Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
6. BTP Brzeg - Forumbrzeg (16.07.06)
Autor Wiadomość
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 11:48   

Ja niewiem po co jedni na drugich zwalają :shock: Zapytaj siebie jeden i drugi kolego czy grałeś dobrze? Jeśli nie to zapytaj innych na czym mógł polegać Twój błąd. Nie ma to jak powiedzieć że ja nie mam do siebie zarzutów i jest oka. Inni spieprzyli więc co on chcą od mojej formacji lub ewentualnie pozycji. Jeśli koledzy widzą że jest coś nie tak to mówią. Nikt nie ma oczu dookoła głowy i nikt nie spojrzy na swoja grę obiektywnie. Według mnie obrona zagrała chyba najsłabsze zawody w historii naszych występów (ze mną na czele). Nie potrafiliśmy często dobrze upilnować przeciwnika. Wynikało to z braku komunikacji. Jednak chłopaki z BTP przwyzszali nas mocno techniką i szybkością. I częto tylko czekali na nasze błędy. Co do wykopywania "na atak" pomijając obronę to nikt chyba nie chciał brac na swoje barki odpowiedzialności rozegrania do pomocników. Spowodowane to było presingiem dość intensywnym.Moim zdaniem najlepiej zagrły skrzydła, które latały do ataku a w innym przypadku wracały aby pomóc obronie. Czasem nawet napastnik musi się wrócić pod swoja bramkę. Zwłaszcza kiedy przeciwnicy maja wyraźną przewagę. Jeszcze co do mojej formacji to sądzę że za dużo piłek dopuszczaliśmy do strzału. Zdecydowanie i wychodzenie do przeciwnika a co najważniejsze bronienie juz przez fornmację pomocy (czasem równiez ataku) da nam klucz do sukcesu. Ktoś powiedział że drużynę sie buduje od obrony. My mamy niezłe podstawy. Tylko trzeba ze sobą współgrać. No i nie można wstawiać kogoś na obrone tylko dla tego że się zmęczył bieganiem z przodu. Wtedy i z tyłu sie nie przyda. Lepiej żeby się zmienił. Trzeba jeszcze poprawić rozegranie. Ja mogę spróbować wyprowadzać piłki z obrony i pociągnąć je kawałek ale za to musi być wtedy asekuracjia i podwójne skupienie w szykach defensywnych. Niestety dwa razy opuściłem pozycję na środku wczoraj i były dwie bramki. No więc trochę zgrania w współpracy uczyni z nas drużynę w pełni wartościową.

Aha powinniśmy słuchac kolegów na boisku którzy nie drą do Was ryja tylko próbują Wam przekazać coś co (w ich odczuciu) wniesie poprawę gry. Niestety niektórzy wypuszczają to po chiwli drugim uchem.

Tyle odemnie. I przestańcie sie obwiniać i zwalać jeden na drugiego.

FORUM KROPI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Perkusista 
AUTO-EXPERT



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 73 / UP 45


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 12:05   

te wasze posty to jak wypracowanie kurde na cała strone spokojnie :wink: z tym rozpisywaniem sie
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 12:38   

A ja jestem ciekaw, czy potraficie teraz to co napisaliscie powiedziec sobie spokojnie, bez nerwów prosto w twarz :) ?? :D
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-07-17, 12:41   

Brodacz napisał/a:
chłopaki z BTP przwyzszali nas mocno techniką i szybkością. I częto tylko czekali na nasze błędy.


..i co by nie było - futbol to taka specyficzna gra, polegająca na wykorzystywaniu owych błędów. Tego dnia oni wykorzystali naszą słabość w każdej formacji i nie oszukujmy się - byli lepsi! My zagraliśmy tak jak oni nam na to pozwolili. To była mimo wszystko porażka po walce, zaciętej walce. Nic tak nie uczy, jak właśnie porażki.. a przecież nie byliśmy faworytem, przypomnijmy sobie co mówiliśmy przed meczem.. że skopią nam zadki.. :shock:

Posłużę się tu moim ulubionym cytatem z piosenki "Dream on" zespołu Aerosmith: "..you got to lose to know how to win.."
:wink:
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2006-07-17, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zlx 



Wiek: 38
Dołączył: 23 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 13:26   

Sorki ze mnie ie bylo na sobotnim meczu ale widze ze daliscie ostro rade wczoraj tez bylo niezle;d
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-17, 15:19   

oj chlopaki nie mam zielonego pojecia o co wam chodzi :P
moze wpadliscie w euforie po sobotniej wygranej :D ale biorac pod uwage ze chlopaki z BTP regularnie trenuja,graja z soba nie od dzis to azgralismy dobry mecz,wezcie pod uwage ze wiekszosc naszych zawodnikow zosawilo duzo zdrowia w sobotnim spotkaniu i po meczu .... 8) pamietajcie nie wygral nikt wiecej tylko FUTBOL :D
Perkusista napisał/a:
te wasze posty to jak wypracowanie kurde na cała strone spokojnie z tym rozpisywaniem sie
masz klopoty z czytaniem :>
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-17, 15:51   

popieram Wapniaka i Mario - odpuśćmy sobie analizy meczu z rywalem bijącym nas o głowę we wszystkim - to tak jakby wyciągać wnioski po porażce San Marino z Włochami

pewnie nawet niektórzy nie zauważyli, że BTP większość meczu grało w "10"

ja mam tylko dwie prośby:
1. na boisku unikajmy okrzyków w kierunku kolegów typu: kur... wybij tę piłkę, co wy gracie itp.; to trochę śmieszne jest, w końcu stawką takich meczów jest satysfakcja z gry: jedni cieszą się z jednego kopnięcia ( :) ), ja jestem zadowolony jak kilka razy zatrzymam napastnika i dobrze podam Wapniakowi, a Młody szaleje jak zdobędzie gola i uniknie zderzenia z pięścią bramkarza drużyny przeciwnej; wzajemne podpowiedzi i mobilizacja zawsze się przydają, ale już powtarzające się kłótnie i nerwy na boisku skończą się najwyżej rozpadem drużyny;
w skrócie: bawmy się tak jak Marand w Brzeskiej Lidze Koszykówki (chociaż oni czasem przeginają z zabawą :) )

2. niewiele poprawiło się ze zmianami: mimo deklaracji Kancik zapomniał o nich (rozumiem, że i tak miał dużo pracy na bramce), a rotacja zawodników wyglądała podobnie jak poprzednio: Perkusista, AlferX, Yasiu, Mario, Jamps i Bzyku (w końcówce może jeszcze ktoś, ale było ciemno i nie widziałem)
dobrze, że wrócił qiero, mam nadzieję, że zrobi z tym porządek, ale też łatwo zniechęciliśmy Steva; a przecież nie chodziło o trenera, który będzie ustalał taktykę, opieprzał nas itd., ale o osobę, która popatrzy z boku i zawoła: ....... do zmiany
proponowałbym w tym miejscu, żeby każdy popatrzył na siebie i przypomniał sobie: ile razy dobrowolnie zszedł z boiska, a ile minut odpoczywał nie schodząc z niego

a meczyk był świetny i wszystkim dziękuję za zangażowanie,
teraz tylko musimy szukać następnego rywala
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 36
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 16:22   

kurde no ja szczerze to ani razu nie zszedlem z boiska :? :(
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-07-17, 16:41   

Proponuję już zakończyć dyskusję na temat meczu z BTP. Porozmawiamy na żywo podczas najbliższego piłkarskiego spotkania (treningu lub meczu).

Chciałem tak z innej beczki: czy będą jakieś fotki z soboty i niedzieli? Tutaj kieruję pytanko głównie do Deriana. Pozdro!
0 UP 0 DOWN
 
Perkusista 
AUTO-EXPERT



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 73 / UP 45


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 16:59   

NIECHCE NIC MÓWIĆ ALE JA JUZ PORAZ 2 ZESZŁEM NA OCHOTNIKA NA ŁAWE NIEWIEM KIEDY KTOS INNY SIE POFATYGUJE ŻEBY DOBROWOLNIE USIĄŚĆ :D
1 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 17:04   

MaRiO napisał/a:
czy będą jakieś fotki z soboty i niedzieli?


Właśnie swoje z soboty wstawiłem tu -> http://www.forumbrzeg.pl/...p?p=34131#34131
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 17:17   

Ja grałem na środku jako zastępca Mario, szczerze bardzo źle się tam czułem, nie lubię btej pozycji może dlatego ciągle byłom bliżel linii obrony która mnie bardziej ciągnie.


Przepraszam ale się poprawię :-P
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-17, 17:46   

chlopaki jest taka opcja podejzewam ze my w pawlowie zaczynamy treningi,wiec jesli byscie byli chetni i zainteresowani to zapraszam.....tylko trzeba sie sluchac naszego coatcha...on zadzi twrda reka :> wkoncu wojek wolana :D :P
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-07-17, 18:35   

A to może jakieś namiary? :P Ja jestem za i bardzo chętnie :D

Także jak powiesz kiedy to ja wpadne.

Zdjęcia zdjęcia... postaram się dzisiaj w nocy, albo jutro rano.
Ostatnio zmieniony przez Derian 2006-07-17, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-17, 18:47   

jeszcze nie wiemy kiedy będą ale chyba w następnym tygodniu się zaczną do tej pory były 2x we wtorek i czwartek....

co do wczorajszego meczu...widziałem tylko kawałek i wydawało mi się że nie było aż tak źle kilka dobrych sytuacji podbramkowych niestety brak szczęścia przy wykańczaniu akcji obrona zagrała całkiem nieźle dopiero kiedy było ciemno to troche się tam pomieszało.... ale ogólnie wydaje mi się ze było OK
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, 16, brzeg, btp, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu