Wysłany: 2010-09-29, 15:41 Terminarz III Ligi Koszykarzy - WSH-E Stal Brzeg
Opolski Związek Koszykówki ogłosił terminarz rozgrywek III ligi koszykarzy. Brzeski zespół zagra swój pierwszy ligowy mecz u siebie z zespołem MKS Strzelce Opolskie w następną sobotę o godzinie 15.00 w hali sportowej przy ul. Powstańców Śląskich.
Serdecznie zapraszamy
I runda
1 kolejka - 8-10.10.2010
1.BTP STAL Brzeg-MKS Strzelce Opolskie
2.KS START MEBLE Dobrodzień-PGKiM Ozimek/Grodziec
3.MMKS Kędzierzyn-Koźle-MKS Otmuchów
4.OKS Olesno-AZS II PO Opole
2 kolejka - 15-17.10.2010
5.MKS Strzelce Opolskie-AZS II PO Opole
6.MKS Otmuchów-OKS Olesno
7.PGKiM Ozimek/Grodziec-MMKS Kędzierzyn-Koźle
8.BTP STAL Brzeg-KS START MEBLE Dobrodzień
3 kolejka - 22-24.10.2010
9.KS START MEBLE Dobrodzień-MKS Strzelce Opolskie
10.MMKS Kędzierzyn-Koźle-BTP STAL Brzeg
11.OKS Olesno-PGKiM Ozimek/Grodziec
12.AZS II PO Opole-MKS Otmuchów
4 kolejka - 5-7.11.2010
13.MKS Strzelce Opolskie-MKS Otmuchów
14.PGKiM Ozimek/Grodziec-AZS II PO Opole
15.BTP STAL Brzeg-OKS Olesno
16.KS START MEBLE Dobrodzień-MMKS Kędzierzyn-Koźle
5 kolejka - 12-14.11.2010
17.MMKS Kędzierzyn-Koźle-MKS Strzelce Opolskie
18.OKS Olesno-KS START MEBLE Dobrodzień
19.AZS II PO Opole-BTP STAL Brzeg
20.MKS Otmuchów-PGKiM Ozimek/Grodziec
6 kolejka - 19-21.11.2010
21.MKS Strzelce Opolskie-PGKiM Ozimek/Grodziec
22.BTP STAL Brzeg-MKS Otmuchów
23.KS START MEBLE Dobrodzień-AZS II PO Opole
24.MMKS Kędzierzyn-Koźle-OKS Olesno
7 kolejka - 26-28.11.2010
25.OKS Olesno-MKS Strzelce Opolskie
26.AZS II PO Opole-MMKS Kędzierzyn-Koźle
27.MKS Otmuchów-KS START MEBLE Dobrodzień
28.PGKiM Ozimek/Grodziec-BTP STAL Brzeg
II runda
8 kolejka - 10-12.12.2010
29.MKS Strzelce Opolskie-BTP STAL Brzeg
30.PGKiM Ozimek/Grodziec-KS START MEBLE Dobrodzień
31.MKS Otmuchów-MMKS Kędzierzyn-Koźle
32.AZS II PO Opole-OKS Olesno
9 kolejka - 17-19.12.2010
33.AZS II PO Opole-MKS Strzelce Opolskie
34.OKS Olesno-MKS Otmuchów
35.MMKS Kędzierzyn-Koźle-PGKiM Ozimek/Grodziec
36.KS START MEBLE Dobrodzień-BTP STAL Brzeg
10 kolejka - 7-9.01.2011
37.MKS Strzelce Opolskie-KS START MEBLE Dobrodzień
38.BTP STAL Brzeg-MMKS Kędzierzyn-Koźle
39.PGKiM Ozimek/Grodziec-OKS Olesno
40.MKS Otmuchów-AZS II PO Opole
11 kolejka - 14-16.01.2011
41.MKS Otmuchów-MKS Strzelce Opolskie
42.AZS II PO Opole-PGKiM Ozimek/Grodziec
43OKS Olesno-BTP STAL Brzeg
44.MMKS Kędzierzyn-Koźle-KS START MEBLE Dobrodzień
12 kolejka - 21-23.01.2011
45.MKS Strzelce Opolskie-MMKS Kędzierzyn-Koźle
46.KS START MEBLE Dobrodzień-OKS Olesno
47.BTP STAL Brzeg-AZS II PO Opole
48.PGKiM Ozimek/Grodziec-MKS Otmuchów
13 kolejka - 28-30.01.2011- NIE PODLEGA ZMIANIE !!!
49.PGKiM Ozimek/Grodziec-MKS Strzelce Opolskie
50.MKS Otmuchów-BTP STAL Brzeg
51.AZS II PO Opole-KS START MEBLE Dobrodzień
52.OKS Olesno-MMKS Kędzierzyn-Koźle
14 kolejka - 4-6.02.2011- NIE PODLEGA ZMIANIE !!!
53.MKS Strzelce Opolskie-OKS Olesno
54.MMKS Kędzierzyn-Koźle-AZS II PO Opole
55.KS START MEBLE Dobrodzień-MKS Otmuchów
56.BTP STAL Brzeg-PGKiM Ozimek/Grodziec
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum