zawiera rtęć i inene paskudztwa,poznajcie fakty-strony www z informacjami:
www.theflucase.com(po angielsku)
www.grypa666.wordpress.com(po polsku)
www.swinskasprawa.pl
po więcej info piszcie na maile:
cheswaw@gmail.com
kontakt@swinskasprawa.pl
monitorpolski@yahoo.com
ważne!was także mogą zmusić,zatruć,być może nawet zabić!poznajcie fakty,to ważna sprawa społeczna.
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-11-14, 12:27   

Ja powiem tylko tyle..
Nie trzeba końca swiata by ludzkość wygineła. I tak sami się nawzajem wszyscy pozabijamy ; / :roll:
0 UP 0 DOWN
 
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-14, 16:58   cd

masz niestety dużo argumentów na korzyść twojego twierdzenia:(
napisałem krzykliwego newsa ,ale niech ludzie sami doczytają na podanych stronach-uważam,że każdy powinien to wiedzieć bo ważne,sami sobie-po lekturze-zrobicie swój pogląd
www.theflucase.com
www.grypa666.wordpress.com
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2009-11-14, 17:03   

cheswaw napisał/a:
ważne!was także mogą zmusić,zatruć,być może nawet zabić!poznajcie fakty,to ważna sprawa społeczna.


Mam wrażenie, że jedyną osobą jaką tutaj do czegokolwiek zmuszano (nie wnikam do czego) to autor tego tematu.
:evil:
Nie chcesz to się nie szczep, jaki problem.

Swoją drogą mam wrażenie, że to drugie konto Rysia H, chyba tak miał użytkownik z dziwnym podejściem do życia i "ojca dyrektora". I prezentował owe podejście w kilku tematach.

Cytując z jednego z linków autora pierwszego lepszego komentarza:
Cytat:
To się nazywa paranoja schizoidalna. ale mam dobrą wiadomość. Ta dla niektórych nie mała dolegliwość jest uleczalna. Na pewno w stopniu który nie wywołuje rodzaju mani prześladowczej której jesteście niestety ofiarami.
Ostatnio zmieniony przez ptak82 2009-11-14, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-14, 17:33   przesada

celowo zastosowałem wyolbrzymienie aby ludzie to czytali-zwłaszcza podane odnośniki,sprawa jest ważna i nie powinna stawać się przedmiotem żartów zanim się z nią nie zapoznasz-a potem rób jak wola...
stan prawny w Polsce rzeczywiście zezwala na przymusowe podanie leków w razie epidemii-zobacz International Health Regulations z 2005r,które RP ratyfikowała i polski plan pandemiczny
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-14, 17:35   

a rysia H nie znam,podobnie jak ojca dyrektora:)
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2009-11-15, 17:40   

Socjologia wiedzy zajmuje się tym w jaki sposób jakieś twierdzenia i poglądy stają się WIEDZĄ oraz są uprawomacniane jako NAUKOWE. Ta perspektywa pozwala zadawać ciekawe pytania dotyczące różnych dziedzin życia.

Podstawowym pytaniem jest: kto (a raczej czyje pieniądze) stoi za daną informacją? Proponuję poczytać, z jakich źródeł finansowane są ciała doradcze ONZ, WHO i Unii Europejskiej to może otworzą wam się oczy.
0 UP 0 DOWN
 
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-15, 17:53   

Jeśli to wiesz oświeć nas i podaj jakieś źródła lub odnośniki internetowe lub książkowe,koncerny mają wielki udział w finansowaniu agend ONZ-u jak WHO i w ciałach doradczych unii Europejskiej także,ale ich obecne działania mają więcej wspólnego z tzw."skokiem na kasę" niż z wiedzą-w ogóle nauka w dłuższej perspektywie wydaje się zagrażać samemu istnieniu ludzkości,zawsze podawałem właśnie medycynę jako przykład zmian na lepsze dzięki nauce,ale teraz wygląda na to,że i ten sąd trzeba nieco zrewidować-równowaga pomiędzy produkowaniem środków zaradczych na problemy społeczne dzięki nauce a produkowaniem samych tych problemów,i to systematycznie coraz to ostrzejszych,równowaga,która była zawsze krucha a od wynalezienia broni jądrowej mocno chybotliwa obecnie przechyla się w niepożądaną stronę-koncept masowych szczepień nie wiadomo czym(delikatnie ujmując)jest jednym z dowodów tego zjawiska,być może socjologicznie fascynującego,lecz idzie tu o ludzkie życie i zdrowie...:(
Mówiąc wprost-powinniśmy się organizować przeciwko konceptom przymusowych szczepień i na rzecz wypowiedzenia przez Polskę umów z WHO,zwłaszcza International Health Regulations z roku 2005 i następnych uważam to za konieczne i pilne,czy ktoś tutaj myśli podobnie jak ja?Wejdźcie na podane przeze mnie linki i poczytajcie...
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-11-16, 12:30   

Grypa666 dotarła i do mojego spokojnego miasta:) Przypomnę tylko że z faktu przeprowadzania manewrów wojskowych w ramach NATO jeszcze niedawno grypa666 głosiła że dojdzie do inwazji i desantu na USA. Naprawdę świetnie się te bzdury czytało. W listopadzie ponoć miała już nie żyć jedna trzecia ludzkości (nie wiem czy to na grypie czy na którymś z powiązanych blogów) a w Szwajcarii miano używać siły i wojska, żeby zaszczepić całą populację. Co też świadczyło o dobrym rozeznaniu w kwestiach światowych bo jak wiadomo każdy dorosły Szwajcar w wieku poborowym ma broń osbistą w domu ze służby zasadniczej. Ciekawie by to wyglądało nie?

Na głupotę i ignorancję szczepionki jeszcze nie wymyślono.
0 UP 0 DOWN
 
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-16, 14:29   o tym akurat nie wiedziałem

Mnie w całej sprawie interesowały tylko oskarżenia Jane Burgermeister,sporo informacji podawanych na grypa666 to zwykły spam,trzeba pewnej inteligencji aby się w tym nie utopić,ale są też pewne twarde fakty-immunitet koncernów na pozwy o powikłania poszczepienne,masowość szczepień,zmiana definicji pandemii w tym roku,5 lub nawet 8 szczepów grypy na Ukrainie
uważam,że wersja wydarzeń zgodnie z którą na Ukrainie wydostała się lub została użyta broń biologiczna jest całkiem podobna do prawdy w świetle ilości nowych szczepów grypy stwierdzonych zaledwie w10 dni-zwykle na jednym terenie nie ma więcej niż dwa szczepy grypy a tutaj -powiadają-aż 5 ,niektórzy mówią o ośmiu-to dla mnie wystarcza by stwiedzić,że sprawa śmierdzi....
Nie jesteśmy bezpieczni niestety,powinniśmy pilnie coś z tym problemem zrobić a
o tych rewelacjach na temat Szwajcarii nie słyszałem-to było na grypa666?Jeśli tak to należy delikatnie mówiąc mieć dystans do tych informacji,tym niemniej oskarżenia Jane Burgermeister są poważną sprawą.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-11-17, 00:34   

Tia, tylko dlaczego skoro grypa666 ma takie delikatnie mówiąc wtopy na takim poziomie mam w ogóle sobie zaprzątać głowę spamerem? W czym jest lepszy od jakiegokolwiek informacyjnego portalu który podlega prawu prasowemu?
0 UP 0 DOWN
 
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-17, 11:43   odp

tym,że oprócz tego spamu podaje ważne informacje, w tym także prawdziwe
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-11-18, 11:32   

a jak rozpoznać ważne, prawdziwe od spamu ? Gdzie tkwi wiarygodność źródła które oprócz podobno prawdziwych informacji podaje bzdury nawet nie tyle wyssane z palca, ile wynikające z kompletnego braku instytucji krytycznego myślenia? Jeżeli w przynajmniej dwóch anonsowanych jako ważne i prawdziwe informacje widać kompletne dyletanctwo, to dlaczego akurat w innych miał by się pokazać profesjonalizm?
Jakie są cechy prawdziwości i wiarygodności komunikatu grypa666?
0 UP 0 DOWN
 
cheswaw 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-11-18, 11:44   

lepiej korzystać z www.theflucase.com niż z grypa666,te cechy to: konkretne informacje(z wyłączeniem teorii spiskowych),zwłaszcza na temat kryminalnych zarzutów Jane Burgermeister i pozwów już złożonych iw innych państwach(Francja),także dane liczbowe dot.ofiar szczepień-porównuję je z innymi(prywatnymi)źródłami i znajduję jako wiarygodne,nie zwracać uwagi na różne wypowiedzi sugerujące co najmniej dziwaczny światopogląd tylko na te ściśle faktograficzne twarde dane...strona nie jest jakąś alfą i omegą,ale mówi coś o czym milczy mainstream i mówi w ważnej sprawie,jeśli znasz angielski to polecam raczej www.theflucase.com
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-11-21, 23:56   

Wiesz ja mainstreamie nie widzę specjalnie przemilczeń raczej widzę spór i to ostry między tymi którzy radzą szczepić szczepić i nawet chcą to i owo wcisnąć za kaskę a tymi którzy mówią żeby jednak poczekać na dobrą szczepionkę. No ale każdy niech sobie korzysta z własnych źródeł, why not:)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, do, kazdego, ludnosciwazne, zagrozenieinfookolnik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu