Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozpoczęcie Sezonu 2010
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-03-21, 21:09   

Djpatrix2000 napisał/a:
sqt


nie uważasz, że to trochę "pedalsko" brzmi ?? wiem wiem cyna i wszystko...


szkoda, że nie ma tylko więcej takich osób... pozdrawiam gościa, który pseudo chopperem blokował wczoraj drogę nie dając skręcić na skrzyżowaniu :)
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2010-03-23, 10:02   

skuter to nic innego jak "kibel" ten sam sposób ułożenia nóg i ten dźwięk czasem i zapach.. pseudo motorowerzyści którzy nie znają zasad ruchu drogowego i kultury na drodze nie powinni się dopytywać o rozpoczęcie sezonu, ponieważ nie lubię młodych cwaniaków udających zawodowców, 16 lat tata kupił skuter wiatr w d***e i 80 na blacie. ostatnimi czasy jeden pseudo motocyklista wymusił na Mnie pierwszeństwo gdy go zdeklasowałem go klaksonem pokazał Mi faksa:) otworzyłem okno podjechałem na odległość wzrokową a On powiedział, że Mi jego brat wpier***i :) nie miałem siły być na niego zły:) pozdro motorki. sry za :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2010-03-23, 10:49   

Tak na dobrą sprawę...
Kto tych "młodziaków"(a i starym nie brakuje) miał nauczyć kultury zachowania na drodze/ulicy?. Jak znam życie - za kilka lat oni to samo będą pisać o swoich następcach.
Każdy kiedyś był dzieciakiem, młodziakiem itd. i każdy(niemal) próbował się ścigać na tym co wówczas jeździło.

Kultura na drodze i traktowanie innych użytkowników dróg na zasadach równoprawności następuje pewnie po pierwszym milionie kilometrów...
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-04-04, 07:42   

Trochę odświeżę temat. Sobota wieczorem, jadę swoim wozem w kierunku Lubszy , na blacie 80 , na tylnym siedzeniu psy podziwiają krajobraz. w tylnym lusterku , co jakiś czas obserwuję samochód na niemieckich numerach, kierowca zapewne jedzie do domu na święta. Nagle ryk silnika i w ułamku sekund wariat na ścigaczu zjawia się znikąd i niknie w dali , grzał ok. 120 , jak nie więcej, nic nie robiąc sobie z jadących z przeciwka. O ile kierowcy samochodów w ostatnich dniach jeździli grzecznie , nawet ci na warszawskich blachach starali się, to motocykliści nadal mają wszystko gdzieś. Wpis nie jest porażający, ale taka zwykła opowieść z trasy.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-04-04, 08:39   

Sezon motocyklistów się zaczyna dopiero. Chcą się wyszaleć. Byle by warzyw nie trzeba było zbierać.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2010-04-04, 09:33   

To ja dla odmiany napisze coś pozytywnego :-P
Wczoraj sobie autem jechałem 60 (ograniczenie do 60 ) w lusterku zobaczyłem motor. Jechał niezbyt szybko ok 80. Auta z naprzeciwka jechały, więc zjechałem blisko prawej (w tym miejscu dosyć szeroka jest droga). Motocyklista mnie wyprzedził (dalej jechał dosyć wolno). Pomrugał mi kierunkowskazami. Dodam że był to motor typu ścigacz. Więc jednak nie każdy to wariat :-P
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-04-05, 07:18   

Oczywiście, że nie każdy " ścigacz ' to wariat, ale takich grzecznych , jak ten, którego spotkałeś , to ze świecą szukać.
0 UP 0 DOWN
 
Nadzieja 


Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-12, 20:27   

Hej jestem nowa a konto zalożyłam tylko po to aby zapytać:
Zawsze na rozpoczecie i zakonczecie sezonu motocyklowego czy w stuncie są zloty a teraz mamy już listopat nic nic niekawego nie ma
Ps, nie chcem odpowiedzi ze pas zamkniety czy coś pytam bo zawsze jakieś ciche imprezy są i ci z pasją kończą sezon wiec ktoś coś wie?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2010, rozpoczecie, sezonu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu