Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Promocja Brzegu z druzyna Aktorów Reprezentacji POlski
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-22, 18:52   

Qiero'wnik drużyny :?: :-P
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-22, 20:02   

Ja was przepraszam przelotem włączyłem komputer teraz jestem na weselu więc listu nie napiszę :-P

Może ktoś napisać a ja podbiję pieczątką forum :wink: ( to nie żart )
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-22, 23:46   

warlike napisał/a:
steve napisał/a:


A jak nie wyjdzie z nimi to mozna organizowac mecze z innymi miastami :D

z ekipą z innych for(?) na bank inne miasta maja swoje fora więc można by jakieś dorwać niedaleko i spróbować z nimi zagrać...


Z listem no problem. Ale imho jeszcze za wcześnie. Na razie jest euforia - poczekajmy, ochłonijmy. Zacznijmy żyć nasza piłą na co dzień. A potem ramy dadę. Takie sprawy można załatwić trochę chodami, trochę podstępem. Ktoś tam z Brzegu pracuje w dystrybucji filmów, ktoś inny miał coś doczynienia. Panowie! Powoli :) . To dobry pomysł, ale zacznijmy grać, kopać, spotykać się. Tak ja uważam.
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 36
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-07-23, 02:59   

dobrze mowi ....polac mu !!!
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 33
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-05, 20:19   

panowie może zaczniemy coś robić w tym kierunku:)zawsze sa szanse by zagrać taki mecz.Trzeba próbować do skutku:)to dobry pomysł i możemy go zrealizować i jak było to wspomniane burmistrz napewno to weżmie pod uwagę bo będzie to dobrą promocją dla miasta:) i możemy kierować się tym że bedzie to akcja charytatywna i myśle że trudno będzie odmówić takiego meczu:)a to zawsze jakaś nowość a jak będzie już coś wiadomo to stroje się załatwi:) wiec przypominam żebyśmy spróbowali:)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-10-31, 18:22   

to znalazłem na stronie RAPu



Cytat:
Reprezentacja Artystów Polskich to zespół nietuzinkowy i niepowtarzalny. W swych szeregach skupia najwybitniejszych przedstawicieli scen artystycznych naszego kraju. Mieszanka osobowości ,poczucia humoru i sprawia ,ze nasze spotkania wypełnione są radością i uśmiechem .Przez 5 lat naszego istnienia rozegraliśmy 70 meczy lokalnych i 10 międzypaństwowych . .

Mieliśmy przyjemność prezentować swoje umiejętności na największych polskich stadionach w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Wrocław ,Gdynia gdzie oglądało nas tysiące kibiców ,dopingując gorąco i kulturalnie.

Biegaliśmy po boiskach Nowego Dworu Mazowieckiego ,Tczewa, Olecka walcząc z Vipami, oldboyami i politykami tamtejszych społeczności Każdy mecz jest dla nas wielkim sportowym przeżyciem i dlatego jeśli tylko czas nam pozwala stawiamy się tam, gdzie chcą nas oglądać

Jak w prawdziwym zespole pilkarskim doświadczyliśmy zwycięstw, remisów a także goryczy porażek. Stanowimy swojego rodzaju rodzinę, do której mamy przyjemność Państwa zaprosić, a mogą to Państwo uczynić, organizując w swoim mieście mecz z naszym udziałem.

Dla wszystkich zainteresowanych kontakt:
ART SPORT FUNDACJA
Polska, 00-391 Warszawa Aleja 3-go Maja 2
tel: [+48 ++ 22] 6229452, 6229453, 6229454 fax: [+48 ++ 22] 6228947
e-mail: fundacja@reprezentacja.art.pl
Ostatnio zmieniony przez warlike 2006-10-31, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 18:24   

Jeszcze dzisiaj napiszę maila z zapytaniem.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 18:47   

warlike napisał/a:
to znalazłem na stronie RAPu



Cytat:
Reprezentacja Artystów Polskich to zespół nietuzinkowy i niepowtarzalny. W swych szeregach skupia najwybitniejszych przedstawicieli scen artystycznych naszego kraju. Mieszanka osobowości ,poczucia humoru i sprawia ,ze nasze spotkania wypełnione są radością i uśmiechem .Przez 5 lat naszego istnienia rozegraliśmy 70 meczy lokalnych i 10 międzypaństwowych . .

Mieliśmy przyjemność prezentować swoje umiejętności na największych polskich stadionach w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Wrocław ,Gdynia gdzie oglądało nas tysiące kibiców ,dopingując gorąco i kulturalnie.

Biegaliśmy po boiskach Nowego Dworu Mazowieckiego ,Tczewa, Olecka walcząc z Vipami, oldboyami i politykami tamtejszych społeczności Każdy mecz jest dla nas wielkim sportowym przeżyciem i dlatego jeśli tylko czas nam pozwala stawiamy się tam, gdzie chcą nas oglądać

Jak w prawdziwym zespole pilkarskim doświadczyliśmy zwycięstw, remisów a także goryczy porażek. Stanowimy swojego rodzaju rodzinę, do której mamy przyjemność Państwa zaprosić, a mogą to Państwo uczynić, organizując w swoim mieście mecz z naszym udziałem.

Dla wszystkich zainteresowanych kontakt:
ART SPORT FUNDACJA
Polska, 00-391 Warszawa Aleja 3-go Maja 2
tel: [+48 ++ 22] 6229452, 6229453, 6229454 fax: [+48 ++ 22] 6228947
e-mail: fundacja@reprezentacja.art.pl


bravo warlike :D mój pomysl, Twój geniusz, a Yasia pismo i będzie mecz z nimi tutaj w Brzegu :D
Ostatnio zmieniony przez Cyborg 2006-10-31, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 18:49   

Nie ciesz się tak steve ja napiszę zaproponuję termin w lecie żeby ciepło było ;)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 19:51   

yasiu napisał/a:
Nie ciesz się tak steve ja napiszę zaproponuję termin w lecie żeby ciepło było ;)


kurde... ale dobre i to :)
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2006-10-31, 20:26   

yasiu napisał/a:
Nie ciesz się tak steve ja napiszę zaproponuję termin w lecie żeby ciepło było ;)


no i zebysmy mieli juz WSZYSCY stroje :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-10-31, 20:56   

mecz jak coś to na wiosne bo teraz troche już za zimno będzie zanim się zorganizuje to zima będzie więc do wiosny raczej stroje będą (o ile mecz dojdzie do skutku miejmy taką nadzieje)
0 UP 0 DOWN
 
Wolan 


Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Pawłów

Wysłany: 2006-10-31, 23:46   

I ja popieram tą jakże piękną ideę. Kto wie,może akurat się uda,a co szkodzi spróbować...może przy okazji zorganizować po meczu jakiś koncert. Trzeba byłoby wysłać jakieś pismo do burmistrza,żeby zorganizować cos w rodzaju "dnia sportu"...myślę,ze gdyby udało by sie zaprosić RAP to jakiś znany zespół(po głowie mi chodzi coś w stylu Lady Punk) też by na to przystał. gdyby wszystko się udalo,byłaby naprawde dobra impreza,lecz czy to jest realne??...miejmy nadzieję,ze tak
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-11-01, 00:19   

Warto spróbować, bo do zyskania jest bardzo wiele. A jeśli się nie uda, zawsze możemy ponawiać zaproszenie. Zawsze też można się wprosić do turniejów organizowanych przez polskich piłkarzy m.in. Piotra Świerczewskiego i Tomka Iwana. Jest też opcja zagrania z zespołami amatorskimi z innych miast - coś na wzór mistrzostw Polski w kosza kibiców koszykówki, w których mieliśmy przyjemność wspólnie z Qierem, Młodym, Mirkiem i Andrew brać udział.

Póki co uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy na odzew.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-01, 20:08   

bądźmy dobrej myśli ze zgodzą się przyjechać :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: aktorow, brzegu, druzyna, polski, promocja, reprezentacji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu