Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
To już jest wojna pod krzyżem
Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-07-15, 17:09   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Ktoś, to po usunięciu tego krzyża pozostanie Ci krzyż na Giewoncie


spokojnie on jest następny na mojej liście ]:->

Jacek Jastrzębski napisał/a:
poza tym powinieneś jeszcze zlikwidować Polski Czerwony Krzyż


widzę, że już Ci się całkiem mieszają symbole religijne z innymi.

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Krzyż Walecznych.


no patrząc na ostatnią historię tego krzyża, to to zadanie dla Ciebie, w końcu to było jedno z głównych oznaczeń PRL-owskiej władzy, więc jakże to możesz popierać coś co było rozdawane przez agentów? :>

sikork napisał/a:
powinieneś jeszcze wyciąć krzyż na du.pą


no by się przydało :D ...albo chociaż czymś nasmarować ;)
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 17:15   

Ktoś, jak widzę poziom kibla najbardziej Ci odpowiada. Mnie nie. ale tym sie właśnie różnimy. ja jestem człowiekiem cywilizowanym, a Ty kopro-analnym oszołomem. Tylko jak już tam wskoczysz nie zapomnij za sobą spuścić wody
Sikork, nie wiedziałem że jesteś psychiatrą. Ale po twoich wypowiedziach wiem że jesteś zwyczajnym burakiem i z łapci wystaje ci sporo słomy. jak widać od siedzenia w pobliżu Bartka nie przybyło Ci ani trochę jego klasy i kultury.


Uwaga
Autor tego postu otrzymuje ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2010-07-26, 23:13, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-07-15, 17:22   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
a Ty kopro-analnym oszołomem.



no jeśli cywilizowany człowiek wyzywa drugiego osobnika od analnych oszołomów podczas normalnej dyskusji, no to cóż wolę być niecywilizowanym oszołomem z nutką taktu i kulturą osobistą.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 17:25   

No popatrz, juz zapomniałeś co napisałeś o smarowaniu d..y? taka słaba pamięć? czy wybiórcza? Nutka taktu, kultura osobista? sądzę że kiedyś o tych pojeciach słyszałeś i poza tym nie masz z nimi nic wspólnego.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-15, 18:12   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
nie lubie jak sie obraża Żydów. myślę że to sprytnie wywoływany temat zastępczy, gazeta Wyborcza przoduje w takich manipuilacjach.

Czytam i nie wierzę.
Wszystko już słyszałem o GW -ale o tym ,że organizuje zgromadzenia pod Pałacem i kazła moherom mówić ,że Tusk jest Żydem a Komoprowski ma /już nie dziadka w wermahcie/ale przodków sowietów TEGO JESZCZE NIE :!:
JJ opublikuj swoje podejrzenia o manipulacji GW,to będzie sensacja :wink:
Boże widzisz i nie grzmisz :?: -może wieczorem trochę deszczu na zagotowane mózgi....
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 18:17   

burozo2 a pamietasz sondaz przedwyborczy? różnica miedzy komorowskim a kaczyńskim wyniosła 5%, a wsondażu GW -osatnim przed wyborami była ona 18%. Albo GW zatrudnia sondażownię która nie ma POJĘCIA O ROBIENIU SONDAŻY, ALBO WŁASNIE O TO CHODZIŁO. Poza tym GW od 20 lat prowadzi intensywną propagandę szkalujacą Polskę, Polaków, kościół i tp. przypominam chociażby artkuły o tym że AKowcy zajmowali si.e głównie mordowaniem Żydów. I inne podobne brednie
burozo, jak deszcz spadnie-nie zapomnij wyjść przed dom. Pozdrawiam.JJ
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2010-07-15, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-15, 18:42   

Ok.-z wszystkim mogę sie zgodzić,z tymi "sondażami" też -jak wiesz punkt widzenia zależy od ...
Ale powtarzam, to co przeczytałem o tych ludziach pod krzyżem to zgroza i wojna nie o krzyż tylko o władzę w Polsce.
Inspiracja gazety jest tu oczywiście niemożliwa---ideologiczne..!/tu z obą się nie zgadzam, choć jestem przekonany ,że napisałeś tak aby trochę namieszać/

To ruch 10 kwietnia ,Radio,już niedługo Świtoń i oczywiście jastrzebie PIS-u ujadają i ujadać będą do wyborów.Potem po ich wygraniu bedą już tylko kąsać ,jeść, trawić i wydalać tych ,którzy inaczej myślą ----może też tych,którzy mają krzywe nosy i nie są blondynami---S t r a s z n e :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 18:56   

a ja mysle że ten krzyż trzeba po prostu zostawić w spokoju, niech sobie stoi. i wkrótce emocje opadną. pamietaj że oszolomy są zawsze po obu stronach. ja myślę że ruszanie tematu krzyża byłow ogóle niepotrzebne. Stał by sobie spokojnie, kto by chciał pomodlilby sie przy nim lub zapalił swieczke i nic by sie nie dzialo. ale widocznie komuś zależalo na tym żeby stworzyc temat zastepczy i wywołac awanturę. Myślę że chodzi tu o przykrycie kompromitacji obecnej partii rzadzącej.
PS. ja mam krzywy nos, trochę mówię po hebrajsku, mam sefardyjską urodę, bywam w synagogach, znam sporo Żydów ale jakoś się nie boję. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2010-07-15, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-15, 19:31   

W założeniach -tak, ale obecnie ten krzyż jest potrzebny niestety do podsycania histerii i manipulacji ludźmi.
Tęgie głowy nad tym muszą pracować o politykach nie wspomnę-dawkowanie emocji po wyborach musi być stałe i rosnące.
Kaczyński dał do zrozumienia ,ze muszą wygrać.Sam przyznać musisz ,że bez względu dlaczego ta tragedia się wydarzyła i kogo dotyczy, to jest to okazja,którą tylko "głupi" by nie wykorzystał.
Cyniczne postępowanie -oczywiście- tak było i będzie jeżeli w polityce /naszej/ tylko dwie partie mogą ze sobą skutecznie rywalizować i nawzajem obrzucać się błotem-zawsze coś się przyklei.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 19:43   

Zgadzam się Platforma postępuje cynicznie-vide palikot, chociaż w jego przypadku "cynicznie" to eufemizm.to bardzo delikatne określenie. :)
A gdyby nie cyniczni "usuwacze' krzyża to nikt nie musiałby przeciwko temu protestować i tematu by nie było. krzyż stałby sobie spokojnie i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-15, 20:05   

Ja jednak przede wszystkim miałem na myśli PIS.-Ten właśnie cynizm i podsycanie histerii.

Wiem///przypuszczam *///że Ty też tak zrozumiałeś, ale całkowicie zmieniłeś sens mojej wypowiedzi,dlaczego?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 20:07   

bo uważam że to PO postepuje cynicznie, stosując retorykę agresji i wojny.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2010-07-15, 21:29   

Ta sytuacja przypomina okres przed ogłoszeniem stanu wojennego, oczywiście w mniejszej skali. Wtedy cel był jeden, za wszelką cenę stawiając żądania, które nie są spełnione do chwili obecnej (porozumienia szczecińskie, jastrzębskie itp.) doprowadzić do obalenia komuny. Udało się, bo komuna ustępowała. Jeśli obecnie Rząd ustąpi to będzie następowała wyłącznie eskalacja idiotycznych żądań. Przecież to wojsko przegranej opcji biorące odwet za niepowodzenie w wyborach. Jeśli PO nie podejmie żadnych działań zmniejszających wpływ kościoła w Państwie, to nie wróżę tej partii sukcesów w wyborach parlamentarnych.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 21:33   

Cześć czuby :) . Wróciłem :) .

Dajecie się robić jak szczeniaki na uwięzi. Niewielu spostrzegło, że to kolejna manipulacja mediów mająca odciągnąć uwagę od spraw ważnych, poprzez rzucenie tłumowi tego, czego pragnie - chleba i igrzyska. W tym wypadku igrzysk o krzyż. Czy jest to manipulacja stricte polityczna? A kto tam to wie. Na pewno manipulacją jest eksponowanie takich wydarzeń i robienie z tego sensacji, bowiem "teraz się dopiero zacznie".

Nie sądzę, aby to była manipulacja PO czy PiS (być może innych sił politycznych) - raczej ktoś dolewa oliwy do ognia pod wrzącym tyglem emocji.

Mnie tam ten krzyż ani grzeje ani ziębi. Tylko nie rozumiem dlaczego część argumentów odwołuje się do świeckości państwa, skoro mamy podpisaną umowę ze Stolicą Apostolską. A nie muzułmańską, buddyjską i tak dalej.

Analno-fekalne popierdółki kilku towarzyszy już przerabialiśmy niedawno :) . A także tańce z blondynkami w czasie, gdy woda zalewała kraj... Nihil novi.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-07-15, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 21:33   

Z tego co wiem w Polsce prawo ustanawia parlament a rządzi rząd. Nie słyszałem żeby w któryms z tych organóów władzy byli księża lub biskupi.
Roztropku, czy wzmianka o stanie wojennym oznacza że zamierzasz mnie internować? :wink: Sądzę że nie dasz rady :wink:
witaj Generale Franco, miło Cię widzieć znów na pierwszej linii
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2010-07-15, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jest, juz, krzyzem, pod, to, wojna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu