Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Zdarzenie na moście nad kanałem
Autor Wiadomość
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-04-12, 07:29   

Forumowicz Muhamed powinien otrzymać smacznego " banana" i pożegnać się z " Forum Brzeg".
Psiak , po zabiegu wykonanym u dr. Banachowskiego, jest już w naszym przytulisku. To młoda, przymilna, lubiąca pieszczoty i zadbana psina, zapewne wyrwał się z domu "na dziewczynki". Zdjęcia wkrótce w dziale " Zwierzęta".
Ostatnio zmieniony przez mulder 2011-04-12, 07:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
natan 


Wiek: 48
Dołączyła: 13 Lis 2007

UP 24 / UP 4



Wysłany: 2011-04-12, 09:44   

Rafuga napisał/a:
Przykro mi, ale to ja Ci chyba musze wytłumaczyć znaczenie przysłowia... Bo tu nie chodzi o śmianie sie z czyjegoś przypadku. Muhamed miał na myśli przypadek durnego zwierzęcia, które nic nie czuje. NIe widzicie różnicy. To tylko durny wszaż


wiesz akurat nic mnie to nie obchodzi co ten muhamed miał na myśli, jeżeli twierdzisz że ten pies jest durnym zwierzęciem i wszażem to się zastanów bo jak by niebyło pies jest ssakiem ty także jesteś ssakiem jak ten "durny wszaż" i to co ty widzisz w lusterku rano ssaku.
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-04-12, 11:14   

natan napisał/a:
Rafuga napisał/a:
Przykro mi, ale to ja Ci chyba musze wytłumaczyć znaczenie przysłowia... Bo tu nie chodzi o śmianie sie z czyjegoś przypadku. Muhamed miał na myśli przypadek durnego zwierzęcia, które nic nie czuje. NIe widzicie różnicy. To tylko durny wszaż


wiesz akurat nic mnie to nie obchodzi co ten muhamed miał na myśli, jeżeli twierdzisz że ten pies jest durnym zwierzęciem i wszażem to się zastanów bo jak by niebyło pies jest ssakiem ty także jesteś ssakiem jak ten "durny wszaż" i to co ty widzisz w lusterku rano ssaku.

No, ja to odebrałem w ten sposób, że w wypowiedzi Rafugi określenie "durny wszaż" tyczyło się Muhameda a nie psa bo pies to byłby raczej "pchlarz" ale to pewnie kwestia interpretacji? :wink:

Z drugiej jednak strony Muhamed czy pies - wielkiej różnicy nie widzę :lol:
0 UP 0 DOWN
 
natan 


Wiek: 48
Dołączyła: 13 Lis 2007

UP 24 / UP 4



Wysłany: 2011-04-12, 13:43   

Gaderep dla mnie w tym przypadku jest róznica bardziej cenie sobie tego psa niż tego jak mu tam na m cos było, ponieważ szanuję czyjeś życie i osobę nawet jak jest nią zwierzę obojetnie jakie bo mam w domu kota,psa i są to pełnoprawni członkowie mojej rodziny, dlatego moje poczucie humoru w tej sytuacji sie kończy.
0 UP 0 DOWN
 
Piotrek199214 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Wrz 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-04-12, 19:30   

Zgodzę się z natan, ci mówią źle o zwierzętach trudno ich sprawa, ale przed napisaniem tego publicznie weźcie sobie koło i jeb... się w czoło może wam troszkę rozumu przyjdzie i zachowajcie dla siebie tego typu wypowiedzi.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-04-13, 22:21   

Miłośników zwierząt , i nie tylko, informuję, że psiak ma się dobrze. Jest już po zabiegu u dr. Banachowskiego i przebywa w przytulisku , gdzie sprawia nam wiele radości. Jest to psiak młody, zadbany i wesoły oraz niezwykle przyjazny.

pies z mostu 551.jpg
Plik ściągnięto 41 raz(y) 309,52 KB

pies z mostu 552.jpg
Plik ściągnięto 49 raz(y) 310,26 KB

pies z mostu 554.jpg
Plik ściągnięto 45 raz(y) 222,85 KB

pies z mostu 553.jpg
Plik ściągnięto 45 raz(y) 297,9 KB

Ostatnio zmieniony przez mulder 2011-04-13, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kanalem, moscie, na, nad, zdarzenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu