Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przed Belką nikt już nie ucieknie
Autor Wiadomość
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2011-02-14, 20:49   Przed Belką nikt już nie ucieknie

To co teraz robi rząd PO to skandal !!! znikną z powodu braku możliwości zaokrąglania odsetek do pełnych złotych lokaty/konta które mają dzienne naliczanie odsetek. Co za tym idzie nie będzie można już uniknąć podatku belki

http://podatki.onet.pl/pr...2,1,prasa-detal

Dziękuje cu.... i innym synonimom których nie napiszę aby nie obrażać publicznie. Brawo, zabrać nieżyjącym, żyjącym, sobie dawać podwyżki.
Ostatnio zmieniony przez butter 2011-02-14, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 21:57   

Przeciwko podatkowi "Belki" było zarówno PO jak i PiS - i to zarówno podczas jego wprowadzania w 2002 roku jak i podczas obejmowania starów rzadów: najpierw przez Kazimierza Marcinkiewicza (2005), a później przez Donalda Tuska (2007).

Historia jest taka.

Widać teraz się ten podatek jedynie modyfikuje.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 22:14   

Gdyby nie pewien okres w dziejach Polski, takiego podatku by nie było.

Zdaje mi się czy rządząca partia chciała zlikwidować, ograniczyć w/w podatek?? a tu proszę, jeszcze bardziej go zaostrzają. Oj platforma tonie i zatonie, ciekawe co na to powiedzą ludzie którzy masowo otwierali konta mocno oszczędzające w polbanku i w innych bankach aby uniknąć tego podatku.
A w TV cicho szaaaaaa.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 22:45   

Cytat:

Gdyby nie pewien okres w dziejach Polski, takiego podatku by nie było.


Gdyby później którykolwiek polityk dotrzymał słowa także by go nie było. Ale nie podobał się a później spodobał się każdemu - widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-14, 22:56   

Bartek T. napisał/a:
Cytat:

Gdyby nie pewien okres w dziejach Polski, takiego podatku by nie było.


Gdyby później którykolwiek polityk dotrzymał słowa także by go nie było. Ale nie podobał się a później spodobał się każdemu - widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)


ten podatek jest łatwo ściągalny, bo koszty sa przerzucone na banki i domy maklerskie, żadne obietnice go nie zlikwidują, SLD odpowiada za wprowadzenie tego podatku i jedynie kogo należy winić za ten stan to tylko SLD.
Pamiętam kolejny genialny pomysł SLD gdy zlikwidował zwolnienie dla honorowych dawców krwi. Jak widac niczym sie nie róznicie od PISiorów i Platfusów
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-14, 23:19   

krt napisał/a:
SLD odpowiada za wprowadzenie tego podatku i jedynie kogo należy winić za ten stan to tylko SLD.

To powód do dumy. Lepszy podatek od dochodów kapitałowych niż podnoszenie VAT albo cięcia socjalne.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 23:51   

krt napisał/a:
SLD odpowiada za wprowadzenie tego podatku i jedynie kogo należy winić za ten stan to tylko SLD.


Tylko pierwsza część tego zdania to prawda. Druga to bzdura na resorach - SLD namawiało PiS i PO do jego utrzymania? Zabraniał jego zniesienia? Złagodzenia? Za "ten stan" SLD należy winić tylko do roku 2005, czyli za trzy lata trwania tego podatku. Partii prawicowe: PiS a później PO utrzymywały - i nadal utrzymują - ten podatek. Czyli utrzymywanie tego podatku przez 6 lat to tylko i wyłącznie zasługa, a właściwie wina tych partii.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-02-15, 00:09   

Tusk chce zniesienia podatku Belki
http://wiadomosci.gazeta....53,4960679.html



Najlepiej przeczytac pierwszy i ostatni cytat w tym artykule
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-15, 04:47   QUIZ

QUIZ

Czyje to słowa?
"Przysięgam Polakom, że ten kto zaproponuje w moim rządzie podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony"

a. Donald Tusk
b. Mandaryna
c. Fred Flinstone
d. Justin Bimber
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-15, 07:35   

Bartek T. napisał/a:
krt napisał/a:
SLD odpowiada za wprowadzenie tego podatku i jedynie kogo należy winić za ten stan to tylko SLD.


Tylko pierwsza część tego zdania to prawda. Druga to bzdura na resorach - SLD namawiało PiS i PO do jego utrzymania? Zabraniał jego zniesienia? Złagodzenia? Za "ten stan" SLD należy winić tylko do roku 2005, czyli za trzy lata trwania tego podatku. Partii prawicowe: PiS a później PO utrzymywały - i nadal utrzymują - ten podatek. Czyli utrzymywanie tego podatku przez 6 lat to tylko i wyłącznie zasługa, a właściwie wina tych partii.


masz murwa cos w tej głowie?? SLD wprowadziło podatek i koniec tematu! nie opodatkowaliście kościoła jak żeście obiecywali, opodatkowaliście zwykłych ludzi kolejna daniną.

Marcim B. napisał/a:
To powód do dumy. Lepszy podatek od dochodów kapitałowych niż podnoszenie VAT albo cięcia socjalne.


jaaaasne takie kity to sobie możesz motłochowi wciskać a nie mnie, cale życie zajmuje sie finansami i mam jakieś pojęcie na ten temat. Po co reformować Krus, po co likwidować emerytury mundurowe (35letni emeryci), dlaczego kosciół zwolniony jest z podatków, płaci śmiesznie niski ryczalt, dlaczego placimy z budżetu na pensje ksiezy uczących w szkole, przeciez to w interesie klechów robieni papki w głowach młodym ludziom, mieliscie władze mogliście to zrobic, obiecywaliście więc zwalanie na PIS i PO jest żałosne !!! bo to takie same sługusy koscioła jak wy
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-15, 08:15   

krt napisał/a:
takie kity to sobie możesz motłochowi wciskać a nie mnie, cale życie zajmuje sie finansami i mam jakieś pojęcie na ten temat

Wybacz, ale mam wątpliwości. Pojęcia chłopie o tym nie masz, a nasz kraj wygląda właśnie tak, dlatego, że tacy "fachowcy" jak Ty zajmują się finansami. Nie jestem zwolennikiem PO ani tego rządu, ale w tej sprawie ich popieram.
Ostatnio zmieniony przez Marcim B. 2011-02-15, 08:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-15, 11:32   

Czekali aż Kaczyński przestanie być prezydentem i wtedy miał nastąpić WYSYP ustaw, zmian, itd... zmian nie widać, ustaw które miały wypełniać po brzegi szuflady nie widać, NIC nie widać. Nieudolność rządu jedynie. Platforma tonie, gul gul gul...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-15, 11:32   

krt napisał/a:
masz murwa cos w tej głowie?? SLD wprowadziło podatek i koniec tematu!

Ciekawie prawisz - uważasz, że raz uchwalonego prawa nie można zmienić? :wink: To po co nam Rząd? :) Ale faktycznie, skoro tak uważasz - koniec tematu.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-15, 22:39   

Marcim B. napisał/a:
krt napisał/a:
takie kity to sobie możesz motłochowi wciskać a nie mnie, cale życie zajmuje sie finansami i mam jakieś pojęcie na ten temat

Wybacz, ale mam wątpliwości. Pojęcia chłopie o tym nie masz, a nasz kraj wygląda właśnie tak, dlatego, że tacy "fachowcy" jak Ty zajmują się finansami. Nie jestem zwolennikiem PO ani tego rządu, ale w tej sprawie ich popieram.


hahahahahaa dobreeeee
stary ja zajmuje sie rynkami kapitaowymi i towarowymi, nie mam wpływu na finanse państwa :lol:

mnie najbardziej rozwala argument że ten podatek jest sprawiedliwy bo płaca go bogaci, bo bogaci grają na gieldach :lol: tyle że to pic na wode bo wystarczy rezydentula w kraju gdzie nie ma tego podatku i klopot zgłowy ale najlepiej powiedziec w Mediach np pan Olejniczak, lub minister finansów rostowski że ten podatek uderza w bogatych, motłoch przyklaśnie bo ha bogatym zabiorą :lol:
Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o finansach to byś sie nie ośmieszał
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-15, 22:47   

Bartek T. napisał/a:
krt napisał/a:
masz murwa cos w tej głowie?? SLD wprowadziło podatek i koniec tematu!

Ciekawie prawisz - uważasz, że raz uchwalonego prawa nie można zmienić? :wink: To po co nam Rząd? :) Ale faktycznie, skoro tak uważasz - koniec tematu.


oczywiscie że tak, raz wprowadzonego dziadostw niesposób zlikwidowac, sądzisz że CBA zniknie?? nigdy bo dla polityków zwłaszcza przy sterze tak policja polityczna jest bardzo potrzebna
co do podatku belki takie bajki to w erze, tego podatku nikt nigdy nie zlikwiduje bo czy bessa czy hossa państwo wyjdzie na swoje, zapłacic podatek musze od razu ale strate to rozlicza sie w 3lata max 50 i dwa razy po 25% co jest wierutną bzdurą bo jest cos takiego jak wartosc czasowa kasy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: belka, juz, nie, nikt, przed, ucieknie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu