Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Chcę się zmierzyć z Huczyńskim!
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-26, 12:03   

A i wydaje mi się, że wiele rzeczy można się nauczyć - np. poprzez odwołanie się na zarzuty do treści ustaw i etc. Chociaż wolałbym, żeby taki np Bartek Tyczyński (czarny koń nadciągających wyborów ???), od razu podawał wykładnię prawną, jeśli coś zarzuca w kwestii niejasności czy czego tam.

Paweł, a tajnych laboratoriach jakiego SuperGolema szykujecie? Bo ja mam nieodparte wrażenie, że ktośtu próbuje tak wszystkim układać, aby w starcie nastąpiło na linii Huczyński-Puszczewicz, a w ostatniej chwili pojawi się nowa twarz, nie obciążona jeszcze medialnymi sporami.

Mam też dziwne wrażenie, że już wkrótce część "antypolitycznych" forumowiczów pokaże kły, ale jeśli się chłopaki postarają, to mogą nieźle namieszać w planach... wszystkich ugrupowań i stowarzyszeń. W sumie z ciekawością wyglądam już tych list wyborczych :) .
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 12:14   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A i owszem :) . Jesteś niepełnosprawny? Masz osobę niepełnosprawną w rodzinie? Zdaje się, że Koło Osób Niepełnosprawnych powstaje z mojej inicjatywy i już nabrało takiej mocy, że się samo nakręca. A może chcesz wesprzeć? Np. poprzez lobbowanie w Brzeskim Centrum Kultury o dostęp do "kultury" dla Niepełnosprawnych? Albo np do Redakcji Panoramy Powiatu Bo... ten... Brzeskiego? Bo redakcja ma chyba w nosie niepełnosprawnych?

Oczywiście zaistniała WIELKA potrzeba tworzenia takiego koła!!! Tym bardziej, że szef Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Aleksander Podgórny jest już w kole grodkowskim. Tak jak chyba ty? Lobbowanie w BCK-u chyba nie potrzebne. Dyrektor to twój kolega partyjny!!! Coś dogadać się nie możecie? Nie mam pojęcia skąd informacje, że redakcja PPB ma w nosie niepełnosprawnych. To totalna bzdura. Chyba, że chodzi o odmowę publikowania panegiryków na cześć twojego drugiego szefa Sceliny.
Franco Zarrazzo napisał/a:
Dajcie, pomóżcie, pomożecie?

Nie kumam. To jakiś POwy dowcip? Na więziennym poziomie ...
0 UP 0 DOWN
 
sigalit 



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Lis 2006

UP 0 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 14:13   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Paweł, a tajnych laboratoriach jakiego SuperGolema szykujecie?


matko moja, jesli juz musisz, to lepiej czerp z kultury na ktorej sie moze troche znasz, bo kwaczysz towarzyszu :lol:

p.s a kto kandyduje z SLD?
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2010-09-27, 18:59   

Po przeczytaniu wypowiedzi Puszczewicza jedno jest pewne - ten pan mojego poparcia nie otrzyma. Jeszcze sie dobrze sezon wyborczy nie zaczal, a ten od razu zaczyna od oskarzen, wyliczanek, zarzutow, osadow. Nie chce przez to powiedziec, ze mam juz upatrzonego kandydata, ale jestem uwazam, ze zgoda buduje, a niezgoda ruinuje. Wylicza spory Huczynskiego, a sam od poczatku atakuje. Nie chce bronic Huczynskiego, ale czy to zle, ze walczy o interesy miasta (nawet w sadach)? Przeciez wczesniej zaden burmistrz tak nie robil, i nie wiem czy bylo to z korzyscia dla miasta.
Zamiast oskarzen, wolalbym zobaczyc konkretne plany kandydatow, nie ich partyjnych kolesi z Namyslowa, ktorzy rzekomo przyjezdzaja do Brzegu i widza tylko odrapane kamienice, dziury w ulicach, zanidbana Kepe Mlynska (ponoc miesce spacerow z dawnych czasow, tylko niech pan z Namyslowa powie kiedy byly te "dawne czasy"? Bo od kiedy pamietam to byly tam garaze i pare zamieszkanych kamienic. Nic wiecej. Zadnych miejsc do spacerow).
Tez to zauwazamy, bez wypowiedzi ludzi z innych miast. Jest jednak roznica - my tu mieszkamy. A kolega niech sie zajmie liczeniem dziur w ulicach Namyslowa.

Chcialbym poznac konkretne plany lub rozwiazania razem z zakladanymi datami realizacji, kandydatow w roznych kwestiach np.:
- zachodnia obowdnica miasta, z przeprawa mostowa,
- parki i skwerki Brzegu (glownie rewitalizacja zruinowanego Parku Wolnosci),
- niszczejace lub "bezpanskie" zabytki np. Gimnazjum, Kosciol minorytow, Palacyk przy Chrobrego,
- Kepa Mlynska(!!!!) moim zdaniem powinno to byc miejsce do wypoczynku i spacerow (ale jakie plany maja kandydaci?),
- Drogi w miescie (glownie wjazdowki: Wroclawska od przejazdu /wg mnie najgorsza droga w miescie - wstyd i chanba przed przyjezdnymi/ droga Zielecice -Brzeg.
- Tereny inwestycyjne (byc moze powiekszenie obszaru Brzegu),
- kontakt z Wroclawiem jako najwiekszym osrodkiem w naszej czesci kraju,
- kwestia dojazdu do autostrady, ktory obecnie jest beznadziejny (byc moze kwestia wezla w Owczarach),
- Rynek - glownie rozwiazanie problemu ruchu samochodowego (wyeliminowanie go) z glownego placu miasta.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-27, 19:17   

kwm napisał/a:
pozdrawiam


mam podobne zdanie
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-28, 11:10   

sigalit napisał/a:
matko moja, jesli juz musisz, to lepiej czerp z kultury na ktorej sie moze troche znasz, bo kwaczysz towarzyszu


Fijola, jeśli masz na myśli użycie słowa Golem w poście i swój żydocentryczny punkt widzenia, zapewniam Cię, że wątki Golemiczne są starsze, niż opowieści kabalistyczne.

Poza tym zapewniam Cię, że o Golemie i kabalistyce napisałem co najmniej kilkanaście stron obronionego tekstu.

A poza tym skąd ta potrzeba ciągłeho udowadniania sobie, że coświesz lepiej od wszystkich? Może się wylegitymujesz swoją wiedzą?

Kwa kwa kwaśniczko.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-28, 12:01   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Kwa kwa

POPiSowa mowa :wink:
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2010-09-28, 20:35   

Franco Zarrazzo napisał/a:


Mam też dziwne wrażenie, że już wkrótce część "antypolitycznych" forumowiczów pokaże kły, ale jeśli się chłopaki postarają, to mogą nieźle namieszać w planach... wszystkich ugrupowań i stowarzyszeń. W sumie z ciekawością wyglądam już tych list wyborczych :) .


:x W sumie Franku, jakbyś o sobie pisał. Jeszcze cztery lata temu byłeś taaaaaakiii "antypolityczny". Tak psioczyłeś na wszystko, co jest polityką. I nagle co? Czyżby zapaliło się światełko w tunelu? A może czyjaś łaska źródełkiem na Ciebie spłynęła i doznałeś oświecenia peowskiego - politycznego...? :?:
A może ktoś Ci coś obiecał? A może śnisz o potędze? A może...? A może...? Kto to wie? :?:

No, cóż... Marzenia się spełniają :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-29, 07:11   

BeZet napisał/a:
A może czyjaś łaska źródełkiem na Ciebie spłynęła i doznałeś oświecenia peowskiego - politycznego...?


Tak, o Pani ! Wiedz, że Ty jesteś jedną z inspiracji, a i za pomoc udzieloną kilkukrotnie (w tym też w zerwaniu klapek z oczu :P ) serdcznie już teraz dziękuję (szczerze). Kilka rzeczy, w tym np. honorarium za publikacje na łamach PPB, ułatwiło życie w trudnych momentach. I proszę pamiętać, że pomimo lokacji swojej obecnej pozycji tak jakby w opo-zycji do Burmistrza Huczyńskiego, jestem osobą, która potrafi podziękować za wyciągnięcie ręki i wsparcie kilku inicjatyw prospołecznych.

Marzenia :) ... niektóre niestety bardzo na opak :P .

Serdelki ?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-29, 07:18   

BeZet napisał/a:

A może ktoś Ci coś obiecał? [ciach]
No, cóż... Marzenia się spełniają :)


Oj tak! W 2008 ? Ale to marzenie się nie spełniło :) . W sumie co tam - było minęło.

Ale jednak serdelki! :)
0 UP 0 DOWN
 
sigalit 



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Lis 2006

UP 0 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-08, 12:20   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Fijola, jeśli masz na myśli użycie słowa Golem w poście i swój żydocentryczny punkt widzenia, zapewniam Cię, że wątki Golemiczne są starsze, niż opowieści kabalistyczne.


nawet mocno sie napinajac trudno wyczytac z mojego postu cokolwiek o kabale, znowu chciales zablysnac autopodnietliwy dusidolku. Ja nie znam starszego zrodla, ktore wymienia Golema poza Tora, jesli kojarzysz i odroznaisz Tore od kabaly...
no ale skoro juz jestes taki przekonany, ze Golem wywodzi sie z innej tradycji to czemu uzywasz hebrajskiej nazwy?

Franco Zarrazzo napisał/a:
żydocentryczny punkt widzenia...


...jedynie w wolnych chwilach, kiedy nie rzadze swiatem

Franco Zarrazzo napisał/a:
Poza tym zapewniam Cię, że o Golemie i kabalistyce napisałem co najmniej kilkanaście stron obronionego tekstu.


daruj sobie, czytam co piszesz i widze ze pojecia nie masz

Franco Zarrazzo napisał/a:
A poza tym skąd ta potrzeba ciągłeho udowadniania sobie, że coświesz lepiej od wszystkich?


? czy ty aby na pewno o mnie piszesz? (:

Franco Zarrazzo napisał/a:
Może się wylegitymujesz swoją wiedzą?


jestem polanalfabetka, niezdolna przeczytac(a co dopiero docenic!) twoich postow...twoich mini dziel literackich perelek beredsamkeit, czasem niezgrabnych, ale na milosc boska...czlowiekiem tylko jestes i mijac sie w logika pod wplywem emocji jest twoim prawem

Franco Zarrazzo napisał/a:
Kwa kwa kwaśniczko.


z przykroscio konstatuje, ze moje trzy posty na krzyz urastaja w twoich oczach do ataku na ciebie ): a to jedynie uogolniona antypatia do postaci twego pokroju, jak zatem widzisz to nic osobistego (:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-08, 20:59   

sigalit napisał/a:

nawet mocno sie napinajac trudno wyczytac z mojego postu cokolwiek o kabale


Intencje wypowiedzi są wyraźnie czytelnie w kontekście twoich wielu napastliwych postów pisanych jeszcze przed zmianą tożsamości.

sigalit napisał/a:
Ja nie znam starszego zrodla, ktore wymienia Golema poza Tora,


Zwracam delikatnie uwagę, że nie wskazywałem na udokumentowane "pierwszowymienie" słowa Golem, a (cytuję i wytłuszczam, bo jednak mam wrażenie, że jesteś totalnie przyćmiona):


"wątki Golemiczne"


sigalit napisał/a:

jestem polanalfabetka, niezdolna przeczytac


Tak, takie mam wrażenie. Vide wyżej.

sigalit napisał/a:
autopodnietliwy dusidolku.


Spojrzałaś w lustro?

sigalit napisał/a:

daruj sobie, czytam co piszesz i widze ze pojecia nie masz


Materdeo! Recenzowałaś moje prace? Pracujesz w jakiejś redakcji? Co takiego przeczytałaś? Poza tym jak już słusznie zauważyłem, aby oceniać kompetencje innych, warto najpierw wylegitymować się swoimi. I tyle.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-10-08, 23:53   

Obywatel Puszczyk musi być niezmiernie ukontentowany kompetencją i powściągliwością swojego rzecznika :-P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-09, 06:53   

Marcim B. napisał/a:
sigalit napisał/a:
z przykroscio konstatuje, ze moje trzy posty na krzyz urastaja w twoich oczach do ataku na ciebie ): a to jedynie uogolniona antypatia do postaci twego pokroju, jak zatem widzisz to nic osobistego (:

Szkoda, że piwka nie można już stawiać. Zresztą co tam piwko, cały browar się za to należy :D


Wygaśnie :wink:


Zanim wygaśnie:

Towarzysz kandydat na wójta ewidentnie ze starej szkoły. Dobrze znane metody - podjudzić anonimowych opluwaczy do publicznego obrażania konkurentów i podpłacić. Np. piwkiem.
Ta metoda ma jakąś nazwę, Agencie Marcinek ?

Jak na obiecankowaną w jakiś tam felietonach alternatywę oferowaną przez jakieś LSD, brzmi bardzo obiecująco i optymistycznie!

Alternatywa dla Prawicy!!! OBRAŻAJCIE KONTRKADYDATÓW !!! Piwo za każdą zniewagę, za wulgaryzm 2 !!!

Marcinek stawia (rachunek płaci kto inny)
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-10-09, 07:04   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Piwo za każdą zniewagę, za wulgaryzm 2 !!!

A któż Cię obraził wulgarnie? Tak czarującego (inaczej) nie wypada :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chce, huczynskim, sie, zmierzyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu