Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Akcja Policji na Oławskiej
Autor Wiadomość
pitcel 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Lip 2009

UP 11 / UP 4



Wysłany: 2009-12-27, 18:04   

Do RaZoR. Proponuję zmianę przepisów i zakazanie policji ścigania i zatrzymywania dealerów narkotykowych. W końcu to sama śmietanka, która uczciwą pracą napędza gospodarkę. A leczenie narkomanów i inne koszty społeczne wynikające z narkomani, co tam prof. RaZoR na pewno coś wymyśli.
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-12-27, 18:50   

pitcel palisz papierosy?? ale na 100% jeszcze pożywienie bo bez niego nie możesz żyć tak samo jak narkoman bez narkotyków. narkomana nie da sie wyleczyć

a po drugie zobacz jak jest w Holandii albo w Kanadzie. pisze tu o marihuanie


polecam hyperreal.info/marihuana_będzie_legalna


hyperreal.info/czechy_depenalizują_narkotyki Polska sto lat za murzynami

hyperreal.info/lsd_uleczy_lęki
Ostatnio zmieniony przez RaZoR 2009-12-27, 18:59, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-12-27, 19:05   

RaZoR napisał/a:
po drugie zobacz jak jest w Holandii
tak, tak.. szczególnie po tym jak nie mogą sobie teraz poradzić z tysiącami uzależnionych osób, oficjalnie władze holenderskie o tym mówią, a z racji twego wieku widzę tylko zainteresowanie tym tematem
0 UP 0 DOWN
 
pitcel 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Lip 2009

UP 11 / UP 4



Wysłany: 2009-12-27, 19:18   

RaZoR nie mam ochoty Cię przekonywać i wchodzić z Tobą w głębszą polemikę, proszę Cię tylko nie wciskaj mi tutaj jakiejś ciemnoty nt. papierosów. Jeśli masz ochotę poczytać to odsyłam do raportu pod tytułem "Oszacowanie Kosztów Społecznych Narkomanii w Polsce" . Pewne fakty pozostają bez dyskusji.
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-12-27, 19:32   

slawq, interesuje się wieloma rzeczami które są ukrywane dla ludzkości np. 11 września i takie tam inne

pitcel powiedz mi ile osób umiera od papierosów alkoholu marihuany lsd grzybków halucynatyków i takie tam i tedy sie dowiesz jaki jest prawdziwy narkotyk i to jeszcze legalny

polecam "Superchwast - Marihuana" Film Dokumentalny albo posłuchajcie

a gdy czytan głupoty na temat że marihuana niszczy wątrobowe to śmiać mi sie chce w końcu amerykanie leczą raka wątroby substancja o nazwie THC
0 UP 0 DOWN
 
pitcel 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Lip 2009

UP 11 / UP 4



Wysłany: 2009-12-27, 20:14   

RaZoR nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą marihuaną. Czy w moim komentarzu pojawia się chociaż jedno takie słowo, bądź jakieś wywody nt. uszkodzeń wątroby??
Mocno nad- interpretujesz moje słowa, albo nie rozumiesz co napisałam.
Ponadto chciałam zaznaczyć, sprawę znam tylko z pracy, ale z tego co pamiętam to chłopaki rozprowadzali nie tylko marihuanę, ale również ekstazy i amfetaminę.
Ale muszę Ci powiedzieć RaZoR, że podziwiam Twoją mądrość życiową i ogromną wiedzę , mam nadzieję, że kiedy dorosnę będę taka jak Ty.
0 UP 0 DOWN
 
wtelecki 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-28, 10:42   

RaZoR napisał/a:

pitcel powiedz mi ile osób umiera od papierosów alkoholu marihuany lsd grzybków halucynatyków i takie tam i tedy sie dowiesz jaki jest prawdziwy narkotyk i to jeszcze legalny


... Złe porównanie ... Lsd Grzybki i Maryha itd... są środkami zabronionymi.... więc logiczne jest że jest stosunkowo mniej uzależnień niż uzależnien alkoholowych czy papierosowych. To chyba zrozumiałe skoro tak się wnikliwie tym interesujesz. Natomiast powiem tak... co sobie kto robi to jego prywatna sprawa.... chcesz jarać - jaraj, chcesz ćpać - ćpaj, Tylko jak chcesz się zabijać to tak, abym ja na tym nie cierpiał, ja, mój portfel, moje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Jeżeli masz łazić naćpany czy najarany (wszystko jedno) po mieście siać borutę... to jestem przeciw, ale jezeli masz być szczęśliwy, siedzieć na du... pie spokojnie w domu jestem za. Ja osobiście ręki bym po to nie sięgnął - grunt do dobrze bawić się z trzeźwym umysłem.
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-12-28, 13:03   

wtelecki jestem takiego samego zdania

pitcelpisze o marihuanie bo na ten temat kiedyś dużo czytałem
0 UP 0 DOWN
 
kill 

Wiek: 46
Dołączył: 31 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-12-31, 15:45   

simon napisał/a:
Mam nadzieje że ten KOZACZECZ posiedzi troszke jeszcze powinni sie zabrac za jego koleszków z oławskiej bo jest tam ich kilku....


Simon .Ty się chyba smierci nie boisz,tym co napisałeś. Chłopaku przyjdz do nas na Bronx i powiedz to tym co masz na mysli!!!Nie mieszkałes na Oławskiej to nie wiesz jakie tam jest życie i nie wypisuj mi na forum kogo mozna byłoby jeszcze zamknąć .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-31, 17:11   

Temat chyba idzie w złą stronę.
Niech Policja robi co do niej należy i zostańmy przy tym, że oni wiedzą co do nich należy.
Na rozmowy o szkodliwości marihuany też są odpowiednie tematy... i bez sensu jest porównywać jej palenie, czy rozprowadzanie i inne zbrodnie.. bo wszystko się charakteryzuje swoją szkodliwością.
Myślę, ze forum to też nie jest miejsce to jakiś przepychanek czy gróźb.
Standardowo skupmy się na merytorycznych argumentach i w temacie.
0 UP 0 DOWN
 
jagienka12 


Wiek: 49
Dołączyła: 10 Sie 2009

UP 12 / UP 15



Wysłany: 2009-12-31, 18:54   

Chłopaku przyjdz do nas na Bronx i powiedz to tym co masz na mysli!!!Nie mieszkałes na Oławskiej to nie wiesz jakie tam jest życie i nie wypisuj mi na forum kogo mozna byłoby jeszcze zamknąć .[/quote]


A to mnie teraz rozbawiłeś :shock: .Jaki znowu Bronks, te krasnale z sinymi kinolami wystającymi pod sklepem to pewno jeszcze jakieś "gangsta". Yo men


Moderowany przez smooth:
Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Ten post nie jest związany z tematem w którym został napisany
Ostatnio zmieniony przez smooth 2009-12-31, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
OB-ser-vator 
fotka niezła co



Wiek: 66
Dołączył: 30 Cze 2008

UP 2 / UP 5


Skąd: ano z polski

Wysłany: 2010-01-03, 01:50   

RaZoR co ty wiesz o (LSD, marichuanie, extazie itp) zabijaniu, powiedziałby, szacunek dla niego, Linda,młody jesteś i głupi, nie bierz tego powaznie, głupi jesteś intelektualnie, i taki pozostaniesz dopóki nie wydoroślejesz, no i jeszzcze jednego nie rozumiem, a mam te swoje 5dziesiąt parę lat, co ci się kojarzy z datą 11 września, bo to możesz pamietać jedynie z opowiadań
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2010-01-03, 12:17   

OB-ser-vator z 11 września to powstanie warszawskie;] możesz mnie oceniać na forum ale tak naprawdę mnie nie znasz i nie wiesz jaki jestem

OB-ser-vator napisał/a:
głupi jesteś intelektualnie, i taki pozostaniesz dopóki nie wydoroślejesz
może już wydoroślałem?? nie znasz nie oceniaj
0 UP 0 DOWN
 
Dżoker 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Sty 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-03, 13:00   

OB-ser-vator napisał/a:
RaZoR co ty wiesz o (LSD, marichuanie, extazie itp)



a Ty co o tym wiesz , jeśli łaska zapytać ?

a tak nawiasem mówiąc,
w pełni zgadzam sie ze zdaniem wtelecki, nic dodać nic ująć.
0 UP 0 DOWN
 
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-01-03, 20:29   

Jak już tak o narkotykach piszecie każdy swoją mądrość przedstawia poczytajcie troche http://abc.narkotyki.webpark.pl/marihuana.html
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: akcja, na, olawskiej, policji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu