Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ManiekBRG!
2011-11-07, 16:34
Restauracja Parkowa ,KLUB1881 i pizzeria Korona
Autor Wiadomość
kluq 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Lis 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-11-17, 11:20   

chmurkolistna napisał/a:
Do tego prawdziwa Irish coffee


Do prawdziwej to trzeba by zmienić rodzaj kawy i alkoholu ale ogólnie trzyma jakiś tam poziom :) Desery też zaliczam na plus :)

chmurkolistna napisał/a:
Na najlepszą Irish coffee


Udajcie się do miasta z wyższym poziomem gastronomicznym ,bo u nas irish coffee nie znajdziecie. Chyba ,że u kogoś w domku :P

Knajpa jak dla mnie zbyt "sztywna " (mowa o górnej jej części). Z założenia miała być restauracją na poziomie taką ekskluzywną ale prócz cen i lekko udziwnionego menu nic więcej z tej ekskluzywności tam nie ma. Ceny wrocławskie poziom dań brzeski i może w tym problem.I jeszcze godziny pracy kuchni,nie wiem jak teraz ,bo nie bywam tam wieczorami ale wcześniej ok 21 czy 22 kuchnia kończyła pracę co jest jakimś dziwnym zwyczajem jeśli o knajpę chodzi.
Jedyne co rzuca się w oczy to wielkie marnotrawstwo potencjału jaki ma to miejsce a zwłaszcza jego lokalizacja :)
Ostatnio zmieniony przez kluq 2011-11-17, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-17, 15:42   

kluq napisał/a:
Udajcie się do miasta z wyższym poziomem gastronomicznym ,bo u nas irish coffee nie znajdziecie.

Wypad do miasta o 'wyższym poziomie gastronomicznym' tylko na kawę? Kiepsko to widzę. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. :)

kluq napisał/a:
Do prawdziwej to trzeba by zmienić rodzaj kawy i alkoholu ale ogólnie trzyma jakiś tam poziom

No właśnie - z uwagi na powyższe nie wymagajmy zbyt dużo od miasta o 'niższym poziomie gastronomicznym.' ;)

kluq napisał/a:
Jedyne co rzuca się w oczy to wielkie marnotrawstwo potencjału jaki ma to miejsce a zwłaszcza jego lokalizacja

Niestety prawda.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-17, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-11-18, 15:40   

może będzie kuchenna (r)ewolucja? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
alex-20 

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-19, 12:38   

Kuchenna rewolucja, ale pod warunkiem, że zadaniem ich byłoby przyciagnięcie większej liczy klientów na górę. Nie moze to być jednak kosztem obecnego wystroju, bo on w całej restauracji jest najlepszy. Pomyślałabym raczej nad rozwojem menu, wyrzuceniem udziwnień i zwiększeniem gramatury posiłków bez wzrostu cen, które i tak jak na Brzeg są trochę wygórowane.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-20, 11:35   

alex-20 napisał/a:
Pomyślałabym raczej nad rozwojem menu, wyrzuceniem udziwnień i zwiększeniem gramatury posiłków bez wzrostu cen, które i tak jak na Brzeg są trochę wygórowane.
ale co z tego - same tylko te zmiany jeszcze nie sprawią, że nagle klienci zaczną przychodzić do restauracji sami, potrzebna jest jednak reklama, jakaś mała promocja - może jakiś specjalny rabat i coś jeszcze, jakiś atut, jakaś akcja, która sprawi, że klienci wreszcie zaczną lokal doceniać. W takiej restauracji dodatkowo obsługa powinna być perfekcyjna.
0 UP 0 DOWN
 
Parkowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sty 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-21, 21:06   

Widzę że muszę ustosunkować się co do niektórych postów. Z pewnością niektóre osoby już daaawno nie odwiedzały naszej restauracji .Jeżeli chodzi o ceny to są one na poziomie Brzeskim a nie Wrocławskim, porcje są duże,a udziwnień w menu ie ma ,a jeżeli ktoś woli schabowego z mikrofalówki to lepiej niech do baru mlecznego się uda a nie do restauracji.
Irish coffee jest robiona na prawdziwym alkoholu i porządnej kawie a nie na syropach smakowych jak w niektórych lokalach.
Piwo także mamy nie po 10 zł jak to niektórzy po mieście famę puścili tylko po 6 zł ,a nawet po 5 zł w czwartki w klubie. :)

PRAGNĘ ZAPROSIĆ WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA FAJNĄ IMPREZĘ KARAOKE W KAŻDY CZWARTEK. :D
Zapraszamy także na imprezę Andrzejkową 26.11.2011. oraz na BAL SYLWESTROWY. :) :o
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-21, 23:37   

Parkowa napisał/a:
Irish coffee jest robiona na prawdziwym alkoholu i porządnej kawie a nie na syropach smakowych jak w niektórych lokalach.

Zgadzam się, zresztą pisałam już o tym.

Parkowa napisał/a:
Piwo także mamy nie po 10 zł jak to niektórzy po mieście famę puścili tylko po 6 zł

Potwierdzam - widziałam w menu.
0 UP 0 DOWN
 
kluq 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Lis 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-11-22, 01:06   

Parkowa napisał/a:
Irish coffee jest robiona na prawdziwym alkoholu i porządnej kawie

Nikt nie pisał ,że jet inaczej aczkolwiek nie jest to irlandzka Whiskey, ani kawa Bewley. Dodam tylko,że zakup obojga ani trudny ani kosztowny więc to tylko kwestia chęci :)

chmurkolistna napisał/a:
Wypad do miasta o 'wyższym poziomie gastronomicznym' tylko na kawę? Kiepsko to widzę. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. :)


Ja tam nie podzielam takiego zdania i wolę wypić rzadziej ale coś na poziomie niż codziennie improwizację. Zresztą do wypadu wystarczy dodać jakiś obiadek , kino i ewentualne zakupy i już to nie tylko kawa :P

chmurkolistna napisał/a:
No właśnie - z uwagi na powyższe nie wymagajmy zbyt dużo od miasta o 'niższym poziomie gastronomicznym.' ;)


Właśnie wymagajmy , bo inaczej stanie ono miejscu i przez kolejne dziesięć lat się nic nie zmieni. Wymagania to podstawa rozwoju wszystkiego :)
Ostatnio zmieniony przez kluq 2011-11-22, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-22, 01:17   

kluq napisał/a:
Zresztą do wypadu wystarczy dodać jakiś obiadek , kino i ewentualne zakupy i już to nie tylko kawa

Trzeba mieć fundusze na takie wypady dla samych wypadów - nie mówię o przypadku jak ktoś dojeżdża i pracuje w innym mieście, bo wyjazd 'ekstra' się nie kalkuluje.

kluq napisał/a:
irlandzka Whiskey, ani kawa Bewley. Dodam tylko,że zakup obojga ani trudny ani kosztowny

Jakoś nie widziałam w Brzegu irlandzkiej whiskey - swego czasu miałam obsesję na ten trunek (choć bezproblemowo niedużo mogę wypić). Jednak whiskey jako gatunek alkoholu w ogóle do tanich nie należy.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-22, 01:21, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
kluq 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Lis 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-11-22, 01:46   

chmurkolistna napisał/a:
bo wyjazd 'ekstra' się nie kalkuluje.


Nie wszystko przelicza w tych ramach. Generalnie żadne wyjście sie nie kalkuluje i najtaniej jeść i pić tylko w domu.
chmurkolistna napisał/a:
Jakoś nie widziałam w Brzegu irlandzkiej whiskey - swego czasu miałam obsesję na ten trunek


Oj to dziwne ,bo jest i to na pewno w kilku jak nie więcej sklepach. Słaba ta obsesja jak widać skoro nie znalazłaś. Psikus polega też na tym ,że u nas jest ona tańsza niż w Irl a z cenami jestem na bieżąco :P

Zboczył na manowce temat i mamy tu lekki :offtopic: :P
Ostatnio zmieniony przez kluq 2011-11-22, 01:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-22, 02:03   

kluq napisał/a:
Słaba ta obsesja jak widać skoro nie znalazłaś. Psikus polega też na tym ,że u nas jest ona tańsza niż w Irl a z cenami jestem na bieżąco :P

W porę się opanowałam, właśnie żeby obsesja nie zapanowała nade mną.
Jak tańsza to faktycznie interesujące - chyba rozlewana w Polsce, inny powód tego chyba nie może istnieć, albo zwyczajnie importerzy to cudotwórcy.

kluq napisał/a:
Nie wszystko przelicza w tych ramach.

No dobra, może jestem bardzo oszczędna (w stosunku do siebie) - poprzestańmy na tym, choć są przyjemności, na które z czystym sumieniem jestem w stanie wydać dużo złotówek (wyjazdy turystyczne, prezenty).
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-22, 02:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kluq 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Lis 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-11-22, 02:08   

chmurkolistna napisał/a:
chyba rozlewana w Polsce - inny powód chyba nie może być, albo importerzy to cudotwórcy.


Jednak może być , bo w Irl każdy alkohol w sprzedaży detalicznej jest drogi w stosunku do innych krajów. To sposób na ograniczenie jego spożycia podobnie zresztą jak i godziny jego sprzedaży w sklepach i lokalach :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-22, 02:12   

kluq napisał/a:
To sposób na ograniczenie jego spożycia podobnie zresztą jak i godziny jego sprzedaży w sklepach i lokalach

Słowem - swego rodzaju prohibicja i to w samym środku Europy w XXI wieku! :P
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-22, 02:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kluq 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Lis 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-11-22, 02:17   

Można tak to nazwać ale jak to bywa ludzie dobrze sobie z tym radzą :) a najlepiej oczywiście "Polacy" :p
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-22, 02:27   

kluq napisał/a:
ludzie dobrze sobie z tym radzą :) a najlepiej oczywiście "Polacy" :p

Jakoś mnie to wcale nie dziwi. :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: klub1881, korona, parkowa, pizzeria, restauracja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu