Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przedłużanie włosów, usługi fryzjerskie i paznokcie
Autor Wiadomość
Shadow 
:)



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2011-04-25, 13:02   

Ja bym była zainteresowana paznokciami, bo niektóre mi się spodobały. Czy możliwe jest również u Pani obcinanie włosów?
0 UP 0 DOWN
 
AnetaGałecka 



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Gru 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-25, 15:44   

Proszę Pani. Nie umawiałyśmy się na wizytę fryzjerską tylko na bezpłatną metamorfozę na ktora mialam chetnych kilka Pan. Wiec prosze tutaj nie wypisywać takich rzeczy. Nie miałam jak się do Pani odezwac z powodu braku internetu. Co innego gdybyśmy były umówione na płatna wizytę kosmetyczna lub fryzjerska wtedy mialaby Pani prawo wystawiać mi tutaj opinię. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
AnetaGałecka 



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Gru 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-25, 15:46   

Shadow napisał/a:
Ja bym była zainteresowana paznokciami, bo niektóre mi się spodobały. Czy możliwe jest również u Pani obcinanie włosów?


oczywiście:) zapraszam aneta-galecka@wp.pl
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-25, 17:57   

Następnym razem proszę informować przyszłe klientki konkretnie. Bezpłatna metamorfoza- rozumiem. Nie zapłaciłabym czyli nie ma zarobku. Bardzo ładnie to świadczy. Tylko nie pomyślała Pani, że mogłam być przyszłą klientką. Nie polecam osób, które tak z góry traktują klienta. Trzeba było napisać w ogłoszeniu nie darmowa metamorfoza tylko metamorfoza z dopłatą. I nie umawiać się miesiąc wcześniej, bo było to nie opłacalne dla Pani.
0 UP 0 DOWN
 
AnetaGałecka 



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Gru 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-25, 20:14   

Nie rozumiem o co Pani chodzi. Metamorfozy są bezpłatne. Chodzi mi o to ze nie ma Pani powodów do wystawiania mi tutaj opini bo nie byłyśmy umówione na wizytę fryzjerską czy kosmetyczną. A chyba oczywiste ze pierwszeństwo mają klientki ktore są omówione na wizyty. A takich przed świetami była wiele. Nasze spotkanie tez nie było ustalone a ze nie mialam jak sie z Pania skontaktować wiec nie mogłam napisać ze odwołuje.
0 UP 0 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2011-04-25, 21:33   

Tyle, że zapomniałam napisać, że z moimi włosami występuje spory problem przy rozczesywaniu, bo się kołtunią i nie wiem co z tym zrobić. Może Pani mi coś poradzi. Zastanawia mnie też ile kosztowało by mniej więcej obcięcie włosów?
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-26, 09:14   

Nie wystawiam przecież opinii co do usług. Chodzi tylko o fakt, że w środę mogła Pani napisać, że ma w czwartek dużo klientek i się nie wyrobi, a nie pytać czy to jest nadal aktualne i na którą godzinę w czwartek mi pasuje...Tylko o to chodzi.
0 UP 0 DOWN
 
AnetaGałecka 



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Gru 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-27, 14:14   

:)

SAM_0862.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
Plik ściągnięto 113 raz(y) 28,91 KB

SAM_0868.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
Plik ściągnięto 98 raz(y) 34,57 KB

SAM_0861.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
Plik ściągnięto 107 raz(y) 31,78 KB

0 UP 0 DOWN
 
lusia888 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Kwi 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-28, 14:38   

Odradzam Pania Anete!jest osobą niekompetentną i bezczelną! umowiłam się z nią na fryzurę ślubną, którą rzekomo miała mi robić dzisiaj i ślad po tej pani zaginął nie odpisuje na maile.....dlatego drogie Panie wystrzegajcie się takich osób jak ona...lepiej pójść do salonu zapłacić trochę więcej i przynajmniej mieć zagwarantowane wykonanie usługi.....ODRADZAM STANOWCZO!!!
0 UP 0 DOWN
 
lusia888 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Kwi 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-28, 14:39   

a widzę że jest więcej Pań niezadowolonych z Pani Anety..
0 UP 0 DOWN
 
AnetaGałecka 



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Gru 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-28, 21:23   

Dzisiaj na fryzure slubna? Chyba jakies kpiny.

Rozumiem ze konkurencja wystawia kometarze ale to juz jest lekka przesada.
Na dzisiaj mialam umówione klientki i ze wszystkimi sie spotkałam i wywiązałam z obowiązków.

Nie wiem wogole kim Pani jest. Nie dostałam żadnego maila od Pani i na nic się z Panią nie umawiałam.
0 UP 0 DOWN
 
magnolia 


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-30, 21:06   

Niestety ale zgadzam się z poprzedniczkami Pani Aneta zachowuje się nieprofesjonalnie robiłam u niej paznokcie które odpadły mi po kilku dniach -pisałam do niej ale nie raczyła nic z tym zrobić ...odpisała że wyjeżdza i jak wróci to się odezwie jednak tego nie zrobiła ...napisałam do niej że chce żeby jeszcze raz mi je zrobiła ale odpisała ze nie bedzie robic za darmo -co mi sie nalezy moge zapłacic i przyjsc znów wiecej nic z tym nie zrobi -a po co mi robic paznokcie na kilka dni jak powinny sie trzymac min miesiac i nic nie powinno odpryskiwac ani odpadac ...dziwie się jej bo ciezko bedzie zdobyc jej klientki ...pazurki odpadly po kilku dniach od zrobienia NIE POLECAM I NIE RADZE U TEJ PANI NIC ROBIC !!!Faktycznie dziewczyny macie racje co do tej osoby !!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu