Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-06-23, 10:24
Brzeska
Autor Wiadomość
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 15:49   

Kiedyś udiadłem tam w częśći restauracyjnej, obsługiwał mnei jakiś niby-kelner niby sprzątacz, ciężko powiedzieć, w każdym razie maniery i wprost "zawrotna" szybkość obsługi (sam musiałem w końcu się przejść do lady) pozostawiały wiele do życzenia. Najwyraźniej zostałem otaksowany jako student co to napiwku nie da - i fakt - nie dał. Poza tym oto incydentem brzeska kojarzy mi się z pizzą i Warką Strong i doborowym towarzystwem :] ale to było daaawno temu
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-03-15, 00:14   

jak to dziś moja siostra stwierdziła: "my tu chodzimy od takiego :wink: " czyli o kurde to już 10 lat :D :D ... pizza wyśmienita.... obsługa hmm już na dzień dobry :D :D kilka razy zdarzyło mi się wyjść i nie zapłacić :D :D i jakoś awersji nie było :D :D zawsze oczywiście wracałem i płaciłem :D :D w atmosferze śmiechu :D :D ..... niezapomniane chwile i imprezki.... żywiec zawsze ten sam.... a jedyne co mi się nie podoba to brak rezerwacji stolików i mało miejsca :(

a i baaaaaaaaardzo ładna pani <pewnie panna :wink: > za barem
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-15, 00:21   

A ja pamiętam jak tam stały budki i w jednej były lody z automatu, takie włoskie, kręcone... dawne czasy, staro się czuję. W każdym razie ta knajpa nie jest od zawsze.
Poza tym mi się tam podoba. Zresztą nic innego nie powiem - koleżanka to prowadzi. Mogę przekazać uwagi. Mnie się tam podoba :)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-03-15, 00:36   

a budkę zamykano czasem i sprzedawano gofry... ale lody były lepsze :D

Brzeska to już swoisty symbol dla mnie Brzegu..... bo gdy mówię idziemy na piwo.... wiadomo Brzeska...... idziemy coś zjeść.... Brzeska..... idziemy na kawę......Brzeska

ale tak naprawdę o sile tego miejsca stanowi jego połóżenie w środku miasta no i przede wszystkim < i nie zgodzę się z niektórymi wcześniejszymi wypowiedziami> obsługa :!:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 13:49   

Ostatnio miałem maraton po knajpach i muszę stwierdzić że najsłabiej wypadła Herbowa!!! W brzeskiej nowa kelnerka ale muszę powiedzieć że radziła sobie bardzo fajnie. Wzorowa obsługa. Przeciwieństwo do Herbowej.
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-27, 02:00   

Po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii jestem w szoku :shock:
Ja zawsze uważałem Brzeską za najlepszą knajpę i to było dla mnie bez dyskusyjne...
A tu takie opinie, nadal nie wierze :/
Uważam, że Brzeska jest wypas, ceny najniższe w Brzegu! jedzenie wyśmienite czy to Pizza czy barszcz z uszkami :) No i kartą przyjmują co w Brzegu jest rzadkością :/ A obsługa zawsze jest przemiła, sympatyczna i szybciutka, no wiadomo, że jak jest full ludzi to trzeba poczekać! A pizza z Brzeskiej była dla mnie zawsze ideałem pizzy :) Kocham Wegetariańską i 4 Pory Roku :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 08:03   

stempol, zgadzam się z Tobą w 100% dlamnie Brzeska też jest najlepsza restauracją w Brzegu, pizza jest chyba w Brzegu najtańsza tam? ale moge się mylić jeśli tak nie jest to nadrabia grubością ciasta dostajesz pulchną pizze a nie sprasowane ciasto jak w innych lokalach :)
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-27, 11:22   

Pizza jest najtańsza w Brzegu (i nie tylko)z całą pewnością, ale nie tylko soki inne rzeczy również :) A co do tłoku to jak ktoś idzie w sobotę czy niedzielę po południu to zawsze jest full, i nie ma co się dziwić:)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 11:27   

ja tam na tłok nie narzekam :) zawsze można usiąść i oblukac plejade kobitek :P

w sumie poza pizzami, jakimiś daniami polskimi to tam nic nie jadam ale pizza pierwsza klasa\, jedyny minus że nie mają pizzy na telefon z dojazdem....
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-27, 12:34   

no niestety nie mają, można jedynie zamówić przez tel ale trzeba przyjść sobie po nią :/
Ja też nie narzekam na tłok bo raczej w szczytach nie bywam, pisałem a propo wcześniejszych narzekań. Kolejnym minusem jest brak możliwości rezerwacji, choć ich też trzeba zrozumieć, że rezerwacja jest kłopotem dla nich...
Ostatnio zmieniony przez stempol 2007-05-27, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 12:37   

stempol napisał/a:
Kolejnym minusem jest brak możliwości rezerwacji


A w tej drugiej części Brzeskiej nie można dokonać rezerwacji ? Bo z tego co mi wiadomo - to można !!
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-27, 13:14   

smooth napisał/a:
A w tej drugiej części Brzeskiej nie można dokonać rezerwacji ? Bo z tego co mi wiadomo - to można !!

Ja chciałem po rozdaniu świadectw zarezerwować dla klasy, to mi powiedzieli, że nie rezerwują, żebyśmy wysłali kogoś wcześniej, żeby zajął miejsca :/ (tylko wszyscy byli na akademii)
0 UP 0 DOWN
 
qvist 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z domu

Wysłany: 2007-06-16, 15:22   

W części restauracyjnej raczej mozna rezerowowac miejsca ( albo mozna jesli np. jest jakas rocznica czy cos podobnego ) . Minusami Brzeskiej jest wlasnie to, ze w szczycie sezonu nie ma miejsc, czasami trzeba dlugo czekac na zamowienie i brak dowozu na telefon. :)
0 UP 0 DOWN
 
sylwia24 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-18, 20:56   

Cześć wszystkim.Ja też lubię chodzić do BRZESKIEJ ale muszę powiedzieć że ostatnio bardzo popsuła sie pizza i niestety chodzę już tylko na piwko ,poza tym lokal fajny i miła obsługa.POPZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-07-03, 00:14   

no tak...obsługa - na +, pizza +/-, piwko +, ogolnie całkiem przyzwoicie a ceny na -.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu