Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdjęcia wyborcze?
Autor Wiadomość
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-11, 23:44   

Za to POPIS siema dobrze :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-11, 23:47   

PO i PiS świetnie się bawił na dzisiejszym koncercie. A SLDowcy siedzieli smutni w Komiteciku .
0 UP 1 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-12, 00:54   

jak już tak mówicie o kiełbasie piwie musztardzie... to może Pasztet do tego :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-12, 05:17   

Ta :) . Z Pasztetami wczoraj siedziałem... tfu... ten znaczy SenorosPasztetos zasiedli do mego stolika nie wiedząc (chyba), że oto ze strasznym Franco zasiadają ;) .

A czy misie wydaje, czy Kukiz i cały ten tłum wczoraj nieźle polewał z niejakiego Napierd... Napierniczak... nie no... jak to było?

W każdym razie PO i PiS (w Brzegu przynajmniej) jakoś się dogaduje (przynajmniej na scenie... to znaczy pod sceną.... tzn przy scenie....) . I oby tak dalej :) .

A Eseldekom warto zadedykować ulubiony utwór mojego Ś.P. Ojca, który popłakał się (ciekawe z czego...), kiedy "Sztandar PZPR" kazano wyprowadzić, a tłum dygnitarzy śpiewał "Bój to jest nasz ostatni".

Piękne chwile były. Szkoda, że to tylko pozory były. Teraz taki na przykład dygnitarz sobie wójtem być potrafi, peselem ściemniać media, wały próbować na kilkadziesiąt milionów wykręcać, w Don Kichota się nie bawić (się Cervantes w grobie....), a nade wszystko z trudem i powoli powracające do życia tereny inwestycyjne plugawic jakimiś rtęciami i innym oparami. 70 tys ton odpadów (tzn tego, co zostaje po ich oczyszczeniu) przejeżdżających przez nasze miasto i składowanych tak na oko jakieś4 km od mojego domu...
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2010-06-12, 13:01   

A wracając do tematu, to "jaki prezydent taka wystawa" ;)

Zdjęcia nieciekawe, zainteresowanie żadne (mimo tłumów na mieście w sobotnie południe), a ekspozycja "na płocie" mówi sama za siebie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-12, 13:28   

Też zauważyłem zerowe zainteresowanie "wystawą" przechadzając się dziś ulicą Długą :wink:
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-06-12, 13:43   

Mrówa napisał/a:
Też zauważyłem zerowe zainteresowanie "wystawą" przechadzając się dziś ulicą Długą

A ja zauwazylem, ze ludzie ogladaja. Czesc podchodzi i przyglada sie uwazniej, inna czesc podchodzi blisko, patrzy co to i natychmiast odchodzi.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-12, 14:14   

skalpel napisał/a:
a ekspozycja "na płocie" mówi sama za siebie


tutaj to akurat nie ma nic do tego... w opolu też ustawiają wystawę na takich 'plotach'
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2010-06-12, 15:20   

Pan_Pasztet,

ale czy Twoim zdanie to się ładnie prezentuje? Pomijając sympatię czy też antypatię, to myślę że zdjęcia najważniejszej osoby w państwie powinny być prezentowane lepiej, a nie na jakimś płocie, który wygląda jakby był częścią ogrodzenia budowy... :roll:

I raczej podążałbym przykładem Wrocławia, gdzie wszelkie wystawy na rynku to eleganckie tablice. Oczywiście to dużo bardziej kosztowne, ale... No wiadomo o co chodziło ;)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-12, 23:44   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A Eseldekom warto zadedykować ulubiony utwór mojego Ś.P. Ojca, który popłakał się (ciekawe z czego...), kiedy "Sztandar PZPR" kazano wyprowadzić, a tłum dygnitarzy śpiewał "Bój to jest nasz ostatni".

Piękne chwile były. Szkoda, że to tylko pozory były. Teraz taki na przykład dygnitarz sobie wójtem być potrafi, peselem ściemniać media,


Franek, zlituj się. Co ma SLD do wójta? Ty weź sobie sprawdź kto gdzie do jakiej partii należy i później pisz.
Chyba, że znowu nam pasztet... znaczy ten, kalambur szykujesz karkołomny.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-13, 06:09   

[quote="skalpel"]A wracając do tematu, to "jaki prezydent taka wystawa" ;)

Tak. i jeszcze : " jaki Prezes , taki dąb".
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-06-13, 16:25   

Czyżby przypadek, że zdjęcia pojawiły się obok kościoła?

We Wrocławiu nie stawiali zdjęć, tam rozdawano ulotki pod kościołami. Ale jak widać i to ludziom przeszkadza:

http://wybory.gazeta.pl/w...kosciolami.html


Jacku dlaczego PiS tak ukochał kościoły jeżeli chodzi o wybory? Czyżby dlatego, że 80% głosujących to właśnie starsi ludzie wychodzący z kościołów?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-13, 16:33   

80% głosujących to ludzie starsi. Czy to znaczy że uważasz ludzi młodych za niczym się nie interesujących głupków? Ja uważam że ludzie młodzi w znacznej częsci głosują. A co do kościołów. Jak wiesz w niedziele sporo ludzi rzeczywiście chodzi do kościoła. Z tego co wiem nie jest to zakazane. Więc tam ich najłatwiej spotkać w niedziele. W niedzielę człowiek ma więcej czasu i się nie spieszy.
A co do putania-czy to przypadek że zdjęcia pojawiły się obok Brzeskiego Domu Kultury który był współorganizatorem wystawy? Yasiu widzę że za chwilę będzie Ci przeszkadzało że zdjęcia są kolorowe, aa nie czarno-białe, w takim formacie a nie większym lub mniejszym. Zaczyna mnie śmieszyś takie marudzenie. Wystawa stoi, sporo ludzi ją ogląda i tyle. Jeżeli Ci to przeszkadza zawsze możesz przenieść kościól św. Mikołaja gdzieś indziej :wink:
0 UP 1 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-13, 16:33   

80% głosujących to ludzie starsi. Czy to znaczy że uważasz ludzi młodych za niczym się nie interesujących głupków? Ja uważam że ludzie młodzi w znacznej częsci głosują. A co do kościołów. Jak wiesz w niedziele sporo ludzi rzeczywiście chodzi do kościoła. Z tego co wiem nie jest to zakazane. Więc tam ich najłatwiej spotkać w niedziele. W niedzielę człowiek ma więcej czasu i się nie spieszy.
A co do putania-czy to przypadek że zdjęcia pojawiły się obok Brzeskiego Domu Kultury który był współorganizatorem wystawy? Yasiu widzę że za chwilę będzie Ci przeszkadzało że zdjęcia są kolorowe, aa nie czarno-białe, w takim formacie a nie większym lub mniejszym. Zaczyna mnie śmieszyś takie marudzenie. Wystawa stoi, sporo ludzi ją ogląda i tyle. Jeżeli Ci to przeszkadza zawsze możesz przenieść kościól św. Mikołaja gdzieś indziej :wink:
0 UP 1 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-13, 16:35   

80% głosujących to ludzie starsi. Czy to znaczy że uważasz ludzi młodych za niczym się nie interesujących głupków? Ja uważam że ludzie młodzi w znacznej częsci głosują. A co do kościołów. Jak wiesz w niedziele sporo ludzi rzeczywiście chodzi do kościoła. Z tego co wiem nie jest to zakazane. Więc tam ich najłatwiej spotkać w niedziele. W niedzielę człowiek ma więcej czasu i się nie spieszy.
A co do putania-czy to przypadek że zdjęcia pojawiły się obok Brzeskiego Domu Kultury który był współorganizatorem wystawy? Yasiu widzę że za chwilę będzie Ci przeszkadzało że zdjęcia są kolorowe, aa nie czarno-białe, w takim formacie a nie większym lub mniejszym. Zaczyna mnie śmieszyś takie marudzenie. Wystawa stoi, sporo ludzi ją ogląda i tyle. Jeżeli Ci to przeszkadza zawsze możesz przenieść kościól św. Mikołaja gdzieś indziej :wink:
0 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: wyborcze, zdjecia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu