Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-07-30, 09:48
Graficiarze
Autor Wiadomość
Rychu 
Obywatel Grzech



Wiek: 33
Dołączył: 18 Lip 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 21:45   Graficiarze

Chce poruszyc temat przynajmniej dla mnie niedorzeczny, jak mozna malowac sprajem jakies grafiti na pieknych zabytkach lub nawt na nowo wyremontowanych budynkach, dlamnie to jest nienormalne niech oni sobie maluja na swoim garazu a nie na czyjejs własnosci :x , napiście co o nic myślicie.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 23:14   

No nie zaciekawie, gdy wstaje rano i na budynku nieopodal, na jeszcze wczoraj nowej elewacji widać mega napis z przekleństwami a przynajmniej z niezaciekwą karykaturą skejta z blantem w ustach czy coś w tym stylu. Ale porządni graficiarze tego nie robią... oni mają swoje ''specjalne miejsce" ;)
:mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-30, 10:00   

Tak jak napisała Saw_woman prawdziwi graficiarze nie niszczą ale zdobią. To dla nich zorganizowano Graffiti Jamp aby mogli pokazać swoje umiejętności, fantazję i wyszaleć się. Podobnie we Wrocławiu widziałam specjalnie zorganizowane akcje dla takich fascynatów. Z jednej strony jeśli będą mieli miejsca, w który będą mogli poćwiczyć i zorganizuje się dla nich konkursy, w który będą mogli się wykazać może zmotywuje ich to do prawdziwego malowania, a nie obsmarowywania byle jakimi hasłami najmniej odpowiednich miejsc. Z drugiej jednak strony to o czym wspominają moim przedmówcy raczej jest wandalizmem niż sztuką, bo ciężko hasła zawierające sporo 'łaciny' podciągnąć pod sztukę. Prawdziwy graficiarz tworzy dzieło, które przyciąga wzrok, podoba się innym i dzięki niemu jest on doceniony. A wandal pisze byle co, byle gdzie, byle by było. Za to powinny być surowe kary. Gdyby mi taki pobazgrał mieszkanie to chyba bym zabiła :x Jednak jeśli wszedłby do mojej chaty ktoś z pomysłem, zapałem i jakąś konkretną wizją, pewnie zaryzykowałabym i miałabym jakieś dzieło sztuki na ścianie :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-30, 10:03   

To mam pomysł na kolejną akcję, ale tym razem już zmuszającą do współpracy nas, urzędy i graficiarzy. W jakiś sposób byłaby ona kontynuacją j działań poprzednich, ale była rozwinięciem ich i kontynuacją celów Forum.
Napisze jak wrócę /do P-Inezki :) / sama wiesz skąd :) .

Buziaki

Franco
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: graficiarze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu