Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego wszystko tylko nie PO?
Autor Wiadomość
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-14, 09:44   

Bronek zapewne wygra, ale zastanawiam się
mulder napisał/a:
odniosłem wrażenie, że Komorowski nie wypadł źle

Chyba najgorzej z całej 4. Obryty na pamięć scenariusz napisany przez Ochwatowicza (czy jak mu tam). Pocieszające jest to, że wszyscy prezentowali poglądy lewicowe. Komorowski przeciw prywatyzacji, Kaczyński o szczęściu jakim są dzieci i ani słowa o "mordowaniu" zarodków i więzieniu za in vitro. W miarę naormalnie wypadł Pawlak, a apel Napieralskiego do zauroczonych PO był najlepszy :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-14, 09:46   

Nie można edytować, a pierwszy wers przydałoby się usunąć.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-14, 10:06   

najlepiej w tv wypadł Napieralski. ale cóż z tego? marzy mu sie II tura. marzyciel :)
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2010-06-14, 13:16   

Cytat:
Zamiast tego mamy nawoływanie do wojny domowei


Dobrze, że jeszcze mamy wybór i jest Mahatma Gandhi... znaczy się Jarosław Kaczyński :D

Marcim B. napisał/a:
Kaczyński o szczęściu jakim są dzieci


Nie oglądałem, ale jak widzę mogło być ciekawie :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-14, 16:39   

Ja rzuciłem okiem. Jak dla mnie Napieralski to takie skrzyżowanie Kwaśniewskiego z Lepperem. Pawlak kompletne nieporozumienie, Bronek jak to Bronek no i Jarek też jak to Jarek. W sumie to co możemy oceniać w takiej debacie - kompetencje do zarządzania? Czy kompetencje do wystąpień medialnych?
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-14, 20:30   

Masz rację, zbyt mało czasu na wyrobienie opinii, dlatego jedynie debata trzech pierwszych w TVN miałaby sens.
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-15, 00:58   

Ja obejrzałem debatę na UW zamieszczoną na YouTube. Moim zdaniem najlepszy był Janusz Korwin Mikke. Nie było tam Kaczyńskiego, ani Napieralskiego. Komorowski czytał dyrdymały z kartki. Niektóre wypowiedzi kandydatów pozostałych - np. Leppera i Ziętka, niczym z dobrej komedii.

Na debatę w TVP miałem zamiar zerkać. Nie miało tam być Komorowskiego - gdy włączyłem TV ujrzałem materiał filmowy o tym cudownie przybyłym kandydacie, toteż czym prędzej przełączyłem kanał na studio przedmeczowe. Tyle z oglądania debaty.

Jakże śmiesznie brzmią słowa JKM o bandzie czworga. Szkoda tylko, że są prawdziwe =)

A tu coś o super telewizji publicznej:

http://www.youtube.com/watch?v=P3Qvx8cC7i4

I z tej samej serii - dzieci, sielanka i super kandydaci kontrastujący z oszołomami, którym coś gdzieś miga. Manipulacyjny majstersztyk :oops: :

http://www.youtube.com/wa...player_embedded


Ciekawią mnie także sondaże przedstawiane przez prasę i tv. Może dowiemy się kiedyś jaka jest zawartość cukru w cukrze, tzn. sondażu w sondażu, czy coś w tym stylu.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-15, 06:45   

Czy JKM jest za legalizacją marihuany?Zdaje się , że tak, stąd też jego poparcie u młodych osób.Ten człowiek jest zabawny .
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-15, 06:58   

Moje dla niego poparcie nie ma nic wspólnego z marihuaną. Ten człowiek przede wszystkim nie jest głupi, a takim pokazuje go telewizja - jako dziwaka. Wyciąć wypowiedź z kontekstu, podstawić kabaretową muzyczkę i robimy z gościa klauna. Każdy będzie zabawny.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-15, 07:02   

Wybacz, akurat śledzę jego barwne wystąpienia od kilku lat w przeróżnych programach publicystycznych " na żywo" i uważam, że jest to wyjątkowo zabawny folklor polityczny.
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-15, 07:08   

Rozumiem. Wolę jednak te zabawne wystąpienia od pokazywania kandydata na placu zabaw, czy odwiedzającego przedszkole. I wolę te skrajne, wypowiadane nawet z nutką chamstwa poglądy od jeszcze głupszych frazesów bez pokrycia serwowanych przez wiodących kandydatów... Dla mnie cała Wiejska to folklor...
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-06-15, 10:45   

Deathwing napisał/a:
Wolę jednak te zabawne wystąpienia od pokazywania kandydata na placu zabaw, czy odwiedzającego przedszkole.

Ale takie wizyty niestety muszą się odbywać jeżeli ktoś myśli o wygraniu wyborów. Być może dla wszystkich kandydatów takie odwiedzanie przedszkoli, sadzenie drzewek itp. mają takie samo znaczenie i po wyłączeniu kamer pada pewnie często "k...a nareszcie koniec tego teatrzyku". Niestety elektoratowi trzeba dać to czego oczekuje i jeżeli takie zabiegi pomagają w podwyższeniu słupków to będą nadal funkcjonowały niezależnie od osobistego do nich stosunku poszczególnych kandydatów oraz reprezentowanej opcji politycznej.
mulder napisał/a:
akurat śledzę jego barwne wystąpienia od kilku lat w przeróżnych programach publicystycznych " na żywo" i uważam, że jest to wyjątkowo zabawny folklor polityczny

Deathwing napisał/a:
I wolę te skrajne, wypowiadane nawet z nutką chamstwa poglądy od jeszcze głupszych frazesów bez pokrycia serwowanych przez wiodących kandydatów...
Pomysły oderwane od realności i możliwości wprowadzenia w życie niestety są równie niewiele warte co świadome kłamstwa. JKM niestety pośród niewielu naprawdę wartościowych choć kontrowersyjnych pomysłów ma też wiele zupełnie oderwanych od rzeczywistości. To go niestety dyskwalifikuje.

Co do samej debaty, to już sama jej formuła nie napawała optymizmem odnośnie jej merytorycznej zawartości. Odpowiadanie kolejno na z góry wiadome pytania, brak możliwości ustosunkowania się do wypowiedzi kontrkandydatów... niewiele z tej "debaty" mogło wyniknąć i niewiele szczerze mówiąc wynikło.
Kto wypadł najlepiej, chyba nikt.
Komorowski musiał przyjść bo pro-PiS-owskie TVP wystawiłoby puste krzesło więc nawet przyjście i nie zabranie głosu na żaden temat nie przyniosłoby tak negatywnych skutków jak puste krzesło dla niego przeznaczone. Chyba jako jedyny miał odwagę (pomimo tej bzdurnej formuły pseudo debaty) zaatakować bezpośrednio kontr-kandydatów. Odbiegł tym trochę od mdłego wizerunku.
Kaczyński porażka, zakłamanie - nawet w kwestiach tak radykalnie przez PiS traktowanych jak in-vitro czy obecność polskich wojsk na bliskim wschodzie nie potrafił otwarcie wypowiedzieć swoich poglądów. Szczególnie w kwestii in-vitro. I nie zmienił tego fakt, że Komorowski przypomniał mu o tym, że właśnie PiS dwukrotnie zgłaszał projekt ustawy wprowadzającej karanie więzieniem za stosowanie in-vitro. A tu usłyszeliśmy "in-vitro jako ostateczność, dzieci to największe szczęście, jest wiele sposobów walki z bezpłodnością..." bla-bla-bla. Tchórzostwo przed słupkami. Nic więcej.
Pawlaka dyskwalifikuje niemrawy sposób bycia. Zero życia. Nie mówił nawet źle ale nawet minuta przeznaczona na próbę wysłuchania tego co ma do powiedzenia mogłaby się skończyć drzemką.
Napieralski... nie wiem, ale jakoś po tej debacie przylgnęło mi w głowie do jego osoby określenie "piękny lolo". Amerykański uśmiech niezależnie o czym mówił, lekko zniewieściały ton wypowiedzi i ten apel do zwolenników Komorowskiego :D

Generalnie zamiast "debaty" można było równie skutecznie urządzić oficjalny odczyt programów wyborczych przez Lucjana Szołajskiego czy Krystynę Czubównę :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-06-29, 21:01   

Poproszę o wykładnię:


1.
http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1a6f4

2.
http://www.newsweek.pl/ar...wskiego,61215,1
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-30, 02:17   

Rich Kramer napisał/a:
Poproszę o wykładnię:


Wykładnia nr 1

Wykładnia nr 2
:wink:
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-06-30, 15:25   

smooth napisał/a:
Rich Kramer napisał/a:
Poproszę o wykładnię:


Wykładnia nr 1

Wykładnia nr 2
:wink:



teraz rozumiem :)

Natomiast jako pointa:

http://praca.gazetaprawna...z_w_sejmie.html
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dlaczego, nie, po, tylko, wszystko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu